Author Topic: Планета Земя 4D/5D  (Read 12581 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Планета Земя 4D/5D
« Reply #240 on: януари 12, 2019, 09:58:35 am »
Ако се случи този сайт да изчезне по някаква причина ще може да намерите продължението му в следната фейсбук група, където ще пиша:

https://www.facebook.com/groups/513914599103346/

Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #241 on: януари 12, 2019, 09:20:43 pm »
Знам с голяма сигурност кой бях през миналото си въплъщение. Имам редица улики от личен характер, които сочат в дадена посока. Но кой съм бил в миналия си живот, колкото и важен(или незначителен) да е бил този човек тогава, сега за мен вече няма значение, защото който и да съм бил съм си изпял навремето песента. А сега вече пея нова песен, това е нов живот, нова надежда и нова възможност.
Никой ясновидец не би ми разкрил кой съм бил в миналия си живот, колкото и да бях се ровил, защото така съм се зарекъл да бъде преди да се въплътя. Трябвало е да намеря сам отговора за всичко. В това въплъщение трябва да мина всичко самостоятелно - сам да се отгледам, сам да се съхраня, сам да се събудя, сам да намеря смисъла на живота си, сам да създам вяра в душата и сърцето си, сам да се грижа за себе си и сам да се дигам, когато съм паднал. Сам да открия най-дълбоката Любов в себе си. Сам, заедно с постоянната помощ от Небесата.
Благодаря на Господа, че ми е дал такъв труден и сложен живот, така че с едно въплъщение да реша много проблеми на своята душа наведнъж. Амин!   
« Last Edit: януари 13, 2019, 08:06:39 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #242 on: януари 13, 2019, 09:56:08 am »
В днешното съобщение Отец Абсолют чрез Марта казва, че клонирането на хора е реалност и на света има стотици хиляди живеещи клонинги. Те са създадени от чистите рептилоиди, чрез генетично модифицирани яйцеклетки дарени от човешки жени(откраднати от програми за борба с безплодието). След генетичната модификация в клонинга остава само това програмиране, което е изгодно за рептилоидите. Такива клонинги не обладават божествена частица и са напълно зависими откъм заробваща пропаганда и манипулация. Пише, че нямат душа, но за да могат да съществуват трябва да имат някаква душа според мен, която да осигурява енергийно захранване на физическото тяло. Пише, че ги модифицират като много привлекателни на външен вид и ги внедряват в модния и шоу бизнес, за да създават стандарти по външност и начин на живот, които чрез примера си да отклоняват божествените души от пътя, като ги съблазняват да преследват повърхностни светски цели в живота си. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #243 on: януари 13, 2019, 10:15:39 am »
След тази поредица съобщения много хора, които ги четат се питат, "ами аз дали не съм рептилоид или хибрид с двойна душа". В тези съобщения са дадени способи как да установим разликата, което пак не е много сигурно, защото объркването в този свят е огромно. Според мен най-добрия начин да разберем дали сме божествени души или хибриди, които се освобождават от рептилоидните си части е в способността си да обичаме безусловно и според чистотата на всички наши вътрешни намерения за всичко, което вършим. Когато помагаме на други хора поради какви вътрешни намерения го вършим - от чисти подбуди, да издигнем целия живот на ново духовно ниво или защото смятаме че ще извлечем някаква настояща или бъдеща изгода от указаната помощ. Рептилоида ще помага на ближния само ако има някаква полза от това, каквато и да е, дори и скрита за наблюдателите. Божествената душа помага, защото това й доставя най-голяма радост и защото чрез помощта издига духовно хората на които помага. Тоест човешките божествени души вършат всичко с Любов в служба на Бога. А рептилоидите правят всичко само за себе си, семейството си и за лоялните си групички. Рептилоидната частица е егоистична, а божествената е  безкористна.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #244 on: януари 13, 2019, 02:48:41 pm »
В тези разкрития за рептилоидите стои опасност от създаване на разделение между хората. То така или иначе има голямо разделение между хората, но сега опасността е повече за божествените души да почнат да се възприемат като нещо повече от рептолоидите, тоест да получат изпитание за собствената горделивост, което трябва да издържат.
Пред Очите на Отеца всички същества са равни и значими. За Отеца и рептилоидите и драконианците имат определена важност щом са били създадени и аз съм сигурен, че Той си ги обича еднакво всичките. И също толкова еднакво обича всички възможни същества във вселената, заедно с божествените души.

А рептилоидите, които се интересуват от духовност от практична гледна точка или като хоби има опасност да се ожесточат към божествените души, защото видиш ли те не могат да изпитват любов и състрадание и през цялото време са били водени за носа от някакви програмирания на съзнанието. Но тези рептилоиди, които са интересуват от духовна информация ако са искрени в интереса си, това показва, че имат божествена частица в себе си, която чака да бъде разкрита и подхранена. А онези, които нямат божествена частица и го вършат само като още един начин за печелене на пари, то техните вярвания, че са на духовния път може да бъдат напълно разбити и тези хора да бъдат докарани до някакви силни негативни изблици. Всичко е възможно да стане, когато догматиката, в който си вярвал безкритично през целия ти живот се руши пред очите ти. 
« Last Edit: януари 14, 2019, 03:25:01 pm by velaskes »