Author Topic: Крион - канализиран от Лий Керъл  (Read 104 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Online velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Крион - канализиран от Лий Керъл
« on: декември 19, 2017, 07:12:00 pm »

Крион е ангелско същество от групата на архангел Михаил и подобно на Башар е канализиран от доста време насам. Тук имаме изключително високо ниво на информацията отвъд 7D, може би към 10D, че и нагоре. Отговори на всички въпроси, на които може да бъде отговорено на този етап от човешката еволюция. На някои въпроси не се дава отговор, тъй като могат да бъдат използвани от злите сили за създаване на унищожителни оръжия и за тотален контрол и заробване на човешката раса. 
Чака ни удивително бъдеще, ако съумеем през следващите години на преход да се трансформираме към малко по-високо разбиране.

Почти цялата информация от чанелинга е безплатно поставена на сайта като текст или като оригиналните аудио записи. 

http://www.kryon.com/menuKryon/menuKryon.html
https://www.youtube.com/channel/UCbzZmC-cvS57cWbeBe7XPoA

Съм никой, отивам никъде, искам нищо.
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Online velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Крион - канализиран от Лий Керъл
« Reply #1 on: декември 21, 2017, 07:18:06 pm »
Още малко за Крион. Никога не е участвал като човешка инкарнация, но е с планетата Земя от нейното сътворение и ще остане до самият й край. Ролята, която има е да поддържа магнитното й поле. Преди повече от 10-тина години чрез Него/Нея е променено напълно магнитното поле на Земята, за да посрещне големия обрат в човешката съзнателност, който се случва и преминаването в следващо ниво на плътност.
Ангелските създания имат "специалности", нещо като възможно най-висока експертиза по даден предмет. По-широката му/й специалност е мултидименсионалната физика. Не случайно в някои физични въпроси, които му задават загатванията му дават нов поглед и потенциал над човешкото разбиране върху този предмет. Освен това казва, че физиката трябва да се гледа заедно и неразривно с химията и биологията, само така ще намерим следващите си големи открития.
Според Крион всичко най-лошо за тази планета вече е отминало. Няма да има свършек на света или някакви по-съществени катаклизми. А хората криещи се зад големите пари, които управляват света са притиснати като в ъгъл и скоро ще бъдат принудени да се покажат на открито. През следващите няколко десетилетия ще бъдат направени фундаментални открития в областта на квантовата физика, в разбирането на някои досега непонятни неща, които ще доведат до изобретяването на няколко много важни други неща за доказването, че Бог съществува и се намира във всичко, живо и неживо. А това от своя страна ще промени напълно всички разбирания, които имаме за този свят, материализма няма да има повече почва за съществуване. Всичко ще се промени напълно.   

Online velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Крион - послание към България!
« Reply #2 on: декември 21, 2017, 10:37:06 pm »
Послание от Крион специално за България. Предадено на 12 юли 2013 чрез Марина Мечева.

“Приветствам ви, скъпи мои, АЗ СЪМ Крион от Магнитната служба.

За онези, които осъзнават какво се случва в страната им процесът е осъзнат, за останалите е едно пътуване по течението, което в този момент изглежда непредвидимо.

Това, което се изисква от вас, е осъзнаване. Осъзнаване, но и участие в един процес, свързан с отключването на кодовете по вашите земи. За да може богатството, събирано там през вековете, да се слее със съзнанието на призваните – и то не само онези родени Българи, а и по бъдния свят – защото той се събужда чрез вас.

И вероятно си задавате въпроса: Защо точно българинът? Какво място има той в историята на трансформацията, на този процес, който отдавна се тъче и предизвиква всички строежи на новата система чрез човешката ДНК.

Първо, осъзнайте, че това е само началото.
Второ, познайте и признайте своя принос, своята отговорност и своето участие, което е съпроводено от светли същества в цялата бъдна система.

Звездното семейство е част от оригиналните кодове на ДНК, заложени в кръвта на онези малцина, наречени Българи. Да си Българин – това е духовно призвание, това е йерархия, това е вселенски строеж, който отговаря за еволюцията на човечеството.

Все още не сте поели отговорността си, а вече знаете, че времето дойде.

Нашият призив сега е по-ясен и по-чист от всякога, защото призваните, които ще направят промяната, са сред вас. С всеки следващ момент вие усилвате Присъствието в клетките си. С всяко следващо дихание осъзнавате Присъствието си в Бог. Защото – за да можеш да осъзнаеш строежа на новата планетарна решетка, за да можеш да поддържаш и изградиш новата кодова стойност, равна на “Човекът е Бог” – за това се изисква да имаш заложбите в себе си, в самия строеж на ДНК.

Следващият етап на вашето развитие, братя и сестри Българи, е същинско, цялостно осъзнаване на Бог в човека и на човека във Вселенското начало. Едно начало, което е дало рождението дори на организираната система, проявяваща Бог.

Останете притихнали в този процес и знайте, че световната промяна вече започна чрез вас. Връщане назад вече няма, защото Съветът реши!

Прогресът, наречен еволюция, ще приеме своя най-светъл лик – божествената промяна, наречена Единно Съзнание.

Благодарим Ви.

И това е точно така.”

Крион

Online velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #3 on: декември 25, 2017, 10:14:23 am »
Малко преведени материали на български в "Спиралата"

http://www.spiralata.net/kratce/index.php/poslkrion

Online velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #4 on: декември 26, 2017, 01:48:56 pm »
Това е записът от срещата провела се в България през 2013г. С превод на български.

https://www.youtube.com/watch?v=WjT2k_GE4TM

Online velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #5 on: януари 07, 2018, 03:14:53 pm »
Още преведени на български материали от newage.bg

https://channeling.newage.bg/%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BE%D0%BD