Author Topic: ДМТ - молекулата на духа  (Read 1280 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
ДМТ - молекулата на духа
« on: август 20, 2016, 10:44:32 am »
ДМТ - диметилтриптомин е съединение, което се съдържа в някои растения и животни, както и в нас хората в малки количества. В човека се съхранява и генерира от третото око или както го знаем от биологията - епифизната жлеза. При освобождаването на определено количество в кръвта и оттам при достигането му в мозъка човек изпитва най-различни халюцинации или усещания като отделяне от тялото, астрални пътешествия, срещи с извънземни, зареждане с идеи, промяна на мирогледи, мигновено излекуване от най-тежки болестни състояния.
Външно съединението може да бъде приемано чрез смъркане, пушене и инжектиране. През стомаха е възможно само чрез специално приготвена Ауаяска, понеже в нормално състояние стомашните ензими го неутрализират.
Това, което малко се знае е, че ДМТ докарва човек до състояние близко до смъртта. Ауяската за пример е доста отвратителна на вкус и мирис отвара и това не е случайно. След приемането й човек подлага тялото си на частичен колапс. Повръщане, стомашно разтройство, припадъци, високо кръвно, загуба на зрение и слух, обездвижване, загуба на усещания към цялото тяло, това са част от началните ефекти на отварата. Като минеш през това идва по-приятната част.
Външното приемане на ДМТ според мен не е естествено и има смисъл само при използване в крайни случаи, например като за лечение на терминална болест или търсене на силно духовно изживяване, или напътствие.   
Хората имаме естествени механизми за генериране и освобождаване на ДМТ чрез епифизата. Излишно е да казвам, че в този случай голямата част от негативните ефекти не съществуват. За целта на темата е добре да се знае, че ДМТ се освобождава когато човек преживява някаква огромна опасност, която може да прекъсне живота му. Затова ДМТ може да се нарече и молекула на смъртта.
Най-лесния, естествен и безболезнен начин за освобождаване на ДМТ в организма е чрез медитация в тъмна шумоизолирана стая лежейки/носейки се във вода с огромно съдържание на сол, т.нар. флоут резервоари. В такава среда се губят усещанията на тялото по възможно най-близък до природата начин.
Друг по-достъпен начин е чрез запушване на ушите примерно със силиконови тапи и закриване на очите с плътна черна превръзка и стоене неподвижно по някакъв удобен начин без да се заспива, медитирайки.
За протокола трябва да отбележа, че няма гаранция, че точно с теб този метод ще проработи веднага и, че ще изпиташ едни и същи халюцинации като други хора.
Темата е дълга, все пак ми се ще да отбележа и фактът, че държавите и правителствата почти по целия свят са забранили всички външни форми, по които човек може да си набави легално ДМТ, което говори много ясно какви мизерници управляват света в днешно време. Целта им е да ни държат изкуствено в света на илюзиите, така че да сме слепи покорни роби на изградената система.
« Last Edit: август 20, 2016, 08:51:01 pm by velaskes »
Съм никой, отивам никъде, искам нищо.
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:ДМТ - молекулата на духа
« Reply #1 on: август 21, 2016, 04:05:10 pm »
Едно клипче за въпросните флотинг камери. В случая е конструирана като баня. В други варианти повече приличат на резервоари с люк за влизане и излизане. Хората на запад ги ползват за по час, за да релаксират от стресираното си ежедневие. Но ако стоиш по-дълго ДМТ-то се освобождава, неизбежно е. 
За тази камера в клипа са ползвани почти 500 кг. английска сол разтворена във вода с ниво само 25 см. Водата става толкова плътна и тежка, че почти се усеща като твърд предмет. Това вероятно е най-достъпния начин да усетиш тялото си в среда наподобяваща безтегловност, без да се изпитва никакво съпротивление на мускулите. 

https://www.youtube.com/watch?v=9Yt5XkNadTE

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #2 on: август 26, 2016, 10:11:33 am »
ДМТ халюцинациите изваждат цялата истина наяве и изправят човек срещу най-големите му страхове. Затова пиенето например на ауаяска от хора, които не са подготвени психически може да бъде страшен шок, примерно като съживява най-кошмарните им въображанеми страхове, но може и да е напълно обратното.
Едно е сигурно след това човек никога повече няма да е същият. По-вероятното е да започне да цени истински живота си и да го живее разумно и природосъобразно с респект към всичко живо.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #3 on: август 31, 2016, 10:50:09 am »
Един добър нагледен списък с всички растения съдържащи ДМТ алкалоида:

http://www.neurosoup.com/dmt/dmt-plants/

Друг списък с всички психоактивни растения:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_psychoactive_plants

Някои от тръстиките и акациите, които растат в България са единствените растения съдържащи ДМТ в тези ширини. Но извличането му от тях е много трудно и е забранено от закона. Отделно ако не знаеш какво правиш по-добре изобщо не се захващай щото може да се отровиш.
Повечето растения от тези групи растат само в Южна Америка.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #4 on: септември 05, 2016, 01:07:44 pm »
Тези които са се върнали от близко до смъртта изживяване разказват за тунела от светлина и за среща с починалите близки като най-вероятно опитността им се дължи на освободеното ДМТ по време на шока.
Учените спекулират като не отричат ефекта на ДМТ, но твърдят, че халюцинациите и виденията отвъд не са истински, а продукт на мозъчната дейност. Учените винаги са били като коне с капаци и затова науката повече не може да се развива напред. Науката служи на тези, които не искат човечеството да се пробужда от дългия си "сън".
ДМТ е това, което прави връзката между илюзорната физическа реалност, в която всички живеем и онова, което стои отвъд. Единственото съединение, което открива пред човек, още докато е жив, мулти-дименсионалната реалност на вселената.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #5 on: октомври 06, 2016, 10:31:02 am »
Вижте темата за изчистване/декалцифициране на "Третото око". Това е главният проблем на съвременния човек ако не може да изпитва ДМТ халюцинации, просто епифизата ни е закърняла от начина ни на живот.
Новородените идват с напълно функционална епифиза/освен ако майката не е злоупотребявала с опасни субстанции и храни през бременността си/, но през детството чрез храненето и възпитанието възможностите й се ограничават. Масовият сън на човечеството и неписаните му правила също променят съзнанието на малките деца и спомагат за затварянето й.
Ако родителите отглеждат малките си деца по-свободно и с истинска грижа, ако ги хранят със здравословна храна и им дават само чиста вода третото око ще продължи да функционира и възможностите му да се увеличават. Малките деца с развито трето око в една или друга степен обладават паранормални способности. Което са си напълно нормални способности ако питате мен.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:ДМТ - Третото око
« Reply #6 on: ноември 29, 2017, 09:16:01 pm »
Третото око ако функционира в пълния си капацитет, това е самият връх на еволюцията, края на еволюцията ни като хора. Това е магическият човек. Това означава, че човек става ко-създател на физическата реалност. Само чрез силата на съзнанието си може да направи абсолютно всичко възможно на физическо ниво. От самия въздух може да се манифестира каквото ти душа пожелае. Това е силата на Третото око. Огромна сила и огромна отговорност свързана с тази дарба. Трябва да ни бъде ясно, защо в нашия свят тъмните сили правят всичко възможно човек да не еволюира до това положение. Те се страхуват от магическият човек, точно затова е всеобхватната кампания срещу появяването му. Но реалността е такава магическият човек не може да е зъл и да служи на низшите сили. За да стане това което е, да се отвори третото му око и то до пълният му капацитет, той трябва да е верен 100% на Бога и да зачита много внимателно Божествения ред. В противен случай способността изчезва от само себе си.
Третото око не е играчка или някакво си забавление. И този, който използва тази могъща способност за такива цели наказва самия себе си, като изтощава жизнената си енергия. Но когато си във връзка с Бог, с Единството на Бога, ти получаваш безкраен поток от Божествената енергия и манифестирането на Третото око не източва и грам от собствената жизнената енергия. Това е голямата тайна и малката много важна особеност, която разграничава Светлия магическия човек от тъмния магически човек.