Author Topic: Планета Земя 4D/5D  (Read 27979 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Планета Земя 4D/5D
« Reply #330 on: Yesterday at 08:21:06 am »
Тези от хората, на които кармата е изчистена ще останат напълно предпазени и невъвлечени в прочистването на трето измерение. С други думи, всички вие, които вече усещате пълен мир в душите си сте под закрилата на Духа и моля вярвайте в това с цялата си душа. Не допускайте отклонения в съзнанието си. Не допускайте страх, не допускайте съмнения.
Няма причини да ви се случват повече неприятни неща. Всичко около вас може да пропада, но това вас няма да ви засегне. Толкова е велик Бог, толкова е велик Духа, че няма нищо невъзможно за Него. Сложете се под тази защита, носете тази защита със себе си постоянно, чувствайте самия Създател как върви заедно с вас, как правите всичко заедно и нищо неприятно повече не би могло да ви се случи. Вярвай уважаеми приятелю и направи тази реалност възможна за твоята инкарнация.
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #331 on: Yesterday at 10:09:00 pm »
Реалността зад илюзията в която живеем, уау, трудно е да се опише... Когато дойде времето и преминете в тази реалност, подгответе се още отсега мислено, хванете се за нещо здраво, защото ще бъдете удивени как е възможно да се забрави такова нещо. Как е възможно да се потопим до такава степен в текущата реалност и да станем тези малки безпомощни бедни хорица, когато отвъд сме такива могъщи неограничени същества, които свободно се реят из безкрайни светове и самите те проектират и създават тези светове. Но ето, възможно е и забравата е феноменална и игрите, които играем може да изглеждат дребни и глупави от такава висока гледна точка, но ако нямаха смисъл нямаше да ги играем. Всичко има своя смисъл и да си малък дребен човек също има огромен смисъл и в крайна сметка никой не е малък, дребен и незначителен, няма токова нещо, не съществува. Но както казах, подгответе се, защото изненадата ще бъде голяма, удивлението ще бъде неописуемо, когато осъзнаеш кой си наистина, а същевременно като човек какъв мизерен оскъден живот си живял.   
« Last Edit: Today at 07:55:50 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #332 on: Today at 08:07:55 am »
Реалността зад тази реалност, всичко е съзнание. Всичко е велик разум, който сътворява всичко едновременно, сега, в този момент, държи го да съществува като страшни комбинации от честоти на вълни и амплитуди с такова разнообразие и такава хармония, която е трудно човешкия мозък дори да си представи.
Няма нищо материално, както обичаме да си мислим. Няма нищо, което да е твърдо и постоянно. Този свят, тази планета Земя, изобщо не е никаква планета, като твърдо кълбо съставено от 4 стихии. Света не е такъв какъвто го виждаме и възприемаме. 5-те сетива канализират енергията в мозъка и заедно с цялата нервна система се създава света на формите и свойствата на формите в съзнанието ни.
Както казах, това е такава сложна комбинация от честоти на най-различни модификации на Божествената енергия или Светлина. Енергия и Светлина е едно и също. Това е информация, кодиране на светлинните блокчета, като самите светлинни блокчета или частици са съзнателни и интелигентни за целта, която изпълняват.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #333 on: Today at 08:40:52 am »
Велики същества на Любовта и Светлината прожектират цялата Вселена в съзнанието си, чрез въображението си, което изобщо не може да се сравнява с човешкото въображение и човешкото съзнание, които са много тясна лента на съзнание и възможности.
Тези велики същества на Светлината създават интерактивно в този момент(няма минало и бъдеще) цялото творение и го поддържат чрез абсолютно постоянство и абсолютна концентрация.
Базата на Творението се създава също в настоящия момент и също интерактивно от Единствения Безкраен Творец.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #334 on: Today at 09:53:57 am »
Щурмуването на "Зона 51".

Дори някой да успее да проникне там няма да намерят тела на извънземни същества по простата причина, че няма 3Д извънземни същества, които могат да пропътуват немислимите разстояния между 3Д планетите в нашата галактика и да запазят формата си. Ако си имате на идея за какви разстояния става дума и за това какви са възможностите за развиване на скорост на физическата структура то всичко трябва да ви стане ясно. Вижте темата ми за космическите перспективи.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #335 on: Today at 10:57:34 am »
Всички извънземни, които са идвали на тази планета са били най-малко от 4-та плътност. В 4-та плътност разстоянията между звездите се интерпретира по съвсем други начини и всичко, което изглежда невъзможно в 3-та плътност е възможно в 4-та и в по-горните.
Дори и сега около нас 4-та плътност съществува, но ние не можем да я регистрираме чрез 5-те сетива. Само хора с по-изострена интуиция получават видения от тази плътност и могат да общуват със съществата, които я обитават. А тези същества живеят близо до нас, на местата, където има повече природа на Земята, далеч от големите градове, далеч от местата, където човека е модифицирал природата за своите нужди, там са техните 4Д поселения напълно невидими за нас хората. Също като нас и те се готвят за състоящото се възнесение.