Author Topic: Адронис от Сириус, канализиран от Брад Джонсън  (Read 977 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал

https://www.youtube.com/user/selfempowermenttv

Адронис е колективно съзнание от Сириус, което през последните години е на разположение на хората от Земята за повдигане на съзнанието. Информацията която споделя е всеобхватна и много важна за следващите години на преход на Земята към 4D плътност, което вече е започнало. Брад Джонсън е от Канада и играе ролята на приемник и предавател не Адронис, а също и на женската му същност Раяр, която по-рядко канализира.
« Last Edit: декември 17, 2017, 11:29:54 am by velaskes »
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
За първи път в човешкия опит на забравата и илюзията Адронис от Сириус разкрива истинската история на Атлантида!

https://www.youtube.com/watch?v=d7_aHbokjdM

Ще го преразкажа най-общо, за тези които не разбират английски.

Атлантида е бил континент с размери подобни на Африка и се намирал в Атлантическия океан в зоната на Карибските острови, някъде по на изток от тях. Това е била наистина първата по-организирана и развита човешка цивилизация, където човека е съществувал в хармония с останалите хора и с околната среда, в просперитет и изобилие. Хора от най-различни краища на света са се заселвали на този континент и постепенно са създавали общ начин на живот. Земята по това време е била в 4-та плътност и 5-то измерение(това, в което започва да се превръща сега отново). Женската магнитна енергия е била водещата през тези времена. Жените са образували сестрински групи и са били във връзка с Божествената Майка и са направлявали цялото развитие на обществото. Атлантида в началото е било като рай на Земята.
Но в същото време на планетата Марс са се водили жестоки войни и хората там са стигнали до унищожение на атмосферата й и голяма част от душите са останали без въплъщение и без планета след това. Галактическия съвет е решил да засели тези души в Атлантида. Адронис ги нарича "Ариани". Но това са същите тези души, които са унищожили и предишната си планета Малдек и преди това и хабитата на  родните си планети от съзвездието Орион/това е моя добавка/. Та тези души без планета са били насочени да започнат преражданията си и новите си уроци в Атлантида. В течение на много години, стотици до хиляди години новите души постепенно са се внедрявали в културата и в женските съвети на този континент, докато е дошъл такъв етап, в който са имали решаваща дума какво да се случва. Тези души са изместили женските сестрински съвети и са създали мъжки такива. И от тях е тръгнало предложението, че положението може да се подобри още, ако се направи империя от това нещо, с по-добра организация, с армия, с оръжия, със защита(а то не е имало нужда от армии и защита, нито от империя, там е бил е раят на Земята!) и под ръководството на тези души от Орион развитието е започнало в такава насока. И това развитие е стигнало много далеч, много напред, като технологии и като магически възможности. Те са се разпрострели на всички останали континенти, извличали са полезни изкопаеми и кристали, създавали са нечувани технологии. И така с този манталитет на завладяване дошла и корупцията. Хората са били принудени да работят. Били създадени класи и рангове и привилегии. По това време по света е имало и други хора, които са се развивали самостоятелно като общества и от гледна точка на Атлантида те са били смятани като врагове и предатели за това, че не са искали да се присъединят към империята. Та положението е стигнало до наказания и екзекуции за тези, които са били считани за предатели. А хората, които са били принудени да работят са били докарани до робство.
От друга страна технологията с кристалите се е развивала до големи висоти. Всичко е било захранвано чрез енергията на кристалите извличана от сърцето на Гайя. И така от това са започнали да мислят как да направят оръжия от кристалната енергия... Започнали са и генетични експерименти/черна магия/, за да се създаде перфектния войник - кръстоска между човек и животно/химери/. Такива "химери" са били създавани и в древен Египед от Анунаките.
Това развитие разбира се е било забелязано от "Боговете", които управляват Земята отгоре и те са предупредили висшите жреци на Атлантида да прекратят това, което вършат защото ще ги доведе до катастрофа, подобна на тези, които са се случвали с предишните цивилизации. Но високомерните жреци са се смятали самите те за богове и вместо да послушат съвета са решили, че трябва да се борят срещу Боговете горе и даже са стигнали до идеята, че могат да унищожат тези Богове. Аз ще добавя, че това явно се е превърнало в лудост. Та те са започнали да трупат кристална мощ, чрез която са имали план да взривят горните слоеве на атмосферата и да прогонят въпросните Богове. А между другото на самия континент хората са започнали да възстават срещу властта. Имало е репресии и военно положение. Всички кристали са били събрани в едно с цел да бъдат използвани срещу Боговете, да насочат енергията им срещу тях в космоса. Но разбира се, това няма как да се случи. И така сами са се взривили. А взрива е бил много по-голям отколкото някога е правен взрив примерно с атомното оръжие през наше време. За едно денонощие раздробени късове от целия континент потънали под океана, частта, на която се е състоял взривът. Имало е много големи вълни цунами от този взрив, които са помели крайбрежията на всички други континенти и много от големите пустини са се образували от заливането на бреговете с пясък от дъното на океана, включително и пустинята Сахара. Жертвите от този взрив са били повече от нашите две световни войни взети заедно. Впоследствие Земята се променила и паднала във вибрацията на 3-тата плътност, континентите се разместили и полюсите също. Това, което останало от Атлантида станало сегашния континент Антарктида и ако има нещо останало от старата цивилизация е затрупано под тонове лед там. Та това е моя преразказ на чутото от клипа с моята лична окраска. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Изниква един въпрос, след като е бил създаден нещо като рай на Земята защо са допуснати Орионските агресивни души да се прераждат на това място. И отговорът е прост. Какъвто и рай да се създава, ако хората живеят в стагнация и не развиват душите си няма полза за техния висш аз. Само да ядеш, да спиш и да се забавляваш няма никакъв смисъл ако не обръщаш внимание на душата си и не желаеш нейното разширение. Удоволствията притъпяват истинския смисъл на съществуването и връзката с Бог се губи. Затова галактическия съвет е разрешил размирните орионски души да бъдат внедрени в Атлантида и да създадат условия на изпитания и за допълнителен растеж на душите. А за самите Орионски души това също е било от полза понеже и на тях се дава възможност за тяхното развитие.
И така щом се е стигнало до унищожение на цивилизацията изпитанията не са били преминати успешно като цяло, душите на мирните атланти не са обладавали достатъчно мъдрост, съобразителност и сърцатост, за да се справят с внесените отвън смущения и да се издигнат над тях. Ако това се беше случило това развитие на обстоятелствата нямаше как да стане.

Има и още нещо, тъмните Орионски души, които са завладели постепенно Атлантида са били направлявани от техните тъмни Богове, дори за решенията им да въстанат срещу Владетелите на Играта - Боговете, които са отговорни за всичко на тази планета. А светлите атланти са били направлявани от Повелителите на Играта и цялото ангелско царство.

« Last Edit: май 19, 2018, 07:55:36 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
След това нещастие Земята е паднала във вибрацията на 3-та плътност и 4-то измерение. Кристалите са били закопани надълбоко под повърхността, възможността за използване на кристална енергия премахната окончателно до следващо нареждане от висшите сили. Всичко свързано с нещастието е било заличено от природните стихии. Напълно заслужен тъмен период/Кали Юга/ дошъл на Земята като следствие от падението на Атлантида. А на Тъмните сили е дадена свобода да модифицират планетата така, че дуалността да навлезе с пълна сила и изпитанията на душите да започнат от по-ниско ниво. Като с добро не става идва тъмнината и изпитанията стават по-големи и по-трудни...
« Last Edit: май 21, 2018, 06:23:11 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Адронис от Сириус, канализиран от Брад Джонсън
« Reply #4 on: октомври 08, 2018, 09:39:06 pm »
Брад продължава да държи високо ниво на съобщенията си и заедно с Адронис да разкриват постоянно нова и полезна информация.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #5 on: октомври 12, 2018, 09:41:52 pm »
Адронис прогнозира за 2019 година падане на световния елит. Големи разследвания и съдебни процеси. Големи разкрития за всякакви тъмни машинации. Падане на маски на публични фигури и известни личности. Това ще е годината на световните разкрития. Въплътените тъмни сили ще бъдат разкривани и деянията им изложени на показ пред обществеността. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #6 on: декември 14, 2018, 07:30:29 pm »
Една много интересна информация, която малко хора знаят е разкрита отново от Адронис. Човек когато умре, ангелите идват и го вземат, събарят в него всички остатъци от земния живот и го освобождават напълно от изградената му личност(ако починалия позволи това), издигат го високо отвъд самото творение и го питат, сега какво искаш да правиш. Този, който отговаря на въпроса вече е станал неговия висш аз, починалия човек го няма вече и не решава и не отговаря на този въпрос. Висшия аз прави следващия избор какво да стане нататък, базиран на цялата опитност от всички животи и от всички времеви линии, които съществуват. Висшия аз представлява върховното съзнание на божествената душа, което е над всичко, което създава всичко и управлява всичко в своята лична вселена.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #7 on: декември 15, 2018, 09:23:15 am »
Адронис споделя, че всичката тъмнина в нашия свят произхожда от три неща, които се случват на хората: отхвърляне, изоставяне и обида. И трите се дължат на изкуствено създадени условности на липсата(нуждата).

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #8 on: декември 15, 2018, 09:54:34 am »
Трансмутирането на трите причини предизвикващи тъмнина вътре в нас е условие за издигане от низките вибрации на 3-то измерение.
Приемане на всички ситуации, когато другите хора те отхвърлят, изоставят или обиждат. Без създаване на негативна реакция. Без осъждане на другия. 
Ако ме отхвърляш аз съм добре, ако ме изоставиш аз пак съм добре (ще се справя), ако ме обиждаш аз пак съм добре, твоите думи не ме засягат, това си е твоето мнение за мен, което не ме засяга. Няма значение какво вършиш, аз пак съм добре. В каквато и нужда да се поставям, все ще съм добре. Нуждата не ме определя, аз съм отвъд нуждата.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #9 on: декември 15, 2018, 10:19:40 am »
Ако продължим да нищим тези три причини ето до какво ще стигнем. И трите могат да засегнат единствено човека, който храни егото в себе си и си е създал някакви идеи "кой е" към които е доста зависим и чувствителен. Тези идеи за себе си не са много устойчиви на външни предизвикателства и се влияят често от мненията на околните.

Отхвърлянето е все едно някой ти казва "не ставаш", "не си за мен", "не те искам", "върви си", "не заслужаваш", "разкарай се". Да си отхвърлен е да си изключен от нечия компания, от нечие отношение. 

Изоставянето е когато хора, които си си мислел че са твои най-близки, твои роднини, съпрузи, деца, приятели и т.н., които са си тръгнали от твоя живот и са те оставили сам. И ти се засягаш, нервираш и обиждаш, от факта, че те могат да ти причинят това, да си тръгнат и да те оставят напълно сам. Освен това ти самия не може да се справиш с положението да бъдеш сам/самотен.

Обидата от своя страна е силен удар върху егото. Някой ти казва нещо негативно за теб и ти се засягаш защото не си сигурен в себе си. Не си изградил необходимата самоувереност, която може да преглътне лошата дума изречена от другия за теб самия. Някой ти казва "ти си некадърен", "ти си глупав", "ти не можеш и не струваш" и ти се засягаш защото самия ти не си сигурен в своите положителни качества, които несъмнено притежаваш. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #10 on: декември 15, 2018, 10:30:54 am »
Човек се поддава на тези три зависимости защото няма достатъчно опит в низките вибрации на 3-то измерение, тоест не е страдал/съпреживявал достатъчно.
За изграждането на такава широка душа, която може с лекота да прости, да забрави, да преодолее тези три стигми, трябват множество прераждания и опитности хвърлящи човека в последствията от неговите крайни избори.

Ако не искаш да се прераждаш повече за такива глупости, то ти вече си минал през всичко това и нямаш нужда от повече обучение в трето измерение на тъмата. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Адронис казва, че след смъртта човек има избор да влезе в светлинния тунел, който се отваря пред него или може да извика ангелите си, ако вече не са с него и те идват на мига и се грижат за всичко по-нататък. Ангелите са най-малко двама, които се явяват. Те го посрещат, успокояват, уверяват, обичат. Излъчването им е толкова силно и обичащо, че човек може напълно да се остави на тяхната любвеобилна грижа.
Светлинния тунел води до този свят, на който човек отговаря вибрационно. След преминаването му също идват ангелите на посрещането, а много често и всички други души, с които човек е бил близък през последния живот и много други, които знае от други свои животи.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Най-шокиращата информация за много е това, че ангелите, които идват след смъртта са наше друго аз, духовните водачи също са наше аз, някои от възнесените Майстори също и Боговете по-нагоре. Това е магическата реалност на Божествената душа, тя е легион от най-различни чудновати личности, които в крайна сметка са едно и също многомерно същество.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Обидите, в които сме повярвали, когато сме били деца са най-жестоките и най-силните удари в крехката изграждаща се детска личност. Особено, когато тези, които би трябвало да са ни най-близките в живота, нашите родители са ги изричали и внедрявали в психиката ни без да знаят какво вършат. По същия начин децата, които са били отхвърляни и изоставяни от своите родители изграждат най-силните обиди към всичко и всички, които често продължават да носят подсъзнателно в зрелия си живот.
Но всеки трябва да си напомня, че ние сме избрали нашите родители и те са избрали нас, взаимно да се научим на нещо велико в този живот. И трябва да им простим за всичко, което са извършили, по още една причина, че те не са знаели какво вършат и че това, което са ни сторили е било сторено и на тях от техните родители. И накрая, за да се приключи тази дълга върволица от родови проклятия трябва да дойде една светла душа, която да прости всичко на всички и да трансмутира тъмните енергии за целия род. Такава душа идва и разбива цялата родова карма натрупана от всички прераждания.