Author Topic: Какъв си бил/а в предишния си живот :)  (Read 21848 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Nirvana

• Guest
Какъв си бил/а в предишния си живот :)
« on: ноември 01, 2005, 12:10:24 am »
Тук можеш да разбереш какъв си бил/а в предишния си живот:
http://www.triada.bg/Forums/Referbook/Pastlife.asp
 Да постваме разбраното ? :)

bee

• Guest
Re:Какъв си бил/а в предишния си живот :)
« Reply #1 on: ноември 01, 2005, 07:28:11 am »
Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Тайланд приблизително около 400-та година.
Вашата професия е била бижутер, часовникар.
--------------------------------------------------------------------------------
Вашият психологически профил за предния ви живот:
Спокоен, мислещ, търсещ дълбочината в нещата от живота. Роден за драматични роли, роден за актьор.
Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
Има невидима нишка между материалния и духовен свят. Вашиата задача е -- да търсите, да намерите и съумеете да използвате тази нишка.
 ??? ??? ???

Nirvana

• Guest
« Reply #2 on: ноември 02, 2005, 02:50:57 am »
bee, веднъж си получила урока... Пасва ти идеално  ;D

Ето и моя резултат:
"Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Централна Англия приблизително около 900-та година.
Вашата професия е била монах, пчелар, самотен рейнджър.
--------------------------------------------------------------------------------
Хора като Вас винаги се забъркват във всички нови неща. Обичате много промените, особенно в изкуството, музиката и готварството.
Живота е пълен с болка и самотни хора. Вие трябва да помагате на тези, които са по-нещастни от Вас."
 :)

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #3 on: ноември 02, 2005, 11:41:52 am »
това е пълна дивотия
Съм никой, отивам никъде, искам нищо.
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

bee

• Guest
« Reply #4 on: ноември 02, 2005, 12:57:15 pm »
Ами то е ясно, че е дивотия  ::) Nirvana затова го е постнала в майтапи. Хайде извърши и ти една дивотия и си постни резултата тук  :P ;D Кво ти пречи?

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #5 on: ноември 02, 2005, 01:13:53 pm »
не го постнах, защото системката вади психологически профил точно като твоя Bee, което предполага, че е доста мизерно съставена и бълва едни и същи отговори  ;)

bee

• Guest
« Reply #6 on: ноември 02, 2005, 02:45:37 pm »
 ;D ;D ;D Добре, съгласявам се тогава. :)
Като моя, а? При положение, че не сме родени на едни и същи дати? Значи наистина е мизерна  .... или двамата с теб сме една и съща душа, която е разпределила съществуването си в две тела едновременно при сегашното прераждане - ха-ха  ;D
А аз и без друго съм почти сигурна, че в предишното си съществуване трябва да съм била мъж, а не жена.
« Last Edit: ноември 02, 2005, 02:49:40 pm by bee »

Offline Eternities

• ad infinitum
  • Напреднал
    • Изворите
« Reply #7 on: ноември 02, 2005, 03:08:05 pm »
Вашата е лесна...
Вижте мен

Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Централна Русия приблизително около 1475-та година.
Вашата професия е била войн, ловец, риболовец, палач.
Вие сте нормална, практична натура, материалист без никакво признание за божествено или духовно начало. Вашета житейска мудрост помага на бедните и слабите
Вашият урок -- да узаптите ревността и ада в себе си и след това в тези, които ще ви изберат за свой водач. Ще трябва да разберете, че тези слабости се дължат на страха и самосъжалението.

Жена-войн-амазонка-палач...

Ужааас...
I am who I am.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #8 on: ноември 02, 2005, 03:16:59 pm »
Eternities умрях от смях преди малко

bee

• Guest
« Reply #9 on: ноември 02, 2005, 03:18:46 pm »
 ;D Егати, всички жени ли сме били ??? ;D

Offtopic:  пак ме хвана много яд, че не можах да сваля тия емотикончета  :'(
« Last Edit: ноември 02, 2005, 03:21:38 pm by bee »

Offline Eternities

• ad infinitum
  • Напреднал
    • Изворите
« Reply #10 on: ноември 02, 2005, 03:22:39 pm »
Velaskes, искаш да кажеш, че продължавам да убивам и досега?!?

I am who I am.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #11 on: ноември 02, 2005, 03:28:35 pm »
В никакъв случай, ти го казваш това ;)

Offline Eternities

• ad infinitum
  • Напреднал
    • Изворите
« Reply #12 on: ноември 02, 2005, 03:32:35 pm »
А, добре, олекна ми...

Щото си помислих че като си бил умрял преди малко е защото откъдето мина сея трупове
I am who I am.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #13 on: ноември 02, 2005, 03:39:32 pm »
Но да си имаме едно наум за теб а? Нали знаеш все нещо е останало от миналото и сега  

Offline Eternities

• ad infinitum
  • Напреднал
    • Изворите
« Reply #14 on: ноември 02, 2005, 03:45:24 pm »
О, даа....

I am who I am.

bee

• Guest
« Reply #15 on: ноември 03, 2005, 08:07:32 am »
Имам вкъщи една книга на съвременен български окултист, в която са дадени някакви, “отдавна известни” както сам автора твърди, таблици за изчисляване на предишни прераждания. Автора твърди, че хипнотизатор-психолог (Ервин Филджър) бил връщал 180 пациента в минали животи и тези таблици са били потвърдени като доста точни.  ::)
Та взимайки предвид тези таблици и някои неща, които съм чела от Едгар Кейси за преражданията, вижте какво се получава:
Според таблиците съм била мъж, много противоречива личност, недоверчив, умен и скромен. Живяла съм през 1324 в Камерун или Бахрейн или Хондурас и професията ми е била нервна ??? Умряла съм от естествена смърт. Била съм държавник или поет.
Аз си мисля, че това за мъжа сигурно е вярно – не обичам да върша много женски неща в тоя живот – не обичам да се глася или да ходя по магазини или да домакинствам или да пия кафе с приятелки ...и т.н.  винаги съм предпочитала мъжките компании и съм се разбирала по-добре с мъжете. Не знам колко съм умна сега, но на младини определено бях скромна и ми трябваше доста време да добия увереност в себе си и да престана да се притеснявам от хората около мен. Средновековието ми се е виждало много тъмен период винаги, но сега като се замислям по-често се сещам за него отколкото за много други периоди от историята на човечеството. Що се отнася до това къде съм живяла – на пръв поглед страните към които имам афинитет са Русия и Англия (като не броим България) и бих предположила, че съм живяла някога в някоя от тези страни, но пък в същото време ако трябва да се сетя за някакви архитектурни стилове които предпочитам или видове мебели, както съветва Кейси, трябва да ви кажа, че абсолютно нищо подобно не ми идва на ум, т.е. много е вероятно да съм живяла в проста колиба  ;D(като взема предвид и любовта ми към свободните пространства и правите, изчистени линии) защо не в Камерун или Хондурас ;D.
Не знам дали съм била държавник, никакъв афинитет нямам към държавните дела сега, докато е възможно да съм била поет – обичам поезията и сега. :D
Ами това е с две думи – ако някой иска да ми даде датата си на раждане ще му кажа какво излиза. Не мога да постна тук таблиците, че са много големи.

Offline wind

• Напреднал
« Reply #16 on: ноември 03, 2005, 12:13:17 pm »
надявам се, че това с табличките не е валидно само за по-старите във форума, щото ми е интересно и на мен :)  пък съм тук отскоро.
айде да видим за 12 март 1980г.
fly like a wind .......

bee

• Guest
« Reply #17 on: ноември 03, 2005, 01:18:38 pm »
Разбира се, че важи за всички. Ще проверя и ще ти кажа утре :)

Offline reply

• Средно напреднал
  • SoHm!
« Reply #18 on: ноември 03, 2005, 01:49:58 pm »
Родили сте се някъде в земите около Западна Русия приблизително около 975-та година.
Вашата професия е била дизайнер, инжинер, майстор-заначтчия.
Винаги търсещ истината и мъдростта. Ще я срещнете в бъдещите си животи :) Другите винаги са ви имали за идеалист осветяващ пътя към бъдещето
Ще изпълните предназначението си ако помагате на въъзрастните хора и децата. Достигнали сте до истината, че трябва да се грижим за слабите и безпомощните.
super :) i az s1m bil jena ama mai s1m bil dosta sku4na natura  yeee
dizainer... a p1k kolko "moga" da risuvam segaaa... nqmam dumi  you don't want to know :)

Offline divine

• Напреднал
    • blog
« Reply #19 on: ноември 03, 2005, 04:58:28 pm »
Родили сте се някъде в земите около Южна Африка приблизително около 1200-та година.
Вашата професия е била странстваш танцьор, певец, актьор.
Твърд характер, с тежащо мнение в критични ситуации, с отличен самоконтрол и ясна мисъл. Такива хора са родени за генерали, но не винаги са обичани от околните.
Вашият урок -- да учите, да практикувате и да използвате мъдростта, скрита в психо-науките, и в тяхните древни ръкописи. Със особен вяра и упорита работа Вие ще достигнете своето истинско предопределение в настоящия си живот.

Наистина обичам много да танцувам  и да търся мъдростта на древните, ммм, незнам може да има нещо вярно, ама защо сме били само жени 8)
Every moment is a miracle right now

Offline divine

• Напреднал
    • blog
« Reply #20 on: ноември 03, 2005, 05:03:01 pm »
Velaskes, и за теб май има нещо вярно, но и ти си бил жена ;D ;D ;D

Родили сте се някъде в земите около Южна Англия приблизително около 975-та година.
Вашата професия е била дизайнер, инжинер, майстор-заначтчия.
Винаги търсещ истината и мъдростта. Ще я срещнете в бъдещите си животи :) Другите винаги са ви имали за идеалист осветяващ пътя към бъдещето
Урока Ви - да развиете мило отношение към хората, да развиете дарба да ги разбирате и да им съчуствате.
Every moment is a miracle right now

bee

• Guest
« Reply #21 on: ноември 04, 2005, 07:57:18 am »
Wind, ето какво се получи от мойта книга:
Била си мъж.
Черти на характера: Спокойна и резервирана личност. ПОдчинявате се. Имате силно въображение и добра памет. Интелигентни сте. Не обичате разправиите.
Живял си през 925* г в Акад, Пакистан или югозападната част на САЩ.. Професията ти е била достойна. Професия, хоби и наклонности: съдия, прокурор, съдебен медик, палач, убиец, надзирател. Умряла си от самоубийство, отравяне или естествена смърт (ако имаш страх от някое от изброените неща – това трябва да е било). В следващия си живот може да бъдеш артист, медицински работник, дипломат, счетоводител, безделник.
Освен това една друга таблица отговаря на въпроса: Какви сме били и защо сега сме такива?:
Какво сте били: Основното ви качество в предишния живот е било справедливостта. Воювали сте в първите редици, но сте си останали ярък индивидуалист, неразбран, но ценен.
Били сте силно социална личност. Благополучието на цялото човечество е занимавало ума ви. Разпилели сте цялата си енергия при преследването на разнообразни и възвишени цели. За себе си не сте направили почти нищо.
Какво сте наследили: На хората, които ви заобикалят не им е лесно с вас. От една страна вие се нуждаете от техните похвали, а , от друга, ги държите на дистанция. Все пак, когато стане дума за честност и справедливост, трябва да се съветват с вас.
На какво трябва да обърнете внимание: Само пред най-близките си показвате истинските си чувства. Защо не се пожертвате малко и за останалите? Чувството ви за справедливост ви отрежда място на водач, но проявете малко повече разбиране към своите сътрудници в работата.
През този живот вие трябва да се самоутвърдите чрез творчество! Били сте идеалисти, а сега трябва да се научите да прилагате идеите си на практика. Развийте своята самостоятелност, бъдете независими, поемайте рискове! Високият пост, доброто обществено положение биха се отразили благоприятно на цялостното ви самочувствие, Частното предприемачество или свободната професия ще ви донесат оптимално задоволство, Не искайте съвет от приятелите се, вие вече знаете насоката. Разчитайте повече на собствената си прозорливост. Вашата индивидуалност трябва да блесне, а за целта е необходимо да се борите за вашите убеждения. Всичко това обещава множество сблъсъци ...
Родени сте със задачата да развиете повече вяра в собствените си сили испособности. Ще бъдте принудени да застанете на сцената и да демонстрирате творческите си възможности. Вашата карма е самоутрвържаването и реализацията.

Заб.: * Годините, предственои с трицифрено число, са закръглени. Те показват прераждането на хора с много стар дух, дошъл или да доживее нещо важно, или е изпратен като учител на хората от по-висшите сили. Животът на тези хора е труден, тъй като разбиранията им са рзлични от тези на другите хора, а и не могат да свикнат с несъвършенствата на днешния свят. А ако са щастливи – то този дух е дошълда навакса пропуснатото в минал живот.

Offline wind

• Напреднал
« Reply #22 on: ноември 04, 2005, 02:07:21 pm »
ехей!  :o
много благодаря, bee!
веселко нещо са тези минали животи, че даже и сегашните.
Така е - в този си живот най-вероятно ще стана безделник :(   - нищо, че сега уча счетоводство (за какво ли?)
fly like a wind .......

Nirvana

• Guest
« Reply #23 on: ноември 05, 2005, 04:40:20 pm »
Хей, след  bee, аз съм най- дърта
Да се вслушвате в мненията ми

Offline wind

• Напреднал
« Reply #24 on: ноември 05, 2005, 09:56:13 pm »
хе-хе   ;D
Nirvana, ти ако си "дърта", аз трябва да съм вече с единия крак в ... следващия си живот   ;)
fly like a wind .......

Nirvana

• Guest
« Reply #25 on: ноември 05, 2005, 10:29:26 pm »
Недей бърза с разкрача ;D
Ти си била родена около 1200-та година, аз към 900-та...

Offline wind

• Напреднал
« Reply #26 on: ноември 06, 2005, 07:53:56 pm »
Да, ама това е според програмката с ограничените варианти :)  То там моят профил е същия като на divine  ???
Така че предпочитам да си вярвам на табличките на  bee, нищо че ме изкараха разфасовчик на трупове (съдебен медик, де), а в сегашния живот - безделно същество  ;D  
fly like a wind .......

bee

• Guest
« Reply #27 on: ноември 07, 2005, 10:23:33 am »
Nirvana, ще ти кажа аз на теб кой е дърт  >:(  ;D Ааааа или трябваше да го взема за комплимент  ::)

Offline ISIDOR

• Ентусиаст
  • **
  • I'm a llama!
« Reply #28 on: ноември 09, 2005, 02:44:39 pm »
ей Вее,
може ли да ми изчислиш по твоите таблици какъв съм бил в предишният си живот или да ми изпратиш таблиците
31.01.1975
благодаря ти предварително ::)
« Last Edit: ноември 09, 2005, 02:46:05 pm by ISIDOR »

Nirvana

• Guest
« Reply #29 on: ноември 10, 2005, 04:05:51 pm »
Nirvana, ще ти кажа аз на теб кой е дърт  >:(  ;D Ааааа или трябваше да го взема за комплимент  ::)

Не е комплимент
Кажи ми сега...