Author Topic: Адронис от Сириус, канализиран от Брад Джонсън  (Read 374 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал

https://www.youtube.com/user/selfempowermenttv

Адронис е колективно съзнание от Сириус, което през последните години е на разположение на хората от Земята за повдигане на съзнанието. Информацията която споделя е всеобхватна и много важна за следващите години на преход на Земята към 4D плътност, което вече е започнало. Брад Джонсън е от Канада и играе ролята на приемник и предавател не Адронис, а също и на женската му същност Раяр, която по-рядко канализира.
« Last Edit: декември 17, 2017, 11:29:54 am by velaskes »
Съм никой, отивам никъде, искам нищо.
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
За първи път в човешкия опит на забравата и илюзията Адронис от Сириус разкрива истинската история на Атлантида!

https://www.youtube.com/watch?v=d7_aHbokjdM

Ще го преразкажа най-общо, за тези които не разбират английски.

Атлантида е бил континент с размери подобни на Африка и се намирал в Атлантическия океан в зоната на Карибските острови, някъде по на изток от тях. Това е била наистина първата по-организирана и развита човешка цивилизация, където човека е съществувал в хармония с останалите хора и с околната среда, в просперитет и изобилие. Хора от най-различни краища на света са се заселвали на този континент и постепенно са създавали общ начин на живот. Земята по това време е била в 4-та плътност и 5-то измерение(това, в което започва да се превръща сега отново). Женската магнитна енергия е била водещата през тези времена. Жените са образували сестрински групи и са били във връзка с Божествената Майка и са направлявали цялото развитие на обществото. Атлантида в началото е било като рай на Земята.
Но в същото време на планетата Марс са се водили жестоки войни и хората там са стигнали до унищожение на атмосферата й и голяма част от душите са останали без въплъщение и без планета след това. Галактическия съвет е решил да засели тези души в Атлантида. Адронис ги нарича "Ариани". Но това са същите тези души, които са унищожили и предишната си планета Малдек и преди това и хабитата на  родните си планети от съзвездието Орион/това е моя добавка/. Та тези души без планета са били насочени да започнат преражданията си и новите си уроци в Атлантида. В течение на много години, стотици до хиляди години новите души постепенно са се внедрявали в културата и в женските съвети на този континент, докато е дошъл такъв етап, в който са имали решаваща дума какво да се случва. Тези души са изместили женските сестрински съвети и са създали мъжки такива. И от тях е тръгнало предложението, че положението може да се подобри още, ако се направи империя от това нещо, с по-добра организация, с армия, с оръжия, със защита(а то не е имало нужда от армии и защита, нито от империя, там е бил е раят на Земята!) и под ръководството на тези души от Орион развитието е започнало в такава насока. И това развитие е стигнало много далеч, много напред, като технологии и като магически възможности. Те са се разпрострели на всички останали континенти, извличали са полезни изкопаеми и кристали, създавали са нечувани технологии. И така с този манталитет на завладяване дошла и корупцията. Хората са били принудени да работят. Били създадени класи и рангове и привилегии. По това време по света е имало и други хора, които са се развивали самостоятелно като общества и от гледна точка на Атлантида те са били смятани като врагове и предатели за това, че не са искали да се присъединят към империята. Та положението е стигнало до наказания и екзекуции за тези, които са били считани за предатели. А хората, които са били принудени да работят са били докарани до робство.
От друга страна технологията с кристалите се е развивала до големи висоти. Всичко е било захранвано чрез енергията на кристалите извличана от сърцето на Гайя. И така от това са започнали да мислят как да направят оръжия от кристалната енергия... Започнали са и генетични експерименти/черна магия/, за да се създаде перфектния войник - кръстоска между човек и животно/химери/. Такива "химери" са били създавани и в древен Египед от Анунаките.
Това развитие разбира се е било забелязано от "Боговете", които управляват Земята отгоре и те са предупредили висшите жреци на Атлантида да прекратят това, което вършат защото ще ги доведе до катастрофа, подобна на тези, които са се случвали с предишните цивилизации. Но високомерните жреци са се смятали самите те за богове и вместо да послушат съвета са решили, че трябва да се борят срещу Боговете горе и даже са стигнали до идеята, че могат да унищожат тези Богове. Аз ще добавя, че това явно се е превърнало в лудост. Та те са започнали да трупат кристална мощ, чрез която са имали план да взривят горните слоеве на атмосферата и да прогонят въпросните Богове. А между другото на самия континент хората са започнали да възстават срещу властта. Имало е репресии и военно положение. Всички кристали са били събрани в едно с цел да бъдат използвани срещу Боговете, да насочат енергията им срещу тях в космоса. Но разбира се, това няма как да се случи. И така сами са се взривили. А взрива е бил много по-голям отколкото някога е правен взрив примерно с атомното оръжие през наше време. За едно денонощие раздробени късове от целия континент потънали под океана, частта, на която се е състоял взривът. Имало е много големи вълни цунами от този взрив, които са помели крайбрежията на всички други континенти и много от големите пустини са се образували от заливането на бреговете с пясък от дъното на океана, включително и пустинята Сахара. Жертвите от този взрив са били повече от нашите две световни войни взети заедно. Впоследствие Земята се променила и паднала във вибрацията на 3-тата плътност, континентите се разместили и полюсите също. Това, което останало от Атлантида станало сегашния континент Антарктида и ако има нещо останало от старата цивилизация е затрупано под тонове лед там. Та това е моя преразказ на чутото от клипа с моята лична окраска. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Изниква един въпрос, след като е бил създаден нещо като рай на Земята защо са допуснати Орионските агресивни души да се прераждат на това място. И отговорът е прост. Какъвто и рай да се създава, ако хората живеят в стагнация и не развиват душите си няма полза за техния висш аз. Само да ядеш, да спиш и да се забавляваш няма никакъв смисъл ако не обръщаш внимание на душата си и не желаеш нейното разширение. Удоволствията притъпяват истинския смисъл на съществуването и връзката с Бог се губи. Затова галактическия съвет е разрешил размирните орионски души да бъдат внедрени в Атлантида и да създадат условия на изпитания и за допълнителен растеж на душите. А за самите Орионски души това също е било от полза понеже и на тях се дава възможност за тяхното развитие.
И така щом се е стигнало до унищожение на цивилизацията изпитанията не са били преминати успешно като цяло, душите на мирните атланти не са обладавали достатъчно мъдрост, съобразителност и сърцатост, за да се справят с внесените отвън смущения и да се издигнат над тях. Ако това се беше случило това развитие на обстоятелствата нямаше как да стане.

Има и още нещо, тъмните Орионски души, които са завладели постепенно Атлантида са били направлявани от техните тъмни Богове, дори за решенията им да въстанат срещу Владетелите на Играта - Боговете, които са отговорни за всичко на тази планета. А светлите атланти са били направлявани от Повелителите на Играта и цялото ангелско царство.

« Last Edit: май 19, 2018, 07:55:36 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
След това нещастие Земята е паднала във вибрацията на 3-та плътност и 4-то измерение. Кристалите са били закопани надълбоко под повърхността, възможността за използване на кристална енергия премахната окончателно до следващо нареждане от висшите сили. Всичко свързано с нещастието е било заличено от природните стихии. Напълно заслужен тъмен период/Кали Юга/ дошъл на Земята като следствие от падението на Атлантида. А на Тъмните сили е дадена свобода да модифицират планетата така, че дуалността да навлезе с пълна сила и изпитанията на душите да започнат от по-ниско ниво. Като с добро не става идва тъмнината и изпитанията стават по-големи и по-трудни...
« Last Edit: май 21, 2018, 06:23:11 am by velaskes »