Author Topic: Какъв си бил/а в предишния си живот :)  (Read 21591 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

bee

• Guest
Re:Какъв си бил/а в предишния си живот :)
« Reply #30 on: ноември 14, 2005, 10:25:54 am »
Това е за Izidor:

Бил си жена.
Черти на характера: Съзерцателни и мистични личности сте. Отдавате значение на духовното. Честни, алтруистични и филантропи, щедри, благодетелни, прощавате на всички.
Живял си през 1800 г в Суматра, Шри Ланка, Хондурас. Професията ти е била глупава???  Професия, хоби и наклонности: Търговец на зеленчуци, месо, парфюми, медикаменти. Умрял си от отравяне с храна. В следващия си живот може да бъдеш козметик, учител, певец, технически изпълнител.

Какви сме били и защо сега сме такива?:
Какво сте били: Най-важното качество е била подвижността. Дори и при най-тежки политически събития сте успявали да се задържите на повърхостта. Никога не сте били силно обвързани с някаква групировка и това ви е правило недостижим човек.
В предишните си съществувания сте събирали информация и сте трупали познание, липсвала ви е обаче възможността да си съставите цялостна картина на света.
Какво сте наследили: С лекота премате и застъпвате различни становища, което издава вашата интелигентност и толерантност. Въпреки това често ви упрекват в непостоянство.
На какво трябва да обърнете внимание: Благодарение на дарбата ви бързо да се ориентирате сте идеални посредници. Използвайте го! Все пак в този живот трябва да се определите и няма да съжалявате. Напротив, само ще спечелите.
Поставете си житейска цел! Родени сте със задачата да проумеете големите проблеми на битието. Сега трябва да развиете разума си, да оформите мирогледа си и да си създадете собствено мнение за нещата. Вашата нерешителност ви е пречила много, дори и в сферата на интимния живот. Скъсайте с това си минало. Дошъл е моментът, в който трябва да вземете окончателно решение. Вашата карма ви повелява да защитавате етични категории и в обществената дейност.

bee

• Guest
« Reply #31 on: ноември 14, 2005, 11:18:29 am »
Не се заяждай, Nirvana!  ;D   Знаеш ли колко време му трябва на човек, за да стане млад? ;D

Visioner

• Guest
« Reply #32 on: ноември 27, 2005, 12:21:29 am »
Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) мъж в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Онтарио приблизително около 1750-та година.
Вашата професия е била драматург, ръководител, музикант, бард.Вашият психологически профил за предния ви живот:
Обичате постоянно да пътувате, търсите, изследвате - идеален сте за детектив или шпионин!
Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
Вие трябва да развиете способностите си да обичате, да бъдете щастливи и eнтусиазирани и да предадете тези чувства на хората.  ;)

E, най-сетне тия уцелиха с пола в предишния живот - винаги съм си мислила, че съм била мъж.
Май ще трябва много да се гордея - единствено аз съм била мъж в предишния си живот!!! Те, мъжете, сигурно са били на изчезване тогава...   ;D
Мисля, че това определяне изобщо не е вярно, ами е една голяма измислица. ;D

Nirvana

• Guest
« Reply #33 on: декември 05, 2005, 08:49:09 am »
Мисля, че това определяне изобщо не е вярно, ами е една голяма измислица.  

Дрън- дрън...
Това е истината и само самата истина

Offline Mia - chan

• Начинаещ
  • *
« Reply #34 on: ноември 10, 2009, 02:16:02 am »
Можеш ли да ми кажеш за :
25.11.72 и 15.11.95 ?

Offline toni2007

• Начинаещ
  • *
« Reply #35 on: ноември 11, 2009, 10:10:04 pm »
 :)а пък аз съм била египетски жрец
ха ха :D