Author Topic: Адронис от Сириус, канализиран от Брад Джонсън  (Read 2173 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал

https://www.youtube.com/user/selfempowermenttv

Адронис е колективно съзнание от Сириус, което през последните години е на разположение на хората от Земята за повдигане на съзнанието. Информацията която споделя е всеобхватна и много важна за следващите години на преход на Земята към 4D плътност, което вече е започнало. Брад Джонсън е от Канада и играе ролята на приемник и предавател не Адронис, а също и на женската му същност Раяр, която по-рядко канализира.
« Last Edit: декември 17, 2017, 11:29:54 am by velaskes »
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
За първи път в човешкия опит на забравата и илюзията Адронис от Сириус разкрива истинската история на Атлантида!

https://www.youtube.com/watch?v=d7_aHbokjdM

Ще го преразкажа най-общо, за тези които не разбират английски.

Атлантида е бил континент с размери подобни на Африка и се намирал в Атлантическия океан в зоната на Карибските острови, някъде по на изток от тях. Това е била наистина първата по-организирана и развита човешка цивилизация, където човека е съществувал в хармония с останалите хора и с околната среда, в просперитет и изобилие. Хора от най-различни краища на света са се заселвали на този континент и постепенно са създавали общ начин на живот. Земята по това време е била в 4-та плътност и 5-то измерение(това, в което започва да се превръща сега отново). Женската магнитна енергия е била водещата през тези времена. Жените са образували сестрински групи и са били във връзка с Божествената Майка и са направлявали цялото развитие на обществото. Атлантида в началото е било като рай на Земята.
Но в същото време на планетата Марс са се водили жестоки войни и хората там са стигнали до унищожение на атмосферата й и голяма част от душите са останали без въплъщение и без планета след това. Галактическия съвет е решил да засели тези души в Атлантида. Адронис ги нарича "Ариани". Но това са същите тези души, които са унищожили и предишната си планета Малдек и преди това и хабитата на  родните си планети от съзвездието Орион/това е моя добавка/. Та тези души без планета са били насочени да започнат преражданията си и новите си уроци в Атлантида. В течение на много години, стотици до хиляди години новите души постепенно са се внедрявали в културата и в женските съвети на този континент, докато е дошъл такъв етап, в който са имали решаваща дума какво да се случва. Тези души са изместили женските сестрински съвети и са създали мъжки такива. И от тях е тръгнало предложението, че положението може да се подобри още, ако се направи империя от това нещо, с по-добра организация, с армия, с оръжия, със защита(а то не е имало нужда от армии и защита, нито от империя, там е бил е раят на Земята!) и под ръководството на тези души от Орион развитието е започнало в такава насока. И това развитие е стигнало много далеч, много напред, като технологии и като магически възможности. Те са се разпрострели на всички останали континенти, извличали са полезни изкопаеми и кристали, създавали са нечувани технологии. И така с този манталитет на завладяване дошла и корупцията. Хората са били принудени да работят. Били създадени класи и рангове и привилегии. По това време по света е имало и други хора, които са се развивали самостоятелно като общества и от гледна точка на Атлантида те са били смятани като врагове и предатели за това, че не са искали да се присъединят към империята. Та положението е стигнало до наказания и екзекуции за тези, които са били считани за предатели. А хората, които са били принудени да работят са били докарани до робство.
От друга страна технологията с кристалите се е развивала до големи висоти. Всичко е било захранвано чрез енергията на кристалите извличана от сърцето на Гайя. И така от това са започнали да мислят как да направят оръжия от кристалната енергия... Започнали са и генетични експерименти/черна магия/, за да се създаде перфектния войник - кръстоска между човек и животно/химери/. Такива "химери" са били създавани и в древен Египед от Анунаките.
Това развитие разбира се е било забелязано от "Боговете", които управляват Земята отгоре и те са предупредили висшите жреци на Атлантида да прекратят това, което вършат защото ще ги доведе до катастрофа, подобна на тези, които са се случвали с предишните цивилизации. Но високомерните жреци са се смятали самите те за богове и вместо да послушат съвета са решили, че трябва да се борят срещу Боговете горе и даже са стигнали до идеята, че могат да унищожат тези Богове. Аз ще добавя, че това явно се е превърнало в лудост. Та те са започнали да трупат кристална мощ, чрез която са имали план да взривят горните слоеве на атмосферата и да прогонят въпросните Богове. А между другото на самия континент хората са започнали да възстават срещу властта. Имало е репресии и военно положение. Всички кристали са били събрани в едно с цел да бъдат използвани срещу Боговете, да насочат енергията им срещу тях в космоса. Но разбира се, това няма как да се случи. И така сами са се взривили. А взрива е бил много по-голям отколкото някога е правен взрив примерно с атомното оръжие през наше време. За едно денонощие раздробени късове от целия континент потънали под океана, частта, на която се е състоял взривът. Имало е много големи вълни цунами от този взрив, които са помели крайбрежията на всички други континенти и много от големите пустини са се образували от заливането на бреговете с пясък от дъното на океана, включително и пустинята Сахара. Жертвите от този взрив са били повече от нашите две световни войни взети заедно. Впоследствие Земята се променила и паднала във вибрацията на 3-тата плътност, континентите се разместили и полюсите също. Това, което останало от Атлантида станало сегашния континент Антарктида и ако има нещо останало от старата цивилизация е затрупано под тонове лед там. Та това е моя преразказ на чутото от клипа с моята лична окраска. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Изниква един въпрос, след като е бил създаден нещо като рай на Земята защо са допуснати Орионските агресивни души да се прераждат на това място. И отговорът е прост. Какъвто и рай да се създава, ако хората живеят в стагнация и не развиват душите си няма полза за техния висш аз. Само да ядеш, да спиш и да се забавляваш няма никакъв смисъл ако не обръщаш внимание на душата си и не желаеш нейното разширение. Удоволствията притъпяват истинския смисъл на съществуването и връзката с Бог се губи. Затова галактическия съвет е разрешил размирните орионски души да бъдат внедрени в Атлантида и да създадат условия на изпитания и за допълнителен растеж на душите. А за самите Орионски души това също е било от полза понеже и на тях се дава възможност за тяхното развитие.
И така щом се е стигнало до унищожение на цивилизацията изпитанията не са били преминати успешно като цяло, душите на мирните атланти не са обладавали достатъчно мъдрост, съобразителност и сърцатост, за да се справят с внесените отвън смущения и да се издигнат над тях. Ако това се беше случило това развитие на обстоятелствата нямаше как да стане.

Има и още нещо, тъмните Орионски души, които са завладели постепенно Атлантида са били направлявани от техните тъмни Богове, дори за решенията им да въстанат срещу Владетелите на Играта - Боговете, които са отговорни за всичко на тази планета. А светлите атланти са били направлявани от Повелителите на Играта и цялото ангелско царство.

« Last Edit: май 19, 2018, 07:55:36 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
След това нещастие Земята е паднала във вибрацията на 3-та плътност и 4-то измерение. Кристалите са били закопани надълбоко под повърхността, възможността за използване на кристална енергия премахната окончателно до следващо нареждане от висшите сили. Всичко свързано с нещастието е било заличено от природните стихии. Напълно заслужен тъмен период/Кали Юга/ дошъл на Земята като следствие от падението на Атлантида. А на Тъмните сили е дадена свобода да модифицират планетата така, че дуалността да навлезе с пълна сила и изпитанията на душите да започнат от по-ниско ниво. Като с добро не става идва тъмнината и изпитанията стават по-големи и по-трудни...
« Last Edit: май 21, 2018, 06:23:11 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Адронис от Сириус, канализиран от Брад Джонсън
« Reply #4 on: октомври 08, 2018, 09:39:06 pm »
Брад продължава да държи високо ниво на съобщенията си и заедно с Адронис да разкриват постоянно нова и полезна информация.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #5 on: октомври 12, 2018, 09:41:52 pm »
Адронис прогнозира за 2019 година падане на световния елит. Големи разследвания и съдебни процеси. Големи разкрития за всякакви тъмни машинации. Падане на маски на публични фигури и известни личности. Това ще е годината на световните разкрития. Въплътените тъмни сили ще бъдат разкривани и деянията им изложени на показ пред обществеността. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #6 on: декември 14, 2018, 07:30:29 pm »
Една много интересна информация, която малко хора знаят е разкрита отново от Адронис. Човек когато умре, ангелите идват и го вземат, събарят в него всички остатъци от земния живот и го освобождават напълно от изградената му личност(ако починалия позволи това), издигат го високо отвъд самото творение и го питат, сега какво искаш да правиш. Този, който отговаря на въпроса вече е станал неговия висш аз, починалия човек го няма вече и не решава и не отговаря на този въпрос. Висшия аз прави следващия избор какво да стане нататък, базиран на цялата опитност от всички животи и от всички времеви линии, които съществуват. Висшия аз представлява върховното съзнание на божествената душа, което е над всичко, което създава всичко и управлява всичко в своята лична вселена.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #7 on: декември 16, 2018, 08:30:24 pm »
Адронис казва, че след смъртта човек има избор да влезе в светлинния тунел, който се отваря пред него или може да извика ангелите си, ако вече не са с него и те идват на мига и се грижат за всичко по-нататък. Ангелите са най-малко двама, които се явяват. Те го посрещат, успокояват, уверяват, обичат. Излъчването им е толкова силно и обичащо, че човек може напълно да се остави на тяхната любвеобилна грижа.
Светлинния тунел води до този свят, на който човек отговаря вибрационно. След преминаването му също идват ангелите на посрещането, а много често и всички други души, с които човек е бил близък през последния живот и много други, които знае от други свои животи.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #8 on: декември 16, 2018, 09:16:39 pm »
Най-шокиращата информация за много е това, че ангелите, които идват след смъртта са наше друго аз, духовните водачи също са наше аз, някои от възнесените Майстори също и Боговете по-нагоре. Това е магическата реалност на Божествената душа, тя е легион от най-различни чудновати личности, които в крайна сметка са едно и също многомерно същество.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #9 on: декември 17, 2018, 09:03:31 pm »
Адронис разграничава 4 тела на душата - физическо, емоционално, умствено и духовно. Разликата при неговата информация е, че не говори за каузално/причинно тяло. От менталното тяло отива направо към духовното. Духовното тяло според него е божественото съзнание на душата. Чрез него се вижда всичко такова каквото е, без повече изкривявания. Духовното тяло се постига чрез пълно балансиране на другите три тела и това е възможно още докато живеем във физическото си тяло.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #10 on: февруари 16, 2019, 09:58:30 am »
Брад от известно време успява да канализира и то много добре известния Сет от края на 70-те години на миналия век, който тогава беше канализиран от Джейн Робъртс. За сведение от чанелингите на Джейн Робъртс има има издадени няколко много полезни книги, най-популярната от която е "Сет говори".
Брад съобщи тия дни, че е успял да канализира и Башар с неговата група извънземни, така че ще има нови съобщения и от тях.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
В последното си съобщение Адронис споделя информация за 5D реалността на Сириус, през която той, заедно с всичките същества на същото ниво са минали и след това са се издигнали като 6D колективна съзнателност, която представлява самата звезда Сириус. Вече не са отделни същества, а са самата звезда. В 5D реалността са били отделни кристални същества с тела същите като при нас хората с много малки разлики, живеещи в кристална реалност подобна на земната. Тази реалност все още съществува там и сега други същества я обитават и еволюират чрез нея.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
От вчерашното съобщение на Адронис чрез Брад, което между другото е доста силно заредено и информативно, се говори за някои специфики на преминаването в следващата плътност. Ето и моето разбиране на ключовите точки в това послание. 

1. В следващата плътност ще минат всички, които носят само Любов и Светлина, които са напълно чисти по сърце и душа. Тези, които носят тъмнина не могат да преминат. Тъмните ще останат в този свят и ще преживеят цялата карма, която са причинили на останалите и ще видят как този свят загива заедно със самите тях.

2. Няма срокове и дати кога точно ще стане преминаването. Ще стане скоро, това е единствената информация засега. Единствените, които знаят кога точно ще стане са Майсторите на Играта - нашите Отец/Майка Абсолют и Безкрайния Творец.

3. Тримерния свят постепенно умира, не се трансформира. Тримерните човешки тела на възнасящите се също ще умрат, но ще стане безболезнено, за един миг. В следващия миг те ще са извън тримерния свят. Ще има малък период на настройка преди възнасящите се да бъдат прехвърлени в новия свят.

4. Новия 4D свят в момента е празен, там няма хора. Той чака своето население.

5. Тримерния свят не може да се поправи и изчисти. Корупцията в него е достигнала непоправими висоти. Замърсяването е прекалено голямо. Тъмнината в този свят е прекалено голяма. Затова този свят трябва да бъде прекратен и разформирован. 

6. Процесите са автоматични. Нищо не може да се направи за тези, които твърдо избират тъмнината и дуалистичните игри. Те сами си подписват съдбата. Няма значение кои са те в обществото, дали са част от вашето семейство, дали имате добри отношения с тях. Всеки ще бъде разпределен, където му е мястото.

7. След преминаването, връзката между 3Д и 4Д света ще се прекъсне. Това означава, че повече няма да може да бъдем във връзка сетивно с 3Д вибрацията. По същия начин хората, които останат в 3Д света няма да имат повече връзка с възнесените хора.

8. Сега наистина са последните години. И е много важно всеки да свърши работата по собственото пречистване и превръщане на себе си в обичащо същество на светлината. И в същото време да помогнем един на друг, да измъкнем още някоя друга объркана душа на пътя на Светлината.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Брад излезе със съобщение днес, че според настоящият момент годината на възнесението към следваща плътност се очертава с около 90% точност да е 2037. Това са му казали неговите ангели. Същото потвърждава и висшата му същност от Сириус - Адронис.
Според мен да се говори и уточнява такова събитие, което стои 18 години напред в бъдещето няма никакъв смисъл. Това не е един ден, това са 18 години, като всеки ден носи различна енергетична наситеност и всеки ден формира следващия ден. За кратък период от време всичко може да се промени. Тази година може да дойде по-скоро или да се изнесе по-назад във времето. За Великия Дух това няма абсолютно никакво значение. Ние сме тези, които играят в тази игра и ние тук определяме как тази игра да се изиграе. Великия Дух наблюдава безпристрастно и приема решенията и намеренията на човечеството като единно цяло и на всеки като отделен човек.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Ето какво казва още Адронис.
Периода на преминаването в следващата плътност ще трае точно 3 дни и светлината ще изчезне за тези 3 дни. Ще бъде пълен мрак за тези 3 дни. През тези дни Земята ще се изчисти наведнъж от всичката си остатъчна вътрешна тъмнина. Двата свята на 3-та и 4-та плътност ще се разделят окончателно. Хората които се възнасят, някои от тях ще преминат с телата си в следващата плътност, други няма да могат да вземат тялото си и то ще умре, тях конкретно ще ги чака ново тяло отвъд. Хората, които ще останат в 3-та плътност ще бъдат озадачени, защото след тези 3 дни ще установят че много от хората, които познават вече ги няма в техния свят.
Преди това голямо събитие ще има множество знамения, които няма да могат да бъдат пренебрегнати, особено от възнасящите се хора и те ще ги насочват кога точно ще се случат тези 3 дни през 2037г. Адронис съветва да не се излиза извън дома, ако е възможно всеки през този период да се скрие в мазето, да се запаси с храна и с търпение. Излизането навън ще е опасно за по-слабите духовно, защото изблика на тъмна енергия ще е невъобразим. Даже казва, че някои хора може да умрат само излизайки навън. Наред с всичко друго магнитната полярност на планетата ще се промени и полюсите ще се изместят. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Брад продължава да носи нова любопитна информация. От контакт с Божествената Майка му е дадено да разбере от какво произхожда злото като явление във вселената. Това, което казва е подобно на това, което се разкрива в чанелинга на Луцифер чрез СеЛена.
Първоначално всички частици на Бога са живели в един свят, това е продължило много дълго. На някакъв етап част от душите са им хрумнали нови идеи за това, как трябва да се живее и за устройството на света. Те са станали критици на Божествения промисъл и са заявили, че живота може да бъде устроен по друг начин, не щеш ли по-добре. Трябва да се има предвид, че всички души са живели в абсолютен комфорт и велика любов, в райски свят от първо ниво. И изведнъж тези души излизат с заявление, че Господ не е прав, че живота не е устроен по възможно най-добрия начин. Че те биха могли да го направят по-добре. Това са били някакви признаци на арогантност, самонадеяност и съпътстващата духовна гордост. Ето така е станало първото падение на божествените души в по-ниски енергийни реалности. Ето как са създадени измеренията и плътностите в Божественото Мироздание. Решили са да се отцепят и да създадат отделен свят. И това отцепване и създаване на нови отделни светове се случило на няколко пъти, което ни води накрая до света на материалната вселена. Та тези ангели-критици на Божествения промисъл са станали не само критици, но те се ожесточили към Бога до голяма крайност и към всичко, което е създадено от Бог, защото с падението си във все по-долни светове тяхната сила и възможности да творят се съкращавали правопропорционално. Дотук почти нищо ново. Подобни са разкритията и на Ким Майкълс за тези процеси.
Та тези паднали същества, паднали ангели, те са зад всичко негативно, което се случва на нашата планета, но не само тук, но в цялата материална вселена. Драконианците не са били част от нашата вселена, те са пришълци идващи от паралелна вселена. Те са били подмамени с големи обещания от падналите същества да преминат в нашата вселена. Падналите ангели са направили портала между двете вселени и те са им посочили прекрасната планета Земя, някога когато е била в 5-та плътност, пълна с енергия и красота. Буквално падналите ангели са използвали Драконианците като свой физически носител, който да дойде в телата си от 5-та плътност и да създаде пълен хаос и да източи пълната с енергия планета, да шокира и разврати всичките й божествени жители. Падналите ангели не са се въплъщавали и не са имали желание за това, те са използвали други звездни цивилизации да творят пакостите, които са си намислили. Това е новата информация. Че зад драконианците стоят падналите същества. Те са инициаторите за всичкото зло, което е било сътворено някога в тази вселена. Пред стореното от падналите същества няма друг аналог, няма друг такъв мощен бунт срещу Бога, който може да се сравни с нещо друго. Разбира се вече знаем какво се случва с всички, които тръгват по такъв път и накъде води този път без изключения - към смърт на душата. Тези паднали същества от такава омраза и от такива силни негативни емоции са се превърнали в малки черни точки, напълно източени от собствената си енергия и възможности. Много пъти едни от най-смелите ангели са се спускали до най-ниското астрално ниво, в най-големия мрак да уговарят тези същества да се върнат обратно по пътя към Бога, но в повечето случаи отговорът е бил "не". Тези души са станали пълни инати и безумци, отвъд всяка възможност за спасяване, изцяло завладени от духовната гордост и самонадеяност дори на смъртния си одър.
« Last Edit: май 09, 2019, 07:31:34 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Отново искам да напомня, че Господ е помислил за абсолютно всичко. Всичко се е случило вече, всеки потенциал се е разкрил до абсолютните си крайности. Грешката е вярна. Грешките в системата са част от Великия План. Няма една възможност на развитие на потенциал в мулти-вселената, който да не е е бил предвиден предварително. Господ е съвършен и абсолютно мъдър. По този начин е било ясно, че част от ангелите ще станат тези престъпници на Божията воля, които ще тръгнат по този път на разрушение и само-разрушение. Така работи дарът на свободната воля.
Всички потенциали се разиграват многостранно от началото до самия им край, до пълното им изчерпване. Това е работата на душата, да изследва потенциали. Сборът от всички изследвания на всички потенциали от всички души дават сумарния опит на Бога. Бог не чака, Бог получава целия опит наведнъж, от началото до самия край. Това е част от магическата реалност на Бога.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Още инфо от Брад и Адронис за 3-дневния период на преход.

Най-вероятно ще бъде към края на 2037г.
Възможно е да стане по-бързо от 3 дни, за 2 или за 1.
Напускането на физическото тяло ще стане напълно безболезнено, без каквато и била агония, най-вероятно по време на сън.
Още с напускането на тялото ще имаме готови нови 4D тела, в които ще се окажем. По същия начин ще се окажем на новата Земя.
Много по-малко хора ще живеят в 4Д в сравнение със сегашното 3Д. В този момент никой не живее на 4Д Земята.
Тези, които са развъплътени и имат достатъчно висока вибрация очакват портала към това измерение да бъде отворен и да започнат да се въплъщават.
През периода на трите дни тъмнина навън наистина ще е напълно тъмно, което значи че най-вероятно няма да работят никакви електрически светлини, фенерчета и т.н. Затова не е препоръчително да се излиза.
Всеки, които е предвиден за възнесение ще се възнесе. Напълно е възможно някои, които не са предвидени да успеят да свършат работата над себе си, да издигнат вибрацията си и да се присъединят.
Сега най-важното е всеки да работи над себе си, да става по-добър, по-обичащ, да помага на другите, но и да се грижи за самия себе си.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Още инфо от Брад и Адронис за прехода.

Новите 4Д човешки тела ще бъдат в по-голямата си част базирани на силиция и в по-малката си част на въглерода.
Някъде между 550 - 590 милиона човека минават летвата за издигане до 5-то измерение. 
3-те дни на тъмнина ще бъдат изпитани само от тези, които остават на 3Д версията на Земята. След тези 3 дни тъмнина големи промени ще се случват на старата Земя.
Според мен тогава ще почнат да стават големите катаклизми като ледниковия период, вдигане на нивото на световния океан, смяна на полюсите, слънчеви магнитни бури, които ще елиминират електрониката и електричеството и ще върнат хората в средните векове и живота им ще стане много труден за оцеляване.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
3D версията на Земята ще продължава да функционира много десетилетия след "събирането на урожая на възнесението", но както казва арх. Метатрон чрез Магда, тази версия бавно и сигурно си заминава, тя си изживява смисъла. Земята като духовно училище се изчерпва като смисъл след беритбата на възнесението. Ще останат на нея егоистичните хора, които ще се бият до смърт за последните ресурси на планетата.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Брад споделя още много важна информация. По време на 3-те дни тъмнина през 2037 г. ще кацнат извънземни кораби и същества, които приличат на възнесени майстори, на ангели и на галактически извънземни, и ще приканват хората да се качат на техните кораби, за да се спасят от предполагаемите бедствия впоследствие. Брад казва, че това ще бъдат дегизирани драконианци, които ще отвличат хора без да нарушават закона на свободната воля. Който се качи на космическия им кораб доброволно все едно се съгласява да бъде отвлечен. Тези, които се качат на корабите ще останат в същото измерение и няма да се възнесат.
Брад пише да имаме това предвид и да не се съблазняваме от лесни, бързи и прекалено приятни предложения за облекчаване на положението.
Драконианците нямат право да отвличат хора без тяхното съгласие, но ако те убедят да тръгнеш с тях не нарушават законите. Който нарушава закона на свободната воля бива прогонен от Светлите Сили за секунди от нашия свят без право на връщане. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Да се научим да разпознаваме ангелите от демоните е един от най-важните уроци, които усвояваме в земното училище. Демоните могат да се явяват в миловидни и обаятелни образи(форми), но сърцевината си, която е разядена и отблъскваща те не могат да прикриват. Ако вече си имате на представа какво значи да си човек на Любовта и Светлината не би било трудно за вас да правите разликата. И както е казано - по думите и по делата им ще ги познаете. Думите и делата на нечестивците показват тяхната долна коварна природа. Всичко, което те правят за другия е, за да го използват и съвсем малко или нищо отдават насреща. Плановете им са измамни. Думите им са лъжливи. Гримасите на лицата им са противоречиви. Винаги взаимодействието с тях е под някакъв претекст, съобразно някакъв техен протокол, тоест те желаят нещо да присвоят. Ако някой иска нещо прекалено от вас, особено душата ви логично е да не му вярвате.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
На въпрос дали Луцифер е дявола или сатаната Брад отново вади някаква уникална и направо сензационна информация. Той пише, че Луцифер е женска същност, не мъжка и не само това, ами че Луцифер е духа на Земята. Според това, което са му показали неговите водачи единствено Луцифер е бил способен да се справи със задачата да поеме тази работа на земния планетарен дух без да му/й изгърмят бушоните на някакъв етап и да изтрепе всичките хора, които толкова хищнически хиляди години унищожават себе си, природата и своите братя и сестри.
Според информацията на Брад, Архангел Михаил представлява духа на нашето слънце. Бум!

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
От чанелинга на СеЛена с Луцифер се разбира, че той е мъжка и женска енергия. Женската му част се нарича Антея. Антея преведено на наш език означава древната. И ако направим връзка с информацията на Брад нашата Земя е наистина много древна. 4-5 млрд. години си е много време.