Author Topic: Проблясъци  (Read 24203 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Проблясъци
« on: март 30, 2011, 03:22:56 pm »
Всичко, което е написано по-надолу не трябва да се приема насериозно, защото представлява нищо повече от разтоварване на купища мисли, които се въртят в главата на моя милост глупака.

Защо питаш дали съществуват чудеса, когато просто можеш да се огледаш около себе си.

Проблемите и изпитанията, през които трябва да минеш - никой не може да те замести в това.

Най-добрият съветник е вътрешният глас.

Гневът вреди най-много на този, от който идва.

Да поемеш отговорност за себе си е една от най-важните първи стъпки към самоосъзнаването.

От всяка ситуация има някакъв изход, друг е въпроса доколко този изход е приятен.
« Last Edit: април 06, 2011, 07:26:19 pm by velaskes »
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Проблясъци
« Reply #1 on: април 02, 2011, 07:55:35 am »
Най-доброто избавление от скуката е трудът.

Излишната енергия е вредна за физическото и менталното здраве на човека. Задължително трябва да се изразходва.

Труд е всяко занимателно действие, независимо от това дали носи пари или други ползи.

Всеки, който работи в обществото това, което му е приятно е един изключително щастлив човек.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #2 on: април 02, 2011, 09:37:22 am »
Ако изобщо нещо би могло да е страшно - животът е по-страшен от смъртта.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #3 on: април 03, 2011, 11:48:22 am »
Съвременното(модно) увлечение към секса е твърде надценено.

Човешкото тяло е божествено красиво, но е изключително грешно да се гледа на него едниствено като сексуален обект.

Там където голотата е нещо естествено прието тя не предизвиква похотливи чувства в хората и не пречи за справяне с нормалните им ежедневни задължения.

Когато в културата на хората е залегнало да крият телата си един от друг се натрупва противоестествено сексуално напрежение, което е причина за много беди и нещастия познати вече в историята на човечеството.

Единственият начин да се пребориш с желанието си е да откриеш откъде изобщо се е появило.

Сексът бидейки едно от най-надценените явления на това съвремие не представлява нищо повече от една нескопосана механика на телата в голямата част от своите прояви.

Култовият стремеж към оргазъм е бягство от реалността, което по един много явен начин показва каква е реалността, която сме сътворили.

Светът е такъв, какъвто сме го сътворили към даденият момент и няма нищо нередно в него. Но действително ли желаем да изглежда така както е в момента.

« Last Edit: май 30, 2016, 08:32:34 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #4 on: април 03, 2011, 02:56:21 pm »
Истината може и да е универсална, но не може да се даде на човек, тя трябва да се преживее и изпита лично.

Има както универсална истина, така и не-универсална.

Със сърцето и душата си ти чувстваш кое е истината. Не толкова с ума и логиката. Възможно е и да грешиш чувствайки нещо като истина.

Как да живееш според истината, ами първо трябва да окриеш кое е истината. Не вярвай на всеки, който ти каже, че нещо е истина.

Нищо от това, което изглежда като истина не е истина, докато не приемеш доброволно за себе си че е така и не поемеш лична отговорност за всичко, което ще последва от това.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #5 on: април 03, 2011, 03:10:05 pm »
Няма по-велики държави. Няма богоизбрани народи. Няма по-добри хора. Няма по-успешни икономики. Няма по-низши хора. Всички хора, всички народи, всички държави, всеки е равен с всеки и всеки заслужава да живее достойно и равноправно с всеки. 

Не съществува никакво разделение между хората. Разделението, което съществува в нашето време е създадено върху фалшиви основи.

Всички човешки социални изобретения като държави, граници, пари, брак, семейство, работа, социален статус, покупателна сила и всякакво друго разделение, което може да ви дойде наум са временно явление съществуващо докато се приема догмата, че "няма достатъчно за всички".

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #6 on: април 06, 2011, 09:58:06 am »
Всеки конфликт може да се разреши по мирен път.

Влизането във война, проливането на кръв, проявяването на каквато и да е жестокост е сигурен белег за много изостанало примитивно съзнание.

Единствените "печеливши" от съвременните кръвопролотия са производителите на оръжия.

Човешкото тяло е храм и всичко, което го разрушава по неестествен път е варварство.

За да можеш да разрешиш един конфликт по мирен път трябва да се поставиш на мястото на опонента си, като вземеш всяка дребна подробност от неговата позиция впредвид.

Конфликтите ще съществуват докато съществува непримирим личен интерес.
« Last Edit: юни 07, 2011, 09:52:18 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #7 on: април 06, 2011, 10:35:28 am »
Човек може да е доста инертен, когато му се предоставя възможност да направи добро на ближния си.

Най-голяма радост предизвиква осъществената възможност за извършване на добро към ближния.

Животът придобива изключителен смисъл, когато отдаваш времето си да помагаш на нуждаещите се от помощ.

Най-добрият начин, по който можеш да помогнеш на нуждаещ се е да му покажеш как да се справя сам с трудностите.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #8 on: април 07, 2011, 11:50:30 pm »
Ако днес се чувстваш зле, тъжен си, унил си или отпаднал преспи един хубав сън и на следващият ден ще се почувстваш по-добре.

Сънят е врата към друг живот. Но малцина си спомнят когато се събудят къде наистина ги е отвела тази врата.

По време на съня тялото се намира в покой, жизнените му процеси са сведени до минимум, за да може връзката на духа да отслабне и той да полети на свобода. Спейки, хората облегчават обстоятелствата около материалното си съществуване. Животът в тяло на следващият ден става по-поносим.

Споменът от съня е символичен, не бива да се тълкува и възприема пряко. Ключът към разгадаването на всеки сън се намира в подсъзнанието на отделния човек.

Като претоварвам сетивата си(особено зрението) докато съм буден спя след това така, че не остава никакъв спомен от сънищата ми.

Когато пренатоварвам тялото си (примерно чрез тежък физически труд) сънищата ми са явни и спомена от тях при събуждане е по-ясен.
« Last Edit: април 29, 2011, 09:28:06 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #9 on: април 11, 2011, 09:05:07 pm »
Глупостта е инертност, която вирее само при хората. Понякога "заразяваме" с нея и опитомените от нас животни.

Макар че нямам деца мисля, че задоволяването на любопитството на малките деца е задължително. Ако се залъгват с грешна информация или им се отказва достъп до информация образуването на характера им през следващите години тръгва в грешна посока.

Изключително важно е преди всичко останало подрастващите да бъдат научавани да се справят с реалността, която ги очаква като възрастни.

Познанието, което се изучава в днешните училища в голямата си част е ненужно, неприложимо и не подготвя младите хора за света, който ги очаква.

Наизустяването на информация, която е абстрактна и безинтересна за учениците е точно причината за епитета "училище - мъчилище".

Знания се придобиват най-ефикасно, когато се търсят с индивидуален интерес или когато се представят на аудиторията по някакъв жив забавен асоциативен начин.

Преподавателят трябва да е човек не само носител на съответните знания, но и умел разказвач, за да притежава капацитета да ги представи на аудиторията си предизвиквайки истински интерес.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #10 on: април 14, 2011, 11:27:53 pm »
Оставям света да бъде такъв какъвто е, дори и да не го разбирам, дори и да не ми харесва.

Оставям те да бъдеш себе си, дори да не мога да те понасям. Но прости ми, ще направя един опит да те разбера защо си такъв.

Прекъсвам всяка привързаност с всички хора, особено с онези, които обичам най-много. Така ще го направя, че дори няма да забележат.

Лицето ми изглежда сериозно, душата ми иглежда пуста, пътят по-който вървя изглежда не води наникъде.

Никой няма тук и мен не няма също, о колко е чудесно това.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #11 on: април 24, 2011, 08:51:42 am »
Всеки човек е задължен към себе си да сътвори от живота си поне произведение на изкуството. Ако не го направи сега ще има безброй други възможности.

Може и да е имало персонаж познат като Исус Христос, може да е бил измислен, но посланието за Любовта е нещо истинско и практично. Проблема на хората е, че им трябва някакъв идол, нещо специфично материално изразено, пред което да се прекланят. Този проблем е преодолим.

Църквата е институция, която се носи по течението на вековната си стара слава, когато е доминирала умовете на непросветените. Нейното настоящо съществуване върви към трайното й излагане в музея на непресъхващата човешка глупост.

Хората празнуват годишно няколко дни посветени на "Бог", това ги освобождава през останалото време на годината да живеят безбожно.

На "Бог" не са му нужни посредници, за да достигне до хората, няма нужда от дом(църква), където хората като отидат да се почувстват по-близо до Него, няма нужда от ритуали, с които хората да засвидетелстват вярата си към Него.

В човека се борят винаги две могъщи противоположни сили. Аз им давам свободно и на двете и го карам по-спокойно.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #12 on: май 01, 2011, 11:48:40 am »
България е толкова хубаво място, обаче е населено с твърде много безчестни, коварни и долни същества, някои от които между другото притежават цялата власт над съдбите на останалите.

За някой друг лев той се отдаде изцяло на страстта си да върши зло.

Проблемите в нашата страна не са много по-различни от тези, в която е друга страна по света. И ако трябва да съм изцяло коректен те се дължат и се утвърждават преди всичко от социално-иконоческата система, в която сме принудени да оцеляваме. Системата принуждава хората да избират злото.

Всички, които крадат, убиват, лъжат, тиранстват и безчинстват, ще изпитат същото страдание върху себе си, в същата степен, в която са го причинили на другите. Има няколко сигурни неща в този свят, от които никой не може да избяга и това е едно от тях. Жалко, че се получава от всичко това един дълъг и затворен кръг на безкрайно страдание.

Хора никога не оставайте тираните да издевателстват над вас. Търпението тук е излишно.
« Last Edit: февруари 10, 2016, 11:23:26 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #13 on: май 05, 2011, 09:17:30 pm »
Всяка силна емоция, която човек не успява да овладее е разрушителна. От това произтичат едни от най-коварните нелечеми или трудно лечими болести.

Човек е човек, когато изпитва адекватни емоции. Майстор е човек, който изпитва емоции, но не позволява емоциите да го завладеят напълно и винаги може да се дистанцира от всяка емоция, която става излишна при съответните обстоятелства.

От силните откровени емоции може да се твори всякакво изкуство и то много успешно при това. 

Мисълта се поражда от чувствата. Чувството е изначалното изразно средство запазено почти изцяло и само за човешките същества.

Няма нищо, което да се сравни с изпитваните светли положителни чувства. Така че, предизвиквайте в живота си случки, мисли, правете онова, което извиква у вас положителни усещания.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #14 on: юни 01, 2011, 07:46:13 am »
Демокрацията е илюзия, коварно пропагандно изобретение, което те кара да мислиш, че имаш глас и че участваш в управлението на страната си.

Политиката работи с два вида хора. Едните, са тези които си мислим че управляват, те са сложени пред камерите и светлините на прожекторите, за да обират общественото внимание и недоволство, докато прокарват някаква спусната по-отгоре им политика.
Другите, които са зад кулисите, тях никой не ги вижда и не знае кои са. Без никой да ги избрал и одобрил те подчиняват народа на своята воля и правят с държавите буквално каквото си поискат.

Истинските скрити управляващи винаги намират начин да прокарат своята политика, защото държат всички показни партии. Дали ще загуби или спечели една или друга партия господаря на марионетките остава на власт.

Всяко нещо на този свят се купува с пари с изключение на истинските неща, като Любовта.

Всяко нещо, към което се стремим и което не е истинско неминуемо води до разочарование и последваща смяна на ценностите.

« Last Edit: юни 01, 2011, 07:47:01 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #15 on: юни 06, 2011, 08:30:40 am »
Личното обогатяване(т.е. трупането на пари в големи излишества) е извращение.

Богатството трябва да се разпределя така, че част от него да попада и в непревилигированите среди.

Богатият не може да бъде щастлив ако живее в една и съща среда с множеството бедняци.

Бедният завижда и мисли злото на богатия. Когато много бедни желаят зло да се случи на един богат то се случва.

Лихварството е изращение.

Изумително е как в българската среда безпаричието и липсата на възможности е зададен курс на развитие за образовани, интелигентни и можещи. На запад тези хора се обгрижват и ценят силно, отварят се врати за тях и им се открива пространство да упражняват уменията си.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #16 on: юни 23, 2011, 08:17:00 am »
Силата на мисълта прави всичко възможно, но е хубаво да се подпомогне от други усилия, за да стане по-бързо.

С времето нещата стават по-добри, тоест изглеждат по-добри, защото винаги са си били добри.

Най-голямата заплаха за самите нас се намира в самите нас. По същия начин и най-голямото добро е там.

Няма нищо по-прекрасно в тоз момент когато в прохладното свежо утро с дъх на треви слънцето изгрява, небето е синьо и света се събужда за нов живот.

Безсмилиците са всъщност доста смислени :)

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #17 on: юни 23, 2011, 08:44:43 am »
Тялото е биомашина, която изисква дневни дози движение и натоварване, точно колкото храна, вода и сън. В противен случай се складира излишната енергия в мазнини и ставаш плондер.

Въпроса за отслабването е свързан с налучкването на няколко индивидуални променливи. 1. Регулярно физическо натоварване. 2. Хранителна диета с по-малко въглехидрати, още по-малко мазнини, повече протеини и повече вода, но не повече от средните дневни дози за един организъм. 3. Умствена положителна нагласа, че ще бъдеш готов/а да изтърпиш това и много повече от това за тази кауза. 4. Време.

Половин до един час на ден физическо наторване е предостатъчно.

По-добре да се храниш по-често на по-малки дози, отколкото да се тъпчеш наведнъж.

Има безкрайно много начини човек да се натоварва физически, дори само като използва тежестта на собственото си тяло.

Почивката след това е толкова важна колкото движението и натоварването.

Спорт + секс = тотално изтощение и временно спадане на жизнения потенциал(мога да говоря само от името на мъжете). Според мен не е хубаво да се практикуват в един и същ ден.  
« Last Edit: юни 23, 2011, 08:45:49 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #18 on: август 01, 2011, 07:34:14 pm »
Не е толкова важно какво постигаш а как се чувстваш докато го постигаш.

Да си успял за мен значи да си намерил себе си.

Когато започваш да вредиш на себе си и на другите около теб с амбицията да постигнеш някаква цел тогава става порочна практика.

Човек се чувства най-добре, когато е в свои води.

Професионализъм означава една доза владение на занаята и няколко дози влагане на душа.

Ако в този момент се чувстваш добре ти си успял/а.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #19 on: август 01, 2011, 07:48:31 pm »
Когато спреш да търсиш това, което желаеш то само идва при теб. Иронията е, че вече не ти е нужно.

Желанието е продукт на егото. Ако съумееш да укротиш желанията си това означава че си смалил/а егото си. А това в крайна сметка е нещо изключително и рядко срещано.

Ако кажеш "искам" заявяваш пред света липсата на това, което искаш и веднага започваш да преживяваш липсата му. Ако осъзнаеш, че това което желаеш по някакъв начин вече го имаш то се утвърждава и усилва и в крайна сметка се материализира.

Ако си пожелаваш материални неща и когато ги получиш не можеш да изпиташ пълно удовлетворение, защото липсата, която запълват не е от материално естество.

Човек има една най-главна върховна нужда, от която се пораждат всички други желания и нужди и това е нуждата да обича и да бъде обичан. Нищо материално не е способно да запълни тази нужда. Вярно може да я затъпи и изтласка назад, но никога не може да се отмине.

Нуждата от Любов е върховна природа на човешкото същество, това е всичко, което някога някой изобщо нещо е искал на тоя свят.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #20 on: август 01, 2011, 08:04:33 pm »
Седнах на върха на света и видях всичко долу колко е малко.

В гърдите ти бие сърце, във вените ти тече кръв, през ума ти минава мисъл и в душата ти гори пламък.

Някога през това място са минали хора, те са носили своите надежди и са мислили колко хубав е живота, така сякаш никога не ще свърши. След тях са минали други хора и сега сме ние тук. Някога един човек ще стои тук и ще мисли как и ние сме минали.

Благодаря за чудесния живот, едва ли бих поискал друг по-различен.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #21 on: август 01, 2011, 10:02:37 pm »
Ако очакваш да ти дам света ще ти го дам, но сигурно няма да е това, което очакваш.

Любов ти давам, но ако не я вземеш и не ми отвърнеш с нещо подобно нищо няма да се получи помежду ни.

Имало едно време един принц на един бял кон, който цял отбор знатни и незнатни девици и не толкова девици го чакали да дойде в един сайт за запознанства. Не само че не дошъл ами и годините си минали в напразно очакване, младостта също...  

Имало едно време една принцеса, тя толкова била заплесната от собствената си значимост дължаща се на прекрасната й външност и доларите на татко в швейцарска банка, че не можела по никакъв начин да прецени достойнствата на ухажорите пристигнали да искат ръката й и естествено избрала най-неподходящия и била нещастна до края на дните си.

Нейната мечта била да пробие в попфолка, неговата - да стане бизнесмен с бял мерцедес. Животът ги събрал междувременно и заземил мечтите им до ежедневно оцеляване сред пустошта и идеалите на кварталната джунгла. Единственото удоволствие и спомен за славните дни останали в кючека всяка вечер по радио "Чалга фуревър" и салатата с ракия преди вечеря.

Боже толкова си хубава, но защо си толкоз тъпа. Все така става...

« Last Edit: август 02, 2011, 07:14:40 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #22 on: август 02, 2011, 09:25:14 pm »
Историческа личност, от която се възхищавам и пред чиято памет оставам безмълвен изпълнен с дълбока почит в сърцето си - Левски!

Възможно ли е човек да се отдаде на такъв свят идеал като свободата на цял един народ, да се откаже от живота си, от младостта си, от бъдещето си, от всички лични интереси в името на тази цел. Възможно е, този човек е единствен по рода си и се казва Васил Левски.

Апостола на свободата, достоен герой за всички времена на българската нация!

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #23 on: август 07, 2011, 04:24:18 pm »
Човекът на Злото е този, който използва лъжата навсякъде.

Лъжата е корена на злото.

Зло означава умишлено или неумишлено/косвено/ причиняване на нещастие на един човек или група от хора.

Човек, който усетя че ме лъже се лишава на мига от моята компания и приятелство.

Жена, която лъже е долна гнусна гледка, предизвикваща в мен цялата гама от отвращение до съжаление.
« Last Edit: февруари 10, 2016, 11:32:45 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Проблясъци - без какво мога...
« Reply #24 on: август 07, 2011, 04:52:56 pm »
Бидейки в ситуацията на своето лично съществуване успях да се откажа от всички желания от материално и нематериално естество. Това не означава, че съм ги отхвърлил напълно, а че вече не са задължителни за мен. Тоест мога по всяко време без тях, ако избера така да бъде. Ето пример:

Отказах се от обществото, с други думи нямам нужда да се срещам повече с други хора. Дори и като се виждам с други хора пак осъзнавам, че съм сам.

Отказах се от любовта. Нямам нужда от компанията на жена, нямам нужда от секс, нямам нужда от семейство и деца. Любовта в малкия й смисъл е илюзия. Всъщност това е похот и животинско привличане, неща от които успявам да се дистанцирам.

Открих, че мога да живея с много малко, така че съм се отказал и от парите.

Отказах се от комфорта и удобствата. Макар и да са много приятни мога и без тях.

Отказах се от търсенето на забавление. Забавлението всъщност е бягане от действителността.

Оставих всяка вяра и надежда, че нещата ще станат по-добри и започнах сам да ги правя по-добри.

Открих, че отказвайки се от всичко това не ми остава нищо друго освен собствената ми празнота...

« Last Edit: февруари 18, 2016, 05:36:18 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #25 on: август 15, 2011, 08:32:23 am »
Празнотата не изглежда толкова страшна, когато навлезеш в нея чрез "медитация".

Празнотата е изчистване от ума и неговите констатации.

Празнотата е една лека ефирна положителна емоция, усещане за единение с всичко съществуващо.

Празнотата уви се асоциира негативно от повечето хора, като нещо неприятно, нещо крайно, нещо асоциално и саморазрушително. Истина е, че думата "празнота", термина е несъвършен, но все някак трябва да се нарича, така че само между нас тук ще бъде така и ще я изчистим от негативното й значение.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #26 on: септември 12, 2011, 08:26:55 am »
Ако не си във хармонична връзка с вътрешния си аз, получаваш наполовина нетрайно удовлетворение от всяко нещо, което вършиш.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #27 on: октомври 01, 2011, 08:53:50 pm »
Моя живот е тъй малък и незначителен. Това са си казвали сигурно и Ганди, и Хитлер...

Отдаденото на нещо интересно време никога не е загубено време.

Моля ви се хора никога не забравяйте, че всичко е относително. Това означава, че няма един отговор и една истина. Те са толкова на брой към колкото субекта(човека) са съотнесени.

Решиш ли, че няма накъде повече да вървиш и че си постигнал всичко в своя път, в този момент ти губиш смисъла на живота си. Развитието и промяната са наш постоянен спътник и не са никога ни най-малко излишни.

Това е просто игра хора, нека да се забавляваме докато сме вътре.

« Last Edit: октомври 01, 2011, 09:43:08 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #28 on: октомври 23, 2011, 05:19:15 pm »
"Ако нещо зависеше от изборите те щяха да бъдат забранени."

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #29 on: ноември 03, 2011, 08:17:51 pm »
Ето те тук и четеш това, което за мен означава, че си тръгнал вече по дългият път към себе си. И това е великолепно. Покровът на забравата се вдига постепенно за още един човек. С всяка минута ставаме все повече и повече. Настъпват времена, които ще променят начина, по който си представяме света и себе си в него. Старото и нефункционалното си отива, за да даде път на нови концепции изцяло насочени към добруването на хората. Страданието ще премине в щастие, недостига в изобилие. Всички ще намираме все по-лесно постоянен дом в самия себе си, в душата си и извън себе си, живеейки в мир и съвършенство на тази прекрасна планета Земя. Духът ни се издига над всичко дребно и материално, и показва приказната съставка от която е направен.
Щом си тук моята мисия се изпълнява и няма по-хубаво нещо, което може да се случи в този момент!