Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Коментар
Днешния ден посвещавам за проверка на реалността. 

Вярвам ли на всичко, което пиша в тази и другите теми и във всичко, което чета от разни източници? 

Вярвам, че информацията би могло да е вярна, но без да имам възможност сам да я проверя си остава винаги под съмнение. Тази част от информацията, която на интуитивно ниво усещам, че е вярна в нея вярвам повече. Но винаги оставям възможност за съмнение. Така ако при някакви други обстоятелства се окаже, че нещо, в което съм вярвал не е вярно ще мога да се отдръпна и регрупирам бързо на ментално ниво, за да възприема нова и радикална информация, която по-рано не съм могъл да осъзная по една или друга причина. 

Всичко, което пише, където и да било, който ще и да го казва, което не може да се провери и удостовери остава под съмнение, но и се допуска, че може да е вярно. 

Ако дадена информация подобрява начина, по който се чувствам, ако подобрява живота, който водя, то е естествено тази информация да се възприема от мен като по-достоверна от друга, която върши точно обратното.

Смятам, че да се съмняваш над дадена информация е напълно редно и здравословно. И това е така по множество причини, като най-явната причина е, че живеем в свят на лъжи, илюзии и заблуди. Дори и тези, които лъжат е възможно напълно да си вярват в лъжите. Значи нещата дотолкова се объркани и изкривени, че сигурно сме поставили какви ли не рекорди по изопачаване на реалността. 

Този, който се съмнява(когато има причина за съмнение), но без да отрича напълно, според мен е най-здравомислещия.

Нека да си припомним една от мъдрите поговорки: "Аз знам, че не знам." Да осъзнаваш и признаваш, че не знаеш е висша форма на интелигентност.
Днес при залеза на слънцето във Варна е наблюдавано и още едно слънце с по-малък размер малко отляво до оригиналното. Казват, че било някакъв ефект при, който се вижда пречупено отражение на слънцето, но дали е така.
Кой е Аштар Шеран, който канализира Марта от сайта "Възраждане на светлината"? Според мен той е в духовна форма, не е въплътен, оперира или от горния астрал или по-висока етерна сфера и затова названието на групичката му е "галактическа федерация на светлината". В пета плътност, където оперира на физическо ниво галактическата федерация(но без допълнението "на светлината") или галактическото общество, както още го наричат, според Сваруу не са чували за индивид с името Аштар Шеран.
Относно други канализатори, които провеждат съобщения от Аштар Шеран е възможно да има по-голямо изкривяване и зад тази същност да стоят астрални същества с по-ниско ниво на развитие, които имат някакви користни цели.
Докъде се простира "Първа директива" за ненамеса в самостоятелно развиващо се колониално общество, което все още не е интегрирано към Галактическото общество на народите?

Това колониално общество разбира се е населението на Земята и включва въплътените психопати, които управляват света задкулисно + другите по-малки психопати марионетки, които представляват крадливите правителства и корпорации. Точно за тези психопати е въпроса. Доколко звездните цивилизации имат право да се намесват, когато психопатите извършат своите омразни анти-човешки дейности. Намесата се случва, но само когато може да стане невидимо, без да се афишира официално, че е станала такава намеса. Само в такива рамки може да ни предпазват звездните ни братя и сестри. Например когато Тайгетяните и Антарците деактивират ядрени бойни глави. Никой не може да докаже кой им е прецакал бойните глави, но ако се опитат да ги проверят за функционалност ще разберат, че не работят. 

Когато минем в пета плътност и на Земята останат само светли хора, земното общество ще бъде официално присъединено към Галактическото общество и се ще намира под пълната, явна и директна закрила на това общество. 

Рептилоидите, които не са въплътени като хора, а са в оригиналните си тела са част от Галактическата федерация и действията на някои техни фракции са под наблюдение и контрол. Това са именно тези фракции, които са в контакт с въплътените психопати и правят с тях разни споразумения, като подземните бази и марсианските бази и всичките други технологии, които са продадени на психопатите срещу нещо, което е нужно на рептилоидите. 
Самите рептилоиди нямат право директно да се намесват в живота на въплътените хора. Разбира се такава намеса се е случвала и понякога е минавала безнаказано, но сега има доста сериозни мерки при установяване на такава намеса, например изключване и изолиране от Галактическата федерация, което е много тежко наказание.

Значи общо взето всичките вътрешни земни дела, които се извършват от психопатите попадат в първа директива за ненамеса ако не представляват глобална опасност за планетата(включително астралния свят или аурата на планетата) или опасност за околните планети. Също така ако не пречат на избралите възнесението души да се възнесат. Именно заради подсигуряването на тези души и за охрана на душите, които сме звезден посев, всичките тези космически кораби патрулират около Земята. 

Психопатите ще преживеят своя тежък крах в края на краищата и никоя светла душа няма да се интересува от тяхното благоденствие. До един ще се окажат на най-тежките планети и места за живеене, за да се научат на много важни уроци и да изградят духовни качества.

Казано по друг начин нашите държавни и междудържавни отношения никой отвън няма да оправи. Самите народи трябва да осъзнаят положението си и да отхвърлят влиянието на задкулисните психопати и техните марионетки и докато народите дремят психопатите ще продължават със своята ограничителна и унищожителна политика над същите тези народи.
Имах следния проблясък. Истинския отговор на всеки въпрос идва от собствената душа. Не е нужно да вярваш на това кой какво е казал, а трябва да го провериш как резонира със самия теб. 

Сага като проучвам Мити от Андромеда и като съм запознат що годе с предаденото от Сваруу наблюдавам несъответствия. 

Аз самия в казаното от Сваруу се съмнявам в информацията, че всеки 5-ти човек е неистински без душа и че е някаква проекция на лунната матрица. Съмнявам се също така, че се клонират хора като на конвейр и чрез тях се заменят истинските хора. И това е малък пример, как дадена информация може да е провокативна, само и само да предизвика определена реакция с която да се провери на какво ниво на развитие сте според това как я приемате.
Различията в отговорите между "достоверни" източници показва, че някой не знае, но се прави че знае или вярва, че знае, но не знае.

И тук идваш ти, който решаваш кое от всичко това да приемеш като истина или да не приемеш като истина. И да живееш с това решение и да видиш какво ще донесе в живота ти. 

Християнството с Исус е много дълбоко внедрено в подсъзнанието на хората. И когато идва някаква алтернативна информация, която твърди нещо друго, хората застават в дефанзивна позиция защитаващи яростно своите вярвания. И това е напълно нормално, защото какво би бил човек, ако нямаше вярвания, в които да се уповава.  

Всичко в този свят е някакви вярвания. Единствената абсолютна истина е "Аз съм - аз съществувам". Всичко останало е съмнително и докато не се излезе от тази матрица на контрол, пълна с лъжи и заблуди няма да се разбере на 100% истинската реалност отвъд тази матрица. 

И така, затегнете коланите и се наслаждавайте на житейското пътуване в света на объркването и хилядите абсурди, гледайте шоуто, което ви се прожектира с корона вируси, икономически кризи, безработица, нищета и страдания от всякакъв вид. Гледайте шоуто без страх и без да се въвличате, издигайте съзнанието си, светете и обичайте, пък каквото ще да става в тази прожекция, защото така или иначе ставащото извън нас не подлежи само на нашия контрол. Бъркотията в света е невъзможна за оправяне от един или няколко човека.
Ако не сте чели "Сблъсък" на Стивън Кинг, там се говори за един супер грип, който унищожава цялото човечество като остават малка групичка хора, които по някаква причина са естествено имунизирани и не се заразяват. С това искам да кажа, че ако има такъв супер грип, който има способността да убива хората наред, то нищо не може да се направи по този въпрос за да се спре неговото разпространение, само може да се забави сигурната смърт с някоя друга седмица, месец, може би година. 
В крайна сметка, човек не може да стои изолиран напълно, затворен в някакво помещение дълго време, без да излиза, без да се храни, без да няма с кой да си каже една дума. 

Но в този случай, това не е супер грип от такъв сорт, а психическа война срещу нашите съзнания, че си имаме работа с такава страховита болест. И целия този медиен шум, който се създава ще се върне точно срещу тези, които го създават. Само наблюдавайте без да се въвличате емоционално.
Всичко е Едно. 

По повод несъществуващия Исус. Исус съществува, но е вътре във всеки от нас. Къде е царството Божие? Не го търсете някъде около вас. Няма нещо извън нас, което да е отделено от нас. Това е голямата илюзия, на това се дължат всички проблеми и нещастия. Исус е едно с всеки от нас, ние сме Исус и Исус е нас. По същия начин няма Божество, което да е извън нас, всяко Божество сме ние и в крайна сметка ние сме самия Абсолют. Това, което е около нас е също нас. Всичко, което виждате навън и навътре сме пак Ние. Ние сме Аз и Аз сме Ние, няма значение как ще го кажем. Това е абсолютната истина.
По повод вируса. 

Вирусите са енергиите на страха и на разделението. Какво правят разделението и страха, те разбиват на части и това води до атомизиране, до саморазрушаване, което връща всичко в изходна позиция. Духа не може да бъде разрушен. Каквото е Дух винаги е Дух. Каквото е илюзия е временно и пак ще се осъзнае, че е Дух. 

И така, който не се страхува не може да умре, нито морално, нито духовно, ако щете и физически. Този който не се страхува, той/тя е този който обича безусловно абсолютно всичко. И винаги идва този момент или се страхуваш или обичаш, кое ще избереш. Каквото избереш от двете това получаваш. Избираш да се страхуваш, ще преживееш разпад и илюзии за умиране. Избираш да обичаш ще преживееш единение с Духа, тоест с всичко, което съществува.

Всичко е много просто, когато избираш да обичаш. Ти обичаш всичко, включително и тъмната страна на битието. Но трябва да се разбере какво е това да обичаш тъмната страна на битието. Това значи да не й се противиш, да не я вземаш за свой противник. Да приемеш, че има място в света, щом съществува. Щом има вирус значи има причина да го има дадения вирус. Щом има болест значи има причина да я има тази болест. Да обичаш не значи да не се предпазваш, а просто да не се противиш и да не отхвърляш тъмната страна. Да се опиташ да я интегрираш, ако е част от теб. Да кажеш, да виждам, че си такъв, че си вирус, че си паразит, но това е временно положение, ти може да поживееш така, щом те влече, но винаги имаш опция да станеш нещо по-добро, да минеш на добра воля обратно в Духа, в Единението.
Има връзка между страха, който се създава от тоя вирус и влошаването на времето - връщането на зимата. На други места по света други аномалии ще стават с времето заради този страх. И не само с времето и разни катаклизми ще се усилят.

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)