Author Topic: Коментари около медиите и политиката  (Read 2364 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline sirius

• Напреднал
  • неседухатуйщонегасне
Коментари около медиите и политиката
« on: януари 30, 2009, 07:02:44 am »
Слушам прегледа на чуждестранния печат: САЩ обсъждат да ползват само техни си продукти и машини за инфраструктурни проекти, а европа щяла да "вземе мерки" ако това стане.
Дайте да се обединяваме, ама като се види дебелия край - "на ти си куклите - дай си ми парцалките".
Пример за "свиване" в държавен мащаб.

................

Коментар на единствения оцелял при потъването на кораба Ванеса миналата година.
Направи ми впечатление много ясния и премерен коментар. Няма емоции, няма обвинения.
Чудно ми е дали има връзка с това че само той е оцелял.
« Last Edit: януари 30, 2009, 07:59:10 am by sirius »
всеки си носи кръста: всеки знае до колко му е вътре. Но не знае още колко може да му влезе - това е щастието.

Offline sirius

• Напреднал
  • неседухатуйщонегасне
едно клипче с Бербатов
« Reply #1 on: март 02, 2009, 12:19:58 am »
не съм Изобщо запалянко, но този клип ме накефи много. Бербатов в Манчестер срещу WestHam. И коментатора, ах този коментатор, за мен това е образец за типичен английски коментатор.
А, погледнах и други клипове на бербатов. Изглежда че като е с топката не гледа в страни и сякаш другите не могат да го отгатнат какво ще направи. И той ги изненадва. По учебник.
Enjoy. Тези, които знаят добре английски ще се радват не само на изпълнението на берватов.
http://www.youtube.com/watch?v=xxJ9wdXXbwY&feature=related
« Last Edit: март 02, 2009, 12:22:27 am by sirius »
всеки си носи кръста: всеки знае до колко му е вътре. Но не знае още колко може да му влезе - това е щастието.