Author Topic: Случвало ли ви се е ?!  (Read 2812 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

SoulTime

• Guest
Случвало ли ви се е ?!
« on: ноември 01, 2006, 03:39:25 pm »
   Някога да ви се е случвало да си помислите за човек много силно...Толкова силно,че след няколко минути да го срещнете или да ви се обади,просто и той да се сети за вас?!
    На мен ми се е случвало доста пъти и честно казано,не мога да си го обясня на какво се дължи това.Някой има ли идея?!
 ;) :) ;) ;) ;) :D :D

ToEmbraceATree

• Guest
Re: Случвало ли ви се е ?!
« Reply #1 on: ноември 01, 2006, 05:28:47 pm »
 :) Гледай " The Secret" и ще разбереш   8) :D

izgrev

• Guest
« Reply #2 on: ноември 01, 2006, 05:51:18 pm »
Чиста случайност! 100- процентова!
Ако не съм прав, ще съм много доволен някой да ме убеди в противното. Т.е., да ми докаже неопрожержима намеса "свише"!

Offline divine

• Напреднал
    • blog
« Reply #3 on: ноември 02, 2006, 12:17:36 pm »
мда, много пъти ми се е случвало и въобще не е случайност , както е казано в една дебела книга "неведоми са пътищата Господни".....веднъж срещнах една приятелка от училище , която живее в София в момента, цял месец може би се сещах за нея ... и един ден , на излизане от една аптека за малко не се сблъсках с нея, не бях я виждала от 7 години......и много се зарадвах, че "мисленето" ми за нея даде резултат O0
Every moment is a miracle right now

Анеста Ексена

• Guest
« Reply #4 on: ноември 06, 2006, 04:14:53 pm »
И на мен ми се е случвало доста пъти.Повярвай ми,няма случайни неща.Силата на мисълта е огромна.

rasto

• Guest
« Reply #5 on: декември 15, 2006, 01:08:01 am »
На мен също много пъти ми се е случвало. Аз го отдавам на това, че когато имаме голяма потребност от даден човек непрекъснато мислим за него. В същото време обаче, ако и въпросният човек споделя същите чувства и мисли за мен, то неминуемо се СРЕЩАМЕ на най-необичайното и за двамата място. Даже ми се е случвало да вървя към дадена цел и имам, например 5 възможни пътя, за да я достигна. Само че аз ненадейно минавам точно по тази пътека, по която никога не бих минала, но като че ли някаква страшна сила ме води на там и хоп......изведнъж изниква човека, когото съм повикала с мислите си..... Наистина е странно, но все едно енергията ни е голям магнит. :idiot2: ;D

ALISA

• Guest
« Reply #6 on: декември 16, 2006, 11:50:27 am »
На мен също ми се е случвало, но не мисля, че става дума за случайност.Според мен по-скоро става дума за някакъв вид телепатия - аз не привличам въпросния човек с мислите си, а по-скоро моите мисли са привлечени от него.Същото е и когато се сетя за някоя песен и скоро я пуснат по радиото - абсурдно е да мисля, че силата на моя ум е накарала екипа на предаването да избере точно тази песен,  докато много по-вероятна е хипотезата, че някаква неосъзната част от мен е знаела какво предстои и затова ми се е приискало да чуя точно тази мелодия...

Debora

• Guest
« Reply #7 on: януари 21, 2007, 11:24:48 am »
На тези въпроси намерих отговорите в "Селестинското пророчество 1" на Джеймс Редфилд
Отнесена книга ако не вярваш поне малко в странностите на душевността. заслужава си цялата поредица.

G-wiz

• Guest
« Reply #8 on: март 06, 2007, 12:10:33 am »
е.. да разбира се.. мисля че почти на всеки човек се е случвало ..

чела съм няколко теории по този въпрос. Значи първата е че мислейки за този човек ние мислено го викаме или нещо такова. А втората е че тва е като сигнал за предстоящото събитие, като интуиция, шесто чувство.. :) не знам и аз точно не си спомням добре :)