Author Topic: Съдебни жалби  (Read 1864 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline Nirvana

• Напредващ
Съдебни жалби
« on: юни 24, 2007, 08:00:42 pm »
В подкрепа рекламата на спрайт   :crazy2:

1. Нека да се накара да не се занимава и заканва , което ме страхува.

2. Предупредете го, защото аз се страхувам от живота си.

3. Надявам се ,че тъжбата ми ще бъде уважена,съжалена и удовлетворена.

4. Мъжът ми пие и иска да си използува апартамента за лични нужди,младежки.

5. Искам децата ми спокойно да прекарат спокойствие в квартирата.

6. Аз съм една самотна краварка и затова моля да ми се окаже помощ.

7. Моля да ми се даде още една стая, защото имам четири члена.

8. Във връзка с това тя ходи където си иска и с когото си иска и си прави каквото си иска по всяко денонощие на времето, не се прибира, като върши крайно лоши,укорими и нетърпими деяния, защото няма лични морални,душевни,родителски,възпитателни качества, говори най-цинични думи и изрази и върши най-долни поведения-деяния.

9. Господин прокурор помествам в молбата си личните мои дърва, които съм ги насякъл от гората, около пет кубика и които на девети август тази година ми се откраднаха от гората.

10. Аз имам пълно право да си потърся правото.

11. Целите ми дрехи бяха скъсани в рани.

12. Възмущавам се как може той ерген, а да вземе жена с пет деца на трети етаж.

13. Жена ми с нервите не е добре, а той използва момента, отива и се оженва за нея.

14. Имах две деца-син и дъщеря,по семейни недоразумения.

15. Моля вещото лице да изследва на коя пишуща машина е написан представения ръкопис.

16. Господин съдия, не съм извършил никаква измама и моля да ме оправдаете, защото адвокатът на противната страна се оказа по-голям лъжец от мен.

17. Председателят на текезесето вършеше големи злоупотреби: раздаваше храна на партийните секретари, а ощетяваше другите животни.
Никога не съм разбирала и винаги съм гледала с ирония на хора, които си мислят че света се върти около тях. А истината е толкова очевидна- той се върти около мен!