Author Topic: Къв съм бил в предишен живот  (Read 10006 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline nemezis

• Ентусиаст
  • **
Къв съм бил в предишен живот
« on: юни 02, 2009, 09:54:11 pm »
Къв съм бил в предишен живот. Не мога да заспа без да си го задам този въпрос. Постоянно търся начин да разбера къв съм бил, но нищо ново.
Дайте някаква идея.
Аз знам че има прераждане. Гледам съм няколко филма по тази тема и много се вълнувам какъв съм бил в предишен живот.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re: Къв съм бил в предишен живот
« Reply #1 on: юни 02, 2009, 10:23:40 pm »
Помисли, щом не знаеш това значи има една много сериозна причина да е точно така. Но ако наистина толкова много искаш да разбереш какъв си бил трябва да откриеш подходящ ясновидец, който може да вижда в миналото. Друг вариант е да се подложиш на хипноза при квалифициран психотерапевт, който ще се разрови в подсъзнанието ти. Третия и най-трудния вариант е да получиш просветление, тогава ще разбереш какъв си бил не само в предишния си, но и във всичките си предишни животи досега.
Съм никой, отивам никъде, искам нищо.
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline nemezis

• Ентусиаст
  • **
« Reply #2 on: юни 03, 2009, 12:42:03 am »
Третия и най-трудния вариант е да получиш просветление, тогава ще разбереш какъв си бил не само в предишния си, но и във всичките си предишни животи досега.

Как да го получа това просветление

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #3 on: юни 03, 2009, 07:33:09 am »
Това просветление казват че идва след продължително търсене и опознаване на себе си, задълбочена медитация, съвършена пречистеност на мисли и емоции, съвършен контрол над тялото и духа, безкрайна любов и състрадание към всичко живо...
Но като всяко нещо в живота и за това няма точната рецепта. За всеки човек просветлението е индивидуална смесица от фактори и според мен идва тогава, когато си напълно готов за него, защото като всяко едно състояние на съзнанието носи със себе си бих казал(макар, че това не са точните думи) своите задължения и отговорности.
Съм никой, отивам никъде, искам нищо.
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline Trinity

• Напредващ
  • Time waits for no man....
« Reply #4 on: юни 03, 2009, 11:12:14 am »
Щом не знаеш...поработи, за да научиш....Има хора, които виждат миналото и бъдещето...дори бих казала и настоящето(от гледна точка на това на това, че за разлика от повечето хора осъзнават цялата картинка така да се каже, а не просто откъслечни части от нея)....поработи, за да стигнеш тяхното ниво и ще знаеш....
Само слабите обичат порядъка...Силните владеят хаоса....

user

• Guest
« Reply #5 on: юни 19, 2009, 03:09:01 pm »
...
« Last Edit: февруари 22, 2010, 09:41:57 pm by user »

Offline smarty81

• Начинаещ
  • *
« Reply #6 on: октомври 07, 2009, 11:31:55 am »
И аз съм на мнение, че щом не ти се дава да знаеш нищо от минали прераждания,значи така е по-добре, в противен случай щахме да се раждаме с набор от истории,картини и житейски уроци в главите ни:) Ако обаче, има значение за теб да разбереш някои подробности от миналите ти животи и смяташ,че с познанието им ще се успокоиш и ще ти дадат отговори на въпроси, консултирай се с подходящите хора...само внимавай да не попаднеш на самозвани ясноводци или шарлатани....

Offline sirius

• Напреднал
  • неседухатуйщонегасне
« Reply #7 on: октомври 07, 2009, 12:39:52 pm »
Там е работата, че не ни е "дадено" много,  но пък много можем да си вземем.

Зависи кой как иска да я кара.
всеки си носи кръста: всеки знае до колко му е вътре. Но не знае още колко може да му влезе - това е щастието.

Offline harmony

• Ентусиаст
  • **
« Reply #8 on: октомври 07, 2009, 01:06:22 pm »
 А, ако това е задача,може би важна,която имаме да свършим в съществуването си?!Да осъзнаем истинската си същност,да разберем кой СЪМ!Щом този въпрос е възникнал у теб..значи трябва да търсиш отговора.Човек трябва смело и с много вяра да върви към познанието,няма какво да загуби,само може да спечели!
...и докъдето стигне! O0
Колкото по-малко очаквания,толкова по-малко разочарования!

Offline ДАВИД

• Начинаещ
  • *
Re:Къв съм бил в предишен живот
« Reply #9 on: ноември 01, 2009, 11:41:40 pm »
Нещата не бива да се насилват! Отговорите идват тогава,когато сме пораснали,за да ги приемем!
АДЪТ - ТОВА СА ДРУГИТЕ

Offline Nadejda-ta

• Начинаещ
  • *
« Reply #10 on: януари 31, 2010, 06:19:32 pm »
Отговора на въпроса "Кой си всъщност?" винаги е бил и ще бъде пред теб, само от теб зависи кога ще го видиш и когато това стане (ако се случи) ще видиш много минали събития, който са те водели към това прозрение, но ти все не си успявал да го "видиш"..

Offline ENGELS

• Начинаещ
  • *
« Reply #11 on: февруари 08, 2010, 12:27:05 pm »
НА въпросът ти можеш и сам да си отгомориш а как по точно,на мен ми помогна дългото себе питане–КОЯ СЪМ АЗ.Не след дълго започнах да сънувам най различни сънища и където и да отидех бях убедена,че и др.път съм била там макар и никога да не съм ходила в този живот,като на филм виждам и по някъкъв за мен странен начин разбирам каква съм била и с какво съм се занимавала.Вечер,щом си легнеш кажи си че искаш да сънуваш точно определен сън но,не очаквай това да стане веднага ще ти трябва време и търпение.Ако мога с нещо да помогна МОЛЯ