Author Topic: измислиха формула за изчисляване големината на пениса  (Read 5382 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
=========================================================
Японци измислиха формула за изчисляване големината на пениса
Учени от токийския Университет по феминология откриха формула, по която (според тях) големината на мъжкия пенис може да бъде изчислена по външни признаци, съобщава sexbuttik.org.

За целта трябва да знаят номерът на обувките, дължината на носа и теглото. Ето и въпросната формула:
A=35(B+3C)/D,
където
А - това е дължината на пениса,
B - номерът на обувките,
C - дължината на носа,
D - теглото.
       Според учените формулата е извънредно полезна за млади момичета, които възнамеряват да встъпят в брак, но не са правили секс досега с избраника си. Какво да кажат обаче за вълшебната формула японските мъже, които, както е известно, обикновено са слабички и средният номер на обувките им е 38? Но и за последното има решение - напоследък в Страната на изгряващото слънце на мода са обувки с удължени носове (средно 5 см отгоре). Освен това японските производители са се изхитрили да обозначават No 38 като No 47. По този начин кандидат-женихите определено изглеждат "по така" и внушават доверие у кандидат-младоженките, заключава sexbuttik.org. /БГНЕС
=====================================
 Е, то е ясно какво ще казват японските мъже. Но е и ясно също че сумистите при тях не е по-различно положението независимо от фактора "тегло".
колкото до дължината на носа... - не знам.  ;D
 казвали са ми, че имало връзка и с формата и вида на ръката на мъжа

за тия, за които "размерът" има значение - приятно мерене!
 ;D
« Last Edit: февруари 22, 2009, 01:13:05 pm by ramus »
АВТОРЪТ винаги съотвества на Поста си,
защото ПРИНЦИПА НА СЪОТВЕТСТВИЕТО няма изключения.

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
искам да опровергая "японските специалисти" и да заявя, че при проверката на формулата, тя не отговаря на действителността... ( при мен ).

Освен това, както вече е ясно от 'състезанието", което всеки може да проследи в секция "майтапи", проведено преди 2 години, аз излязох победител, по две причини
- първо от комисията" не се разбраха за критериите и изискванията - дори и спрямо самото "жури".
И второ - не се появиха други претенденти - сички ги изплаших... и ПОБЕДИХ. ЙЕС.
Поне едно състезание в живота ми и аз да победя... да вкуся сладостта от величието на победата. Ще съм признателен на колежката ЕТЕРНИТИС за тая идея до края на дните си.

Обаче все пак - такъв резултат, който се получи от формулата... направо ще да стана абсолютен шампион. 24,64 см - това е направо наказание колеги. Като се има предвид, че познавам такъв човек от казармата, той пребледняваше всеки път, когато нещо еротично му включваше ерекцията и лицето му придобиваше цвета на бял чаршаф.  Просто нямам достатъчно въображение да си представя секлсуалния живот на въпросния :2funny:
« Last Edit: февруари 22, 2009, 07:42:55 pm by ramus »
АВТОРЪТ винаги съотвества на Поста си,
защото ПРИНЦИПА НА СЪОТВЕТСТВИЕТО няма изключения.

Offline Aloha

• Средно напреднал
Има лек за тая работа...
веднага започвай да ядеш...вдигни килограмите и пак изчисли...
с новият резултат поне страховете ти ще намалеят... :)
Миналото е история, бъдещето е мистерия, а този момент е дар. - „the present"