Author Topic: Хората на злото  (Read 9479 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Хората на злото
« Reply #90 on: септември 03, 2019, 06:45:56 am »
Искам да добавя, че според мен Безкрайния Творец по принцип не се намесва в своето творение, понеже то е създадено съвършено. Но както се вижда има случаи, когато нещо като това с Луцифер може да стане и принуждава дори самия Творец да се намеси и да коригира елементи в своето творение. Когато Твореца се намесва това е огромна крайност, нещо изключително рядко, някаква голяма беля се е случила. Когато Твореца се намесва, за да предотврати пагубни последствия в огромни размери създадени от глупостта на един от своите Синове имайте предвид, че тази намеса е наистина много сериозна, направо реда във всички светове се променя кардинално. Виждате, че сега всичко е разделено на измерения и плътности, душите трябва да преминават през големи страдания и много трудни уроци, трябва постепенно да се издигат изкачвайки спираловидната стълбица на еволюцията та никога повече да не стават такива грешки от страна на някой от Синовете, които са били допуснати близо до нашия Създател.

Колкото до Арх. Михаил, той е верен на 100% син на Отеца, такава е неговата роля и е създаден именно да коригира тъмните проявления, така че да не се разпространяват там, където не им е мястото. И той си върши работата най-прилежно и уверено.
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #91 on: септември 13, 2019, 10:44:05 pm »
По-нагоре в тази тема бях написал, че няма анти-вселена, няма и отрицателни измерения. Това е антитеза на онова, което пише в чанелинга на Луцифер. Всички хора, които работят за тъмната страна отиват на едно единствено място - в ада. Всичко, което им се обещава от демоничните създания са лъжи. Това голямо заблуждение е част от изпитанията на трето измерение, на които душите трябва да бъдат подложени и да покажат дух, характер и издръжливост, и онези частици от души, които се поддават и след това се отдават на вършене на зло в особено големи размери след края на физическия живот отиват директно в ада. А ако идват оттам и им е даден шанс да се поправят, а вместо това са създали още повече зло тези фрагментации на души минават през втора смърт и завинаги изчезват от мирозданието на Твореца.
Играта на душите е безмилостна за тези, които се поддават на злото. Само тези, които надушат интуитивно правилния път обратно към Твореца успяват да минат напред. Всички други, които падат надолу и не могат да излязат оттам се само-зануляват. Това е положението. Правете си сметките. Сега е времето на голямото разделение. Едни отиват нагоре, други ще паднат надолу, а трети ще станат ресурс от първоматерия за създаване на нови души.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #92 on: септември 14, 2019, 08:15:14 am »
Отрицателните измерения и анти-вселената не са нищо повече от самия ад, а адът е долните части на астралния свят. Астралния свят е огромен, на практика безкраен, затова е лесно да се каже, че има допълнителни измерения в него и демоните могат да си правят колкото си щат анти-вселени и всякакви подобни измишльотини.
От това е лесно да се разбере защо в адът всичко е обърнато на обратно, понеже това е същността на злото. Обръщане на всичкото добро на Твореца на обратно. И понеже адът е проникнал в тримерността на текущия свят то обръщането на обратно на всички ценности на Господа е създадено в пълна сила на всички нива на социален живот.

По-нагоре говорих за частиците на Луцифер, които са въплътени като хора и които са сътворили адът на Земята за дадения тъмен период от 26 000 години. Това разбира се е станало със съучастието на всички хора през всички времена, които са се прераждали на планетата. Но инициаторите, които дърпат конците най-отгоре са именно тези тайни групички от хора, които се наричат частици на Луцифер. Те са своеобразен култ на смъртта или сатанистки култ, където се обожествява всичко свързано със смъртта, разрушението, страданието, мъчението, насилието, разврата, войната, противопоставянето, лъжата, егоизма, коварството, недоимъка и т.н.   
Тези създания ще ги нарека, защото е обидно за човешката раса да бъдат наричани хора, с лека ръка в пълно съзнание и преднамерено инициират и изпълняват всевъзможни заговори срещу човечеството, които често се изразяват като масови войни, глобални икономически кризи и разделение между народите. Тези създания без капка милост и състрадание оркестрират избиването на милиони хора ей така все едно нищо не е станало.
Мислите ли, че за такива хора-създания има опрощение и има път обратно към святостта? Аз не мисля така. Всичките подобни изроди отиват директно към зануляване и превръщане в първоматерия. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #93 on: септември 14, 2019, 07:49:44 pm »
Когато човек се поддава на злото, това означава, че при някакви стечения на обстоятелствата този човек не издържа на дадените му изпитания, чиято цел е да го направят по-силен вътрешно. Вършеното на зло е най-голямата слабост, която съществува. Това е да използваш всичко божествено, което ти е раздадено от Господа с пълни шепи не за целта - да намериш себе си като Любов и Светлина, а за точно обратното.
Какво мислите става с отклоненията в дадена система. Те или се поправят или се прекращават. Защото ако останат да съществуват като отклонения, те евентуално ще съборят системата. Та затова Творението на Господа е перфектно, защото за всичко е помислено предварително и нещата стават в голяма степен автоматично. Дори и най-големия ум не е по-голям от този на Господа. И най-големия програмист не може да програмира на нивото на Бога. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #94 on: септември 16, 2019, 08:20:18 am »
Тези, които през човешкия си живот толкова отдадено почитат всичко свързано със смъртта до такава степен, че си играят със съдбите на милиони за свое удоволствие и собствена полза, след края на живота си ще получат истинска втора смърт и това ще е тяхната награда. Каквото даваш, такова се въздава и на теб. И магията на тази реалност е, че те сами правят всичко на себе си. Няма някой друг, който да им причини това. Те сами ще се вкарат в процес на втора смърт. Сами ще влезнат в черната дупка, сами ще станат такава черна дупка, от необузданост на собствените страсти.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #95 on: септември 17, 2019, 08:30:06 am »
Как знам толкова за тъмната страна? Много хора пренебрегват това, сякаш не могат да мислят за това, или е твърде болезнено само като се сетят или самата мисъл поражда неверие и си казват, няма зло, няма тъмна страна, това са измишльотини.

Но аз съм бил там и аз мога да се пренасям там и това изобщо не ме засяга. Мога да бъда и в ада и в рая, и вибрацията ми винаги да стои постоянна. Не винаги е било така, но вече е така. Виждам, че хората в ада страдат много, разбирам ги, виждам защо страдат, но невинаги може да им се помогне. Понякога най-добрата помощ за тях е да бъдат оставени на своите страсти, да си блъскат главите, докато им дойде прозрение, че така повече не може да се живее. А някои дето толкова надълбоко са се забили, тях не може даже да ги доближиш, толкова черна агресия излъчват, други са в своя свят на апатия и отхвърляне. Всякакви ги има. Има и кой да ги наблюдава и при първи признаци на желание за промяна има кой да ги насърчи и да им помогне. Така че не се безпокойте за хората в ада ни най-малко. Онези, които отиват към втора смърт, и на тях се опитва да се помогне, прави се всичко възможно. Защото всяка душа е ценна за Господа, но понякога нищо повече не може да се направи за някои.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #96 on: септември 17, 2019, 09:23:32 am »
Когато се поставяш в позиция и роля да вредиш на милиони кармата, която се трупа е колосална. Тези всичките политици и заговорници, дето се стремят към властта заради едното лично облагодетелстване ако знаеха какво си причиняват на енергийно ниво щяха да бягат уплашени много надалеч, като дявол от тамян. Но точно защото не знаят и защото си имат собствени вярвания по тези въпроси това им позволява да вършат каквото вършат без да съзират последствията. Те си мислят, че всичко ще им се размине, че няма да бъдат наказани, докато могат да се измъкват. Но от енергията на Духа никой не може да избяга. От собствените дела никой не може да избяга, от начина по който моделираш енергията не може да се избяга, тя се връща обратно към теб с цялата сила и сериозност, която самия ти си влагал докато си вършил каквото си вършил. И това е така, защото ние всички сме Едно и каквото правим на брата и сестрата го правим на самия себе си. И каквото правим на самия себе си, го правим и на брата и сестрата. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #97 on: септември 23, 2019, 09:39:41 am »
Михаил О. публикува днес чанелинга с Архангел Михаил за битката му с Луцифер. Ето най-общ преразказ и анализ от моя страна.

Архангел Михаил казва, "Обичайте Луцифер, но не приемайте неговата истина". Обичайте го, защото само Любовта може да помогне на душата, която се намира в тъмнина да се измъкне оттам. Не приемайте всичко, което говори, защото той се намира между двата свята, не е напълно в Светлината и не е напълно признат архангел, че да носи само светла информация. Понеже да си Архангел значи да живееш напълно в Светлина, а не както него в някакво средно положение.
Неговото положение е подобно на нас хората и ние живеем между двата свята, в полу-светлина/полу-мрак. 

След това говори за самата битка. Ключовото в нея е че тъмните същества са много емоционални и това изцежда силите им като се сражават. В слепите си емоции на омраза и ярост лесно се объркват и попадат в клопките на ангелите. Някои от по-обиграните демони действат по-спокойно в такива битки и са по-трудни за излавяне, но понеже вътре в тях бушуват някакви тъмни емоции с известно майсторство ангелите могат да ги провокират и онези да излязат от спокойствие и да направят ключови грешки. И така ги излавят. Като ги заловят ги държат в плен и им показват чудесата на Любовта и Светлината и онези ако се заинтересуват искрено могат да си сменят поляризацията и да минат на страната на светлите сили. Такова облъчване обаче не може да стане насила, другата страна трябва да прояви желание да се промени. Ако няма такова желание ги връщат в енергийните реалности, където ще им е най-добре да живеят.

Самите легиони на арх. Михаил дори и в битка са напълно спокойни и обичащи. Битката за тях е като поредната медитация. Всичко става като хармоничен танц. И както се досещате ангелите не убиват демоните в такива битки, а ги излавят и поставят в енергийни затвори, общуват с тях и ако не се поддават ги пренасят обратно където им е мястото.
А демоните сами се разбиват на части и унищожават като влизат в такива битки, чрез отдаване до крайност на необузданите си емоции.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #98 on: септември 23, 2019, 09:49:46 am »
Тази битка е станала веднъж и тогава не е имало бариери между измеренията. Сега такава битка е невъзможна по простата причина, че всеки е затворен в енергийната реалност, която носи в Сърцето си. Демоните са затворени в ада и оттам няма измъкване преди да променят Любовта, която носят в сърцата си. Ангелите се намират в Рая и демоните не могат да се доберат до тях, че да правят битки с тях. От своя страна ангелите могат да се спущат надолу и дори да наблюдават какво става в ада без адските жители да осъзнават тяхното присъствие. По този начин ангелите наблюдават промените, които стават с душите в ада и тези, които проявяват истински интерес към поправяне се подпомагат да си дигнат вибрацията и да излезнат оттам. Като излязат им се дава втори шанс да еволюират към Светлината. 
« Last Edit: септември 23, 2019, 02:25:40 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #99 on: ноември 20, 2019, 08:15:16 am »
Защо хората създават вреда едни на други?

Това е реакция на страдащия. Този, който се намира в собствена безизходица и не вижда какво друго може да направи.

Как може да се помогне на хора, които избират да създават вреда?

За да им се помогне наистина и в дълбочина трябва да се погледне на тяхното страдание, да се установи какво го е причинило в миналото и все още причинява това страдание вътре в тях и да им се дадат указания/ако самите тези хора желаят да преодолеят страданието си/ как да осъзнаят миналите трудни ситуации, как да простят и как да продължат напред интегрирайки тази част, която е била потискана и отхвърляна в тяхното подсъзнание.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #100 on: ноември 24, 2019, 10:22:43 am »
В публикувания днес чанелинг на Архангел Михаил чрез Михаил О. се говори за Чистилището, което трябва да се разграничава от Ада. Чистилището е междинно ниво, където попадат душите, които са вършели зло в света, но имат желание да вървят към Светлината и не се подчиняват напълно на Дявола. Тези души, които са се поддали напълно на Дявола отиват в Ада, за тях спасение няма.
Да отидеш в Ада също е вид посвещаване, подобно на посвещаването на това да бъдеш Просветлен и да се възнесеш в Рая, обаче в този случай вектора е в обратната посока, това е посвещение на тоталната служба на злото и предаване в ръцете на Дявола.
Чистилището е съвместен проект между Светлите и Тъмните сили, като Тъмните сили управляват това място и се занимават с грешните души, а Светлите ги надзирават как го управляват и какво вършат. Душите, които попадат там са доста неопределени, имали са стремеж към Светлината, уж да вършат добро в света, но не са разбирали какво вършат и вместо това са натворили зло в света. Демоните, които работят в чистилището се захранват с енергиите на страданието. Когато душата на грешен човек попадне там демоните изтеглят постепенно тези тъмни енергии от душите им, като създават условия за страдание, за катарзис на тези души. И това дава възможност тези души да се улекотят и да наберат необходимия енергиен потенциал и да се родят отново като човеци. Прераждането като човек е път към Светлината, към изчистване на негативите и възнасяне на по-високо ниво. Демоните не желаят да се прераждат като хора, защото ще прихванат положителни черти и ще тръгнат към Светлината.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #101 on: ноември 26, 2019, 07:47:07 pm »
Нямате си на представа каква дебела и хитра паяжина на злото е оплетена на тази планета. Едно е сигурно, след края на целия този фарс наречен човечество, адът ще освободи много места за нови попълнения.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #102 on: ноември 26, 2019, 07:51:20 pm »
Тепърва ще излизат такива разкрития, от които главите ви ще се замаят. В следващите 4 години, не само глави ще се маят, ами буквално глави ще падат наред.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #103 on: ноември 27, 2019, 07:13:06 am »
Следващото, което ще напиша е само с цел просветление и събуждане от огромни заблуди, в които живеем колективно и на които базираме целия си живот.

Представете си, че почти всичко, което са ви учили първо вашите родители, после в училище, каквото сте чели, в каквото са ви убеждавали по какви ли не начини, всичко това може да е лъжа. Допуснете този вариант за възможен.

Най-различните науки, които се учат в училище и се представят като чиста истина в много голяма степен в основата си съдържат лъжи. Много заключения, които са заучават чрез науките не са доказани и са чисти спекулации. Има някакви открития в науките, които са истина, но има много заключения, които са просмукани през пръстите и се представят като истина и се втълпяват злонамерено в младия възприемчив ум. Тук дори няма да засягам методиката на заучаване на постни изфабрикувани факти, която представлява образователния процес и превръщането на човека в пионка и роб на обществото.
Ако вземем предмета "История" за пример, това в голяма степен е чисто спекулативна информация. Някакви заключения направени от незнайно кой кога. Да кажем, че има достатъчно информация да се скрои достоверна история за последното хилядолетие. Пак няма да е много точна, особено разните дати, години, които се виждат в учебниците. Обаче по-назад миналото е толкова объркано и неясно, че не се знае до каква степен това, което се представя като история е измислено. Няма как да се впускам в директно разобличаване на конкретни исторически факти, защото това ще отнеме много време, но най-повърхностно искам да обърна внимание, че управляващите върхушки изфабрикуват и тиражират объркваща информация дори чрез т.нар. науки.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #104 on: ноември 27, 2019, 07:21:56 am »
Следващото, на което искам да обърна внимание е, че цели народи колективно са зомбирани в поддържане на най-различни фалшиви деструктивни и манипулативни вярвания.

Целите концепции за държавата, върховенството на закона и нейния смисъл и роля е една голяма дебела сочна Лъжа. Какво точно имам предвид. Държавата е една силова структура, която е създадена, за да експлоатира народа си в полза на една малка върхушка, която се ползва от най-хубавите и полезни блага създадени от този народ. А самия народ се поддържа до границата на оцеляване само за да може да работи за този елит и да им създава наготово блага. И по този принцип работят нещата от древни времена независимо как точно се формулират тези отношения. Експлоатация = робство. Пирамидална структура на злото. Най-горе е господаря, който поръчва, най-долу са изпълнителите роби, които създават благата. Най-горе получават благата, най-долу получават остатъците. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #105 on: ноември 27, 2019, 08:22:19 am »
Едни от най-големите постулати изведени от науките, които са изфабрикувани спекулации постепенно ще бъдат разобличавани през тези времена на велик преход към пето измерение. Някои от тях към този момент вече са разкрити, но върхушките се стремят всячески да ги потулват и да дискредитират всички честни учени, които правят публично достояние истината.

Ето примери. В теорията на относителността има грешки и Айнщайн е измамник и плагиат на чужди открития. Скоростта на светлината не е толкова, колкото се твърди че е и това, че се твърди, че е постоянна величина е лъжа. Реалността е, че никой не знае каква е скоростта на светлината, тя е променлива и надвишава незнайно колко много стойността, на която е определена. Според колайдера в Швейцария скоростта на светлината може да достигне 90 000 пъти умножени по досегашната скорост на светлината. 
Друга манипулация е теорията за гравитацията, която не е съвсем точна. Това не са сили само на притегляне, а в тях има и сили на отблъскване и причините за тези сили не са от чисто материален характер. Науката обаче си затваря хитро очите за духовния характер на природните явления като гравитацията.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #106 on: ноември 27, 2019, 09:23:48 am »
Нека да се върнем пак към проблемите с държавата и пирамидалната структура на властта. Как тези, които са отгоре са попаднали там? Чрез хитрости, узурпация, насилие под всякакви форми и в настоящите времена чрез всичко това плюс коварство на много високо ниво и чрез подкупната сила на финансите.
Тайнственост, тайни общества, ритуалност, сатанизъм като идеологии. Реални цели - произвеждане на тъмна енергия чрез създаване на всякакви форми на страдание в света. Вторични цели - депопулация, експлоатация и контрол. Заграбване на ресурси на минимални цени. Глобална хегемония - глобално правителство, глобална полиция, глобална армия, глобална банка, глобална религия. Роботизиране и машинизиране. Изтребване на излишните хора. Утопично общество на тотален елитарен контрол. Чудовищни неща нали, това е Драконианската тъмна перспектива и идеал. 
Как го постигат? Чрез пълна прикритост на реалните цели и афиширане на други мотиви и използване на хора-марионетки като правителствата и изпълнителните органи на държавната власт за прокарване на реално желаната политика.
« Last Edit: ноември 27, 2019, 09:30:42 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #107 on: ноември 27, 2019, 01:12:06 pm »
Оста на злото в момента минава през щатите, чрез тъмния кабал(заговор), около 300 човека стари сатанистки фамилии, които се познават помежду си и контролират почти всички правителства във всички държави по света. Тези "хора" живеят далеч от общественото внимание, далеч от всякаква отговорност и си правят каквото искат. Цялото човечество на Земята страда заради тези 300 човека, които ако имаше истинска справедливост трябва да получат най-тежкото наказание, което е възможно. Ако го избегнат на Земята, както обикновено им се получава, няма да успеят да го избегнат в отвъдния свят.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #108 on: ноември 27, 2019, 10:35:26 pm »
Ще трябва да се направи цяла нова тема за историческите измислици, защото "науката" история е пълна с такива.

Невероятно ще ви се стори, но Римска империя не е имало никога. И едно хилядолетие от познатата ни история изобщо не съществува. Исус Христос не е живял преди 2 хиляди години, а преди 1000. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #109 on: ноември 28, 2019, 10:54:09 am »
Няма да ви доказвам кое как е, който му се занимава нека сам да намери информацията и да свърже точките.

Кой е главния манипулатор на историята?
Това са винаги "силните" на деня, тези, които са се облекли във власт и чрез насилие диктуват своите условия и правила.

Защо историята се манипулира от "силните" на деня?
За да се затрие самоличността и самобитността на тези, които трябва да бъдат завладени и поробени по един или друг начин. Хора без история са хора без корен, хора, които не знаят кои са, хора които са загубили силата си.

Как силата се губи чрез забравяне на идентичността?
Понеже идентичността в конкретния случай на прикриване и изменяне на историята е идентичност на Божествените души. Божествената душа има свръхчовешки сили и възможности, които е трябвало да бъдат унищожени. Това е подтискане и опит за заличаване на цяла една древна култура, която е създавала общо взето всичките блага и новости в човешкия напредък в цялата история на Земята.

Кои са тези, дето визираме като "силни" на деня?
Рептилоидите. Бездарниците и насилниците в човешко лице.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #110 on: ноември 28, 2019, 01:36:23 pm »
Римската империя не се е казвала така, името е измислено впоследствие, както и много от легендите, които я съпътстват, от нейното създаване до много други "постижения" и открития, които са си приписали незаслужено(били са заварени на окупираните места, вече създадени/изобретени от местните народи). 
Римската империя не е съществувала във времевия период, в който ни учат в учебниците. Трябва да се извадят едни хиляда години, за да бъде по-коректна сметката.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #111 on: ноември 28, 2019, 09:40:11 pm »
Толкова много лъжи и толкова много манипулации, това е реалността на човешкия свят, в който живеем. Какво да правим с това положение?

Ако не ни касае пряко и лично, оставяйте да минава покрай вас без да се засягате. Не приемайте нищо лично. Ако съзнаваш, че ти сам не би могъл по какъвто и да е начин да помогнеш да се промени положението няма смисъл да се въвличаш, това просто не те засяга. Може да наблюдаваш, но без да се въвличаш, нито мисловно, нито емоционално.

Какво ме засяга примерно историята. Историята е минала и свършена, каквато и да е била. Ровичкането в историята е поредната занимавка за ума. Няма проблем, когато не се засягам. Мога да се ровичкам, щом имам свободно време и щом ми е любопитно, но трябва да се внимава да не влизам в негативна емоция, докато откривам разните лъжи и несправедливости, които са ставали и това, че сега са ни представени по друг начин и ние сме били наивни и сме повярвали. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #112 on: ноември 29, 2019, 07:29:49 am »
Знаете ли какво всъщност е НАСА и какви цели преследва?
Това не е космическа агенция, космическата агенция е прикритие за отвличане вниманието на обществеността. НАСА е част от отбранителното подразделение на Сащ. Всичко, което вършат, всичко, което откриват като научни достижения се прави с цел да се усъвършенства военната машина на Сащ.
Усвояването на космоса е демагогия. Това е невъзможна задача. Но с това отвличат наивния зомбиран ум на американеца, така че да оправдават големите бюджети, които се харчат, за да се правят военни експерименти. Защо усвояването дори на близките планети като Марс е невъзможно? Защото не може да се напусне полето на планетата Земя и човек да остане жив в тялото си. Ако се напусне магнитното поле на Земята и се излезе в открития космос радиацията е толкова силна, че човек ще получи смъртоносна доза на момента. Какво трябва да ви говори това? Например, че програмата "Аполо" е пълна фалшификация и че човешки крак никога не е стъпвал на Луната, защото това е невъзможно. Цялата хамалогия по кацането на Луната е снимано в Холивуд и дори не са си направили труда да изглежда напълно достоверно и реалистично.

« Last Edit: ноември 29, 2019, 11:08:08 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #113 on: ноември 29, 2019, 09:26:56 am »
А какво да правим, когато лъжите и манипулациите ни засягат пряко и лично?

Дръж вътрешно винаги на своята истина, но без да се противопоставяш на лъжата. Противопоставянето е точно това, което тъмните сили очакват от нас да правим и заради което изобщо се предизвикват условия на страдание в света. Те жадуват ние да отговаряме с реакция на противопоставяне, защото така им произвеждаме храна под формата на нашите негативни емоции резултат от противопоставянето.
Докато се пазиш емоционално и мисловно да отговаряш на противопоставянето ти ще се намираш в състояние на Божествена Любов, което е най-добрия отговор и решение на всяка трудна и сложна ситуация от пряк личен характер.
Има и още нещо, човек като е способен да отговаря отстранено на всякакви провокации вече е надраснал личното положение, асоциацията с егото.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #114 on: ноември 29, 2019, 11:13:13 am »
Защо е нужна такава напреднала военна машина на Сащ? От кой се пазят, какво целят?

То е ясно, че не се пазят и че военната машина реално не е на Сащ, а на тъмния кабал, чиито цели са както казах по-горе произвеждане на тъмна енергия за техните господари и тотална световна хегемония, завладяване на целия свят и завладяване съзнанието на всички хора. Тези изроди изобщо не си поплюват. Работят ден и нощ в тази посока, но плановете им никога няма да се сбъднат. Това, което ще се сбъдне за тях е безпределно дълга ваканция в Ада за едни а за други направо зануляване и изтриване от всякакво съществуване.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #115 on: ноември 29, 2019, 12:47:51 pm »
Искам да ви открия как точно представителите на тъмния кабал ще попаднат в Ада. Те разбира се няма да искат да бъдат там, но въпроса няма да е до това дали искат или не.
Ето как става. Хора, които са завладени напълно от един или няколко от 7-те смъртни грехове, те вече се намират в своя ад. Представителите на тази тайна организация, разните банкови фамилии, това което ги мотивира най-много е жаждата за доминация, за владеене, да се чувстваш над всички, да управляваш всеки, всеки да е слуга за теб, а ти да си господар на всички, това е комбинация от няколко смъртни грехове най-повърхностно погледнато. Реалността за такива хора е, че те се намират под властта на всичките 7 смъртни грехове. За да правят това, което правят те са пресекли всяка граница на разумността.
Състоянието на тяхното съзнание вибрира на честотите на Ада, а на други както казах на вълната на самоунищожението. След смъртта си те ще бъдат притеглени автоматично към реалността на Ада, а останалите ще бъдат притеглени към най-близката черна дупка.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #116 on: ноември 29, 2019, 08:05:11 pm »
Механиката на Ада може много лесно да обясни именно чрез автоматичното притегляне. Човек, който обича злото(покварения) става подобно на много сгъстен, плътен, тежък, тъмен облак, като малко сбито черно петно. И подобните нему души имат същия вид и свойства, те всичките са тежки, черни и плътни и става едно напълно естествено привличане между тях и още по-естествено отблъскване от съществата на светлината. Понеже са такива тежки и плътни затова се казва, че пропадат в дълбините на Ада. Подобно на камък хвърлен в езеро. От тежестта си отива директно на дъното.
Няма никакъв шанс някой покварен да отиде някъде другаде освен при своята най-близка енергийно "дружина". Обаче Ада не е забавно място, не е дългоочаквана среща със стари приятели, никак даже, за него ще пиша по-подробно друг път.
Черните дупки също разбираме какво представляват, те са квинтесенцията на огромна плътност събрана примерно във върха на топлийка, която притегля към себе си материя и енергия, които също са станали доста плътни, отвъд всякаква възможност за поправяне.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #117 on: ноември 30, 2019, 09:12:39 am »
Ще напомня, че това, което излагам тук като информация е моята лична перспектива. Не го приемайте за чиста монета, защото и аз може да нося някакво объркване, може и да е голямо объркване, всичко е възможно. Но на този етап, това е моето разбиране и чрез него се опитвам да навляза още по-надълбоко в скрито-покритото и неведомото. Все някой трябва да ги върши тези работи, иначе всички ще ходим като слепци в света, водени за носа от разни хитреци и измамници или от собственото си невежество.
Едно е сигурно, че това, което пиша тук не го пиша за своя лична изгода, такава изгода аз нямам, изобщо такива цели не са ми присъщи. Нямам какво да спечеля лично от такива писания. Не само че лично не печеля нищо, но на практика губя всичко лично, което обикновения човек жадува най-много. Цялата тая работа я върша само с една единствена цел - всеобщо просветление и защото мога да я върша. Но ако някой не ми вярва относно туй ми откровение, това си е негово право.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #118 on: ноември 30, 2019, 09:22:09 am »
Във втората част на посланието на Архангел Михаил чрез Михаил О. публикувано днес се говори не само за чистилището, но и за ада и за положението още по-специфично на двете места.

За да не го превеждам цялото, понеже е доста дълго, ще направя своя разбор и анализ, както обикновено. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #119 on: ноември 30, 2019, 09:56:01 am »
Душата намираща се в чистилището демоните я освобождават от тъмната й енергия на принципа "клин клин избива", чрез предизвикване за тази душа на още тъмнина и страдания. Със светлина и намеса на Светлите сили подобна операция по очистване арх. Михаил казва, че не действа, само задълбочава проблемите на засегната душа. За тази душа процеса на освобождаване може да се сравни като с разкъсване на части от нея, а това са именно тези части, които са засегнати от тъмата. Все едно хирург изрязва туморни участъци от вашето тяло.

Чистилището е голямо обширно място сравнимо със земните пустини. То се формира от сивото съзнание на неговите обитатели. Земята долу е прах и пепел, а небето е вечно мрачно и заоблачено. Светлина, подобна на слънчеви лъчи идва само когато Светлите сили посещават това място. Тяхната лична светлина се просмуква през гъстата сива облачност. Населението в чистилището е голямо, но в сравнение с броя на хората на Земята е много по-малко. Демоните в чистилището не обичат да бродят по неговите пустини, те обичат гъсто населените места в ада, където има много души събрани на едно място. Демона обича да бъде при множеството, защото там му е трапезата. В ада има огромни градове мегаполиси, подобно на нашите земни градове, където грешниците са натъпкани едни до други, аурите им се пресичат и страданието им се умножава като са близко едни до други. Адът изглежда също като пустиня, но още по-мрачна, грозна и студена. Там липсва всякаква растителност, защото в такава атмосфера нищо не може да вирее и да процъфтява. Ландшафта включва повече хълмисти и планински части за разлика от чистилището, където повърхността е по-равнинна. В ада бушуват постоянно пясъчни бури. Пясъка там е ръждив до черен и съответно пясъчните бури имат такива отенъци.

Адът е забранена територия за светлите сили, то е като отделна суверенна държава и има споразумение за неприкосновеност и невмешателство. Ако някой ангел реши да си направи разходка там демоните могат да го нападнат и да му навредят.
Единствено ангелите, които трябва да въведат някаква справедливост могат да влизат в ада и на тях е трудно да бъде навредено, защото са подготвени.
В чистилището няма такова споразумение и ангелите могат да го посещават свободно и да наблюдават какво се случва там.

Когато Кармичния съвет е осъдил някакъв демон да си получи заслуженото, ангелите го запращат в ада и му връщат всичката карма под формата на тъмната енергия, която е този демон е отправил към света. Ако тази тъмнина е много голяма и силна, от удара на това връщане демона се разпада на части и умира. Ако тъмнината не е достатъчна да го убие, той продължава да съществува с нея в ада.

Принципно демоните по всякакви начини се опитват да избегнат такива работи да им се случват, те са хитреци и страхливци. Но колкото и да бягат и да се крият идва момент, когато ги откриват и всичко тогава им се връща наведнъж.

Някои от Владиците в Рая също правят грешки, но си ги признават и си поемат кармата доброволно. В Кармичния съвет макар и много рядко също стават грешки и там неговите членове си поемат кармата и се заменят с нови ако е необходимо.

Виждате колко е стриктно положението. Никой никога не може да избяга от своите деяния.