Author Topic: Епифизата или третото ни око  (Read 733 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Епифизата или третото ни око
« on: октомври 26, 2015, 10:04:20 am »
Третото око е наистина око, изградено е от същите тъкани като очите и когато функционира с пълен капацитет може да "вижда" много повече от очите. За жалост съвременната цивилизация със замърсената вода, въздух и храна с негативните мисли, емоции и деяния спомага да намалим капацитета й до нейният минимум, а именно до производството на мелатонин и регулиране на циклите на съня. При пълен капацитет можем да виждаме всичко около нас със затворени очи, да виждаме аурите, да виждаме надалеч, през солидната материя, целият свят от вибрация в пълният му блясък.

Повече инфо за епифизата:
http://www.parallelreality-bg.com/novini/50-newss/531-2015-02-03-19-35-09.html

Стъпки за декалцифициране на епифизната жлеза:
1. Спиране пиенето на вода от чешмата, тъй като съдържа флоур. Приемане на алкална или дестилирана вода. 
2. Спиране приемането на месо и постепенно минаване към веганско хранене. Повече зелени храни. Повече сурови храни.
3. Прекратяване на всякакви негативни преживявания. Лекуване на кармични последствия.
4. Излагане на слънце при изгрева му и при залеза му, когато е оранжево за 10-тина минути всеки ден.
5. Прочистване на тялото от тежки метали като живак. Много хора не знаят, но в пломбите има живак.
6. Вдишване на чист свеж въздух, примерно в гора, в близост до дърво и медитация върху дишането.
7. Избягване на флоурисцентна светлина и всичко флоурисцентно, понеже има и такива бои.

Видео: Третото око в действие, малко момиче "вижда" със завързани очи.

432 херцова звукова медитация за събуждане на третото око

Съм никой, отивам никъде, искам нищо.
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.