Author Topic: Хората на злото  (Read 3568 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Хората на злото - анатомия на страха
« Reply #60 on: ноември 24, 2018, 08:25:08 am »
От горното трябва да стане ясно, че Тъмнината е просто контраст, чиято цел е да се създаде степен на илюзорност, за да може да се осъществи много важно обучение на Божествения ангел.
Тъмнината не е зло в същността си. Злото идва от крайностите, в които Божествения ангел си позволява да навлиза по време на обучението си, защото решава да не спазва дадената му инструкция(десетте Божи заповеди) как се живее праведно в дуалността. Прекрачването на допустимите граници води до пълно потапяне в илюзията - изгубване на на себе си, на спомена за връзката с Бога и превръщането в обикновен смъртен. И оттам идва страха за себе си, който обхваща на множество нива човека и почва да го свива и мачка. Страха го предизвиква да продължава да нарушава Божествените заповеди и да се потапя още по-надълбоко в собствената си бъркотия и лъжа. И човека навлиза в опита на Дявола и довежда постепенно и сигурно Адът за себе си. Така стават нещата, напълно закономерно в Света на Бога.

Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Хората на злото
« Reply #61 on: ноември 24, 2018, 08:57:07 am »
Който не знае какво представлява Адът може да види остатъците от света, в който живеем. През последните около 5000 години Драконовата империя с множеството си слуги на по-ниски нива модифицират съзнанието на човечеството и така чрез въплътените хора и чрез въплътените души от собствената си йерархия са успели частично да проявят адът на Земята. И адът е завладял Земята, всичко навсякъде е обримчено в лъжи и измами, а в основата на обществата стоят безчет мерзки деяния, върху които е създадено всичко.
Но всичко това е вече към края си. Адът ще бъдат преобразуван обратно в Божествен Рай чрез милионите въплътени най-светли същества. Дяволите ще си отидат в своята дупка на ада, заедно с новосъздадените си поддръжници, подтисници на живота.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #62 on: ноември 25, 2018, 10:41:45 am »
Физиологично страха предизвиква моментално смразяване на кръвта, спиране на дъха и блокаж на движението. Затова се казва че страха е състояние на свиване. Това е стресово състояние, на напрежение, при което нервите се изострят. След това сърцето забива по-учестено, опитва да излезе от стреса като разпределени напрежението чрез кръвта, разнасяйки равномерно енергията Чи до всяка една клетка, така че обменът да продължи.
Ако човек изпита по някаква причина силен страх и може да се осъзнае в същия момент за това, трябва да диша дълбоко няколко пъти докато се успокои, така отровата от страха, ще се разсее и разтвори в еликсира на живота - Чи.     

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #63 on: ноември 25, 2018, 10:50:45 am »
Ако имаме реална опасност, моменталната реакция, която произвежда страхът е полезна за индивида. В този случай вместо свиване, става разширяване. Тоест вид освобождаване. Пак има стрес и напрежение, но те биват освободени, чрез подвижността на физическата реакция. Или побягваш и се спасяваш или се изправяш срещу опасността с цел справяне с нея. Според случая и възможностите. Когато опасността е истинска действаш инстинктивно и разрешаваш създалата се ситуация. Проблема идва, когато опасността е въображаема, тогава се задейства инстинкта пасивно и страха кара човек да върши несвойствени и ирационални за него неща.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #64 on: ноември 25, 2018, 06:28:19 pm »
Защо се разкрива всичко това, защо идва цялата тази нова информация всеки ден.
Защото идва края на този свят, такъв какъвто го познаваме. Дуалността и илюзията ще се споминат много скоро. Няма да остане нищо скрито и покрито. Всяка крупна лъжа и всяка колосална измама ще бъдат осветени и всички подмолни нарушители, проводници на лъжата, на насилието, на манипулацията ще бъдат уличени недвусмислено и извадени на най-ярката светлина, и ще отговарят за деянията си и за престъпленията срещу човечеството, срещу държавите си и срещу народите си.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Хората на злото - за Дявола
« Reply #65 on: декември 14, 2018, 08:17:36 am »
Опознай дявола, за да можеш да се отречеш напълно от него!

Дявола е господаря(принцът) на този свят, всичко от най-малкото до най-голямото е завладяно от негативното му влияние. Дявола живее в хората и чрез хората, чрез низките вибрации, които хората произвеждат. Дявола е мощна негативна енергия създадена от хората, които се въплъщават в този свят от памтивека. Неговото изпитание е най-трудното за човека, защото той не се съобразява с нищо, той лъже и мами за абсолютно всичко. За него няма значение изобщо човешкия живот, свободния избор, добруването на човека. За него от значение е да Яде, да поглъща тъмна енергия, да се радва и да пирува върху страданието на хората. Той е като бездънна яма, като стомах, който няма насищане. Той е този който живее във всичките тези хора, които създават хаос във всичко около нас, които безочливо експлоатират масите, които насъскват брат и сестра към противоречия, конфликти и войни. Дявола в човека е символа на разделението. Дявола не е наш приятел, но и не е наш враг. Той е просто един глупак и мързеливец, който не знае какво върши. Той няма нужда от нашето съжаление, нито от нашето състрадание. Неговата песен е изпята, когато всичките шансове, които са му дадени да се поправи са отхвърлени. Човек не може да се бори срещу него. Човек може единствено да се промени, да издигне собствената вибрация, собствените вярвания, мисли, чувства и действия и така да се отдели от домейна на влияние на дявола. Не мразете дявола, разберете го такъв какъвто е и му кажете "Не, благодаря", винаги когато идва да ви изкушава. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #66 on: декември 14, 2018, 10:26:40 am »
Най-характерното, по което може да познаете, че дявола е възседнал даден човек са делата на човека, това което той върши в света. Също и това, което той говори, което е негативно и противно. Той злослови по адреса на другите, той е вечно недоволен, все обвинява някой за собственото си положение, все трябва да се бори срещу някой друг. Човека обладан от принца на мрака се намира в постоянно страдание и неговия господар пирува и танцува върху страданието му и работи за овековечаване на страданието в този човек. Дявола ако има начин ще предизвика тотален мор в света, масова смърт, това за него е най-сладкото от всичко, това е мечтата му, да види всички хора поставени на колене, да страдат, да плачат, да проклинат, да се отказват от Бога, да живеят в пълно объркване постоянно. Това натуралистично разкриване, което правя сега на Дявола е необходимо за всеобщото очистване от неговите пипала, които се простират във всяка една сфера на социумите в света.   
« Last Edit: декември 14, 2018, 10:44:56 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #67 on: декември 14, 2018, 12:24:43 pm »
Човека обладан от принца на мрака умее да се прикрива, затова по делата най-лесно може да бъде познат. Думите си той подбира много добре, когато говори публично. Всичко, което излиза от устата му спокойно може да се приема за чиста лъжа. Мислите и вярванията си той пази само за себе си или споделя само с най-верните си слуги. Затова този свят е неговото място, защото в този тримерен свят той може да се прикрива и да се преструва на такъв какъвто не е в същността си. Тоест да живее в сянка, да твори в сянка, да придвижва делата си чрез лъжа и измама и да представя нещата все едно са най-висше благо, а себе си да тиражира като най-светъл и непорочен ангел.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #68 on: декември 14, 2018, 12:33:45 pm »
Обаче чрез напредъка на възнесението няма да остане една сянка в този свят и едно място, където някой може да се скрие. Всеки човек ще бъде напълно прозрачен за другия. Още като видиш другия човек ще знаеш кой е, какво мисли, в какво вярва и защо върши каквото върши. Затова силите на злото дават отпор през последните години от своето царуване. Да бъдат разкрити е техния най-голям страх, защото когато бъдат разкрити няма да могат повече да вършат подмолните си жестоки деяния и ще бъдат поставени там, където заслужават да бъдат - в подножието на социалната пирамида или направо изритани извън царството на този свят.
« Last Edit: декември 14, 2018, 12:44:42 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #69 on: декември 15, 2018, 08:54:56 am »
Всеки човек показва кой е той към този момент чрез това което върши. И деянията могат да се прикриват, но в крайна сметка ако се проследят като прогресия или като завършен краен ефект се разкрива кой какъв е и какви са били намеренията му.
Тарикатите които носят дявола в себе си в днешно време са станали толкова нагли и толкова несъобразителни, че даже са изгубили способността си да се прикриват добре. Тяхното зло се обръща обратно върху тях. Лъжите им са толкова много, че самите те почват да си вярват и да се оплитат в тях и така правят грешки, и се издават. Човек не може да се прикрива напълно, когато лъжите му са безбройни, все някъде прави грешки. Той често използва и зависи от много други хора, които са замесени по някакъв начин в делата му и те могат да го заподозрат и да го издадат. А в днешно време това обезателно се случва, защото всичко, което е скрито трябва да бъде изнесено наяве и престъпниците, които манипулират цели държави и които заговорничат, за да експлоатират целия свят ще бъдат разкрити и ще си понесат последствията не само от човешкото правосъдие, но и в отвъдния живот, където Божествения закон не подминава никой и кой каквото е вършел му се връща по същия начин и в същата форма. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #70 on: декември 17, 2018, 11:55:15 am »
Аз не съм срещу Дявола, аз не мразя Дявола и не му желая и едно зло. Аз му желая цялата възможна любов и да се осъзнае и той един ден, защото няма по-голямо щастие от това да пребиваваш в Истината и Блаженството на Бога.
Това, което не приемам за себе си като истина са неговите деяния в света. Аз ги разбирам неговите деяния в света и защо ги върши, но когато ми се предлагат на мен като избор тогава казвам само "Не, благодаря!".

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #71 on: декември 21, 2018, 08:12:03 am »
Всеки ако знаеше какви ги е вършил през миналите си животи може да се отврати от тези части на себе си.  Който казва, че е свят човек само претендира и идея си няма какво говори.
Всеки човек е паднал ангел, който е пожелал да разбере какво нещо е разделението от Бога. Голяма част от хората сме на тази Земя от стотици хиляди години най-малко. Много вече сме навъртели по стотици животи и сме били какви ли не хора, преживяли сме цялата гама от всичко възможно, което може да предложи човешкия живот, безкрайни форми на страдания и лишения и безкрайни форми на власт и богатства. Минали сме през ада, слушали сме дявола в себе си и сме вършели отвратителните му деяния.
Това не ни се дава все още да го знаем, защото много хора не биха могли да го понесат и едва сега изграждат някаква светла част в себе си, която е още крехка и ранима.
Но времето е дошло за разкрития и всички ще стане ясно много скоро.
Но виждате ли, Бог е Велик, защото позволява да минем през тези опитности и продължава да ни обича и да ни дава шансове да се променим, ако изберем това. Господ винаги дава избор към доброто. И този който избере да се завърне към доброто ще има възможността да създаде вечността в себе си. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #72 on: декември 25, 2018, 08:08:09 am »
Ето какво става с едни от най-големите злодеи-егоцентрици, когато напуснат физическата си обвивка.

"Жизнения поток на Сталин е в процес на обработка, в последният етап, преди той да бъде отнесен към Съда на Свещения Огън и да посрещне посвещението, което може да доведе до втората му смърт, освен ако жизнепотокът не пожелае да се покае. Все още има някои възнесени същества, които работят с този жизнен поток, за да видят дали той може да бъде доведен до точката, че да е готов да погледне на своето минало и последствията от неговия избор" - пояснено от Ел Мория чрез Ким Майкълс.

"След смъртта на физическото му тяло, жизнепотокът на Адолф Хитлер наистина бе отнесен на небето. Обаче, този жизнепоток е отнесен до ниво на духовния свят, наречен Съд на Свещения Огън. Това е мястото, където жизнените потоци получават своя окончателен съд. Окончателният съд е последната възможност да се коленичи пред Божията реалност.
Този съд се прилага само за жизнепотоци, които последователно се отричат от Бога в себе си и от Бога в другите и които се бунтуват срещу това положение в продължение на многобройните си животи. На жизнепотокът се дава много ясен преглед на неговия бунт срещу Бога и след това му се дава последна възможност да се преклони и да започне духовния път, който го води обратно към Бога.
Ако жизнепотокът откаже да се преклони, той бива изтрит чрез свещения огън. Това е, което Книгата Откровение нарича огненото езеро. Жизнепотокът на Адолф Хитлер наистина отказа да коленичи и бе изтрит в свещения огън. Следователно жизнепотокът, който е бил Адолф Хитлер в последното му въплъщение на земята, вече не съществува. Предполагам, че това не е точно тълкуването, което повечето хора биха измислили, след като са прочели твърдението, че Хитлер е отишъл на небето." - пояснено от Исус чрез Ким Майкълс.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #73 on: януари 06, 2019, 12:05:57 pm »
Северна Корея - пъкълът. Там си имат един бог, който сменят от 70 години по родствена линия. Този пъкъл има един вожд, който е издигнат в култ на живо божество, чрез тотално промиване на мозъците на цялото население. Там всичко, което можеш да видиш, да чуеш и да прочетеш е колко велик е нашия вожд. Комунизмът е отишъл в огромна крайност съсредоточена в тотален култ към една личност. Големия вожд е като малко дете, което е ревниво и жестоко. То жадува за абсолютна власт и я постига чрез насаждане на лъжа и силен страх по всички социални нива на своите поданици. Такъв небивал режим е пример, как една душа може да жадува за пълен контрол и да потиска десетки милиони други души до нечувани страдания и мъчителна смърт, само и само да изживее своето сляпо величие като лидер с абсолютен контрол.