Author Topic: Планета Земя 4D/5D  (Read 14517 times)

0 Members и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Планета Земя 4D/5D
« Reply #240 on: януари 12, 2019, 09:58:35 am »
Ако се случи този сайт да изчезне по някаква причина ще може да намерите продължението му в следната фейсбук група, където ще пиша:

https://www.facebook.com/groups/513914599103346/

Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #241 on: януари 12, 2019, 09:20:43 pm »
Знам с голяма сигурност кой бях през миналото си въплъщение. Имам редица улики от личен характер, които сочат в дадена посока. Но кой съм бил в миналия си живот, колкото и важен(или незначителен) да е бил този човек тогава, сега за мен вече няма значение, защото който и да съм бил съм си изпял навремето песента. А сега вече пея нова песен, това е нов живот, нова надежда и нова възможност.
Никой ясновидец не би ми разкрил кой съм бил в миналия си живот, колкото и да бях се ровил, защото така съм се зарекъл да бъде преди да се въплътя. Трябвало е да намеря сам отговора за всичко. В това въплъщение трябва да мина всичко самостоятелно - сам да се отгледам, сам да се съхраня, сам да се събудя, сам да намеря смисъла на живота си, сам да създам вяра в душата и сърцето си, сам да се грижа за себе си и сам да се дигам, когато съм паднал. Сам да открия най-дълбоката Любов в себе си. Сам, заедно с постоянната помощ от Небесата.
Благодаря на Господа, че ми е дал такъв труден и сложен живот, така че с едно въплъщение да реша много проблеми на своята душа наведнъж. Амин!   
« Last Edit: януари 13, 2019, 08:06:39 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #242 on: януари 13, 2019, 09:56:08 am »
В днешното съобщение Отец Абсолют чрез Марта казва, че клонирането на хора е реалност и на света има стотици хиляди живеещи клонинги. Те са създадени от чистите рептилоиди, чрез генетично модифицирани яйцеклетки дарени от човешки жени(откраднати от програми за борба с безплодието). След генетичната модификация в клонинга остава само това програмиране, което е изгодно за рептилоидите. Такива клонинги не обладават божествена частица и са напълно зависими откъм заробваща пропаганда и манипулация. Пише, че нямат душа, но за да могат да съществуват трябва да имат някаква душа според мен, която да осигурява енергийно захранване на физическото тяло. Пише, че ги модифицират като много привлекателни на външен вид и ги внедряват в модния и шоу бизнес, за да създават стандарти по външност и начин на живот, които чрез примера си да отклоняват божествените души от пътя, като ги съблазняват да преследват повърхностни светски цели в живота си. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #243 on: януари 13, 2019, 10:15:39 am »
След тази поредица съобщения много хора, които ги четат се питат, "ами аз дали не съм рептилоид или хибрид с двойна душа". В тези съобщения са дадени способи как да установим разликата, което пак не е много сигурно, защото объркването в този свят е огромно. Според мен най-добрия начин да разберем дали сме божествени души или хибриди, които се освобождават от рептилоидните си части е в способността си да обичаме безусловно и според чистотата на всички наши вътрешни намерения за всичко, което вършим. Когато помагаме на други хора поради какви вътрешни намерения го вършим - от чисти подбуди, да издигнем целия живот на ново духовно ниво или защото смятаме че ще извлечем някаква настояща или бъдеща изгода от указаната помощ. Рептилоида ще помага на ближния само ако има някаква полза от това, каквато и да е, дори и скрита за наблюдателите. Божествената душа помага, защото това й доставя най-голяма радост и защото чрез помощта издига духовно хората на които помага. Тоест човешките божествени души вършат всичко с Любов в служба на Бога. А рептилоидите правят всичко само за себе си, семейството си и за лоялните си групички. Рептилоидната частица е егоистична, а божествената е  безкористна.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #244 on: януари 13, 2019, 02:48:41 pm »
В тези разкрития за рептилоидите стои опасност от създаване на разделение между хората. То така или иначе има голямо разделение между хората, но сега опасността е повече за божествените души да почнат да се възприемат като нещо повече от рептолоидите, тоест да получат изпитание за собствената горделивост, което трябва да издържат.
Пред Очите на Отеца всички същества са равни и значими. За Отеца и рептилоидите и драконианците имат определена важност щом са били създадени и аз съм сигурен, че Той си ги обича еднакво всичките. И също толкова еднакво обича всички възможни същества във вселената, заедно с божествените души.

А рептилоидите, които се интересуват от духовност от практична гледна точка или като хоби има опасност да се ожесточат към божествените души, защото видиш ли те не могат да изпитват любов и състрадание и през цялото време са били водени за носа от някакви програмирания на съзнанието. Но тези рептилоиди, които са интересуват от духовна информация ако са искрени в интереса си, това показва, че имат божествена частица в себе си, която чака да бъде разкрита и подхранена. А онези, които нямат божествена частица и го вършат само като още един начин за печелене на пари, то техните вярвания, че са на духовния път може да бъдат напълно разбити и тези хора да бъдат докарани до някакви силни негативни изблици. Всичко е възможно да стане, когато догматиката, в който си вярвал безкритично през целия ти живот се руши пред очите ти. 
« Last Edit: януари 14, 2019, 03:25:01 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #245 on: януари 19, 2019, 10:10:14 am »
Разделението между хората е неизбежно явление, понеже всеки отделен човек се намира на някакво различно ниво на осъзнаване вследствие, на което прави свои собствени избори, които го водят по някаква пътека. И всеки върви по пътеката, която той сътворява чрез собствения си избор. И разделението между хората представлява всичките тези най-различни пътеки на движение. Тези многобройни и разностранни пътеки обаче водят към две основни направления в контекста на състоящото се възнесение - направленията на светлината и на тъмнината. Това ще е голямото разделение на хората и консолидиране на всички техни пътища по тези две главни направления. И всеки получава и заслужава плодовете, които намира на своя път, защото е направил всичките избори, които са го пренесли върху този път.
Пътищата, по които сме тръгнали не са еднопосочни, чрез нашия избор ние можем да поемем по всяко време в друга посока и да се задържим в тази посока. Всичко зависи от това, какво ни се иска, какво ни влече, какво обичаме, какво искаме да изпитаме бидейки тук и сега.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #246 on: януари 19, 2019, 10:24:16 am »
Маркерът на голямото разделение е година 2024 и това е изборът на всяка душа в коя посока ще поеме - по пътя на възнесението към 4-та плътност на новата земя или по пътя на тежките уроци и изпитания на 3-та плътност. Голямото разделение няма да стане изведнъж като дойде тази година, то става в продължение на много години вече, а този маркер само ще отбележи кой в каква посока се е понесъл трайно. И хората от четвърта плътност ще започнат да работят заедно по неведоми пътища автоматично и тяхната сила ще стане огромна и тяхната светлина ще бъде велика. Хората от трета плътност ще продължат с обичайните си нисковибрационни занимания, но вече ще бъдат сами на този си път, без помощта и работната сила на светлите хора.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #247 on: януари 19, 2019, 12:33:57 pm »
В тези транзитни години за светлите хора изкристализира(изяснява се) видението за новия свят. Това е подробна визия за цялото му устройство и как ще стане възможно всеки един човек, който живее в този нов свят да бъде неделима част от него и неделима част от цялата му човешка общност. Изяснява се в нашите съзнания от какво има нужда този нов свят и от какво няма нужда, което ще остане в стария свят. Когато визията за света става все по-ясна, когато почти можем да го опитаме със сетивата си ще се разгори и желанието да заживеем в такъв нов свят. И всичко старо от тримерния свят няма да носи удовлетворението, което е носило по-рано. Ще се стремим към новия свят и към новото ни вътрешно аз, което е първата причина за проявяването на новия свят. Този стремеж ще завладее голямо множество от хора, които ще бойкотират старото и нефункционалното, старото, което повече не носи удовлетворение и ще търсят и изискват промени на всяко възможно ниво на общественото устройство. И не само че ще търсят, но ще започнат активно и директно да работят по осъществяването на необходимите промени.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #248 on: януари 19, 2019, 01:06:42 pm »
Как се събаря едно цяло общество без употреба на насилие, и по-точно онези изострени негови сфери, които не работят за добруването на цялото?

Като спрем да ползваме услугите и продуктите, които тези обществени сфери ни предлагат. И така, ако знаете примерно, че фармацевтиката не ви помага за вашите страдания, то просто спирате да купувате химикалите им. Ако виждате, че лекарите не ви лекуват, преставате да ходите при тях и да търсите помощ от тях. Ако бакалията ви предлага гумени изкуствени храни преставате да посещавате това място.
В същото време с напредването на възнесението ще се появяват наистина работещи алтернативи на всичко, което сме свикнали да ползваме от старото общество и което има неблагоприятно въздействие върху човешкия организъм. И в горния ред на мисли ще се появяват истински лекари и фармацевти, които ги е грижа да излекуват своите пациенти, ще се оформят истински производители и търговци на чиста биологична храна, които ще се стремят тя да става по-достъпна за повече хора.
Аз самия, както съм писал вече, от много години бойкотирам почти всичко, което съм сметнал, че не ми върши работа. И даже работя активно за намирането на всякакви нови алтернативи, като експериментирам над самия себе си.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #249 on: януари 20, 2019, 09:03:04 am »
Когато сме забелязали, че държавата не работи за хората както трябва да работи, няма друг начин освен да я бойкотираме. В същото време не може да се каже, че държава съвсем не работи за хората, защото ако не го правеше съвсем, нямаше да я има тази държава. Държавата осигурява за хората някакъв жизнен стандарт и сигурност, това не може да й се отрече.
Замисъла на тъмния кабал за малките държави като нашата е да бъдат покорни васали на водещите държави. Чрез получаване на поредица от крупни заеми, избраните от народа продажни и безскрупулни политици за целия период на прехода успяха да изтъргашат всичките интереси на държавата ни на тъмния кабал. И сега всичко, което се случва, цялата тази т.нар. либерализация на икономиката е стриктно следван план на развитие предначертан за страната ни. Това с най-прости думи създава същите условия на бизнес като в САЩ, чрез съкращаване максимално влиянието на държавата върху частния сектор, което води постепенно до монополи, които събират големи парични средства и стават по могъщи от самата държава. Което значи, че монополите могат да правят каквото си искат - да променят законите в държавата, да си купуват партии и политически лобита, да влияят по всички възможни начини чрез подкупване на ключови фигури във официалната власт, за да изпълняват егоистичните си пъклени планове.

За нашата държава има една много важна особеност, че тук след комунизма реално няма работещ свободен частен сектор. Защото големите капитали създадени през този политически строй от народа на страната са заграбени и разпределени между стотина души в тесни фамилни кръгове, които реално имат цялата власт над държавата ни. За народа и частния бизнес са заделени само трохички и обещания, които никога не се изпълняват. Масовата приватизация се оказа масово ограбване също. Всичко, което уж се прави за народа е вид ограбване на народа. Всичките партии, които съществуват в страната ни са регистрирани от същите 100-тина души, които държат големите капитали. А бедния заблуден българин си мисли, че има право на глас и като избира дадена партия тя ще представлява интереса му. Партиите, които идват на власт и се сменят на всеки интервал от 4 години се грижат основно за добруването на тези 100-тина души и за просперирането на техните нечестно присвоени капитали. След това, може да направят нещо и за по-едрите клечки, разните бизнесмени и предприятия, за подсилване на държавната власт и контрол, за поддържане на институциите действащи и най-накрая, ако останат някакви средства и желание сред управляващите може да сторят нещо малко и за народа, така че накрая да кажат  "вижте какви чудеса направихме за вас и вие пак сте недоволни".
Та това е положението в милата ни страна. Държава отдавна няма, има родствена мафия от бивши агенти на държавна сигурност, които правят каквото си щат на тази територия. Те са инкарнация на тъмнината, работят без да знаят за дявола и след краткия си мизерен земен живот душите им ще принадлежат изцяло на дявола. Което в много случаи означава духовна втора смърт чрез Божествения огън. Така, че такива хора продават душите си на дявола за един ефимерен човешки живот срещу богатства и власт и ще си платят прескъпо за това след смъртта си.     
« Last Edit: януари 22, 2019, 10:36:39 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #250 on: януари 20, 2019, 09:11:34 am »
Така, че това адско творение наречено държава, което би трябвало да работи изцяло за добруването на народа а не го прави трябва да бъде бойкотирано безкомпромисно от светлите хора живеещи на тази велика българска земя, заради чиято свобода са се борели и умирали много честни и смели хора.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #251 on: януари 21, 2019, 07:52:36 am »
И за пореден път напомням, че след разкриването на такива несправедливости в живота, за страната ни, а след малко и за света, не бива да се реагира емоционално - с раздразнение, гняв и осъждане към въплътените хора на тъмата. Трябва винаги да сме спокойни, с разум и безпристрастност да приемаме нещата такива каквито са и несправедливостта да стане наша лична мотивация самите ние, всеки отделен човек да се стреми винаги да бъде справедлив в своите отношения с другите. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #252 on: януари 21, 2019, 07:57:42 am »
Винаги когато пред нас има демонстрирано колосално зло и огромна несправедливост и безчестие трябва да се запитаме - А Господ Бог, който е Любов, какво би сторил? И отговорът ще ви бъде даден. Отговорът винаги е прост и лесен за разбиране. Бъдете мир, носете мир вътре в душата си, носете мир в света, бъдете светлина и любов за себе си и за другите и всичко ще започне да се оправя и да се нарежда както в личното преживяване така и в колективното.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #253 on: януари 21, 2019, 08:03:42 am »
Бойкотът представлява изявената воля да се откажеш от това, което не ти върши работа. Дявола винаги изкушава, дявола винаги предлага привидно лесни решения, привидно примамливи удоволствия, но човек трябва да може да казва "Не, благодаря!". Когато откриваш най-различни неща, които не отговарят на твоята възвисена природа, които ти се насаждат като единствено решение, които биват рекламирани като единствено решение, ти трябва да имаш капацитета да разсъдиш кое за теб е полезно, кое носи светлина за твоята възвисена природа и кое те дърпа назад. Да казваш "да" на всичко, което те издига и да казваш "не" на всичко, което цели да те провали.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #254 on: януари 21, 2019, 10:40:07 am »
Сега малко за устройството на света, което е сътворено по визията на тъмния кабал(въплътени драконианци и висша каста чисти рептилоиди). Това са на практика няколко семейни кръга, които стават много силни и влиятелни през последните няколко стотин години чрез много хитри подмолни дейности, свързани с войни и банково дело. С отдаване на заеми със заробващи условия, с подклаждане на международни конфликти, които прерастват до военни действия от национален и глобален мащаб. С производство и търговия на оръжия. Със захващане на всички възможни лостове във финансовите системи на всяка една държава по света с малко изключения. И с постоянно източване на най-скъпоценните ресурси на планетата и складирането им в частни трезори. 
« Last Edit: януари 21, 2019, 10:54:34 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #255 on: януари 21, 2019, 10:50:44 am »
И така имаме тези няколко фамилии, които чрез монопола си върху парите/банките/борсите/държавите/глобалните концерни могат да манипулират общественото развитие във всяка една държава, която е под тяхно финансово влияние. Бавно и методично те прокарват желаната от тях политика във всяка страна. Ако дадена страна чрез избраните и представлявани политици каже категорично "не", което е много рядко срещано, Кабал-а оттегля всичката си финансова подкрепа и остава тази страна на произвола, сами да се оправят. Но преди това ще опита по най-различни начини да реши проблема с тази страна - дипломатично или чрез насилие, така че да не загубят влиянието си върху нея.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #256 on: януари 21, 2019, 12:11:51 pm »
Как се е стигнало до това положение, няколко фамилии сега да имат пълна власт над целия материален свят? Заради алчността на всички управници през всички времена във всички държави и територии - царе, крале, императори, султани, папи, министри, правителства, диктатори и прочие.
Голямата власт и богатства на няколкото фамилии произхожда от остатъците на Римската империя и Римо-католическата църква, които създават в началото няколко тайни окултни общества в днешно време водещи се като "клубове".

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #257 on: януари 21, 2019, 07:45:11 pm »
В България има установена двойна ос на злото. От една страна това е Кабалът, който е впил нокти във врата на малката ни държавица чрез предателствата на всички редуващите се бг правителства от началото на прехода досега. А от друга страна имаме вътрешни много опасни български паразити, бивши топ комунисти, които се крият задкулисно и държат цялата власт, която парите и дяволската хитрост могат да осигурят. Два звяра смучат живителната сила на българина незабелязано.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #258 on: януари 22, 2019, 08:08:00 am »
Дявола и злото поставят предизвикателства и тези предизвикателства са огромни, защото са на живот и смърт(буквално и преносно). Пред човека стои постоянно алтернатива, каквото избере това му се дава. Комунизма създаде едни определени трудни условия на съществуване, сега и демокрацията създаде друг тип трудни условия. Но именно в трудното и тежкото човек показва кой е той, каква е неговата стойност, какви са неговите възможности, каква е неговата сила да отстоява себе си. Можеш ли и при най-трудните условия да съхраниш огъня вътре в себе си. За истински светлия човек няма значение какво е положението в света и в държавата. Той ще носи светлината вътре в душата си и ще свети с нея независимо от проявените колективни условия.
Но в помощ на тези, които са по средата на пътя и са все още в объркване, външните условия също ще бъдат променени и трудностите и предизвикателствата постепенно ще бъдат премахнати. На всеки, който желае ще му бъде помогнато да увеличи своята вътрешна светимост.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #259 on: януари 23, 2019, 12:30:44 pm »
Света докато е населен с хора с ниски вибрации не може да бъде издигнат. По този начин и държавата ни не може да бъде оправена докато има много, които ще продължават да дърпат чергата единствено към себе си и да саботират всяко усилие на по-светлите хора да направят нещо добро за всички. Затова идва на помощ Възнесението към 4-та плътност, което е своеобразна чистка и цедка и ще отдели размирните хора от добронамерените.
Какво може да направим сега всички тези, които се стремим към светъл и истинен живот? Да продължаваме да се просветляваме индивидуално, да продължаваме с малки стъпки да проявяваме светлото около нас по възможно най-устойчиви начини, пък каквото ще да става. Ако дойде някой да събаря и разваля съграденото, ще градим пак докато имаме сила и желание, докато сме живи в този свят. В другия свят, там всичко е наред, там ще си почиваме. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #260 on: януари 23, 2019, 08:39:20 pm »
Божествените души, които се намират сега на Земята са единствените Божествени души в цялата вселена. Затова има такова желание за подтисничество от страна на недружелюбните звездни раси. Те не искат Божествените души да се събудят за силите и възможностите си.
Затова планетата Земя е толкова важно място и е наблюдавана и обгрижвана постоянно от Висшите сили, особено сега през процеса на възнесението.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #261 on: януари 25, 2019, 07:59:51 am »
Безусловната любов има аспект на непривързване, който е много важен урок за усвояване. Да не се привързваш към всичко, което е материално и преходно, тоест с начало и край.
Което значи с още по-други думи да не си създаваме нищо скъпо на Земята, което е преходно, да не си създаваме и нищо скъпо отвъд Земята, което също е преходно. Защото, което правим скъпо след това трудно се разделяме с него. А неминуемо идва момент, когато трябва да се разделим с преходните неща. Измежду преходните неща това е целия външен проявен свят, всичко което се намира в света включително и ние хората. Това означава, че не трябва да се привързваме към хората, към най-близките си хора, към семейството си, към децата си, към приятелите си и към самите себе си. И другите хора не трябва да се привързват към нас.
Формата ще се промени и ще изчезне. Човека, който знаеш сега като човек е обречен да изчезне. И душата на човека е временно явление, с много много дълъг живот, но все пак не е вечен. Само духа остава завинаги, духа пребъдва, духа е истинския живот. Стремете се към духа, обичайте своя колективен велик дух, привързвайте се към своя колективен велик дух, това е единствената истина. 
« Last Edit: януари 25, 2019, 03:04:38 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #262 on: януари 25, 2019, 04:23:53 pm »
Да не се привързваш не значи да бъдеш леден и безчувствен. Способността да не се привързваш не трябва да е противоречива с обичащата душа. И най-любим човек да имаш трябва да можеш да го/я пускаш на свобода. Но когато дойде време за раздяла безграничната любов ще изпрати любимия си човек с много радост и попътен вятър към следващото му/й духовно пътешествие.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #263 on: януари 26, 2019, 10:49:14 am »
Глобалистките амбиции на тъмния кабал представляват тотална хегемония на идеологията на драконианците и рептолоидите.
Един тираничен владетел хванал в ръцете си целия свят.  Той чрез много прикрити лостове(глобална държава, глобално правителство, глобални монополни холдинги) да командва и направлява всичко и всеки. Целта на тази абсолютна власт е докарване на цялото население в робска позиция на подчинение чрез сплашване за собствения му живот, и по този начин поставянето му под пълен контрол. Ако тиранина горе на социалната пирамида поиска всички да страдат контролът му ще създаде всички необходими условия на живот така че цялото население да бъде подтикнато да страда и да създава тъмна хранителна енергия за своите поробители. В такъв режим има по една монополна компания, която да определя вектора на движение на всеки аспект на човешкия живот. Например ще има един производител на пшеница, който ще произвежда такава гмо пшеница, която служи на целите на кабала. С други думи ще има по една водеща компания, която ще предоставя на глобалното население един "перфектен" продукт. Например ако си жаден няма да пиеш вода, ами ще пиеш само кока кола. Ако си гладен ще ядеш само макдоналдс, защото ще е определено като най-добрата храна за теб от всички здравни организации финансирани от кабал-а. И всичко останало, което се явява конкуренция ще бъде постепенно надвито и подтиснато чрез силата на монополите.
Ето това са целите на тъмния кабал, които никога няма да видят реализация в този свят. Но може да си представите за какво колосално зло става въпрос, което се придвижваше бавно и методично в планетарното идейно пространство и все още се придвижва но вече няма свои ревностни водачи. Защото главата на змията е отрязана. Драконианците, които командваха парада са прогонени от този свят. Остават въплътените драконианци и рептилоиди, намиращи се на много високи позиции и с власт, които постепенно ще бъдат уличени и изловени с напредването на процеса на възнесение. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #264 on: януари 27, 2019, 09:54:33 am »
Кабалът иска да направи организацията си господ-ар на Земята. И към това се стремят всички самозабравили се хора, които не вярват или не признават истинския Господ. Всеки самозабравил се човек, който се докопа до по-голяма власт превръща себе си в същински тиранин, който замисля постоянно как да контролира и да използва до колкото е възможно, подвластните му маси от хора без вторите да могат да се обединят и да го бутнат от пиедестала му. Това са правели повечето управници с най-различни титли през всички тъмни времена на човешката история. И всеки един, който е вършил масово зло е трупал огромна карма, която ако не е пожелавал след това да изплаща е бил изпращан в ада на още по-трудни изпитания пък дано да му дойде акъла. Ако упорството продължава адските хора преживяват втора смърт чрез разформироване на душите им.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #265 on: януари 27, 2019, 10:11:49 am »
Някои се питат дали душите на драконианци и рептилоиди подлежат на кармични разплащания. И отговорът разбира се е положителен. Всяка душа, която и да е, откъдето и да идва веднъж влезе ли в енергийно пространство на Гайя не може да излезе сама от него без да е усвоила всички уроци, които 3-та плътност предлага и преди да се е разплатила с всеки, с който е имала вземане-даване енергийно.
В сегашното време на възнесение, когато преражданията свързани с изпитанията на 3-та плътност се прекращават душите на грешниците се преместват от Висшите сили в друго планетарно пространство, което е организирано по същия начин както нашата Земя, където продължават с преражданията си, докато се балансират и изчистят.
Друг може да запита, ами когато ти липсват горните три чакри възможно ли е да се балансираш и изчистиш от греха. Възможно е, но става по пътищата на практичността и целесъобразността вкарани в руслото на мира и целите за по-масово хармонично съществуване. Може да нямат Божествена Любов в душата си, но имат ум и съзнателност, което е напълно достатъчно да се създават нови по-светли вярвания, по-широки и обхватни от дуалните, които да променят и начина им на живот.
« Last Edit: януари 27, 2019, 03:00:20 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #266 on: януари 27, 2019, 10:26:28 am »
За пример, има много души на драконианци и рептилоиди, които са се отцепили от своите тъмни общества с идеята, че повече не искат да са част от тези империалистични доминантни структури и сега вървят по светли пътища и работят за увеличаване на Светлината във Вселената. Много от тези души днес са част от командата на Аштар и Галактическата федерация на Светлината и съдействат за процеса на възнесение на Земята.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #267 on: януари 27, 2019, 02:57:19 pm »
Когато драконианци и рептилоиди минават на светлата страна и почват да живеят съобразно законите на Твореца техния страховит външен вид се променя постепенно, чертите им се смегчават значително, лицата им стават симпатични, духовити и усмихнати.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #268 on: януари 27, 2019, 08:32:07 pm »
За първи път в публикувания днес чанелинг на Шанни в Абсолютера се разкрива смисъла на Астралния свят и как е свързан с нашия материален свят.
За първи път също във вчера публикувания чанелинг на Михаил О., владиката Серапис Бей разкрива информацията защо не можем да си спомним предишните въплъщения и наред с това разкрива същността на душата. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #269 on: януари 29, 2019, 08:04:22 am »
А в публикувания тази сутрин чанелинг на Отец Абсолют чрез Марта се разкрива, че клонираните хора живеят без душа и енергийно зависят изцяло от другите. Създаването на клонинги от рептилоидите е най-голямото престъпление срещу законите във вселената. Трудно е да си представиш жестокостта, която е нужна, за да създадеш същество, което е обречено да се мъчи без смисъл и без продължение и развитие, с един единствен физически живот.