Author Topic: Точен прицел/Vantage point/  (Read 1683 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Точен прицел/Vantage point/
« on: март 30, 2008, 07:42:31 pm »

Този филм го добавям, защото ми направи впечатление качествения екшън, заплетеността на действието и напрежението до самия край. От "Умирай трудно 4" насам няма по-наситен екшън от този.
Това е и първата роля в голям филм на звездата от сериала "Изгубени" Матю Фокс. Участват още Денис Куейд и Форест Уитъкър.
Насладете се :)

« Last Edit: януари 31, 2012, 05:13:42 pm by velaskes »
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline cetacean

• Средно напреднал
  • Change we must...
Re: Точен прицел/Vantage point/
« Reply #1 on: март 31, 2008, 02:32:24 pm »
Едно и също събитие, видяно от различни гледни точки или може би vantage points? Всеки държи своето парченце от пъзела и гледа откъм своя край, но какво вижда всъщност, и доколко то съответства на реалната картина? Кога участникът става наблюдател, а наблюдателят - ключов играч? Дали случайността наистина е само случайност или някакви скрити механизми са се сключили съвсем точно в подходящия момент, за да се случи точно това? Дали "доброто" винаги побеждава... и на каква цена? А дали това, което "видях" е същото онова, което са се опитали да ми покажат?
От всяко положение филмът си заслужава гледането. Най-малкото заради прекрасния състав все от любими актьори - Форест Уитакър, Денис Куейд, Уилям Хърт, Сигърни Уийвър.
Сънувах, че съм се събудил.
Това е най-старият сън на света...