Author Topic: До къде ???  (Read 2132 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline prana_jan

• Начинаещ
  • *
До къде ???
« on: юни 12, 2008, 06:17:23 pm »
До къде ви стига заблудата, че сте естествени. Че сте адекватни в кожата си и всички различни са неадекватни, че движението е дар от бога, а футболистите са крив клон от супер права топола, че Ошо е велик просветител а ескимоса Гошо мръсна дума на един простак.

Не ме интересува отговора ви ... той си е за вас ... заедно с маниите за липса на мании и раличността ...

Offline Hypatia

• Ентусиаст
  • **
Re: До къде ???
« Reply #1 on: юни 13, 2008, 10:03:13 am »
    Маке, моята заблуда е безгранична, като хоризонта, като звездите които виждаш в ясна нощ, легнал в пустоща- уж си ги видял, пък излизат още. Зат'ва и не мога да я завърна, когато се усетя, че се е разюздала. Както и сега.
Сега тя ми казва, че ние с теб сме еднакви- че твоите успехи във важните ти неща са и мои- нищо, че докато ти си си скъсвал задника да ги постигнеш, аз съм рупала пуканки да речем.. нищо ... това, че не съм различна от теб ми ги закичва на ревера тутакси.

И ако отговорът ми ти се струва не дотам адекватен- сигурно е така. Може би затова не те интересува.

Повече успехи ти желая, за да имам с к'во да кича реверите си.
 :)
« Last Edit: юни 13, 2008, 10:04:47 am by Хипатия »

Offline nikolayn

• Ентусиаст
  • **
Re: До къде ???
« Reply #2 on: юни 13, 2008, 04:17:29 pm »
Не ме интересува отговора ви ... той си е за вас ... заедно с маниите за липса на мании и раличността ...
.........................................
Още един повод да се запитаме,дали говоренето(писането) на публично място не е всъщност "интересуване" от мнението на другите.Което не е толкова лошо, дори и да не си го признаваме с голяма охота...