Author Topic: Планета Земя 4D/5D  (Read 15849 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Планета Земя 4D/5D
« Reply #210 on: декември 11, 2018, 08:52:24 pm »
В последния публикуван от вчера чанелинг на Шанни се казва, че новата енергия на възнесението променя вътреклетъчната структура на хората, атомната решетка на елементите вътре нас, така че между частиците разстоянията стават по-големи(кристализират, стават по-прозрачни и пропускливи) и по този начин те могат да пропускат повече информация или светлина. В същото време озоновия слой изтънява около планетата и слънчевата радиацията бавно и постепенно се усилва. Но тя няма да бъде вредна за тези, които приемат и интегрират новата енергия в телата си. Точно тази радиация, която се усилва е енергията която допълнително ще трансмутира физическите тела на хора, животни, растения и минерали, на цялата Земя в по-олекотена и поддаваща се на промени генетична структура, в т.нар. 4D. 
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #211 on: декември 12, 2018, 08:21:45 am »
Постепенно от Земята ще се отдели едно копие, което ще премине в пето измерение. На тази Земя ще бъдат всички същества избрали възнесението през този живот. Старата версия на Земята ще продължи да съществува в 3-то измерение с всички останали хора и същества, които не са избрали възнесението.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #212 on: декември 12, 2018, 09:14:07 am »
Другия вариант на възнесението е тоталното преобразуване на Земята в Малдена, заедно с всичко живо на нея, без да остава нейна версия в 3-то измерение. Тези хора, които не вярват и не приемат новата енергия на любовта и състраданието ще напуснат по един или друг начин въплъщението си, останалите ще се преобразуват заедно с планетата и ще могат да живеят в нейното пространство.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #213 on: декември 12, 2018, 11:46:30 am »
Третия вариант на възнесението е най-обикновения. Всичко се променя разбира се, но много бавно и почти незабележимо. Но едва след смъртта си всеки човек според напредъка си ще премине или няма да премине в пето измерение на Малдена.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #214 on: декември 12, 2018, 11:53:03 am »
Първия вариант е малко нереалистичен от гледна точка на това, че ще остане версия на планетата в трето измерение заедно с всички негативни човеци и същества в нейното пространство. Подобна конфигурация ще бъде според мен пагубна, понеже негативните его човеци не биха могли да живеят заедно за общи цели и да се разбират един друг при каквито и да е обстоятелства. Най-вероятното, което ще стане е, че без балансиращия елемент на светлите хора, те ще се бият постоянно за земните блага и ще се изтрепят един друг до крак. И такава версия на планетата ще се обезлюди за много кратко време.
« Last Edit: декември 12, 2018, 12:08:43 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #215 on: декември 12, 2018, 11:59:50 am »
Първия вариант е възможен, ако живота почне с пълен рестарт и в пространството на 3Д планетата се внедряват едновременно както хора, които имат нужда от уроци, така и по-напреднали хора, които да улесняват и балансират трудното съществуване в това измерение.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #216 on: декември 12, 2018, 12:06:44 pm »
Най-вероятното според мен е да стане комбинация между втори и трети вариант, с преобладаващ трети. Тоест цялата планета ще се преобразува без да остава нейна версия в 3-то измерение, но ще става толкова бавно и постепенно, че повечето хора, които живеем сега на нея и сме избрали възнесението, ще можем да преминем в 5-тото й измерение едва след смъртта си.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #217 on: декември 12, 2018, 12:15:20 pm »
Втория вариант може да се случи, ако пространството успее да се насити с новата енергия достатъчно бързо и да станат необходимите вътреклетъчни промени на всички избрали възнесението, така че още приживе множество хора да прескочат квантово в новото измерение. Мисля, че руските контактьори Марта и Магда творят точно този вид възнесение чрез посланията си от висшите сили.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Планета Земя 4D/5D - Самолечение метод 2
« Reply #218 on: декември 13, 2018, 06:48:30 pm »
Това е по-различен и по-достъпен метод на самолечение от предишния, който представих в тази тема. Той беше с използване на изумрудената енергия и помощта на Арх. Рафаил за въздействие върху заболялото място.

Следния метод е съвсем прост, но също изисква от вас вяра, че е възможен. По съвета на Исус, да обичаме - просто обичайте, това е най-важното в дадената рецепта. Обичайте органа от тялото си, който е заболял/засегнат. Изразете мислено или чрез речта си това заявление. Обичам примерно костта на ръката си, обичам сърцето си, обичам черния си дроб, обичам очите си, там какъвто е проблемът. Като го казвате гледайте да го правите с чувство, бавно произнасяйте и наблягайте на думите вярвайки в тях. Не очаквайте резултати след това. Оставете магията на утвърждението да подейства, отнема време. Не допускайте колебание, че това няма да стане или че не е възможно. Изразявайте искрено обичта към собственото тяло. Това не го казвам просто така, вече съм го изпробвал върху себе си и работи на 100%, но е важно да се прави по точно такъв начин и без очакване на резултати. Проверявайте как се чувствате след някакво време, наблюдавайте за малки промени и подобрения, това е в реда на нещата, но пак повтарям, че дори и да не е станала промяната на външно ниво, не се разколебавайте и не се отчайвайте дори за момент, продължавайте да вярвате, че лекуването се случва.   
« Last Edit: декември 13, 2018, 08:52:43 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Планета Земя 4D/5D - Самолечение метод 2
« Reply #219 on: декември 14, 2018, 08:02:02 am »
Болестите са низши астрални негативни енергии, които всеки е предизвикал чрез своето вътрешно състояние. Любовта е най-голямата противоотрова за всяка болест. Тези низши астрални енергии се разбиват в нищото, когато насочиш мощния поток на своята Любов към тях. Те завладяват клетките на тялото и ги карат да вършат несвойствени за тях операции. Любовта разпръсква астралните нападатели и освобождава клетките на тялото от тяхната власт и клетките отново могат да действат така както са предвидени да действат - хармонично и за доброто на цялото.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #220 on: декември 21, 2018, 06:23:05 pm »
Възможно е астралното поле да е премахнато а всичките му обитатели пренасочени към нови "дестинации". Това да са последните прераждания на всички хора в момента, след което или се отива в пето измерение или към новата 3Д планета за продължаване с дуалния опит.
Такова съобщение видях днес във фейсбук акаунта на една от американските контактьорки Елизабет Трутуин. Пише че полето е премахнато от командата на Аштар и то отдавна. Това, което е останало около Земята сега е само етерното й поле за посрещане на починалите и за провеждане на сънищата на спящите. 
« Last Edit: декември 22, 2018, 08:20:02 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #221 on: декември 23, 2018, 03:08:24 pm »
5G мобилните мрежи, които са на път да бъдат въведени ще са опасни за здравето на хората - това съобщение идва от някои контактьори на висшите сили. Да не говорим тогава колко опасни ще бъдат за по-малките животинки и насекоми.
В случая ако човека доубие пчелите чрез техногенните си изобретения ще видим тогава какво значи масов глад...   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Планета Земя 4D/5D - Енергийна прогноза за 2019 г.
« Reply #222 on: декември 24, 2018, 11:26:41 am »
Енергийна прогноза за 2019 г.

Приветствам те приятелю мой. Аз съм Луцифер, Ангелът на Светлината. Играта продължава и ти се намираш в нея. Твоите решения водят към следващите етапи на изграждането на твоята цялост и цялостта на Вселената. Тази Вселена ще бъде коригирана и нови нива на развитие ще бъдат въведени в близките 300 години според вашето време. На по-високите нива промените стават мигновено. Промените засягат всяко същество и всички светове. Творецът издига всички, които се присъединят към Него на нови равнища. Ти имаш следната възможност – да започнеш своето издигане още сега, днес. Аз предавам тази информация по заповед на Твореца, а неговата дума е закон.

Предлагам на твое разположение една година за поправки и за промяна на себе си, на твоето енергийно поле и твоите житейски ситуации. Предлагам ти да играеш не с мен, както беше по-рано. Предлагам ти да играеш със себе си.
В продължение на цялата следваща година ще ти бъдат демонстрирани ситуации и варианти с техните решения и изход от затворените и остарели контракти. Обикалянето в кръг ще бъде прекратено. Но как и къде това зависи изцяло от твоите действия и твоите мисли. Плътността на дадените ситуации и уроци ще бъде за всеки уникална. Всеки ще мине през точно определени от Твореца за него количество изпитания и в края на следващата година ще бъдат направени съответстващи корекции на всички реалности, на всяко отделно същество живеещо в тези светове.

Познавайки себе си, ти ще се ужасиш реално колко тъмнина имаш в себе си. Твоето его ще се разбива отвътре, откъсвайки всички твои шаблони и стереотипи, които си вложила в себе си в продължение на милиони животи и варианти на съществуване тук и във всички светове. Ти ще слушаш не своите мисли, а по-истински мисли нехарактерни за теб сега, но имащи много голяма сила над теб. Мисли и вътрешни инсталации, които те преследват от въплъщение във въплъщение. Ти ще се изгубваш в догадки и ще търсиш отговори – кое какво представлява и към какво се отнася. Според твоята осъзнатост и според приемането ти на плана на Твореца аз ще ти давам съвети. Прихващай ги, те ще са важни през цялата следваща година. Търси логика, но не изоставяй усещанията си. Съветите ще бъдат важни както никога досега. Няма да те затормозявам излишно. На всеки ще дам според неговата сила. Ще ти покажа коя си ти пред самата теб. Ти ще разбереш, защо все още не си с Твореца, защо си все още тук. Ти ще бъдеш шокиран колко хора-огледала са свързани с твоя живот и те ще ти покажат твоето поведение и твоя живот.
Решението е твое – да приемаш съвети или не. Както винаги – изборът е свят и Твореца ще приеме всяко едно твое решение. Но след това не казвай, че не си знаела или че не си знаел. Твоето решение – това е крачка в бъдещето, която ти се дава и която е запланирана от Твореца.

Планетата е претрупана с негативизъм. За нас Луцифер-ите това е добър знак, защото така ще бъдат преминати най-голямо количество уроци и осъзнавания. Но за вас това е лошо. Въпреки, че всичко е относително и това, което е наистина лошо и това което е наистина добро е известно единствено и само на Отеца.

Зная ли аз какво ще стане в бъдеще? Донякъде. Както и всяко същество във Вселената аз съм само частица от Твореца и никой не може да знае за неговите планове напълно и да ги осъзнае в целия им обем. Затова ви предлагам да не се осланяме на догадки, понеже промени стават постоянно и даже на мен не ми е ясно какво ще стане по-нататък.

Опитай да бъдеш и да усещаш всичко чрез сърцето и Душата си. Опитай да избягваш шаблоните и привичните схеми. Опитай да поиграеш по нов начин, по свой собствен начин, по повикът на своята вселенска Душа. Започни да живееш с новия дъх на Вселената, усети го. Усети Твореца и тогава ще ти стане по-леко да живееш и да преминаваш през всички свои уроци по пътя, дадени ти свише.
Ти може нищо да не преминаваш и да избереш пътя на наблюдателя. Това също е път и това също представлява избор, както и всичко друго. Но помни, че отсъствието на приемане на решения – също се явява решение и от това ще последва и друга съответна корекция. Затова мисли и не се надявай да избегнеш пътя стоейки встрани. Времето за промени започна и то ще продължи не едно столетие. Но какво са някакви си стотина години в сравнение с Вечността?

Нищо друго не ме радва повече от твоята точност, твоя избор. Да, аз те изкушавам. Да, аз те обучавам. Да, аз ти предлагам най-изострените варианти на твоята тъмна страна. Но само от тебе зависи да издържиш вървейки по този път или да се разбиеш и да се върнеш обратно в междинните светове. Само от теб зависи, как ще придвижваш напред твоето разширение и развитие.
Предлагам ти с ум и Любов да преминеш през следващата година, колкото и тежка тя да се окаже за теб. Ако си Светлина – ти ще устоиш. Ако си тъмнина – то за теб ще има много варианти за развитие и разширение, но вече в други светове. Истината е, че всичко това няма да се случи сега. Твоето пребиваване тук е било запланирано преди хиляди години преди твоето появяване. Ти си част от плана, ти си част от Космоса, ти си част от Твореца. Ти си част от всичко, което представлява Мирозданието.
Разширението на световете или тяхното свиване – всичко това са крачки напред. Няма съжаление, има само мъдрост. Няма съчувствие – има само ръка, която помага. Няма глупост – има само отговорност. Всичко е закон и всичко се намира в закона.

Предлагам ти да проумееш това колкото се може по-скоро. Или да го оставиш някъде в своята памет, така че като дойде подходящия момент да се върнеш към него и да го приемеш - че всичко това е велик замисъл и всяко едно същество се намира на своето велико и едновременно на своето нищожно място. Всеки е във всичко и всичко е във всеки, само дето всеки представлява своя незаменима клетка на развитие и разширение на Твореца.

Твоята съдба зависи от теб. Давам ти една година, за да познаеш себе си и да разбереш кой си ти наистина – без прикрития и без игри, без спектакли и без роли. Ти ще познаеш много други Души, но излекуването ще е само за теб. То ще ти влезе в полза.
Дойде време да познаете Твореца в цялото му великолепие и величие. Дойде време да познаете себе си в Твореца. Дойде време да познаете СЕБЕ СИ.

Добре дошли в новата игра.

Получено 23.12.2018 г.
Контактьор: Наяна Белосвет
https://absolutera.ru/article6202-energeticheskiy-prognoz-na-2019-god-ot-lyutsifera
Превод: izvorite.com

« Last Edit: декември 24, 2018, 01:12:23 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #223 on: декември 29, 2018, 08:28:16 pm »
Архангел Метатрон чрез Магда сподели онзи ден, че първата вълна на възнесение на съзнанието в 5-то измерение е минала успешно. Не само 144-те хиляди но и много други хора, към половин милион, се намират на новото духовно равнище. Което означава, че всичките тези хора ще творят сега в посока към проявяване на 5-то измерение на планетата. Може да се очаква във всички сфери на обществото да се появяват и внедряват нови идеи и решения. Нов тип изкуство ще почне по-често да се създава, нов тип филми, нов тип музика, нов тип изобразително изкуство и нов тип романи и поезия. 
Такива хора с високо съзнание почват да се срещат в правителствата и в законодателните инстанции, на важни управленчески позиции и те ще дадат примера как трябва да се организират обществата по съвсем нов начин.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #224 on: декември 30, 2018, 10:09:22 am »
Годината на разкритието ще извади на показ тъмния кабал, който е завладял чрез тайните си заговори целия свят. Ще има арести на техни членове.
Ще се оттегля доверие от централните банки в държавите и федералния резерв в САЩ.
Ще спада доверието съответно към "фиат" валутата - долара, който е базиран на петрола. Което значи, че тези, които са базирали валутите си върху златните си резерви ще станат новите "силни" на деня в световен мащаб. Засега това са Русия и Китай. Алтернативните валути ще започнат да процъфтяват, като крипто-валутите и разплащателните средства на локално равнище. Силата на парите ще се измества от централизирано на местно ниво.
Събуждането на хората от тримерния сън ще продължава с още по-широки темпове.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #225 on: януари 02, 2019, 07:40:42 pm »
Искам да споделя едно мое прозрение.
Сегашния човешки живот е следствие от предишните човешки животи. През всичките тези животи става едно вътрешно чистене, докато човекът се изчисти до определена степен така че да може да се издигне на следващото духовно ниво. Всеки човек живее настоящия живот именно, защото има някакви вътрешни недостатъци, които трябва да се поправят и някакви прегрешения от миналите животи(и от настоящия живот), които трябва да се компенсират. Никой не идва в този тежък и жесток човешки живот защото е хубаво да се живее тук. Всеки е тук заради просветляването на Божествената частица в себе си. Трябва да се мине през ада, за да се оценява по достойнство Рая. Това е предначертания път на всяка Божествена душа.
Вгледайте се внимателно в себе си, наблюдавайте се много хубаво, така че да осъзнаете своя вътрешен негатив, който ви спъва към този момент и не се колебайте да работите над себе си и да предприемате всички нужни стъпки към необходимата промяна. 

За много години!

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #226 on: януари 05, 2019, 10:47:28 am »
Искам да споделя, че Господ е велик! И Господ е милостив!
Ако имате болка или трудност, която не можете в момента да разрешите, намирате се в огромно страдание, помолете се.
Помолете се силно и искрено, от душата и сърцето си.
Господ всичко може и Господ всичко дава на всеки!
Няма невъзможни неща, когато сме загазили и помолим Господ да се погрижи за нас.
И обещайте си наум, че ще се поправите, и че няма да вършите онова, което подозирате, че ви е довело до въпросната болка или трудност. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #227 on: януари 08, 2019, 06:54:45 pm »
Връщам се към темата за новата Земя. Няма смисъл да се мечтае за утопично общество. При сегашния колорит от вибрации на съзнанието от най-ниската до най-високата съдържащи се в земните жители, това е нещо невъзможно, кой каквото и да ви разправя. Идеално общество се гради от съвършени духовни хора - с високи вибрации, предани 100% на Твореца. Хората с ниски вибрации ще бъдат винаги подривни елементи в такива общества. Влязат ли в такива общества его човеците почват да сеят раздор, почват да лъжат наляво и надясно и да експлоатират беззащитните и наивните, защото все още мислят само за себе си и за удовлетворяване само на своите нужди. Его човеците нямат място в каквито и да е утопични общества.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #228 on: януари 12, 2019, 09:58:35 am »
Ако се случи този сайт да изчезне по някаква причина ще може да намерите продължението му в следната фейсбук група, където ще пиша:

https://www.facebook.com/groups/513914599103346/

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #229 on: януари 12, 2019, 09:20:43 pm »
Знам с голяма сигурност кой бях през миналото си въплъщение. Имам редица улики от личен характер, които сочат в дадена посока. Но кой съм бил в миналия си живот, колкото и важен(или незначителен) да е бил този човек тогава, сега за мен вече няма значение, защото който и да съм бил съм си изпял навремето песента. А сега вече пея нова песен, това е нов живот, нова надежда и нова възможност.
Никой ясновидец не би ми разкрил кой съм бил в миналия си живот, колкото и да бях се ровил, защото така съм се зарекъл да бъде преди да се въплътя. Трябвало е да намеря сам отговора за всичко. В това въплъщение трябва да мина всичко самостоятелно - сам да се отгледам, сам да се съхраня, сам да се събудя, сам да намеря смисъла на живота си, сам да създам вяра в душата и сърцето си, сам да се грижа за себе си и сам да се дигам, когато съм паднал. Сам да открия най-дълбоката Любов в себе си. Сам, заедно с постоянната помощ от Небесата.
Благодаря на Господа, че ми е дал такъв труден и сложен живот, така че с едно въплъщение да реша много проблеми на своята душа наведнъж. Амин!   
« Last Edit: януари 13, 2019, 08:06:39 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #230 on: януари 19, 2019, 10:10:14 am »
Разделението между хората е неизбежно явление, понеже всеки отделен човек се намира на някакво различно ниво на осъзнаване вследствие, на което прави свои собствени избори, които го водят по някаква пътека. И всеки върви по пътеката, която той сътворява чрез собствения си избор. И разделението между хората представлява всичките тези най-различни пътеки на движение. Тези многобройни и разностранни пътеки обаче водят към две основни направления в контекста на състоящото се възнесение - направленията на светлината и на тъмнината. Това ще е голямото разделение на хората и консолидиране на всички техни пътища по тези две главни направления. И всеки получава и заслужава плодовете, които намира на своя път, защото е направил всичките избори, които са го пренесли върху този път.
Пътищата, по които сме тръгнали не са еднопосочни, чрез нашия избор ние можем да поемем по всяко време в друга посока и да се задържим в тази посока. Всичко зависи от това, какво ни се иска, какво ни влече, какво обичаме, какво искаме да изпитаме бидейки тук и сега.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #231 on: януари 19, 2019, 10:24:16 am »
Маркерът на голямото разделение е година 2024 и това е изборът на всяка душа в коя посока ще поеме - по пътя на възнесението към 4-та плътност на новата земя или по пътя на тежките уроци и изпитания на 3-та плътност. Голямото разделение няма да стане изведнъж като дойде тази година, то става в продължение на много години вече, а този маркер само ще отбележи кой в каква посока се е понесъл трайно. И хората от четвърта плътност ще започнат да работят заедно по неведоми пътища автоматично и тяхната сила ще стане огромна и тяхната светлина ще бъде велика. Хората от трета плътност ще продължат с обичайните си нисковибрационни занимания, но вече ще бъдат сами на този си път, без помощта и работната сила на светлите хора.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #232 on: януари 19, 2019, 12:33:57 pm »
В тези транзитни години за светлите хора изкристализира(изяснява се) видението за новия свят. Това е подробна визия за цялото му устройство и как ще стане възможно всеки един човек, който живее в този нов свят да бъде неделима част от него и неделима част от цялата му човешка общност. Изяснява се в нашите съзнания от какво има нужда този нов свят и от какво няма нужда, което ще остане в стария свят. Когато визията за света става все по-ясна, когато почти можем да го опитаме със сетивата си ще се разгори и желанието да заживеем в такъв нов свят. И всичко старо от тримерния свят няма да носи удовлетворението, което е носило по-рано. Ще се стремим към новия свят и към новото ни вътрешно аз, което е първата причина за проявяването на новия свят. Този стремеж ще завладее голямо множество от хора, които ще бойкотират старото и нефункционалното, старото, което повече не носи удовлетворение и ще търсят и изискват промени на всяко възможно ниво на общественото устройство. И не само че ще търсят, но ще започнат активно и директно да работят по осъществяването на необходимите промени.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #233 on: януари 23, 2019, 08:39:20 pm »
Божествените души, които се намират сега на Земята са единствените Божествени души в цялата вселена. Затова има такова желание за подтисничество от страна на недружелюбните звездни раси. Те не искат Божествените души да се събудят за силите и възможностите си.
Затова планетата Земя е толкова важно място и е наблюдавана и обгрижвана постоянно от Висшите сили, особено сега през процеса на възнесението.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #234 on: януари 25, 2019, 07:59:51 am »
Безусловната любов има аспект на непривързване, който е много важен урок за усвояване. Да не се привързваш към всичко, което е материално и преходно, тоест с начало и край.
Което значи с още по-други думи да не си създаваме нищо скъпо на Земята, което е преходно, да не си създаваме и нищо скъпо отвъд Земята, което също е преходно. Защото, което правим скъпо след това трудно се разделяме с него. А неминуемо идва момент, когато трябва да се разделим с преходните неща. Измежду преходните неща това е целия външен проявен свят, всичко което се намира в света включително и ние хората. Това означава, че не трябва да се привързваме към хората, към най-близките си хора, към семейството си, към децата си, към приятелите си и към самите себе си. И другите хора не трябва да се привързват към нас.
Формата ще се промени и ще изчезне. Човека, който знаеш сега като човек е обречен да изчезне. И душата на човека е временно явление, с много много дълъг живот, но все пак не е вечен. Само духа остава завинаги, духа пребъдва, духа е истинския живот. Стремете се към духа, обичайте своя колективен велик дух, привързвайте се към своя колективен велик дух, това е единствената истина. 
« Last Edit: януари 25, 2019, 03:04:38 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #235 on: януари 25, 2019, 04:23:53 pm »
Да не се привързваш не значи да бъдеш леден и безчувствен. Способността да не се привързваш не трябва да е противоречива с обичащата душа. И най-любим човек да имаш трябва да можеш да го/я пускаш на свобода. Но когато дойде време за раздяла безграничната любов ще изпрати любимия си човек с много радост и попътен вятър към следващото му/й духовно пътешествие.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #236 on: януари 27, 2019, 08:32:07 pm »
За първи път в публикувания днес чанелинг на Шанни в Абсолютера се разкрива смисъла на Астралния свят и как е свързан с нашия материален свят.
За първи път също във вчера публикувания чанелинг на Михаил О., владиката Серапис Бей разкрива информацията защо не можем да си спомним предишните въплъщения и наред с това разкрива същността на душата. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #237 on: януари 31, 2019, 09:42:38 am »
Както е казано да не осъждаме, ето и значението му конкретно. Да не осъждаме човека/душата за грешките му. Душата и човека са божествени същества, които се учат в света на илюзията и объркването. Техните действия може да не се идеални докато се учат, но всичко това е поправимо и няма нужда самия човек да се обявява за грешен.
Но трябва да се научим да разпознаваме кое е грешка и кое не е грешка и ако е нужно да се показва и обяснява защо човек се намира в грешка. Но това само ако ние самите не правим такива грешки. Ако сме съзрели гредата в своите очи, тогава можем да показваме сламките в очите на другите. Изтъкването на грешките може да стане, само ако човека те засяга директно с действията си(напада и наранява твоята цялост) или търси информация защо се намира в грешка и как да се изправи. Да се изтъкват грешките на другите без тяхната съпричастност е нарушение на закона на свободната воля.
« Last Edit: февруари 27, 2019, 07:05:34 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #238 on: февруари 04, 2019, 07:57:58 am »
Процеса на възнесение представлява ускорение на човешката съзнателност, с други думи това е ускорение на вибрацията на частиците, съставляващи душевната ни енергия, като следствие от разширяване на само-осъзнаването. Осъзнаването на Истината в условията на тотално объркване представлява това разширяване и ускорение на разума, което ни променя вътрешно, променя дълбочината на всичко, в което вярваме, нашите убеждения, което от своя страна отваря допълнително още нови хоризонти и постепенно процеса на вътрешно изчистване от негативния баласт напредва и буквално ставаме по-леки, по-свободни и по-лесно се издигаме към по-горните сфери.
« Last Edit: февруари 04, 2019, 08:14:40 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #239 on: февруари 08, 2019, 08:37:39 pm »
Забележителна поредица от съобщения на Ел Мория за създаването на Вселената започна днес в Абсолютера чрез Михаил О.