Author Topic: ПРЕМЕСТЕНИ ПОСТОВЕ... ИЛИ ТЕМИ  (Read 1685 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
ПРЕМЕСТЕНИ ПОСТОВЕ... ИЛИ ТЕМИ
« on: август 02, 2007, 04:29:07 pm »
От темата "КЪСОМЕТРАЖНО КИНО" са преместени постовете касаещи "ВЯРАТА И ВЯРВАНЕТО", като са пренесени в откритата още миналата година тема за "ВЯРАТА" - секция "ВЕЧНИ ВЪПРОСИ".
Може би поради "бъг" на софтуера, или моя грешка, преместените последни не се преименуваха автоматично и се наложи да го правя сам - на ръка във всеки от постовете. Видно е от това, че след всеки от посочените постове има "бележка" че "поста е редактиран от РАМУС". Но само заглавията - поради смянята на темата, другият текст не е пипан.
« Last Edit: август 02, 2007, 05:52:56 pm by ramus »
АВТОРЪТ винаги съотвества на Поста си,
защото ПРИНЦИПА НА СЪОТВЕТСТВИЕТО няма изключения.

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
ПРЕМЕСТЕНИ ПОСТОВЕ... ИЛИ ТЕМИ
« Reply #1 on: август 27, 2007, 05:58:18 pm »
Няколко поста бяха преместени от темите "въпроси и коментари", и "тайните на христовия кръст" и слети в обща тема "Въпроси, Коментари, или спам".
Причината е очивидна и правилата на форума изискват да се спазва условието да се пише по темите.
И както вече неведнъж ние администраторите сме напомняли, когато се влиза в диалогов режим, който не е по темите, си има възможност да се пише в секция "лични съобщения" а не да се пълнят темите със СПАМ. Така разни персонални разговори си остават само персонални.

колкото до обръщенията и "въпросите" към мен лично - аз си свърших работата, по съответния начин, на съответното място и ясно съм написал в последния си пост там, че за мен приключи интереса ми и участието ми, по тия въпроси.
Мен, личните игри не ме интересуват, а колкото до "кукичките" - в преместената тема ясно се вижда, какво е "кукичка" и кой е "шаран" - /цитати.../. Дори тия двете определения нямат никакво основание, но пък друг ги измисли. И като че ли подхождат на това, което се чете.
Чудя се човешкото тщеславие, гордост и мания за величие, докъде ли още може да стигнат.
И благодаря на съдбата си, че в изворите срещнах и в писмен вид всичко това - иначе нямаше да повярвам.

АВТОРЪТ винаги съотвества на Поста си,
защото ПРИНЦИПА НА СЪОТВЕТСТВИЕТО няма изключения.