Author Topic: "Тайната" - документален филм  (Read 28582 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline velaskes

• силата отвътре
  • Администратор
  • Напреднал
    • Изворите
"Тайната" - документален филм
« on: август 21, 2006, 08:51:14 am »
The Secret - The Law of Attraction
The Universe and everything in it is governed by the law of Attraction. What we want, we attract, be it consciously or subconsciously. What we don't want, we also attract. What we choose to focus our thoughts on, we attract - positive and negative.

аренабг

« Last Edit: септември 15, 2006, 10:37:19 am by velaskes »
Съм никой, отивам никъде, искам нищо.
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline velaskes

• силата отвътре
  • Администратор
  • Напреднал
    • Изворите
Re: "Тайната" - документален филм
« Reply #1 on: август 22, 2006, 09:14:47 pm »
Анонса го сложих преди още да съм го гледал, а след като го гледах горещо го препоръчвам на всички, такъв материал може да промени живота ви точно за час и половина. Тайната е, че във вселената има един генерален закон - закона на привличането. Всеки човек, който познава този закон никога не би могъл да се оплаче, че нещо липсва в живота му, защото прилагайки го ще получи всичко, което някога е желал.
Съм никой, отивам никъде, искам нищо.
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline Spirit-Felix

• Creator of Realities
  • Напреднал
  • I metaprogram, therefore I am!
« Reply #2 on: август 25, 2006, 03:52:15 am »
Да, и аз го гледах току-що и полетях в буквален смисъл! Това е един от най-въздействащите филми, които съм видял през целия си живот. Наистина може да промени към хубаво всеки.
Дори за кратко говори Нийл Доналд Уолш...
:smitten:
Какво ще направиш ДНЕС за да се доближиш до себе си?

Nem Ankh!

Offline samota

• Ентусиаст
  • **
« Reply #3 on: ноември 22, 2006, 11:25:39 pm »
ima go v isohunt.com

jana_kol

• Guest
« Reply #4 on: ноември 23, 2006, 09:35:55 pm »
не мога да се оправя в isohunt. Намирам такъв файл но като го сваля не мога да го отворя. Ако можеш да ми помогнеш,да ми обясниш как да го сваля.

Offline Eternities

• ad infinitum
  • Напреднал
    • Изворите
« Reply #5 on: ноември 24, 2006, 09:29:47 am »
Сайтовете isohunt.com, ******.com, torrentspy.com, torrents.bol.bg, *******.net, sab.bz и други са Торент-сайтове.

Попитай някой приятел да ти обясни как се работи с торенти.
Трудно е да се обясни с няколко изречения в писмен вид и без обратна връзка, но ще опитам, перефразитайки малко това, което вече писах в темата за филма Селестинското пророчество.

Най-общо казано - след като свалиш файла от сайта /в случая да речем е isohunt.com/ трябва да го отвориш със специална програма - например BitComet /ако вече имаш инсталирана тази програма, с щракването върху избрания от теб файл автоматично ще се отвори тази програма, ти трябва да избереш само бутона ОК и свалянето на филма ще започне/. В зависимост от размера на файла, скоростта на интернет-връзката ти и броя на хората, споделящи този филм с останалите потребители, желаещи да го изтеглят,  свалянето на един филм продължава от няколко часа до няколко дни. Желателно е след като изтеглиш филма ти на свой ред да оставяш компютъра си включен и програмата биткомет работеща, за да може други след теб да изтеглят този филм /или музика/ - товае идеята на торентите.

Някои торент-сайтове изискват да имаш регистрация - понякога е платена или с покана, при други е безплатна.

Ето няколко инструкции какво е торент и как да се използва:

http://bittorrent-bg.com/forums/viewtopic.php?p=5968&sid=9af4c818af944be5ed40036bb61a2570
http://bglog.net/internet/6298
http://torrents.bol.bg/faq.php

Успех  :)
« Last Edit: февруари 23, 2007, 05:03:16 pm by Eternities »
I am who I am.

jana_kol

• Guest
« Reply #6 on: ноември 24, 2006, 09:08:56 pm »
много ти благодаря за полезната информация , а мога ли да работя на компютъра докато продължава свалянето

Offline Eternities

• ad infinitum
  • Напреднал
    • Изворите
« Reply #7 on: ноември 24, 2006, 09:15:15 pm »
Да, можеш  :)
Понякога това може да направи достъпа ти до интернет по бавен. Аз в такива случаи избирам "Пауза" за свалянето на файла в БитКомет. А когато не ми трябва да ползвам интернет пак давам "Старт".
« Last Edit: ноември 24, 2006, 10:06:57 pm by Eternities »
I am who I am.

Offline Spirit-Felix

• Creator of Realities
  • Напреднал
« Reply #8 on: ноември 30, 2006, 12:39:48 pm »
За тези, които нямат акаунт в аренабг - заповядайте линк от сървър:

http://chshkt.data.bg/The_Secret_www.thesecret.tv.avi

http://chshkt.data.bg/The_Secret_www.thesecret.tv.srt

O0

Nem Ankh!

Offline divine

• Напреднал
    • blog
« Reply #9 on: декември 04, 2006, 11:48:45 am »
Филма е страхотен :) , припонмя ти нещата така че да можеш да си ги преставиш реално O0 , ане само като абстрактни понятия. 8) Закона на привличането  - енергията привлича енергия подобна на себе си. :smitten:

:smitten:Прелестен подарък за моето АЗ. :smitten:
Every moment is a miracle right now

jana_kol

• Guest
« Reply #10 on: декември 05, 2006, 11:25:17 pm »
как могат да се изкарат субтитрите на екрана когато гледаш филма

Offline Spirit-Felix

• Creator of Realities
  • Напреднал
« Reply #11 on: декември 06, 2006, 08:59:30 pm »
При мен тръгват с Media Player Classic.

Nem Ankh!

Offline Eternities

• ad infinitum
  • Напреднал
    • Изворите
« Reply #12 on: декември 07, 2006, 10:16:38 am »
Няколко уточнения за субтитрите:

Файловете със субтитри имат разширение .srt или .txt
Възможно е да си ги изтеглила архивирани - zip, rar и др.
В случай че са архивирани, трябва да се разархивират в папката, в която е и филмът.
Ако филмът и субтитрите са с различни имена - преименувай ги с едно и също.
I am who I am.

дани

• Guest
« Reply #13 on: януари 23, 2007, 12:48:30 am »
добре,разбрах за кво иде реч,само не можах да разбера дали деистжа или не,ако някои го е пробвал и е станало да ми каже

Offline divine

• Напреднал
    • blog
« Reply #14 on: януари 23, 2007, 02:58:58 pm »
Действа, изпробвах я  8) :smitten:
Every moment is a miracle right now

Orika

• Guest
« Reply #15 on: януари 28, 2007, 09:06:36 pm »
БЛАГОДАРЯ ТИ VELASKES! 
ТОЗИ ФИЛМ ДОСТИГНА ДО МЕН ЧРЕЗ ЗАКОНА ЗА ПРИВЛИЧАНЕТО!  БЕЗ ДА ЗНАЯ, ЧЕ СЪЩЕСТВУВА СИЛНО ЖЕЛАЕХ ДА ПРЕДСТАВЯ НА ДРУГИ ЗАКОНА ПО НАЙ-ДОСТЪПЕН НАЧИН. ПО-ДОБЪР ОТ ТОЗИ , ЗДРАВЕ МУ КАЖИ.  ЖЕЛАЯ ТИ ЗДРАВЕ И МНОГО ЛЮБОВ! :D

mishkont

• Guest
« Reply #16 on: януари 29, 2007, 11:34:38 am »
Искам да ви заявя най-отговорно, че Законът за привличането наистина действа! Бях абсолютно изненадана да открия това, но е факт! Отначало бях малко скептично настроена /признавам си го!/, но си казах: Какво пък, нека да опитам, така или иначе нищо не губя. След кратко време нещата започнаха да се получават! Последното доказателство за това, че въпросният Закон наистина работи, ми беше дадено онзи ден, в събота.
Който се интересува повече от тази тема, нека намери и прочете книгата на Естер и Джери Хикс "Поискай и ще ти бъде дадено". Там всичко е обяснено много по-подробно.
Успех, щастие и любов на всички!

P.S. Между другото, вече си нося "камъчето на благодарността" винаги в джоба  O0
« Last Edit: януари 29, 2007, 11:37:28 am by mishkont »

Offline Eternities

• ad infinitum
  • Напреднал
    • Изворите
« Reply #17 on: януари 30, 2007, 10:14:50 am »
В прикачения файл има нов и по-добър превод на субтитрите.
Благодаря, milenski  :)
I am who I am.

Offline toni

• Напредващ
« Reply #18 on: януари 31, 2007, 10:13:02 pm »
Току-що изгледах филма и трябва да ви кажа, че всичко в него ми е познато и е още едно потвърждение за това, че човек сам е творец и проектира своя свят.Напълно синтезирано и концентрирано, без нито едно излишно изречение- всичко е точно така и потвърждава написаното от много автори - сигурна съм, че сте съгласни!
Въодушевена съм, защото отново се уверих, че позитивното е по-силно - както направеното сравнение във филма - 1000 пъти повече от негативното!И именно пътят на доброто е истинският , а емоциите са ни дадени, само за да го различаваме по-добре и за да го утвърждаваме :)

mishkont

• Guest
« Reply #19 on: февруари 01, 2007, 09:45:04 am »
Знам че не е тук мястото да попитам, но все пак...
По-нагоре споменах за книгата на съпрузите Хикс "Поискай и ще ти бъде дадено". Та се чудя дали има издадени тук и други книги относно Закона на привличането? Аз не съм попадала засега...

nikolov_st

• Guest
« Reply #20 on: февруари 01, 2007, 02:13:36 pm »
за тези,които се съмняват дали Тайната действа искам да им кажа,че тя действа само в случаите,в които визуализирате целта си.В противен случай НЕ!Помнете всичко,което искате да се случи си го представете сякаш вече го имате-наистина действа!Успех!

Offline teo

• Ентусиаст
  • **
« Reply #21 on: февруари 07, 2007, 01:36:38 pm »
НЕ ТРЪГВА И ТОВА СИ Е.

typewriter

• Guest
« Reply #22 on: февруари 16, 2007, 08:19:46 am »
Освен "Тайната" има и друх един филм по темата, "What the bleep do we know". Но на мен лично "Тайната" ми хареса повече. Законът за привличането си действа, но все повече ми се струва, че има и закон за вълнообразното движение ;) Колкото до другите книги, Мишконт, рано това лято ще излезе следващата книга от поредицата за Абрахам, "Законът за привличането". Радвам се, че първата ти е харесала.

mishkont

• Guest
« Reply #23 on: февруари 16, 2007, 03:22:46 pm »
Благодаря ти, typewriter! Не бях чувала за този филм  :)
Ето и линк за всички, които се интересуват http://*******.net/details.php?id=14300
С истинско нетърпение ще чакам новата книга за Абрахам  :)

Orika

• Guest
« Reply #24 on: март 02, 2007, 09:18:53 pm »
Moje li nqkoi da mi kaje, koq godina e syzdaden filma "Tainata"?

Offline samota

• Ентусиаст
  • **
« Reply #25 on: март 02, 2007, 11:38:09 pm »
Filma izleze v kraia na minalata godina-2006

Orika

• Guest
« Reply #26 on: март 03, 2007, 08:14:05 am »
Blagodarq! Edin chovek me ubejdavashe, she e gledal tozi film predi 15godini v protestantska cyrkva. Veroqtno e gledal neshto, no ne i tova.  Reakciqta mu beshe meko kazano u4udvashta. Obvini me, 4e promivam mozyci s gluposti. Kak sym mojela da lyja horata, 4e shte se izlekuvat or rak s podobni gluposti.
V zalata prisystvashe mlada, krasiva jena, koqto vidimo beshe mnogo razvulnuvana. Tq spodeli svoqta istoriq, koqto e kriela do skoro. Bila e s diagnoza "rak na debeloto cervo". Operirali sa q i e bila na  hymeoterapevti4no lechenie.  Davali sa i 6 meseca jivot, kogato neina priqtelka i zanesla "metoda Silva". Zapo4nala sutrin, obed i ve4er vizualizacii. Predstavqla si kak rakovite kletki se stopqvat i izchezvat. Predstavqla se e zdrava. V momenta nqma i pomen ot bolesta i. Izglejda prekrasno i se radva na jivota.
Kazva: "Az znaeh, che imam oshte rabota za vyrshene na tazi zemq.Naprimer da dam kuraj na drugi!

..................da sa jivii i zdravi lekarite, pomagot mnogo,........no ne te  "davat jivot". Mogat samo da go poddyrjat ....ili da ti pomognat po-skoro das si otidesh.........
V tozi kontekst zvuchi kraino nelepo frazata: "Davame ....godini jivot"

« Last Edit: март 03, 2007, 08:46:41 am by Orika »

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
« Reply #27 on: март 03, 2007, 11:53:48 am »
Егати... Не можете без вярвания бе хора. ДА - ИСТИНАТА Е, че не можем без вярвания...
ПОНЕ СИ СПОМНЕТЕ ЗА СЕбЕ СИ - ЗА ТОВА ЧЕ НЕ МОЖЕМ БЕЗ ВЯРВАНИЯ. НИЩО ЛОШО НЯМА ЧОВЕК ДА СИ ВЯРВА... НО ПОНЕ ДА СИ СПОМНЯ ЗА ТОВА.

НО ТЕЗИ ВЯРВАНИЯ ВЪВ ФИЛМА ВЕЧЕ СА ОТ ДРУГА КЛАСА - ЛЕКАРСТВО ЗА РЕАЛИЗИРАНЕ НА ЖЕЛАНИЯ. ИНСТРУМЕНТИ ЗА ВЛИЯНИЕ ВЪРХУ ВСЕЛЕНАТА... МЕЧТАНИТЕ ВЕЛИКИ И ВСЕСИЛНИ ИНСТРУМЕНТИ - ЗА СИЛА, ЗА ПОСТИГАНЕ, ЗА ПРОМЕНЯНЕ. ЗА ЛЕКУВАНЕ. ЗА ПОМАГАНЕ... НЕ ВИ ЛИ СЕ СТРУВА ПОДОЗРИТЕЛНО ВСИЧКО ТОВА?
НОВОТО ПОПРИЩЕ И ОКЕАН ЗА ПОТЪВАНЕ НАНОВО В ИЛЮЗИИТЕ НИ.

Не виждате ли бе хора... царят е гол.
Филма е с идеята че разкрива истина. Вярно - ИСТИНА е. Но поднесена за да се хванете чрез желанията си - чрез мечтите си.

Истина е, че Хората се разболяват и като визуализират могат да "оздравеят". Но на каква цена? И  "разболяването" и "оздравяването" не е ли спектакъл, в основата на който е "СПЕЧЕЛВАНЕТО на поредната ДУША". Какъв по-хубав капан за самата нея от нейният собствен "златен капан".

Истина е, че хората и като не визуализират могат да оздравеят. Стига да ВЯРВАТ достатъчно. И вярващите по целият свят се "изцеляват".
 А ОТ КАКВО ВИ ДОЙДЕ БОЛЕСТТА БЕ ХОРА - за да ви "дойде" визуализирахте ли?
Какво е БОЛЕСТТА ВЪОБЩЕ. Та смисъла на болестта не е ли да ни даде шанс да се събудим, разклащайки устроите на които сами сме се насадили. Нима това не е ШАНС? Нима това не е възможност?... 
 И нима мислите, че астралните същества не могат за целите си да ви докарат и едното и другото. Ами нали като се хванете после сами ще искате с вярването и "убедеността" си да наливате СИЛАТА СИ в АСТРАЛНИЯ ЕГРЕГОР.

Истина е, че и вярването и визуализацията са инструменти за влияние върху астралния и етерния свят. И няма по-голям капан от собствения ни "ИЗИГРАН И ОЖИВЕН" със съдействието на астралните ни същности.

Истина е, че като вярвате и визуализирате участвате във взаимодействия, които са задължително двупосочни.
И че за ВСИЧКО ЩЕ ТРЯБВА ДА ПЛАЩАТЕ с нещото, дето всички го наричат КАРМА. Щото се носи отговорност. На това му казваме ПЛАЩАНЕ НА ЦЕНА.
Ама в капана, дето залага ФИЛМА "ТАЙНАТА" някой говори ли ви за ЦЕНАТА? А някой да се пита за нея?

Истина е, че всякакви астрални взаимодействия се осъществяват с намерение, воля и ЖЕЛАНИЕ... ЖЕЛАНИЯ... СИЛНИ ЖЕЛАНИЯ, които понякога се наричат КОПНЕЖИ, ПОДКРЕПЕНИ СЪС СТРАХОВЕ и УСЕЩАНЕТО ЗА УНИЩОЖАВАЩА ПРАЗНОТА... и са толкова натрапчиви, че изместват всички друго в живота ви. И СТАВАТ "ЖИВОТ" на свой ред.  И ЖИВЕЕМ ВЕЧЕ ТОЗИ ПОДМЕНЕН ЖИВОТ И НЕГО НАРИЧАМЕ "ИСТИНА".

Това е МАГИЯТА - капана на собствените ни желания, оживени и одухотворени със собствената ни божественост до степен да станат РЕАЛНОСТ. И дори да въздействат върху самата РЕАЛНОСТ, макар и в тесни граници - но напълно достатъчно за да се "ХВАНЕМ".

Основния принцип на МАГИЯТА - в най-широк план:
 ВЗАИМОДЕЙСТВИЕ, чрез използването на импулс - от желанието и копнежа, от представите и убежденията за Контрол, да усетим власт, да се "разпореждаме" със Света  да го правим "справедлив", добър, светъл... а всъщшност просто да си угодим на фантазиите - всякакви фантазии, произлезли от собственото ни усещане за ПРАЗНОТА И НЕДОСТАТЪЧНОСТ. Въобще изява на заложеното у всяка божествена "частица", да се изяви като БОГ. ЛЕСНО!!! ДОСТЪПНО ЗА ВСЕКИ!!!
ЗА ВСЯКА МАГИЯ Е НУЖНО
- ИМПУЛС /желание, стимул, копнеж/,
- ПОСОКА /със визуализация или силно чувство, със представа за човек, явление или процес/
- НАЧИН /конкретна вибрация, енергия, засилена и устремена нанякъде от горните две, кодирана чрез визуализация или с мисъл "нека" и разни други/
- И най-важното - "СЪГЛАСИЕ" на другата страна - И ДВЕТЕ СТРАНИ УЧАСТВАТ ПО СВОЕМУ отдавайки  и получавайки взаимно това, което са ЗАЯВИЛИ.

Нима не е това магнита на филма ТАЙНАТА.
Нима това не е магнита на всички останали "бързи начини" дето сега се нароиха навсякъде - от Школи като "ДЕИР", през подменената идея за РЕЙКИ, дето всички се хванаха именно заради лесното и достъпното "ЛЕЧЕНИЕ"... Всеки гледа да е лечител вече. Ще станат Лечителите повече от Болните. Ами КОЙ ЩЕ ЛЕКУВА ЛЕЧИТЕЛИТЕ? Подмениха толкова просто идеята и смисъла на РЕЙКИ. Ами как да не го направят - хората точно това искат и "чакат" - както винаги "лесното" и ИЗГОДНОТО - веднага се хващат в капана си. ВИЖТЕ темата за рейки и в нашия форум - толкова е показателна. Ама колко хора, защитници и поддръжници на рейки вече са РЕЙКИ-МАСТЕРИ. То не бе лечителство. То не бе украса със кви ли не художествени измислици /пардон - Инициализации. А всяка инициация е елементарна и класическа "магия". Но няма кой да се замисли, че всичко е налице/.
И в дъното на всичко си стои просто копнежа "малките" хора да се направят и изживеят на велики - на богове - да помагат, да лекуват, да създават "щастие". ВЪОБЩЕ ХОРАТА ТРЯБВА ДА СА ДОБРЕ. Като че ли някой им го е отнел това право. Като че ли не са самите те си го "отнели". Като че все света, хората и живота са им "виновни" - все "там" се привижда злото, нещастието, несправедливостта, завистта, омразата. Все "там". А ТЕ КЪДЕ СА?
Всяка пепеляшка иска да се изживее на принцеса. И вместо да го открие у себе си, се втурва да си го сътворява илюзорно.  Както си е илюзорна "пепеляшка"-та, така и илюзорна ще е и "принцесата". ЗАЩОТО ЕДНОТО НИВО, определя и другото - принцип на съотствествието.
 А РЕЙКИ и "ДЕИР", "метода СИЛВА" и НЛП не могат да ви измъкнат от собствения ви капан - само ще се натикате сами. И нито рейки и метода Силва, Нито филма "ТАЙНАТА" и "What the bleep..." ще са виновни.

КАПАНА СИ Е НАШ - СОБСТВЕН.
НИЕ СМЕ ГО "ПОВИКАЛИ, ПОЖЕЛАЛИ, ЗАЯВИЛИ"...

НИЕ - ЗВЕЗДНИТЕ ДЕЦА, дето сега се наричаме човечество просто си играем на театъра, наречен ЕВОЛЮЦИЯ.
Точно КАКТО В ДЕТСКИТЕ ЯСЛИ.
« Last Edit: март 03, 2007, 07:39:15 pm by ramus »
АВТОРЪТ винаги съотвества на Поста си,
защото ПРИНЦИПА НА СЪОТВЕТСТВИЕТО няма изключения.

Orika

• Guest
« Reply #28 on: март 03, 2007, 07:28:47 pm »
Govorish za vqrata.
 Predstavi si edin 4ovek, koito nikoga ne e vijdal slon.  :idiot2:
Zapo4vash da mu razkazvash za edno jivotno s goleeeeeeeeeemi ushi, koeto jivee v toplite strani i ima ne6o dyyyylgo otpred vmesto nos, a kato aka , izlizat eeeeeeeeeeei takiva golemi........

Ili prosto go vodish v zooparka i toi VIJDA slon.   :D
Kak mislish? Koga vqrata mu shte e po-silna?  I vyobshte shte povqrva li, ili prosto shte pojelae slona?.....a ako 4oveka e ot jenski pol moje da pojelae samo hobota mu :P Propusnah da napisha, 4e onova dylgoto otpred e HObot.
   :)

I da ti kaja 4estno, izob6to ne sym kompetentna po vyprosite za astralniq i eterniq svqt. Vij za choveshkoto stradanie i za jelanieto na chovek da se osvobodi ot nego moje i da poznaivam neshto. Vyv vseki slu4ai ako tova, koeto ni kazvat v "tainata" vyrshi rabota i s nego moga da pomogna na chovek v beda, sys sygurnost shte go napravq.   

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
« Reply #29 on: март 03, 2007, 07:59:57 pm »
Те точно така се правят нелепостите -
просто казваш че не си компетентна... за едно... ама си компетентна за друго. Ми за тия човешки страдания, дето толкова са компетентни по тях, самите хора какво ще правят. Те къде са в цялата работа.
Не ви ли разказаха притчата за "лечителя" и болния. тя не е за рейки - тя е още преди да се напишат ВЕДИТЕ.
В нея се казва - че един лечител се научил на тайната да лекува хората. И лекувал, и лекувал. Идвали много хора и той помагал на всички.
Но един ден забелязал, че първите излекувани се върнали пак отново за лечение... И после и останалите се връщали. И отново и отново...
И той се замислил - ЗАЩО ЛИ? Бил дълбоко потресен от това... И търсейки отговора получил просветление-то. Хората не са болни... Нито са нещастни... Това е просто част от техния път, от техния смисъл, от тяхното търсене, от точката в която са в пътя си. И болестта е просто част от начина по който живота им "казва" че са сгрешили... и че продължават да грешат... И че ОТГОВОРНОСТТА ЗА ВСЯКА БОЛЕСТ Е НА "БОЛНИЯ".
И ЛЕЧИТЕЛЯ ПРОСТО СПРЯЛ да лекува, защото се сетил, че когато лекува, той се намесва в живота на хората - СВЕЩЕНАТА ИМ СВОБОДА ДА РАЗПОЛАГАТ С ЖИВОТА И СИЛАТА ДА ГО СЪТВОРЯВАТ. ЧЕ СМЪРТТА, НЕЩАСТИЕТО И ЗЛОТО СА ПРОСТО ЧАСТ ОТ ЧОВЕШКИЯ ТЕАТЪР в който хората се губят... И едновременно това е начинът да се събудим.
И се сетил лечителят, че нарушава единственото "свещено" право на ВСЯКА БОЖЕСТВЕНА ЕДИНИЦА - ПРАВОТО НА САМООПРЕДЕЛЕНИЕ И ОТГОВОРНОСТ.

И спрял да лекува... само съветвал, само съдействал, само "помагал" на хората да разберат за своята отговорност и да прогледнат за божествеността си.

Всичко това не е съвет... нито дори напъствие...
Но може би си заслужава да се позамисли човек - който може, който си позволи.
Това не е заради мен,  нито за форума, темата или някакъв спор...
За всеки един от нас става въпрос - за нещото, което се нарича РАЗВИТИЕ.
ЖИВОТА СИ Е НА ВСЕКИ ЕДИН ОТ НАС. ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ СИ ГО ЖИВЕЕМ КАКТО СИ ГО РАЗБИРАМЕ.
НО... някои като че ли забравят - ЗА ЧИЙ ЖИВОТ СТАВА ВЪПРОС, ВСЕ ПАК?
---------------------------------------------------
Орика, ако ти не можеш да се възполваш, може би някои други ще опитат.
Няма нищо задължително.
Всеки сам за себе си си решава.
Аз включително - като всички останали.
« Last Edit: март 03, 2007, 09:50:00 pm by ramus »
АВТОРЪТ винаги съотвества на Поста си,
защото ПРИНЦИПА НА СЪОТВЕТСТВИЕТО няма изключения.