Author Topic: Планета Земя 4D/5D  (Read 11023 times)

0 Members и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Планета Земя 4D/5D
« Reply #120 on: август 09, 2018, 10:18:12 pm »
Какво е животът, какво сме ние, какво е всичко това, в което се намираме, какво е Бог Абсолют, нашия Отец. Не случайно използвам "какво", вместо "кой". Съзнателността няма личност или личности. Точно така, това е едно безкрайно мултимерно поле от съзнателност, от безкрайна всеобща единна интелигентност. Един безкраен сбор от потенциали, които се разгръщат като Всичко Което Е и това не е просто една вселена, това са множество вселени, най-различни, всевъзможни, невъобразими блестящи спирали. Нашета малка планета нищо не представлява пред мащаба и величието на цялото творение. Ние сме като една малка точка на фона на всичко това. Но дори и една точка е от изключителна важност за интегритета на цялото. И от една точка могат да изскочат нови и огромни потенциали, цели нови вселени, съвсем уникални при това. Тази точка се опитва да се отделя чрез способността си напълно да забравя истината за себе си и това се превръща в неин порок и дупка, от която сякаш не може да се измъкне. И нашата малка точка заживява в своята низходяща спирала, приспособява се в нея и не може като слепец да усети, че се е запътила към бездната на саморазрушението си ако продължава в същия дух. Дошло е времето на великото спасение. Цялото светло царство се е скупчило тук около тази малка точка да помага за измъкването от плаващите пясъци на илюзията своите затънали до врат братя и сестри.     
Съм никой, отивам никъде, искам нищо.
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #121 on: август 16, 2018, 08:25:50 am »
Лесно може да се каже кога едно общество си заминава - никой в това общество не си върши работата, с която се е заел. И по същия начин една държава, която е поела към свършека си - нейните институции вече не работят за мнозинството. И края на един свят също идва, когато вече не служи на Бога.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #122 on: август 16, 2018, 09:29:05 pm »
Набиру и нейните богове явно наистина са тук, но не с края на дните, с което някои асоциират това присъствие. Отец Абсолют на Марта казва, че това всъщност е второто слънце, което се очаква да се появи скоро на хоризонта. Второто слънце с магнетична омега сила, която ще омекоти силата на нашето мощно слънчево алфа тяло и двете заедно ще премахнат цикъла на ден и нощ много плавно.
И една прогноза от мен, въпросното велико събитие, което се очаква може да се окаже точно появяването на второто слънце. По-ясен знак от Издигнатите Майстори не може и да има за пред всички хора, че действително протича нещо много странно, а то е процеса на преминаване на Майката Земя в пето измерение. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #123 on: август 16, 2018, 09:33:12 pm »
За тези, които следят нощното небе позицията на Луната също е доста странна, тя изгрява и залязва на различни места. Това също е разкрито от Отец Абсолют на Марта. Луната се мултиплицира на 7 луни и затова напоследък се забелязва на различни места в нощното небе. Нещо наистина грандиозно се случва там горе!

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #124 on: август 16, 2018, 09:40:58 pm »
Адаму на Зингдад вчера обяви, че от Земята е паднал голям товар. Много древно зло същество, което контролирало всички задкулисни операции и което стои зад всички тайни правителства на Земята и всички планове за нови световни войни, хаос и разрушения, е било неутрализирано и това променя напълно нещата в полза на силите на светлината и на хората, запътили се към 5-то измерение. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #125 on: август 17, 2018, 05:27:41 pm »
Още инфо от Отец Абсолют на Марта. Наред с новото слънце се създава и още една планета, която ще е в близост до нашата, която ще бъде следващата 3D платформа за растеж на душите, които няма да успеят след тукашното възнесение да се издигнат в 5-то измерение. Там се мести всичко, което е тук като 3D училище. Функцията на 7-те луни на нашата Земя все още не е ясна, но най-вероятно няма да е същата каквато е била на досегашната луна. Функцията й беше да регулира електро-магнитното поле на Земята, понеже то доста варира, когато присъстват дуалните енергии на тъмата. А на Малдена(5-то измерение)няма да има нужда от допълнително планетно тяло, което да представлява коректив на енергиите.
Новата 3Д планета ще има луна като нашата и там тя ще изпълнява функциите, които е изпълнявала досега при нас. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #126 on: август 18, 2018, 08:31:10 am »
В клетките на физическото тяло на човека се съдържат шаблони за вътреклетъчна трансфигурация. Единия познат шаблон е за светлинно-силициевото тяло, което ще се използва за пребиваване в 5-то измерение. Другия е шаблона на Майстора, който трансформира тялото в чиста светлина/любов и душата се възнася в духовния свят, където може да се среща директно с Издигнатите Майстори.
Първия шаблон се задейства при надрастване на дуалното съзнание на тъмата и избор на пребиваване само в новите магнетични енергии на Любов/Светлина. Първо се променя съзнанието, което се състои от индивидуалност, мислене и емоции, това са тънките нисши тела на душата и после от тънките тела на душата се задейства механизма за клетъчната промяна на физическото въглеродно базирано тяло в светлинно-силициево. Плътността на материята се разрежда от най-плътната 3Д на 4Д и 5Д, до които по-лесно достига и прониква божествената светлина.
Шаблона на Майстора е постигането на пълно просветление на душата - издигане до нивото на самата душа 7Д, което означава прескачане директно на няколко етапа от еволюцията й. В този случай тези етапи вече са минати по един или друг начин още във физическото тяло чрез пълна отдаденост на служба към живота и човечеството. Ярки примери за такъв грамаден скок на съзнанието са Исус и Буда.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #127 on: август 18, 2018, 08:59:08 am »
Появяването на второто слънце ще е официалното начало на преобразяването на нашата планета. То ще стане непосредствен портал за магнетичната омега енергия да се излива регулярно в най-точните дози и наситеност без посредници по пътя си. Наливането на магнетичната енергия в ефира ще неутрализира излишните количества електрическа енергия до някакви равновесни а може би дори в полза на магнетизма нива. Тази енергия в изобилие е именно предпоставката хората да започват да се събуждат и да обръщат повече внимание на духовната си страна вместо както е сега на материалната. Постепенно в тази нова енергична среда ще се възвръщат божествените свръх способности на хората. На първо време това ще е усещането за единение с Бога, което от своя страна е свързано с използването на телепатичната способност.
Наситеността на ефира с магнетична енергия ще способства и за по-бързото задействане и изпълнение на шаблона за светлинно-силициевото тяло. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #128 on: август 18, 2018, 11:03:07 am »
Подразбира се, че 3Д версията на нашата планета ще изчезне напълно, защото ще се преобразува в по-фин и по-разреден материално свят. Всичко, което виждаме сега около нас като реалност, като начин на живот, като растения, животни, предмети, всичко което може да се преобразува в по-издигната, по-високо вибрационна своя версия ще бъде преобразувано и привнесено в новия свят. Онова, което е творение на тъмата и принадлежи на старата енергия няма да може да премине вибрационната бариера и ще бъде заличено по време на трансформацията. Ще се запази копие на 3Д версията на тази планета след като преди това претърпи пълен катарзис и в продължение на много години се пречисти и балансира. 3Д ще бъде възстановена до най-пълноценното й светло природно състояние. До нея няма да има достъп за живот на човешки души с учебна цел. Ще се превърне впоследствие в нещо като резерват за цялото богатство от растителен и животински свят и ще може да се посещава само като място за почивка и съзерцание.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #129 on: август 18, 2018, 11:10:27 am »
Горния процес ще става толкова бавно и постепенно, че за тези, които се възнасят в 5-то измерение почти няма да се усети че нещата са се променили, понеже хората се променят едновременно със Земята. Но разбира се няма как да не се забележат множеството промени, които ще станат в отиващата си 3Д версия, просто всичко ще се усеща все едно че се случва в реда на нещата - като най-доброто, което може да стане предвид създадените обстоятелства. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #130 on: август 22, 2018, 08:29:18 am »
Второто слънце е скрито зад една от планетите в слънчевата ни система. Не може да се покаже все още, защото ако се покаже промените на Земята ще започнат да стават твърде бързо и голяма част от населението ще се изплаши от това, което се случва. По-точно ще започне да пада завесата и ще започнем да виждаме тънките светове на тази планета и всички същества, които живеят около нас, които сега са невидими и неусетни за регистриране от 5-те ни сетива. Представете си каква паника и смут може да се получи ако изведнъж започнем да виждаме всякакви причудливи създания около нас, някои много големи, други съвсем малки, трети реещи се в небето. Ако изведнъж почнем да чуваме какви ли не звуци, всякакви разговори, мислите на другите в главите им. Така че второто слънце има някакъв план за изливане на своята енергия към Земята и Висшите сили чрез канализираните съобщения ще ни държат в течение какво се случва във всеки един ключов момент. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #131 on: август 23, 2018, 08:17:44 am »
Цветът на второто слънце ще отразява плътността и измерението, на които служи. В началото ще изглежда зеленикаво докато Земята се превръща в 4Д, а впоследствие ще изглежда синкаво когато планетното ни тяло се изсветли до 5Д. По същия начин и нашите тела, телата на животните и тези на растенията, на минералния свят, целия ефир, всичко ще изглежда в гамата на зеленото постепенно преминавайки към синьото и виолетовото. Разбира се и другите цветове ще се запазят, но някакси фоново ще се сливат в някаква степен разтварят в тези нови по-основни цветове.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
БЕЗУСЛОВНАТА ЛЮБОВ – ТРИЕДИНСТВОТО НА ВАШЕТО СЪРЦЕ

Скъпи мои, аз съм Метатрон, аз съм Светлината и Любовта на Бога! Искам да ви разкажа за енергетиката съставляваща Безусловната Любов, за да разберете този необичаен процес и да го задействате, така че да разкрие вашето Божествено сърце.
Слушали сте много, че във Вселената съществува триединство: Отец, Син и Свети Дух; тяло, Душа и Дух; подсъзнание, съзнание и свръхсъзнание…

И във вашето сърдечно пространство има същото триединство, триединството на Божествените енергии на Любовта. При пълна активация на трите части, които го съставляват се събужда у вас неземната Безусловна Любов, която до дълбочината си изпълва вашето Свещено Сърце и пробужда цялото ви същество за Любовта към всичко съществуващо. Това вълшебно и незабравимо Божествено чувство, което скоро всички ще изпитвате.

Безусловната Любов – това вече не е мечта, а реалност, тази способност на БогоЧовека, която скоро ще имате. Сбъдват се всички ваши желания, вярвайте в това и вървете да ги посрещнете!

Какво представлява триединството?

Това е хармонична активна дейност на трите части на вашето Свещено Божествено Сърце: Тимусната жлеза, Сърдечната чакра и Кристала на Любовта.
Те са активни във всеки от вас: в по-голяма или по-малка степен, и понеже сте тръгнали по пътя на Светлината и Любовта, останало е съвсем малко:
- още малко промяна на вътрешния свят, още малко духовна работа, още малко осветяване на вашия вътрешен негатив…
- още няколко мощни Божествени импулса, още няколко високовибрационни потока от Небесата, още няколко Квантови скока…
Всичко това ще спомогне да активирате и хармонизирате тези енергийни съставки, да ги съедините в едно, в Единно Цяло, в огромно Божествено Цвете на Любовта – Лотос, имащо дванайсет прекрасни листенца с белоснежна, златиста и пурпурна светлина.

И трите енергийни съставки на Безусловната Любов са налични във вас, остана само да увеличите силата им, да ги хармонизирате и сбалансирате, така че да действат гладко и задружно, като Единен Божествен организъм.
И Тимусната жлеза, и Сърдечната чакра и Любовния Кристал – всичките са много важни. Всички те имат своя уникална енергийна роля, всички се вплитат в общата енергетика на човека и е невъзможно да бъдат разделени и обявени за по-важни и основни, те всички са равни и заедно откриват прекрасното Божествено чувство наречено истинска Божествена Любов.
В следващите послания ще ви разкажа по-подробно за всяка от енергийните съставки на вашето Свещено Божествено Сърце и ще ви насоча по пътя към отваряне на Безусловната Любов във вас.

С любов към вас, ваш Метатрон.

Приела Магда, 20.01.2017 г.
Превод: izvorite.com
Източник: http://novzhizn.ru/bezuslovnaya-lyubov-triedinstvo-vashego-serdtsa/ 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
БОЖЕСТВЕНОТО СЪРЦЕ (ТИМУСНАТА ЖЛЕЗА)

Скъпи любими мои, аз съм Метатрон, аз съм Светлината и Любовта на Бога! Днес ще ви разкажа за тимусната жлеза – една от съставките на триединството на Божественото Сърце и разкриването във вас на Безусловната Любов.

Любими мои, тимусната жлеза – това е вашето лично вътрешно Слънчице. И това не го казвам ей така, в действащо състояние тимусната жлеза наистина свети вътре във вас и затова често ви наричат Светлинки на този свят.
Вътре в себе си вие носите тази неугасима лампичка, ярко Божествено огънче, което можете да разпалвате и загасяте по свое желание: осъзнато или неосъзнато.

Тимусната жлеза работи активно в позитивните хора, настроени на пътя на радостта и любовта, на щастието и благополучието, които никога не се предават и винаги виждат Светлината във всеки.
Колкото по-радостен и щастлив е човек, толкова по-ярко гори неговото вътрешно огънче. И всеки човек, който се е научил да живее, мисли, твори и съществува положително отдавна е активирал вътре в себе си тимусната жлеза.

Тази жлеза не само помага да се радвате и да обичате с цялото си същество, но и изпълва вашето тяло с необходимите хормони за неговия личен имунитет, красота, здраве, младост, задейства вътрешния изцеляващ процес на вашия организъм, подмладявайки ви. Такива хора по-рядко се разболяват и техните телесни обвивки по-дълго съхраняват своята младост и красота.

Активната тимусна жлеза – това е радост, това е любов, това е щастие, това е блаженство на битието, то вдъхновява полета на Душата…

Хората с активна тимусна жлеза ще разпознаете винаги. Този човек е открит за своята Душа и Сърце и той винаги ще се притече на помощ, той винаги ще ви вдъхнови и изпълни с позитивност. Той е истинска Светлинка, която никога не се предава и свети за всички хора, за целия свят и всичко наоколо.

Сега ще ви оставя сами да определите в какво състояние е вашата тимусна жлеза, в какво състояние е вашето вътрешно Слънчице: ярко ли сияе или подремва в тъмна заглушена нощ.

Тимусната жлеза може да бъде активирана с цялата си сила, може и частично да работи, но само от вас самите зависи: дали този процес ще увеличава активността й или не.

Божествения енергиен поток, който сега така често ежедневно се излива от Небесата и с по-голяма сила в по-наситените дни ще ви помогне да увеличите материализацията на вашите най-искрени желания, вашите най-чисти намерения, вашите творчески мисли и напълно ще оживи и пробуди вашата тимусна жлеза.
Високите енергии могат да усилят и вашия негатив, ако вие така пожелаете, или да потушат вашия вътрешен огън, или да наситят вашия позитив. Ако пожелаете може да ви изпълнят с по-голямо Божествено сияние, което да подпали вашето вътрешно Слънце.

Изборът е винаги ваш, скъпи мои! А главното е, че винаги можете всичко да промените, стига да изберете пътя на Светлината и Любовта!

С любов към вас, ваш Метатрон.

Приела Магда, 24.01.2017 г.
Източник: http://novzhizn.ru/bozhestvennoe-serdtse-vilochkovaya-zheleza/

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
БОЖЕСТВЕНОТО СЪРЦЕ (СЪРДЕЧНАТА ЧАКРА)

Скъпи любими мои, аз съм Метатрон, аз съм Светлината и Любовта на Бога! Днес ще ви разкажа за вашата сърдечна чакра – съставна част от Триединството на вашето Божествено Сърце и разкриваща Безусловната Любов във вас.

Сърдечната чакра – това е вашата Чиста Любов, безграничната любов на вашето сърце, вашето Божествено състрадание и милосърдие, вашата душевна топлина, вашата грижа за ближните, вашата безкористна служба.

Тази чакра на БогоЧовека има ярък наситен изумруден цвят с нежно-розов горящ център. Розовия вътрешен център – това е топлината на вашето обичащо сърце, това е вашата чиста истинска Любов, а изумрудената светлина около него – това е изцеляващата сила на любовта.

Много пъти сме говорили, че любовта може да прави чудеса и във вашата сърдечна чакра е скрита тази енергия – творящата сила на вашата любов. С енергиите на своята сърдечна чакра, собствените енергии на Чистата Любов вие можете осъзнато да лекувате своето тяло, да лекувате другите хора, растения, животни, целия свят… Изпращането на Любов, което вие нееднократно сте правили се извършва най-вече чрез тази Божествена чакра.

В изправно състояние чакрата активно се върти вътре във вашето сърдечно пространство и разпространява своята енергия по цялото ваше тяло и извън неговите предели. Сърдечната чакра на БогоЧовека има в себе си два енергийни вихъра, които се въртят едновременно във вид на торсионни полета, хармонизирайки вътрешно мъжката и женската енергия на любовта.

Именно с активацията на тази чакра започва вашето разкриване като БогоЧовек. След събуждането във вас на Чистата Любов започват да се показват и други Божествени способности, понеже вие сте тръгнали по пътя на истината и Светлината и всичките ваши духовни дарби ще дойдат, за благото на всички.

Активацията на тази чакра – това е нещо като тънък преход между его съзнанието на човека и съзнанието на Душата, когато за вас материалните ценности на плътния свят стават маловажни, а духовните – много по-важни. Частичка от вашата Душа се намира именно във вашето сърце, имайки неразрушима връзка с вас.

Кога се активира сърдечната чакра?

Тази чакра се събужда от искрите на вашето любящо сърце, когато във вас се събужда Чистата Любов към всеки, безкористната любов към Божественото творение.

Какво представлява тази частичка Чиста Любов и как да я почувстваме в себе си?

Скъпи мои, погледнете на вашия най-близък човек, този който обичате не заради неговия външен вид, не заради неговите постъпки, не заради неговото отношение към вас, не за това, което той носи във вашия личен живот… а просто защото той Съществува… Най-често тази частичка от Чиста Любов вие можете да почувствате в безграничната любов към своите деца.

За пробуждането на сърдечната чакра трябва само тази малка искра от Чиста Любов, а по-нататък вие можете да се отваряте все повече и повече, все повече да развивате и активирате своята сърдечна чакра, възвръщайки в себе си Чистата Любов, разширявайки и разпространявайки нейната енергия към други хора и към целия свят.

Чистата Любов не се ограничава с любовта между мъжа и жената. Чистата Любов – това е любовта на Душата, тази тънка Божествена връзка, тази любов към всичко съществуващо… Тя никога не умира, тя е вечна и безгранична любов.

Изчиствайте своето сърце, своята любов от всички ограничения на тримерния свят, от всички натрупани шаблони, които ви налагат да обичате заради нещо, очистете себе си от егоистичната любов… Избавете се от всички вътрешни страхове, които ограничават полета на любовта на вашето сърце, за това че вас няма да ви приемат, няма да ви разберат и че може да ви отхвърлят…
Нека във вас заживее само кристално Чистата Любов на вашето сърце, нека тя да изцели вашето тяло и да сгрее вашата Душа, нека тя да полети далеко и да донесе на света радост и щастие, преобразявайки всичко около себе си.

С любов към вас, ваш Метатрон

Приела Магда 28.01.2017 г.
Източник: http://novzhizn.ru/bozhestvennoe-serdtse-serdechnaya-chakra/

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
БОЖЕСТВЕНОТО СЪРЦЕ (Любовен Кристал)

Аз съм Метатрон, аз съм Светлината и Любовта на Бога!

Любими мои, във вашите гърди ярко свети Божествения Кристал на Любовта. Вие всички го имате! Той ви помага по пътя на трансформацията от човек в БогоЧовек.

Този вълшебен кристал е бил поставен някога във вашите гърди, във вашето сърдечно пространство, за да ви помогне да пробудете неземната Любов на вашето сърце, Безусловната Любов, за която толкова много сте слушали, но толкова малко сте изпитвали във своя живот.

Вие толкова дълго сте живели в света на ниските вибрации, че ви трябваше такава подкрепа и Любовния Кристал ще ви помогне да се изпълните с високи Божествени енергии свързвайки ви с единния източник на Божествената Любов чрез тънка неразрушима връзка и пробуждайки това древно висше чувство.

Любовния Кристал е предназначен да усилва вашите човешки чувства, вашите емоции и усещания, да ви издигне на по-високо духовно равнище – до чувствата на Душата, които са несравними с тримерните чувства на човека.

Любовния Кристал – това е завършващия компонент на вашето Свещено Божествено Сърце, триединството, което може да балансира и хармонизира истинската Любов на вашето сърце и да ви пренесе на по-високо Божествено равнище, събуждайки във вас Безусловната Любов.

Във всеки човек има собствен уникален кристал и затова той може да има различна форма и размери, а също така различен обем на изпълване с белоснежна светлина. Може да има и различен нежен цветови оттенък в зависимост от личните характеристики на Душата и степента на духовното й развитие.

Любовния Кристал – е вашия помощник на много от етапите във вашия живот.

- Той ви помага да трансформирате вашия вътрешен негатив в ярка Божествена Светлина.
Когато чувствате в себе си някаква по-ниска вибрация като обида, злоба, раздразнение, гняв… обърнете се към своя Любовен Кристал чрез силата на вашата мисъл, запалете в него ярко сияние и разтворете с тази Светлина своя негатив. Това ще ви даде нужното време за самоанализ, за да може спокойно да определите истинските причини за появяването на дадения негатив и възможност за отстраняването му.

- Той ще ви помогне да сияете още по-ярко, да светите на този свят с безгранична Любов, разпалвайки я всеки ден вътре във вас все повече и повече, повишавайки вашите вибрации.
За тази цел със силата на мисълта си запалете своя Любовен Кристал, почувствайте неговото сияние, как Светлината изпълва цялото ваше същество и се разпространява извън пределите му. Светлината на вашия кристал е много ярка, мощна, чиста и полита надалеко, осветяваща и изчистваща всичко около себе си…

- Той ви помага да споделяте високата енергия на Любовта с другите хора, с животните, природата и цялата планета…
За тази цел запалете вътре в себе си Божествения кристал и насочете лъча на неговата Любов към желания от вас обект/субект.

Колкото по-често работите с вашия Любовен Кристал, толкова по-силен става той, толкова повече се зарежда с Божествена енергия и толкова по-активно се събужда във вас Божествената Любов.

При сиянието на трите енергии – на вашето позитивно настроение(Тимусната жлеза), чистата Любов на вашето сърце(Сърдечната чакра) и Божествената енергия на Любовта(Любовния кристал) с всеки ден вашето Свещено Божествено Сърце ще се събужда все повече и повече, докато не почувствате нещо като скок, вътрешно придвижване, преход от човешкото към Божественото състояние на Любовта. Тогава, най-накрая Безусловната Любов на вашето сърце ще се разтвори подобно на цвете.

Защо именно Любовния Кристал ви подтиква към този скок?

Защото той има пряка връзка с източника на Божествената Безусловна Любов и може да ви включи към него и към всичко съществуващо. Чрез кристала вие можете да усещате любовта на всички около вас.

Вие, целия свят, всички Божи създания сте оплетени чрез невидими връзки, свързани сте чрез Божествени нишки – енергии. Вие всички сте едно Единно Цяло. Вие сте като Божествена паяжина от енергийни нишки и затова можете да усещате всяко друго същество на този свят, можете да усещате Ангелите, Архангелите, Възнесените Майстори… понеже имате енергийна връзка с тях, Божествена връзка, включени сте в Единния източник на всичко съществуващо.
По тази енергийна връзка вие можете да изпращате своята Любов към всичко съществуващо: към най-обикновено цвете или дърво, към птица или животно, към човек или към цялата планета… усещайки с тях Единството, родството, тясната връзка…

Как да се хармонизират всичките компоненти на триединството на Свещеното Божествено Сърце и да се пробуди Безусловната Любов?

Като не преставате да светите с Любов чрез собственото същество и нека тази Светлина никога не изгасва във вас и да пробуди вашето Свещено Сърце и да разкрие във вас Безусловната Любов.

Ваш Метатрон.

Приела Магда, 31.01.2017 г.
Източник: http://novzhizn.ru/bozhestvennoe-serdtse-kristall-lyubvi/

« Last Edit: август 26, 2018, 09:35:09 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #136 on: август 28, 2018, 10:32:37 am »
Толкова много съм слушал през годините призива "Отвори сърцето си" и едва сега става ясно какво се има предвид. Ако си способен да изпитваш безусловната любов или с други думи да даваш от себе си, което имаш в изобилие без да искаш или да очакваш нещо насреща. Раздаваш защото имаш прекалено много, имаш голям излишък, защото това е нещо напълно естествено за теб, това е твоята природа, да приемаш енергия и да я пропущаш през себе си. Така както на мен е дадено толкова много редно е аз да не го задържам само в себе си, а да го споделям, така че и другите да се възползват от същите прекрасни блага. Но разбира се това раздаване не може да бъде безпределно. Все пак човек има определена енергия и ако я раздаде всичката ще остане без енергия. Затова трябва да има баланс винаги. Ако имаш излишество раздавай с пълни шепи, без колебания. Ако нямаш нещо няма как да го дадеш. Раздавай но и остави за себе си толкова колкото ти е нужно. И разбира се никой не може да каже за другия колко да дава или колко му е нужно. То е до лична собствена преценка. Другия няма право да прави такива преценки за теб. Това тънко усещане и собствена преценка идва с опита. Истински майстор на енергията не се става за един ден.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #137 on: август 28, 2018, 09:34:16 pm »
Същността на безусловната любов е доброжелателността. Но доброжелателността може да бъде криворазбрана и любовта да не се получи безусловна и истинска. Истинската доброжелателност идва чрез висше разбиране погледнато от възможно най-високата перспектива, така че правото на свободен избор винаги да бъде уважено.
Не уважаваме ли това изначално право, любовта не е истинска и доброжелателността не е чиста. Любовта винаги дава свобода на избора. Когато има Любов свободата на избора е възможно най-широката. И обратното, когато няма Любов изборът е ограничен до големи крайности.
Човек никога не може да сгреши в разпознаването на Истинската Любов, когато мерител за нея е дадената широта на избора.
Забележете Бог каква широта на избора е създал за своите души. Широтата в този случай е безкрайна и необозрима. Ето това е Истинска Любов, Любов която можем да вземем за пример и Любов от която да се водим.
А вижте дявола какво прави, точно обратното, ограничава избора, така че да не остане и един избор и накрая да правиш само каквото дявола иска от теб. Дявола определено не от най-доброжелателните типажи.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Как да ускорим процеса на трансформацията на тялото?

Всеки ден върху планетата се изливат потоци от кристална енергия. Много от вас не само ги усещат, но и ги виждат. Те са като искрици светлина блещукащи във въздуха, покриващи всичко наоколо с блестящо белоснежно покривало.
Всичко е посипано с тях: пътища, поляни, къщи… Квантовата енергия е навсякъде… Във вас също…

Тя прониква много дълбоко във вашите тела и ги преобразува вътрешно. Тя прониква вътре във вашите клетки, в клетъчното ядро и междуклетъчното пространство и запълва всичко там със своето сияние.

Но тази квантова светлина не може да оцелее във вашите тела ако сте изпълнени с тъмна енергия. Трябва да се научите да живеете в равновесие. Именно в състоянието на равновесие става този мощен преобразяващ процес. И вие се променяте…

Как може да си помогнете за приемането на тези светлинни енергии?

Практически всеки от вас чувства идването на тези енергии на Земята. Те се проявяват чрез различни симптоми на вашите физически тела: шум в ушите, сънливо състояние, световъртеж… В някои се проявяват като усещане за безсилие или физическо недомогване.
Скъпи мои, не акцентирайте своето внимание на това, че се чувствате зле. Така вие блокирате божествения преобразяващ поток.
И без това му е трудно да проникне във вас, понеже в много от вас и досега има разни психологически блокажи, остарели програми, енергийни замърсявания на чакрите, аурата, тънките тела…
Трудно му е да преминава през вас и да прочиства остатъците от старото човешко мислене, старата енергия на дуалността и разделението…

Помогнете на тази преобразяваща Светлина! Не се съпротивлявайте на този живителен поток, помагайте му чрез своите мисли за комфортна трансформация на вашите тела.

Настройвайте се на вълната на Възнесението. Забравете, че вашето тяло усеща неудобство и се постарайте да не му обръщате никакво внимание, напротив, разкрийте вашето сърце посрещайки тази квантова енергия.
Приемете я напълно и цялостно във своя живот и в своето тяло като „гостоприемен домакин”. Радвайте се, че тя тече през вас и че прониква в най-големите дълбини на вашето същество прочиствайки ви от всички остатъци на тримерността.

Ако правите тези процедури редовно всички болки, целия дискомфорт на физическото тяло вследствие от въздействието на тези енергии, ще изчезнат.

На гърба ви ще се появят „ефирни ангелски криле”, чрез които вие ще полетите над своя живот, над проблемите, над илюзорния свят… Всичко това повече няма да занимава вашите сърца… Ще станете мъдри…

За благоприятното възприемане на квантовата енергия ви предлагам следното утвърждение:

„Аз Съм Светлина, Аз Съм Любов, Аз Съм по образа и подобието на Бога. Изпълвам своето тяло с божествена преобразяваща Светлина и го превръщам в кристално.”

Приемане:

„Приемам кристалните енергии дълбоко в своето енергийно тяло. Те ме преобразяват, изчистват и изпълват със своята най-висока вибрация, превръщайки моето тяло в светлинно. Аз благодаря на Бога за тези енергии и за възможността да премина в пето измерение.
Амин. Нека бъде.”

„Господи, благодаря ти за твоята Светлина, за твоята Любов, за възможността да приключа своя тримерен опит и да премина в новото измерение. Всеки ден аз с радост и любов приемам тези преобразуващи енергии. Те въздействат благоприятно на моето физическо и на моите тънки тела. Те ги пречистват и изпълват с по-висока вибрация. Аз се променям, Господи, и с всеки ден идвам все по-близо до Теб и до собствената си Душа.
Амин. Нека бъде.”

Обичащия ви Бог-Отец.

Приела Магда, 25.05.2016 г.
Източник: http://novzhizn.ru/kak-uskorit-process-transformacii-tela/

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Митове и Реалност

Скъпи мои, дойдох днес при вас за да ви избавя от някои митове и заблуждения, които са свързани с вашето бъдеще.
Първо, на планетата Земя сега се изливат огромни потоци от женска божествена енергия, които много силно ще преобразят вашия свят.

Много от вас знаят, че някога са били времена, когато е съществувал матриархат, но беше време и когато съществуваше патриархат. А сега настъпват съвършено нови времена, които се различават значително от предишните процеси във вашия свят. Това е мой съвършено нов експеримент!

На Земята сега доминират активните мъжки енергии, но с идването на женските много ще се промени. Тези енергии няма да заместват мъжката енергия. Мъжката енергия няма да бъде премахната от тази планета, а ще стане сливане между тези енергии в Единно Цяло и ще бъде сформиран божествен съюз между женското и мъжкото начало.
Всеки от вас ще почувства тези енергии независимо от своя пол. Тези понятия изобщо не са свързани с полът на вашите физически тела, понеже има жени, в които преобладават мъжките енергии и мъже с превес на женските енергии.

Във всеки от вас ще започне да се формира баланс между тези енергии, който е тъй необходим за прехода в пета плътност. Понеже спокойствието, милосърдието, състраданието, творчеството се съдържат в женската енергия и мъжката енергия ще става все по-малко активна. Ще си отидат войните, конфликтите, сблъсъците, споровете…, и постепенно на планетата ще се възцарят мир и покой.

Втория мит е за това, че на Земята ще дойде месия(спасител), който ще поведе хората към новия свят, ще донесе Божествени знания и ще покаже пътя…

Ние сме ви пращали много месии през най-различни исторически времена и в най-различни страни. Но вижте до какво доведе това! Вие получихте знания, беше ви показан пътя, но не се възползвахте от това. Много от знанията бяха пренаписани, заличени, прикрити…

Сега идва ново време с нови знания, нови енергии и нови възможности…

Няма да има повече месии! Ще има духовни учители, които ще ви помагат в прехода към Новия свят. Те ще бъдат много и ще са пръснати по цялата планета.

Но всеки от вас може да получи помощ директно от божествените сили: издигнатите майстори, архангелите, ангелите, духовните водачи и от Мен.

Това е ваш личен избор: да получите знанията си самостоятелно или чрез други хора – помощници на Светлите Сили.
АЗ ЩЕ ОТГОВОРЯ НА ВСЕКИ! ЩЕ ПОМОГНА НА ВСЕКИ! Ако пожелаете да ме чуете, ако пожелаете да приемете моята помощ и ако ви потрябва моята помощ! ИЗБОРЪТ Е ИЗЦЯЛО ВАШ!

Всички духовни учители ще носят едни и същи знания, понеже ИСТИНАТА Е ЕДНА. Всеки от тях има свои особености и затова те ще ви предават тези знания по различен начин, ще ги формулират по-различно един от друг… Но всичко това е една и съща Истина!

Не поставяйте никой от тях на пиедестал, не правете месии от тях… Те са същите като вас, за мен няма разлики и аз ви обичам всички еднакво, във всеки от тях, както и във вас има моя частица.

Следвайки духовните учители вие следвате МЕН! Почувствайте в техните думи и действия МЕН! И това ще бъде вашата лична вътрешна антена вградена във вашите сърца – „прибор за определяне на Истината”, който е тъй необходим за вас в прехода към Новия свят.

И тогава ще знаете кой да слушате, как да го слушате, накъде да вървите, какво да правите… Моята помощ се намира вътре във всеки от вас! Усещайте абсолютно всичко, което се случва в този свят така, както Аз го усещам, вие все пак сте част от Мен. И вие ставате БогоЧовеците.

13.03.2016 г.

Отец Абсолют

Приела: Магда
Източник: http://novzhizn.ru/otec-absolyut-mify-i-realnost/

« Last Edit: август 31, 2018, 05:59:27 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Ние помагаме на всички Вас

Скъпи хора, ние сме тези, които са с вас ден и нощ и в радост и в мъка, в щастие и в страдание… Ние сме вашите Ангели Хранители. И ние се радваме да разговаряме с вас чрез този канал.
Любими, много от вас знаят за нас и вярват в нашето съществуване. Но в този живот не се възползват много от това и рядко търсят помощ от нас.

Някои смятат себе си за недостойни за ангелска помощ.

Някои не знаят как да се ползват от нашата помощ.

Някои просто забравят да ни молят за помощ. 

Причините поради, които не молите за нашата помощ са много и най-различни. Молим ви, отхвърлете всички заблуди, за това че са ви считали покорни роби и безполезни човеци, вие сте децата на Бога.
Забравете, какво са ви говорили, че е невъзможно да общувате с нас, че за това са нужни някакви специални дарби, вие имате всички дарби.

Забравете всички тези убеждения, че ние сме заети и не можем да ви обръщаме внимание и да ви помагаме.
Това изобщо не е така! Иначе за какво друго сме тук? Ние сме при вас, за да ви помагаме във вашия жизнен път, да ви служим с вяра и истина.

Вие сте храбреци, пожелали да се въплътят в дуалния свят, забравяйки за своята божественост, за да получите безценен опит – ДА СИ СПОМНИТЕ ВСИЧКО!

И това наистина е героична постъпка – да се въплътиш тук на Земята! И ние се радваме, че сме с вас и че можем да ви помагаме всеки ден.

И сега бихме желали да споделим как си общуваме с вас. Вие всичките сте уникални и сте изпълнени с най-различни духовни дарби. И няма само един шаблон, по който да си общуваме с всеки от вас.
Налага ни се във всеки отделен случай да търсим начин и възможности, така че вие да ни разберете, да ни послушате и да приемете нашата помощ.

Вярвайте, скъпи хора, че ние сме винаги с вас и стоим до вас, вървим след вас. Ние ви пазим от всякакви премеждия, които не са били запланирани от вашата душа. Ние сме наблизо! Ние сме вашето семейство!
Ако все още не ни чувате, не се отчайвайте, това ще премине!
Ако все още не ни виждате, не се отчайвайте, това също ще премине!
Пред нас стоят велики времена и велики промени. Всичко ще се промени и ще се изтрие границата помежду ни, завесата, която ни дели, стената между тънкия свят и физическия. И точно в този момент тя постепенно изчезва, много от вас вече виждат и усещат това.

Повярвайте, ние ви помагаме не само чрез думи, образи и картини… Ние ви помагаме чрез всякакви видове подсказвания.
Примерно вие ни питате: „Скъпи мой ангел, би ли помогнал да се пречистя и как да издигна нивото на своите вибрации?” И ако не можете да ни чуете или разберете, ние не отстъпваме, не се предаваме… Ние се стараем да ви предадем информация непряко чрез някакъв друг източник: чрез окръжаващия ви свят, интернет, чрез други хора… Възможностите са много. И много от вас забелязват тези намеци!

В критични ситуации, когато ви се налага да вземете спешно някакво решение вие чувате първо нашия сигнал и по-рядко отговорът на вашия разум. Именно ние крещим в дълбините на съзнанието ви „Бъди внимателен! Тръгни си оттук! Помисли дали това е вярно? А това за какво ти е? Забрави за това!...”

Ние невинаги можем да ви предадем информацията си изцяло, но някои думи често долитат до вас и ви помагат.

Вие ни казвате: „Ангеле, помогни ми да се справя с тази ситуация, с този житейски проблем?” Но ние не можем да ви отговорим, колкото и да ни се иска, когато вие не ни слушате. Но в най-скоро време някой идва при вас и ви дава ценен съвет или ви оказва необходимата помощ. И тогава сте много щастливи, че са ви помогнали. Но защо е дошъл този човек? Мислили ли сте някога за това? Ние сме тези, които помолихме този човек да ви се притече на помощ, без той дори да знае и да се досеща за това. Ние му „нашепнахме на ухото” (усмихва се).

Вие казвате: „Как ми се иска да ме поканят на еди си кое събитие.” И ние чуваме вашата молба, адресирана не към нас, а към самите вас или дори към самия Бог. Но именно тази молба отговаря на желанията на вашата душа. И се случва невероятното – на вас ви звънят и ви канят на дългоочакваната среща. И вие се радвате като малки деца. Но всичко това не е случайно, защото ние направихме това за вас. Именно ние организирахме тази среща (усмихва се).

Ние винаги ви помагаме! За да ни виждате и чувате трябва тренировка и развитие на вашите способности. Такива духовни дарби като: ясновидство, ясно-чуване и ясно-усещане, които да развивате.
Трябва да работите над това по цял ден и много методики и практики има по този въпрос и не е много трудно да се намери информация свързана с това.

Скъпи хора, ние винаги оказваме помощ и ние винаги намираме най-различни пътища, така че тя да пристигне до вас. Вярвайте в това!

Не тъгувайте, че все още не ни чувате, ние продължаваме да ви помагаме. Прегледайте внимателно вашия живот и ще откриете нашата помощ и нашите подсказвания на най-различни места. Колко неочаквани срещи сте имали или случайно намерени загубени вещи, или подаръци на съдбата… Всичко това ние сме го организирали специално за вас!

Не се притеснявайте да се обръщате към нас с най-различни молби. Ние винаги се радваме да ви помагаме!

С любов към вас, Ангелите Хранители.

Приела Магда, 28.05.2016 г.
Източник: http://novzhizn.ru/my-vse-vam-pomogaem/
« Last Edit: септември 02, 2018, 11:26:52 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Планета Земя 4D/5D - Исус - обръщение
« Reply #141 on: септември 07, 2018, 08:55:35 pm »
Родни мои, само ако знаехте как ми се иска да ви помогна; само да знаехте как ми се иска да пробудя във всеки от вас истинската любов; само да знаехте колко е важна любовта за вашия живот, то вие бихте оставили всичко друго, всичките проблеми на своя ум и бихте започнали да обичате и да светите със своята любов.

Родни мои, единствено Любовта възнася към Висшите светове, в Райската градина, където вие се стремите чрез вашите мечти всеки ден. Други пътища не съществуват!

Само Любовта е способна да ви помогне да преодолеете всички препятствия и низки енергии по собствения път и отново да засияете и възродите в себе си своята чудесна лична Светлина.

Любими мои, оставете всичко: страдания и болки, обиди и печал, раздразнение и гняв, вина и осъждане, неверие в себе си и в собствената си вътрешна сила… - всичко това не ви е нужно повече. Следвайте моя пример, аз ви показах света на Любовта.
Аз бях пример за всички вас, за безусловната и безгранична Любов. Нека моя опит да пробуди във вас посетите от мен семенца във вас и вие да започнете нов живот – живот със Сърцето, живот в Любовта.

Това е възможно и е възможно точно сега! Освободете се от всички преживявания и съмнения на своя ум и просто обичайте, просто така, радвайте се на всеки един ден, благославяйки го.

Не се борете с вътрешните си негативи, а просто ги заменете, просто ги запълнете със Светлината на Любовта в цялото си същество, припомнете си най-чистото и съкровеното, което имате в себе си и то ще ви озари и освободи от тъмнината.
Светлината на Любовта ще ви помогне във всичко, ще ви обгърне и закрепи, ще започнете да живеете леко и просто. Събудете в себе си Светлината, тя живее във вас и се изпълнете изцяло с нея.

В Светлината на Любовта вие сте – непобедима и мощна Божествена сила!

С любов към вас,
Ваш Исус.

Приела Магда, 07.09.2018 г.
Източник: http://novzhizn.ru/zhit-v-svete-lyubvi/

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Сириус – Кои сме ние

Здравейте, скъпи наши братя и сестри от планетата Земя.
Днес ще ви разкажем за нашата планета и за това колко тясно сме свързани с вас.
Ще се удивите, че измежду вас има наши истински братя и сестри от минали животи, понеже много от вас са се прераждали на нашата планета и то неведнъж.

Именно за това външно си приличаме доста, само дето нашите тела имат друга по-тънко енергийна структура, а кожата ни е с по-различен оттенък – синкав.
Това е разбираемо, понеже на Сириус въздуха е по-малко наситен и самата атмосфера има друг химичен състав.
Нашата планета може да се нарече синя планета, тъй като не само нашата кожа е такава, но и цялата ни природа е със синкав оттенък.

При нас има много гористи местности и затова нашите домове се строят по-нависоко, така че да се съхранява хармонията с ландшафта, но и за да се икономисва пространство.
Нашите домове изобщо не приличат на вашите, най-вече в това че те нямат остри ъгли и са с неправилни форми – по ваш поглед навярно биха изглеждали абстрактно. Нашите архитекти придават много голямо значение не само на удобствата, но и на естетиката – външната и вътрешната.

При нас няма огромни мегаполиси, както е на вашата планета, понеже нашето разбиране е, че единствено чрез сливането с природата ние можем да се чувстваме хармонично и щастливо.
При нас климата е мек и удобен за съществуване.

Социалната структура на нашите общества напомня на комуната по вашите разбирания, или подобно на градска община, но устроена така, че в нея фактически отсъства каквато и да е йерархия на власт.
Начело на тези общини има Съвет на Старейшините, за които се избират най-любимите ни и най-мъдрите ни жители. А те се отнасят към останалите хора като към собствени деца и никога не показват високомерие или гордост.

Тъй като вие живеете в дуален свят, сигурно ви е трудно да разберете как е възможно да се живее без началство и предаване на указания отгоре.
Ако нашите Старейшини ни молят за нещо, то винаги е като приятелски съвет, без каквато и да е принуда, тъй като свободната воля на всеки жител на планетата – това е неотменен закон.

Това ви се струва като фантастика, скъпи мои? Но ние вече живеем в света на Петото измерение, където господства енергията на Любовта и всичко е пропито само от нея…

Когато трябва да се реши някакъв общопланетарен проблем, всяка община изпраща свой представител във Върховния Съвет на Старейшините на Сириус, където се вземат чисто колегиални решения за благото на цялата планета.

При нас няма столици, няма и президенти, понеже това е свързано със силова структура, която се предизвиква от дуалността.

Семействата при нас се създават много по-различно от вас, понеже при нас решаващ фактор за съюз между мъжа и жената представляват някои „кодове” заложени в нашите тънки енергийни структури, чрез които ние разпознаваме нашите „втори половинки” по вибрационното им звучене. Това е много трудно да ви го обясним, но именно благодарение на това се получават най-хармоничните и щастливи двойки.

Раждането на децата също става по съвсем друг начин: в резултат на сливането на най-силните енергийни емисии между мъжа и жената в момент на взаимна наслада, се образува нещо като пашкул, но не в майчината утроба.
Той се съдържа в специален инкубатор, където за развитието на зародиша се създават идеалните условия. За неговото развитие може да се наблюдава постоянно и когато съзрява напълно се прави разрез в обвивката му и детенцето се появява на бял свят.
По този начин раждането на дете не причинява страдания на майката. И през всичките месеци на растеж на зародиша родителите могат да наблюдават за неговото развитие, да му се наслаждават, да разговарят с него…

Сигурно ще ви е интересно с какво се храним ние.
Само с растителна храна. На нашата планета има високоразвити технологии по отглеждане и преработка на плодове и растения. Те изобщо не приличат на земните.

При нас има отлично разпределение на задълженията: всеки върши каквото умее най-добре – каквото му лежи на душата и от което получава истинско удоволствие.
Повярвайте, този подход се е оказал най-разумния. По този начин става естествено регулиране на потребностите в нашите общества и ние никога не изпитваме недостиг.

Ние силно се надяваме, скъпи хора, че скоро и вие, откъсвайки се от света на дуалността, ще можете да усетите какво означава да се живее в Петото измерение, където вие ще бъдете наистина свободни и щастливи.
Ние силно ви обичаме и ще бъдем заедно с вас в този труден за вас Преходен период.

Съветът на Старейшините от планетата Сириус говори с вас.

Прие Марта, 17.03.2017 г.
Източник: http://vozrojdeniesveta.com/gfs-kto-my-takie-sirius-2/

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Плеядите – кои сме ние

Здравейте, скъпи земляни!

Сега дойде нашия ред да ви разкажем за себе си по-подробно.

Нашето съзвездие се явява едно от най-загадъчните за вас, въпреки че се намира в зоната регистрирана от вашите телескопи.
Нас ни свързва страшно много и преди всичко това е нашата ДНК, от която е произлязло човечеството.
Външно ние почти не се различаваме от вас, единствено по нашия ръст.

Енергийната субстанция, която съставлява нашите тела е съвсем друга, понеже ние живеем вече в шестото измерение.
Може да се каже, че те са малко „течни”, но външно това не се забелязва. Ние лесно можем да променяме очертанията им, тяхната конфигурация, също така можем със силата на мисълта да променяме обкръжаващата ни действителност.

Нашето съзвездие се състои от множество малки планети и ако си послужим със земна аналогия, те приличат на островни държави, като Филипините или Индонезия.

Най-ценното на нашите планети се явява липсата на дуалност и в основата на всичко, което е свързано с нас стои една единствена енергия – на Любовта.
Това е велико щастие и велико чудо – да живееш и да твориш в тази енергия, с която е пронизано цялото пространство на Съзвездието Плеяди.

Властовите структури при нас са заменени със Съвет на Старейшините – на всяка планета има собствен такъв. И нито една от тези планети без значение на техния размер или други различия не представлява по-важна или подчинена на другите.
Принципа на равенството при нас се съблюдава безпрекословно. Ако възникне необходимост от провеждане на съвместно заседание на Съвета на Старейшините на всички планети заедно, те се провеждат последователно на всяка от планетите от нашето съзвездие и всички възникнали въпроси се решават колегиално.

Главен принцип в нашия живот се явява „Според способностите се определят потребностите”.
Но повярвайте, потребностите на нашите жители са напълно разумни, понеже ние знаем, че във всеки един момент можем да получим всичко, което желаем.

А способностите на всеки се развиват от самото му ранно детство, понеже откриването на талантите при нас става на научна основа – чрез генетически тестове.
След проявяването на заложбите на детето към едно или друго занимание то се изпраща в специализирано училище, където благодарение на мъдрите и умели педагози неговите способности се развиват в цялостен размер.
По този начин, във всяка една сфера на дейност при нас работят същински професионалисти влюбени в своята работа и довеждащи до съвършенство своите умения и таланти.
Именно благодарение на тази система на възпитание на нас ни се отдаде по-бързо да се придвижим напред в много области на нашия живот.

Ние тясно си сътрудничим с нашите галактически братя и сме част от състава на Галактическата Федерация на Светлината, чиято флотилия оглавява гордостта на Плеядите – Аштар Шеран, който неведнъж се е въплъщавал в нашето Съзвездие.
Плеядите играят една от главните роли в разработената от Федерация на Светлината програма за помощ на земните жители в периода на преход към Пето измерение и нашите кораби все по-често се появяват на вашия хоризонт.
На нас ни е много приятно, че вие ги виждате и те не предизвикват у вас страх и недоверие.

Надяваме се скоро да се срещнем с вас, скъпи наши братя и сестри, и сме готови да ви поддържаме в този труден за вас период.

Съвета на Старейшините на Съзвездието Плеяди говори с вас.

Приела Марта, 20.03.2017 г.
Източник: http://vozrojdeniesveta.com/gfs-kto-my-takie-pleyady/ 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #144 on: септември 22, 2018, 09:04:17 pm »
Арх. Метатрон чрез Магда обяви днес, че първата вълна на възнесението започва сега и ще продължи докъм 25.12.2018г. Тя ще засегне относително малко хора, които са готови за това. Втората вълна ще бъде през следващите 5 години, а третата последна - следващите 20 години. Тези срокове са приблизителни.

Според мен около 2024 г. ще е втората вълна. Третата ще е между 2044 - 2050 г.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Планета Земя 4D/5D - Арх. Метатрон с важен съвет!
« Reply #145 on: септември 23, 2018, 05:02:33 pm »
Важен съвет за Квантовия преход

Родни мои, аз съм Метатрон, аз съм Светлината и Любовта на Бога.

Любими мои, дойдох днес при вас, понеже ние всички – Светлите сили усетихме в много от вас енергиите на вълнението, съмнението, нерешителността и страха – вие се изплашихте от новината за квантовия преход.

Скъпи хора, подобна енергия не ви е нужна повече, това е много ниска енергия, която ви заразява, отклонява и обърква от вашата истинска вътрешна Светлина, която вече толкова време се влива във вашите същества.

Скъпи хора, освободете се от всички вълнения на вашия ум и просто се доверете на нас, Светлите сили и на своята Висша частица!

Всеки от вас, който е готов да пренесе своето съзнание на новата еволюционна стъпка – Христо-съзнанието или съзнанието на БогоЧовека на Земята – задължително ще го стори!

Всички останали ние сме готови да почакаме, има още време и на вас ви е нужно да „съзреете” във вашите истински желания и мечти, да ви се прииска от чисто сърце да оставите старите окови, да се разкриете за любовта и да станете безгранично прекрасни, свободни и щастливи Божествени създания.

Любими хора, на първата вълна на квантовия преход вие никъде няма да изчезнете, няма да се изпарите, понеже само вътрешно ще се състои този невидим „взрив”, квантов скок, чрез който ще се озовете на новото високо-вибрационно съзнание  на човека от пето измерение на Земята.

Вашето физическо тяло ще продължава да преминава своя плавен и хармоничен процес на трансмутация, за него все още е рано да се възнася във Светлината, при много от вас светлинната обвивка все още не е готова, трябва определено време за да се създаде.

По невидим начин, но усещащ се вътрешно ще стане квантовия скок на вашето съзнание на новите вибрации от пето измерение на Земята и трансмутацията на вашите тела само ще се ускори, Светлината във вашите Божествени същества още повече и по-силно ще се влива във вас всеки ден и вие ще се променяте: както вътрешно така и външно.
Скъпи мои, ние сме ви съобщавали много пъти, че Възнесението – това е плавен а не моментален процес. Вие ще почувствате върху себе си всички тези етапи на прехода и той ще стане за всеки от вас един безценен опит. Именно заради това вие сте дошли тук!

И за да ви успокоя сега ще ви дам един много важен съвет, който ще ви помогне за вашия „личен” квантов преход.
„Доверете се на Светлите сили и на своята Висша частичка и просто заживейте в радост и любов, наслаждавайте се на живота, така че всеки ден Светлината на вашата Душа да се разкрива във вас все повече и повече!”.

Вие задължително ще преминете в пето измерение на Земята, когато бъдете с цялото си същество готови да го сторите. Всичко за вас ще се случи по възможно най-благоприятния за вас начин – за вашето и на всички останали най-висше добро.

С безгранична любов към вас,
Ваш Метатрон.

Приела Магда, 23.09.2018 г.
Източник: http://novzhizn.ru/vazhnyj-sovet-pri-kvantovom-perehode/

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #146 on: септември 28, 2018, 09:01:10 pm »
Новата енергия, която насища Земното поле ще отсее автоматично душите, които са готови за следващите изпитания на петото измерение.

Преди това да стане е хубаво да имаме предвид, че всички хора без изключение, които сме във въплъщение сме падналите ангели на Луцифер и чрез множество изпитания ни се дава възможността да възстановим изгубените си позиции след избора на падението, който сме направили много много отдавна. Нашата гордост и глупост са ни вкарали и затворили за стотици прераждания в това място. Няма никакви светии и просветлени измежду който и да е човек. Има много, които вървят по този път и се стремят към пълно изчистване от сенките на миналото. 144 000 -те също не са се възнасяли, така че и те се причисляват към категорията на изпадналите. Защо го казвам това. За да се знае кои сме и колко дълъг път сме изминали в събирането на целия този опит, чрез който можем сега да направим правилния избор и да се върнем обратно към Светлината и Любовта на нашия Отец. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #147 on: септември 29, 2018, 04:30:27 pm »
Щом опцията за свободен избор е дадена мисля, че е напълно нормално, че тя е била използвана и изследвана докрай. Така че, никой не трябва да се чувства виновен, че някога много много отдавна сме решили да изследваме до какво може да доведе илюзията на разделението от нашия Отец и какви уроци могат да бъдат научени от потапянето в тъмнината на невежеството и объркването.
Няма как душата да знае от личен опит през какво ще премине, когато подобно нещо се случва за първи път. Този експеримент с трето измерение наистина се случва за първи път по този начин, по който е бил замислен и осъществен. И щом Светлите Сили са създали това измерение до такова изключително съвършенство, значи няма нищо случайно. Животът в трето измерение дава огромна духовна сила чрез опита си. В този опит се съдържа и откритието на лекарството за вируса на тъмнината и инструментариума за изхода от това много трудно измерение. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #148 on: септември 30, 2018, 07:57:18 am »
144-те хиляди не са успели да се възнесат на Венера, защото са били пренасочени към Земята в най-трудния й период на най-голямото падение на хората. Те са избрали да пожертват своето възнесение, да загубят собствените си вибрации в опит да закрепят и запазят енергията на Светлината и Любовта в условията на най-голямата тъмнина. Но сега дойде най-накрая тяхното време. Те ще са първите, които ще получат импулса от нашия Отец, те ще се превърнат в първата вълна на Възнесението и ще послужат за пример на всички останали. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #149 on: септември 30, 2018, 10:01:59 am »
Въпросния импулс ще събужда хората съзнателно, няма да променя физическото тяло към светлинно. Възнесението започва от промяната на съзнанието. 144-те хиляди, или тази част от тях, която не е напълно събудена ще получат импулса да се събудят, всеки по различно време, в различни дни, индивидуално през следващите 3 месеца. Много от тези хора вече са събудени и вършат сериозна работа движеща духовния прогрес. Те само ще са наблюдатели на ставащото. Когато всичките 144-те хиляди се събудят ще оформят ядрото на пет-мерното съзнание, което вече ще може с много голяма сила да се закотви на Земята. По този начин ще тръгнат нещата с малко по-интензивни темпове и човечеството ще поеме по новия път.