Author Topic: ОФИЦИАЛНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ-ПОКАНА КЪМ ВСИЧКИ във ИЗВОРИТЕ  (Read 11683 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
За Белинташ...
« Reply #30 on: август 31, 2006, 07:07:49 pm »
Положението е същото.
Почивния ден ще е само в сряда , така че който има намерение да идва да си го организира както намери за добре.
Определена "камерна група"  ще се качваме още в сряда.
Програмата засега не е фиксирана и ще я решаваме в движение и свободно.
Който ще идва може да ни намери в района на МАРЦИГАНИЦА... или на мобилните телефони. Който се интересува от моя може да се обади на скайпа или на кю-то - видно е за всички.

--------------------------------
АВТОРЪТ винаги съотвества на Поста си,
защото ПРИНЦИПА НА СЪОТВЕТСТВИЕТО няма изключения.

Offline Eternities

• ad infinitum
  • Напреднал
    • Изворите
 :)
I am who I am.

Offline Eternities

• ad infinitum
  • Напреднал
    • Изворите
Белинташ
I am who I am.

Offline Eternities

• ad infinitum
  • Напреднал
    • Изворите
Белинташ
I am who I am.

Offline Eternities

• ad infinitum
  • Напреднал
    • Изворите
Караджов камък и Червената скала
I am who I am.

Offline Eternities

• ad infinitum
  • Напреднал
    • Изворите
За всички, които не успяха да дойдат, ето малко късче от красотата на Родопите, на България и на Земята.

Докоснете и усетете земите, по които са ходили бесите и Орфей.
Това са местата, дето е "излял Дельо Хайдутин" и "е легнала болна Рофинка", а девойките са "мари убави"... и по които стъпваме и ние днес.
Тук времето го няма, а пространството не е просто триизмерно.

Вдъхновена от времето, което прекарах по тези места, от излъчването им и енергиите, които си обменихме, ви приканвам да затворим очи и според вашето вътрешно водачество с медитация, молитва, мълчание, мисъл или присъствие да почетем и благодарим - на първо място на Себе си, за това че Сме; на уникалността, която ни отличава един от друг и с която обогатяваме света, в който живеем; на близките и любимите ни хора за това, че Са; на приятелите ни, че ги има и ни стоплят дори с мисълта за съществуването си; на враговете ни, че са тук и ни правят по-силни; на всички хора, с които се пресичат пътищата ни; на малките прости нещица, от които се състои Животът; на градовете, в които живеем и разстоянията, които ни разделят, но преливат от красота и живот; на всичко, които ни събира; на България, която е наша мила Родина; на Земята, която ни е дала всичко, което имаме, дори тялото ни; на Небето, където е нашето вечно изначално У Дома; на Вселената, Безкрайността, Вечността и Всичко останало.

Намасте.
« Last Edit: септември 11, 2006, 10:24:41 am by Eternities »
I am who I am.

bee

• Guest
Благодаря за снимките, Eternities! Все едно съм била там :)
« Last Edit: септември 11, 2006, 09:47:39 am by bee »

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
EEEEEх.... като си спомня какво беше...
и като гледам снимките... така си е...
ама си има голяма разлика...
Никоя снимка не може да предаде цялостното възприятие, но поне може да "припомни" къде бяхме, какво е усещането... както и за това, което написа Етернитис.
Снимките са наистина много добри.
Благодаря.
АВТОРЪТ винаги съотвества на Поста си,
защото ПРИНЦИПА НА СЪОТВЕТСТВИЕТО няма изключения.

Offline toni

• Напредващ
Благодаря и аз, това е всичко, което мога в момента да кажа.

grizzly

• Guest
Снимките са СУПЕР :) Мерси Eternities :)  Дам, струва си да се живее в България, дори само за да посетиш едно подобно място ...

Offline rakshar

• Напредващ
      Ами посетете ги, не само да се заяждате ,спорите и обичате във форума .Това са места които просто трябва да се видят и усетят,а снимките са страхотни...!
постепенно си припомням коя съм ,бавно изсветлява завесата на забравата и се очертава силуета ми....и разбирам,че всичко това съм пак аз

grizzly

• Guest
      Ами посетете ги, не само да се заяждате ,спорите и обичате във форума .Това са места които просто трябва да се видят и усетят,а снимките са страхотни...!
Не всички имаме време и финансови възможности, помисли малко ! Да не мислиш, че сме мазохисти , да си седим просто така по градовете, при условие, че имаме такава чудесна природа.

Offline Evridika

• Напредващ
Благодаря,имах нужда да видя тези прекрасни и тайнствени места. :)

OM

• Guest
Голямо благодаря и от мен O0 :) :)
 :smitten:

Offline sirius

• Напреднал
  • неседухатуйщонегасне
Преживяването ( ;)) си беше супер!  Готино време, позволи ни да се насладим на прекрасните пейзажи, които сега на есен стават още по-пъстри. Пушека на огъня, хижарското куче-крадец "Йорго", баба меца показа глас на 50-на метра от нас, нощните песни на сръндаците, поглед спиращ се на десетки километри по билата и прекрасния чай "сбирщайн на моментос". И това ако не е кеф...
всеки си носи кръста: всеки знае до колко му е вътре. Но не знае още колко може да му влезе - това е щастието.

rosi_banova

• Guest
Едно от първите неща,които прочетох във форума,беше предложението за екскурзията до Белинташ.Помня го, защото беше писано на моя рожден ден.Тоест за мен беше емоционално обагрено,дори и косвено,без пряка връзка.Искам обаче да похваля автора на това предложение-Рамус,защото дотук не прочетох някой да го е сторил.Искам да благодаря на Eternities за прекрасните снимки.Искам  да споделя моите лични мисли и вълнения,макар че не бях там.
В началото казах,че "завиждам" на тези,дето ще ходят на Балкана.Всъщност аз съжалявах,че няма да мога да отида.Много щеше да е хубаво ,ако можех ,но...не е нужно да обяснявам защо не можех.Важно е  друго:сега когато се върнаха другите, дето бяха там.РАДВАМ СЕ ЗА ВАС!Радвам се,че сте били на такива прекрасни места в Родопите.Радвам се,че сте се срещнали наживо,че сте споделили мисли,общи преживявания.Радвам се,че не сте забравили и за нас,щом ни показвате снимки и ни разказвате.Дано енергията на планината е заредила за повече време душите ви с положителна емоция,която няма как да не изпиташ там.За мен остава и надеждата,че другия път може  да отида.
Още веднъж: БЛАГОДАРЯ ! :smitten:

medea

• Guest
Ееееееееееее.......най-после някой да сподели тази красота и с нас останалите/неприсъстващи по обективни причини/..
БЛАГОДАРЯ,Eternities !
Мога да произнеса само една дума - ПРЕКРАСНО!
Ще намеря и аз време.....обещавам!

Offline VIKI47

• Начинаещ
  • *
СТРАХОТНИ СНИМКИ ОТ РОДОПИТЕ. НИКОГА НЯМА ДА МИ ОМРЪЗНЕ ДА ГИ ГЛЕДАМ. ДОСТАВИХТЕ МИ ГОЛЯМО УДОВОЛСТВИЕ.

Offline iyiuvigy

• Не изпълвай времето между две събития с чакане.
  • Ентусиаст
  • **
  • През деня-мисли,през ноща-сънуваù!
Predpolagam,4e njama da moga da se sre6tna sas vas,za6toto sam v Italia,no ideqta e OK!Moga da vi pokanq v Rim.Ako nqkoj idva,moje da mi pi6e!<iyiuvigy@gmail.com>
'' Да се ядосваш, значи да наказваш себеси за грешките на другите.''