Author Topic: Адронис от Сириус, канализиран от Брад Джонсън  (Read 2835 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Ето още една интересна асоциация, за която малко хора знаят. Сатана е част от огромната душа на Изида, а Луцифер е самия Озирис.
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Брад разказва, че са му показали как се е появила душата му и какво е било усещането. Неговата плеядианска ангел-хранителка го е върнала в началото при създаването на душата му. Мястото изглежда голямо, където специални ангели, директни еманации на Божествената Майка изваждат новите души от нещо като енергиен отвор и ги нареждат като в кутийки на огромен кошер. Цялото пространство докъдето ти поглед стига се виждат душите наредени, във всички посоки. Тези кутийки, в които ги поставят са вортекси, които служат един вид като за изтрелване на енергията на душата във Вселената, където веднага намират място и започват да се прераждат в някакви форми. При раждането на душата съзнанието й е напълно празно, бяло, няма мисли, няма идеи, не знаеш нищо, не разбираш нищо, но постепенно ти идват усещанията чрез първите наблюдения. Душата изглежда като светеща блестяща сфера, когато излиза от "родилния" отвор.   
« Last Edit: юли 28, 2019, 10:13:13 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Следващата информация се потвърждава днес и от Брад. Срещал съм я и по други източници преди. Става дума за 3-то измерение и защо изобщо има възнесение към 5-то измерение. 3-то измерение е голяма крайност на творението, която изобщо не е трябвало да я има, но по редица обстоятелства се е стигнало до нея. Всичките души, които са дошли да дигнат вибрацията на тази планета сме тук с една единствена цел, да помогнем на всеки, който желае да му бъде помогнато да превъзмогне илюзиите си, за може да си дигнем партакешите и да закрием това измерение окончателно. Да се приключи един път завинаги с този абсурд, с тази откачена реалност на безпрецедентна забрава. Това е реалност на нечувани адски страдания, които макар че не са истински в крайна сметка заставят съществата да минават през тях и да произвеждат извратени енергии неприсъщи на нито едно божествено същество. Това е нещо нечувано, нещо невероятно, нещо както казах абсурдно за реалността на Бог Отец, където всичко е Любов и Рай, всичко е прекрасно и изобилно.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Брад казва, че пожара в Амазонската джунгла е изкуствено създаден, чрез насочено сателитно лазерно оръжие. По същия начин палят и другите големи пожари като този в Сибир. Но природата ще си коригира всичко постепенно, а рептилодите на ръководни постове, въплътени като хора, които вземат такива решения, да унищожават белите дробове на Земята ще си платят прескъпо.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Според руснаците като обществено мнение е, че пожарите са запалени от безскрупулни хора, които извършват незаконна сеч в тези райони, изнасят дървесината за Китай и прикриват доказателствата на изсечените площи чрез такива пожари. А в Амазонската долина става нещо подобно пак от безскрупулни индивиди, само че целта е разчистване на джунглата, за да се използва земята за растениевъдство и животновъдство, продуктите от които се котират високо на международния пазар.