Author Topic: Хората на злото  (Read 5688 times)

0 Members и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Хората на злото
« Reply #90 on: септември 03, 2019, 06:45:56 am »
Искам да добавя, че според мен Безкрайния Творец по принцип не се намесва в своето творение, понеже то е създадено съвършено. Но както се вижда има случаи, когато нещо като това с Луцифер може да стане и принуждава дори самия Творец да се намеси и да коригира елементи в своето творение. Когато Твореца се намесва това е огромна крайност, нещо изключително рядко, някаква голяма беля се е случила. Когато Твореца се намесва, за да предотврати пагубни последствия в огромни размери създадени от глупостта на един от своите Синове имайте предвид, че тази намеса е наистина много сериозна, направо реда във всички светове се променя кардинално. Виждате, че сега всичко е разделено на измерения и плътности, душите трябва да преминават през големи страдания и много трудни уроци, трябва постепенно да се издигат изкачвайки спираловидната стълбица на еволюцията та никога повече да не стават такива грешки от страна на някой от Синовете, които са били допуснати близо до нашия Създател.

Колкото до Арх. Михаил, той е верен на 100% син на Отеца, такава е неговата роля и е създаден именно да коригира тъмните проявления, така че да не се разпространяват там, където не им е мястото. И той си върши работата най-прилежно и уверено.
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #91 on: септември 13, 2019, 10:44:05 pm »
По-нагоре в тази тема бях написал, че няма анти-вселена, няма и отрицателни измерения. Това е антитеза на онова, което пише в чанелинга на Луцифер. Всички хора, които работят за тъмната страна отиват на едно единствено място - в ада. Всичко, което им се обещава от демоничните създания са лъжи. Това голямо заблуждение е част от изпитанията на трето измерение, на които душите трябва да бъдат подложени и да покажат дух, характер и издръжливост, и онези частици от души, които се поддават и след това се отдават на вършене на зло в особено големи размери след края на физическия живот отиват директно в ада. А ако идват оттам и им е даден шанс да се поправят, а вместо това са създали още повече зло тези фрагментации на души минават през втора смърт и завинаги изчезват от мирозданието на Твореца.
Играта на душите е безмилостна за тези, които се поддават на злото. Само тези, които надушат интуитивно правилния път обратно към Твореца успяват да минат напред. Всички други, които падат надолу и не могат да излязат оттам се само-зануляват. Това е положението. Правете си сметките. Сега е времето на голямото разделение. Едни отиват нагоре, други ще паднат надолу, а трети ще станат ресурс от първоматерия за създаване на нови души.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #92 on: септември 14, 2019, 08:15:14 am »
Отрицателните измерения и анти-вселената не са нищо повече от самия ад, а адът е долните части на астралния свят. Астралния свят е огромен, на практика безкраен, затова е лесно да се каже, че има допълнителни измерения в него и демоните могат да си правят колкото си щат анти-вселени и всякакви подобни измишльотини.
От това е лесно да се разбере защо в адът всичко е обърнато на обратно, понеже това е същността на злото. Обръщане на всичкото добро на Твореца на обратно. И понеже адът е проникнал в тримерността на текущия свят то обръщането на обратно на всички ценности на Господа е създадено в пълна сила на всички нива на социален живот.

По-нагоре говорих за частиците на Луцифер, които са въплътени като хора и които са сътворили адът на Земята за дадения тъмен период от 26 000 години. Това разбира се е станало със съучастието на всички хора през всички времена, които са се прераждали на планетата. Но инициаторите, които дърпат конците най-отгоре са именно тези тайни групички от хора, които се наричат частици на Луцифер. Те са своеобразен култ на смъртта или сатанистки култ, където се обожествява всичко свързано със смъртта, разрушението, страданието, мъчението, насилието, разврата, войната, противопоставянето, лъжата, егоизма, коварството, недоимъка и т.н.   
Тези създания ще ги нарека, защото е обидно за човешката раса да бъдат наричани хора, с лека ръка в пълно съзнание и преднамерено инициират и изпълняват всевъзможни заговори срещу човечеството, които често се изразяват като масови войни, глобални икономически кризи и разделение между народите. Тези създания без капка милост и състрадание оркестрират избиването на милиони хора ей така все едно нищо не е станало.
Мислите ли, че за такива хора-създания има опрощение и има път обратно към святостта? Аз не мисля така. Всичките подобни изроди отиват директно към зануляване и превръщане в първоматерия. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #93 on: септември 14, 2019, 07:49:44 pm »
Когато човек се поддава на злото, това означава, че при някакви стечения на обстоятелствата този човек не издържа на дадените му изпитания, чиято цел е да го направят по-силен вътрешно. Вършеното на зло е най-голямата слабост, която съществува. Това е да използваш всичко божествено, което ти е раздадено от Господа с пълни шепи не за целта - да намериш себе си като Любов и Светлина, а за точно обратното.
Какво мислите става с отклоненията в дадена система. Те или се поправят или се прекращават. Защото ако останат да съществуват като отклонения, те евентуално ще съборят системата. Та затова Творението на Господа е перфектно, защото за всичко е помислено предварително и нещата стават в голяма степен автоматично. Дори и най-големия ум не е по-голям от този на Господа. И най-големия програмист не може да програмира на нивото на Бога. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #94 on: септември 16, 2019, 08:20:18 am »
Тези, които през човешкия си живот толкова отдадено почитат всичко свързано със смъртта до такава степен, че си играят със съдбите на милиони за свое удоволствие и собствена полза, след края на живота си ще получат истинска втора смърт и това ще е тяхната награда. Каквото даваш, такова се въздава и на теб. И магията на тази реалност е, че те сами правят всичко на себе си. Няма някой друг, който да им причини това. Те сами ще се вкарат в процес на втора смърт. Сами ще влезнат в черната дупка, сами ще станат такава черна дупка, от необузданост на собствените страсти.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #95 on: септември 17, 2019, 08:30:06 am »
Как знам толкова за тъмната страна? Много хора пренебрегват това, сякаш не могат да мислят за това, или е твърде болезнено само като се сетят или самата мисъл поражда неверие и си казват, няма зло, няма тъмна страна, това са измишльотини.

Но аз съм бил там и аз мога да се пренасям там и това изобщо не ме засяга. Мога да бъда и в ада и в рая, и вибрацията ми винаги да стои постоянна. Не винаги е било така, но вече е така. Виждам, че хората в ада страдат много, разбирам ги, виждам защо страдат, но невинаги може да им се помогне. Понякога най-добрата помощ за тях е да бъдат оставени на своите страсти, да си блъскат главите, докато им дойде прозрение, че така повече не може да се живее. А някои дето толкова надълбоко са се забили, тях не може даже да ги доближиш, толкова черна агресия излъчват, други са в своя свят на апатия и отхвърляне. Всякакви ги има. Има и кой да ги наблюдава и при първи признаци на желание за промяна има кой да ги насърчи и да им помогне. Така че не се безпокойте за хората в ада ни най-малко. Онези, които отиват към втора смърт, и на тях се опитва да се помогне, прави се всичко възможно. Защото всяка душа е ценна за Господа, но понякога нищо повече не може да се направи за някои.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #96 on: септември 17, 2019, 09:23:32 am »
Когато се поставяш в позиция и роля да вредиш на милиони кармата, която се трупа е колосална. Тези всичките политици и заговорници, дето се стремят към властта заради едното лично облагодетелстване ако знаеха какво си причиняват на енергийно ниво щяха да бягат уплашени много надалеч, като дявол от тамян. Но точно защото не знаят и защото си имат собствени вярвания по тези въпроси това им позволява да вършат каквото вършат без да съзират последствията. Те си мислят, че всичко ще им се размине, че няма да бъдат наказани, докато могат да се измъкват. Но от енергията на Духа никой не може да избяга. От собствените дела никой не може да избяга, от начина по който моделираш енергията не може да се избяга, тя се връща обратно към теб с цялата сила и сериозност, която самия ти си влагал докато си вършил каквото си вършил. И това е така, защото ние всички сме Едно и каквото правим на брата и сестрата го правим на самия себе си. И каквото правим на самия себе си, го правим и на брата и сестрата.