Author Topic: БГ сайт За децата... :(  (Read 2053 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline Eternities

• ad infinitum
  • Напреднал
    • Изворите
БГ сайт За децата... :(
« on: април 18, 2007, 10:37:34 pm »
Доста се чудих къде да го сложа това...
Накрая реших да е в майтапи, макар че за мен е толкова комично колкото и трагично и също толкова шокиращо.

Днес ми потрябва информация за Винпром Карнобат. Естествено, "питах" Гугъла.
За моя изненада още в първите няколко резултата се появи следния линк, който ме озадачи:

http://zadecata.com/vkuhniata/Lubopitno/Vino_vidove_regioni.htm

Хм, казах си... ЗА ДЕЦАТА?!?  :o

... И както можете сами да видите - “METRO” Специална селекция на вина 2003 г. ви информира за различните винарски райони в България, за специфичните вкусове на различните вина и подходящите за тях мезета...

Оказа се че в същия сайт редом с рецептите за бебешки пюренца, програмите на куклените театри и условията на конкурса Веселите зъбки се кипрят и:

" Още една бира - проста, ала въздействаща информация за напитката на лятото"

и

"Течната страст - разказ за едно добро питие", от където аз научих най-подробната досега информация за уиски-то. Сърдечно благодаря на авторите на сайта За Децата.

Бре, как не съм знаела досега тази
"...стара келтска поговорка, която гласи: има две неща в живота, които трябва да се консумират голи – едно от тях е уискито."

Всъщност, в държава в която според статистиката месечно в пирогов се приемат около 25 деца на около 12-годишна възраст с алкохолни натравяния, при това някои с над 4 промила алкохол, информираността е от значение... поне няма да пият "к'вото и да е".

Евала...

« Last Edit: април 19, 2007, 08:14:42 am by Eternities »
I am who I am.

eses

• Guest
Re: БГ сайт За децата... :(
« Reply #1 on: април 19, 2007, 02:27:43 pm »
То вярно си е за майтапи,разсмя ме искрено.

dancing_rose_in

• Guest
Re: БГ сайт За децата... :(
« Reply #2 on: април 19, 2007, 02:36:21 pm »
Майтап, майтап, ама като гледам някои деца как се наливат - хич не ми е смешно. Представям си какъв живот ще водят след това и ми е тъжно.
А тия, наште, как са могли да я направят тая глупост - да пишат такива глупости в детсвки сайт - просто главата не ми го побира. Особено онова - за консумацията на "голо"  ;D - ужас, пълен.