Author Topic: Silite Tantra  (Read 3870 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline reply

• Средно напреднал
  • SoHm!
Silite Tantra
« on: ноември 19, 2005, 02:12:47 am »
e dobre ne s1m prekaral bes1nni no6ti v zadavane na tozi v1pros :) no prosto ot nqkolko dni taka se m14a da otkriq i da razbera ne6to no taka i ne moga... ako nqkoi znae ne6to za tqh(tantri4eskite sili) i za mandalite na tezi sili  moje da pi6e tuk kakvo znae  ;D ili s1otvetno da dade nqkoi sait pone... ;) vie ste mi poslednata nadejda  ;D ;D ;D

nova

• Guest
Re:Silite Tantra
« Reply #1 on: ноември 19, 2005, 11:24:43 am »
http://daobg.com/forum/lofiversion/index.php/t1668.html

http://bg-ayp.dir.bg/TantraDirectory.html

Айде и като се изучиш да се похвалиш. Някои споменават, че можело да се стигне до 6 часова продължителност....но това според мен са илюзии
Успех
« Last Edit: ноември 19, 2005, 11:27:14 am by nova »

Offline reply

• Средно напреднал
  • SoHm!
« Reply #2 on: ноември 19, 2005, 12:15:09 pm »
eeee super  :D :D :D mersi mnogo nova :) zlatna si  ;D

Offline reply

• Средно напреднал
  • SoHm!
« Reply #3 on: ноември 19, 2005, 12:51:02 pm »
abe vsi4ko hubavo ama ne6to ne mi dopada tazi tantra yoga... p1k i za6to sv1rzvat powe4eto ne6ta s1s sexa?  ne pi6e ni6to za mandalata na vremeto(primerno)... neznam neznam... kato 4eta v knigite kak tibetskite monasi goworqt za tqh i kakvo goworqt za tqh imam 4uvstvoto 4e prosto mejdu tantra yoga i tantri4eskite siil nqma ni6to ob6to... a ne moje da e taka... kato 4e li se razminavat glavnite idei...   abe neznam moje i az da s1m sb1rkan  ;D :D :)

nova

• Guest
« Reply #4 on: ноември 19, 2005, 08:27:09 pm »
Простосмъртните като нас по-лесно се обучават с нещо познато ;). Нъл знаеш- от частното към общото. Пък и размисли в 2(!!!) часа през нощта за тантра....Неправилно съм разбрала значи.....Извинявай!

Offline reply

• Средно напреднал
  • SoHm!
« Reply #5 on: ноември 19, 2005, 09:48:53 pm »
nova taka i ne razbrah za6to se izvinqva6 ??? :)

Offline reply

• Средно напреднал
  • SoHm!
« Reply #6 on: ноември 19, 2005, 10:11:39 pm »
ina4e za 2 4asa prez no6ta... :) ami k1sni4ko ama kfo da pravi6... kato me emnaha edni takiwa v1pros4eta i edno takowa ubiistveno lubopitstvo togawa i prosto nqma6e kak da zaspq spokoen :) trqbva6e da znam! i taka...  nadqvam se ne mi se smeete na nevejestvoto po tozi v1pros;D

nova

• Guest
« Reply #7 on: ноември 19, 2005, 10:37:28 pm »
Ами извинявам се, защото си помислих, че в този късен час нещо те е провокирало да си мислиш за тантра  :D. Аз специално в тези късни (ранни?) часове трудно мисля без причина.  ;DКакто стана ясно май не съм била права.

Offline reply

• Средно напреднал
  • SoHm!
« Reply #8 on: ноември 19, 2005, 11:16:42 pm »
xaxa ami nali znae6 :) koi to za kakvoto si misli  ;) ;D      pods1znanieto ponqkoga igrae nomera :)... moje daje i da si bila prava  :) 6te mi se da ne si  ;D

bee

• Guest
« Reply #9 on: ноември 21, 2005, 10:53:23 am »
Reply, не само не ти се смея, ами направо ти се възхищавам на ентусиазма. Браво! Продължавай в същия дух  ;D

Offline reply

• Средно напреднал
  • SoHm!
« Reply #10 on: ноември 21, 2005, 11:43:19 am »
v1h nedeite 4e 6 vzema da se v1zgordeq ...  ;D

Offline Eternities

• ad infinitum
  • Напреднал
    • Изворите
« Reply #11 on: ноември 22, 2005, 10:06:47 am »
I am who I am.

Offline reply

• Средно напреднал
  • SoHm!
« Reply #12 on: ноември 22, 2005, 11:51:14 am »
mdam vs16tnost predi edin dva dena i az popadnah na tqh no ne im ob1rnah golqmo vnimanie :) sega 6te gi widq  mersi eternities:) ;D

aspazia

• Guest
« Reply #13 on: ноември 23, 2005, 02:19:47 pm »
Привет на всички :)
Reply,щом имаш желание-мотив да търсиш,значи имаш и потребност ;)
Както казва Вернант :"Интерсът към една книга не се изчерпва само с резултатите и новите идеи : той се измерва и чрез проблемите , които поражда , чрез размишленията и несъгласията , които предизвиква "
Относно тантра,аз лично имам много оскъдни познания в областта , но книгата на Марго Ананд "Тантра" ме очарова много като насоки за размисъл...макар и да е сексуално-ориентирана,ако си любознателен и игрив по детски,няма как да не съумееш да повдигнеш воала на първосигналното тълкуване и да намериш поне едно-две рационални зрънца (ако секса е в сферата на емоциите ) :D
Както казва Владо Бостанджиев :"Човек може да направи живота си приятен като детска игра,ако търси истината на игра , вместо да играе на руска рулетка...Играта дава максимална свобода на избора.Как бихме могли да мислим вярно,ако не можем да говорим свободно.Без тази свобода не би могло да има решение на проблемите и следователно истина "

Offline reply

• Средно напреднал
  • SoHm!
« Reply #14 on: ноември 23, 2005, 10:30:48 pm »
xax i az s1m vlado...  ;D  ina4e az taka ili ina4e s1m si dete o6te (ili pone taka se vodi) taka 4e nqmam griji zna4i :)  mersi aspazia