Author Topic: ДМТ - молекулата на духа  (Read 671 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
ДМТ - молекулата на духа
« on: август 20, 2016, 10:44:32 am »
ДМТ - диметилтриптомин е съединение, което се съдържа в някои растения и животни, както и в нас хората в малки количества. В човека се съхранява и генерира от третото око или както го знаем от биологията - епифизната жлеза. При освобождаването на определено количество в кръвта и оттам при достигането му в мозъка човек изпитва най-различни халюцинации или усещания като отделяне от тялото, астрални пътешествия, срещи с извънземни, зареждане с идеи, промяна на мирогледи, мигновено излекуване от най-тежки болестни състояния.
Външно съединението може да бъде приемано чрез смъркане, пушене и инжектиране. През стомаха е възможно само чрез специално приготвена Ауаяска, понеже в нормално състояние стомашните ензими го неутрализират.
Това, което малко се знае е, че ДМТ докарва човек до състояние близко до смъртта. Ауяската за пример е доста отвратителна на вкус и мирис отвара и това не е случайно. След приемането й човек подлага тялото си на частичен колапс. Повръщане, стомашно разтройство, припадъци, високо кръвно, загуба на зрение и слух, обездвижване, загуба на усещания към цялото тяло, това са част от началните ефекти на отварата. Като минеш през това идва по-приятната част.
Външното приемане на ДМТ според мен не е естествено и има смисъл само при използване в крайни случаи, например като за лечение на терминална болест или търсене на силно духовно изживяване, или напътствие.   
Хората имаме естествени механизми за генериране и освобождаване на ДМТ чрез епифизата. Излишно е да казвам, че в този случай голямата част от негативните ефекти не съществуват. За целта на темата е добре да се знае, че ДМТ се освобождава когато човек преживява някаква огромна опасност, която може да прекъсне живота му. Затова ДМТ може да се нарече и молекула на смъртта.
Най-лесния, естествен и безболезнен начин за освобождаване на ДМТ в организма е чрез медитация в тъмна шумоизолирана стая лежейки/носейки се във вода с огромно съдържание на сол, т.нар. флоут резервоари. В такава среда се губят усещанията на тялото по възможно най-близък до природата начин.
Друг по-достъпен начин е чрез запушване на ушите примерно със силиконови тапи и закриване на очите с плътна черна превръзка и стоене неподвижно по някакъв удобен начин без да се заспива, медитирайки.
За протокола трябва да отбележа, че няма гаранция, че точно с теб този метод ще проработи веднага и, че ще изпиташ едни и същи халюцинации като други хора.
Темата е дълга, все пак ми се ще да отбележа и фактът, че държавите и правителствата почти по целия свят са забранили всички външни форми, по които човек може да си набави легално ДМТ, което говори много ясно какви мизерници управляват света в днешно време. Целта им е да ни държат изкуствено в света на илюзиите, така че да сме слепи покорни роби на изградената система.
« Last Edit: август 20, 2016, 08:51:01 pm by velaskes »
Съм никой, отивам никъде, искам нищо.
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:ДМТ - молекулата на духа
« Reply #1 on: август 21, 2016, 04:05:10 pm »
Едно клипче за въпросните флотинг камери. В случая е конструирана като баня. В други варианти повече приличат на резервоари с люк за влизане и излизане. Хората на запад ги ползват за по час, за да релаксират от стресираното си ежедневие. Но ако стоиш по-дълго ДМТ-то се освобождава, неизбежно е. 
За тази камера в клипа са ползвани почти 500 кг. английска сол разтворена във вода с ниво само 25 см. Водата става толкова плътна и тежка, че почти се усеща като твърд предмет. Това вероятно е най-достъпния начин да усетиш тялото си в среда наподобяваща безтегловност, без да се изпитва никакво съпротивление на мускулите. 

https://www.youtube.com/watch?v=9Yt5XkNadTE

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #2 on: август 26, 2016, 10:11:33 am »
ДМТ халюцинациите изваждат цялата истина наяве и изправят човек срещу най-големите му страхове. Затова пиенето например на ауаяска от хора, които не са подготвени психически може да бъде страшен шок, примерно като съживява най-кошмарните им въображанеми страхове, но може и да е напълно обратното.
Едно е сигурно след това човек никога повече няма да е същият. По-вероятното е да започне да цени истински живота си и да го живее разумно и природосъобразно с респект към всичко живо.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #3 on: август 31, 2016, 10:50:09 am »
Един добър нагледен списък с всички растения съдържащи ДМТ алкалоида:

http://www.neurosoup.com/dmt/dmt-plants/

Друг списък с всички психоактивни растения:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_psychoactive_plants

Някои от тръстиките и акациите, които растат в България са единствените растения съдържащи ДМТ в тези ширини. Но извличането му от тях е много трудно и е забранено от закона. Отделно ако не знаеш какво правиш по-добре изобщо не се захващай щото може да се отровиш.
Повечето растения от тези групи растат само в Южна Америка.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #4 on: септември 05, 2016, 01:07:44 pm »
Тези които са се върнали от близко до смъртта изживяване разказват за тунела от светлина и за среща с починалите близки като най-вероятно опитността им се дължи на освободеното ДМТ по време на шока.
Учените спекулират като не отричат ефекта на ДМТ, но твърдят, че халюцинациите и виденията отвъд не са истински, а продукт на мозъчната дейност. Учените винаги са били като коне с капаци и затова науката повече не може да се развива напред. Науката служи на тези, които не искат човечеството да се пробужда от дългия си "сън".
ДМТ е това, което прави връзката между илюзорната физическа реалност, в която всички живеем и онова, което стои отвъд. Единственото съединение, което открива пред човек, още докато е жив, мулти-дименсионалната реалност на вселената.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #5 on: октомври 06, 2016, 10:31:02 am »
Вижте темата за изчистване/декалцифициране на "Третото око". Това е главният проблем на съвременния човек ако не може да изпитва ДМТ халюцинации, просто епифизата ни е закърняла от начина ни на живот.
Новородените идват с напълно функционална епифиза/освен ако майката не е злоупотребявала с опасни субстанции и храни през бременността си/, но през детството чрез храненето и възпитанието възможностите й се ограничават. Масовият сън на човечеството и неписаните му правила също променят съзнанието на малките деца и спомагат за затварянето й.
Ако родителите отглеждат малките си деца по-свободно и с истинска грижа, ако ги хранят със здравословна храна и им дават само чиста вода третото око ще продължи да функционира и възможностите му да се увеличават. Малките деца с развито трето око в една или друга степен обладават паранормални способности. Което са си напълно нормални способности ако питате мен.