Author Topic: Търся една книга ....  (Read 2362 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

MarryMeKane

• Guest
Търся една книга ....
« on: януари 16, 2007, 04:31:32 pm »
Здравейте ! Много бих ви била благодарна ако някой успее да ми помогне . Става дума за една книга , която издирвам от година и нещо . Става дума за романа на Габриел Гарсия Маркес " Сто години самота " . Търся го да си го купя , но ми казват че книгата не е преиздавана от 30 години  :'( Ако някой може да ми я намери в електронен вариант или дори да е готов да я продаде , нека да ми пише .

grizzly

• Guest
Re: Търся една книга ....
« Reply #1 on: януари 17, 2007, 07:24:47 am »
http://www.alba-books.com/index.php?go=products&id=112  - стига офертата да е валидна. Книгата я има  в Столична библиотека (на Славейков). Иначе и на самия площад, преди, а сигурно и сега има хора, които продават стари книжки и можеш да питаш. Ако не си от София, това затруднява нещата, но предполагам че я има и в повечето регионални библиотеки...

MarryMeKane

• Guest
« Reply #2 on: януари 17, 2007, 05:42:17 pm »
Благодаря Ви много за информацията ! Определено се възползвах от сайта и вече повърдих поръчката . Не съм от София и не мога да я търся по площада , но за това пък я намерих в Интернет . Още веднъж Благодаря за съдействието !

Demeter

• Guest
« Reply #3 on: март 30, 2007, 06:25:37 am »
Здравейте!
Търся "Окултни упражнения",изд. "Бяло Братство"2000 г.,като книга на хартия или  в електронен вариант,
djh_mail@abv.bg

stanislava23

• Guest
« Reply #4 on: април 01, 2007, 11:38:11 pm »
www.asteya-bg.com  - това е сайта на книжарница за езотерична литература и не само. От там си купих преди време "Окултни упражнения". Най-добре ги питай по телефона, дали имат все още книгата или от каде може да си я набавиш. Успех!