Author Topic: Планета Земя 4D/5D  (Read 4785 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Планета Земя 4D/5D
« Reply #120 on: август 09, 2018, 07:12:46 am »
Тялото на нашия сияен Творец е проявената Вселена на формата. Ако сравним Неговото тяло с човешкото тяло, подобно на нашето тяло и в тялото на Твореца има участъци, където клетките не се развиват както би трябвало да се развиват, така че да допринасят за хармоничността на цялото същество. Нашите тела както заболяват и страдат, така и тялото на Твореца е заболяло и страда, когато дадени дори и микроскопични участъци някъде в него не са наред. Нашата хубава планета Земя е един такъв микроскопичен участък в тялото на нашия велик Творец. Нашия велик Творец е дал на своите клетки достатъчно дълги периоди от време да се осъзнаят кои са и да изправят посоката си на развитие. Сроковете минават и изтичат, но не всички клетки се осъзнават и самолекуват както е предвидено, може да се каже, че това не се случва с повечето клетки. Нашия любим Творец не може да остави нещата така и изпраща цели легиони от Светещи клетки, съдържащи в себе си противоотровата за болестта да се влеят в заболелия участък и да изпълнят предназначението си. Дошло е времето този участък с неясна досега съдба да заработи хармонично като останалите участъци от тялото на Бога. Дошло е време Песента да бъда запята, вибрацията да бъде възстановена и това, което се е отделило и обособило да се събере и слее с цялото, на което принадлежи. 
Съм никой, отивам никъде, искам нищо.
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #121 on: август 09, 2018, 10:18:12 pm »
Какво е животът, какво сме ние, какво е всичко това, в което се намираме, какво е Бог Абсолют, нашия Отец. Не случайно използвам "какво", вместо "кой". Съзнателността няма личност или личности. Точно така, това е едно безкрайно мултимерно поле от съзнателност, от безкрайна всеобща единна интелигентност. Един безкраен сбор от потенциали, които се разгръщат като Всичко Което Е и това не е просто една вселена, това са множество вселени, най-различни, всевъзможни, невъобразими блестящи спирали. Нашета малка планета нищо не представлява пред мащаба и величието на цялото творение. Ние сме като една малка точка на фона на всичко това. Но дори и една точка е от изключителна важност за интегритета на цялото. И от една точка могат да изскочат нови и огромни потенциали, цели нови вселени, съвсем уникални при това. Тази точка се опитва да се отделя чрез способността си напълно да забравя истината за себе си и това се превръща в неин порок и дупка, от която сякаш не може да се измъкне. И нашата малка точка заживява в своята низходяща спирала, приспособява се в нея и не може като слепец да усети, че се е запътила към бездната на саморазрушението си ако продължава в същия дух. Дошло е времето на великото спасение. Цялото светло царство се е скупчило тук около тази малка точка да помага за измъкването от плаващите пясъци на илюзията своите затънали до врат братя и сестри.     

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #122 on: Today at 08:25:50 am »
Лесно може да се каже кога едно общество си заминава - никой в това общество не си върши работата, с която се е заел. И по същия начин една държава, която е поела към свършека си - нейните институции вече не работят за мнозинството. И края на един свят също идва, когато вече не служи на Бога.