Author Topic: Планета Земя 4D/5D  (Read 24196 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Планета Земя 4D/5D
« Reply #300 on: юли 02, 2019, 01:16:21 pm »
Ето малко повече инфо за 5G технологията. За разлика от досегашните 4G и LTE електро-магнитните вълни са по-къси и не могат да минават дълги разстояния. При 4G предавателните кули могат да бъдат на няколко километра разстояние една от друга, вълните са дълги и имат голямо покритие. За да се създаде 5G мрежа предавателите трябва да се поставят буквално на всеки блок на няколко места в него и на всяка къща. То е подобно на wi-fi модемите и тяхното слабо покритие. Тази технология не е нова, но досега е била използвана единствено от военните и не се знае какво ще бъде влиянието върху хората и животинския свят при масово приложение. Точно затова има съмнения и опасения, че нещата се претупват(за да се спестят средства и да се правят бързи печалби), без да са проверени от здравословна гледна точка.
То е ясно, че всеки който малко е информиран няма да позволи да монтират такова устройство на къщата му, но фирмите ще ги монтират по уличната мрежа, по стълбовете, по дърветата и пак ще постигнат някакво покритие. 

Ако това стане, за да се предпазим най-лесното е да не ставаме абонати и да не включваме приемниците на мобилна мрежа на своите телефони докато се намират в близост до нас. Или ако ви потрябва ползвайте за кратко и изключвайте конектора на телефона си, така както си изключваме wi-fi, когато не се ползва. Най-голямото облъчване става, когато се установи връзка между предавателя и приемника на телефона.
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #301 on: юли 06, 2019, 10:57:32 am »
От време на време се повтарям, за да напомня някои важни "истини".

Най-добрия начин да помогнеш на друг човек е ако имаш добра насока да му я дадеш, да му я изложиш по достъпен начин за разбиране. Оттам нататък този човек какво ще направи с твоя съвет си е негова работа. Теб това не те засяга. Каквото си могъл направил си. Онзи човек може и да си бие главата и да страда пренебрегвайки твоя добър съвет, това теб не те касае. 
Ние нямаме отговорност към другите хора и не сме длъжни да правим каквото и да е за другите хора. Ако правим добро за другия е защото сме пожелали така(и защото другата страна е потърсила помощ). Понеже това е напълно естествено за нашата любяща същност и натура и като може да се помогне не бива да се отказва.

В същото време не можем да променяме другите хора по наш образец и да диктуваме как да се променят по наша команда. Това е напълно неприемливо и създава кармични връзки и последствия.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #302 on: юли 07, 2019, 07:59:15 pm »
Отделния човек няма задължения и отговорност дори към членовете на своето семейство с изключение на собствените деца, които трябва да отгледа до необходимата възраст, когато биха могли да се грижат сами за себе си и да живеят самостоятелно.
Всички външно наложени отговорности и задължения към другите хора са тъмнина и водят към разрушаване на вътрешното равновесие и съответно към увеличаване на страданието.
Родителя има отговорност да отгледа децата си и ако не го направи създава кармически последствия за себе си. Но децата нямат отговорност към родителите си, това е тъмнина и дисбаланс. Старите хора не трябва да стават болни и безпомощни в старостта си. Това, че стават такива е тяхна лична отговорност според начина на живот, който живеят. Не бива да създават отговорност и задължения към своите деца, да се грижат за тях, защото след това ще се разплащат прескъпо в следващите си превъплъщения. Всеки трябва да умее да се грижи за себе си до края на своя живот и да не задължава другите със собствените си трудности и проблеми. От своя страна добрите и благодарни деца доброволно биха могли да се съгласят да се грижат за своите болни и изпаднали родители, това вече е друго нещо, това е състрадание, любов и доброта. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #303 on: юли 08, 2019, 08:03:12 am »
Към кой имаме винаги отговорност? Само към своята душа докато набира разнообразен опит и се намира в объркване. Към своята душа отговорността ни е пълна и ще бъде предявена рано или късно ако се опитваме да я отбягваме. Тази отговорност е също така към нашия Господ, защото душата е едно с Господа. Отговорността е свързана с нашите проявления в света, с нашите неблагоразумни действия най-вече спрямо другите хора-души. От тази отговорност няма измъкване, всеки си я понася самостоятелно, тихо и търпеливо. Понякога това е единствения начин другите към които сме прегрешили в миналите си превъплъщения да ни опростят дълговете.

Живота никога не е еднозначен и по същия начин отговорностите ни са индивидуални и специфични според сложността на въплъщението, което сме си подбрали. И като дефинирам по-горе отговорностите между родители и деца, те също не са еднозначни, в тях има множество фактори и променливи, които не могат да се обхванат с един простичък анализ. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #304 on: юли 09, 2019, 08:16:05 am »
Освобождение

Кога настъпва освобождението и какво е то в същността си?
Освобождението е вътрешно състояние на непривързаност към света.
По всяко време да си свободен от всичко светско, от всичко външно заобикалящо, да не те определя дори едно нещо от света. Това е състояние на пълно единение с всичко съществуващо. Само чрез единение е възможно да бъдеш непривързан. Когато си станал всичко и всеки нямаш нужди да обладаваш някаква друга същност, ти си всяка една същност и всяка една същност е част от теб. В това състояние настъпва освобождаване от всички илюзии и страхове. Страховете са илюзии. Илюзиите изглеждат като истински и могат да бъдат страшни, кошмарни, болезнени и ограничаващи. Краят на всички илюзии и страхове е велико освобождение. Все едно няколко ката пранги, с които си бил обвързан се превръщат в прах и ти отново можеш да летиш свободно.
Освобождението е прекращаване на идентификациите с временните части от това, което съм аз сега. Имам физическо тяло, но това не съм аз. Имам 5 сетива, но те не ми разкриват цялата истина. Имам някакви притежания от които се ползвам, но те не са нещо без което не мога да съществувам. На практика освобождението е съзнателно разчистване на какво наистина ми е необходимо и за какво ми е необходимо. Има неща, което ползвам временно и от които ще продължавам да се ползвам докато съм жив, но трябва да се помни, че те не определят кой съм аз и винаги мога да съществувам без тях.
Когато настъпи момента за разделение с тази земна светска реалност, за да се освободя трябва да не е останало нито едно желание и нито едно съжаление свързано с тази реалност. Такава непривързаност трябва да се изглади вътрешно, за да полети душата към нови висоти и да преодолее земното притегляне.
« Last Edit: юли 10, 2019, 08:37:46 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #305 on: юли 10, 2019, 08:45:42 pm »
Това за освобождението, да нямаш едно желание и едно съжаление за света е малко стара информация, която винаги е била актуална, но сега реалността е друга. Сега на прага на възнесението портала е отворен и цедката за преминаване е по-широка. Достатъчно е да си миролюбив и доброжелателен и се квалифицираш за следващата фаза - 5-то измерение. Там ще има още уроци за усвояване, но сравнено с 3-то измерение живота ще е като в рай.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #306 on: юли 12, 2019, 07:32:09 am »
По отношение на 3-те дни тъмнина - събитието на възнесението, ще направя едно уточнение с алтернативна възможна информация относно какво ще стане с хората, които ще останат в 3-та плътност. И за тях ще се разкрие моментно просветление за свързаност с Безкрайния Творец, което след това ще забравят и живота им ще продължи по същия начин. Но това малко просветление ще им вдъхне вътрешна увереност и спокойствие, че всичко е напълно в реда на нещата. Няма да има паника и лудост по повод тази грандиозна промяна. Те ще се окажат на друга планета с подобни условия на живот като тази, която са напуснали физически. Планетата и условията на живот няма да бъдат различими от тези на земните. От човешка гледна точка ще продължи заблуждението, че се намират на Земята. Различното от предишната информация, която съм писал тук е, че хората от трета плътност също ще напуснат Земята по време на възнесението, те няма да останат тук и да се мъчат и да преживяват разпадането и разформироването на 3-та плътност. Това е милостта на Създателя и на Светлите Сили към своите обучаващите се частици. Светлите сили начело с Господа винаги действат с Любов към всичко и всички. Този процес ще бъде напълно безболезнен за всички, като един прекрасен сън ще премине.

В същото време тези, които ще преминат в 4-та плътност няма да забравят момента на просветление, защото завесата за тях ще пада прогресивно оказвайки се на новата Земя. 
« Last Edit: юли 12, 2019, 07:37:36 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #307 on: юли 15, 2019, 08:55:06 am »
По отношение разпадането на 3-та плътност. Възможно е да не се разпадне. След като се обезлюди напълно, след като всичките хора напуснат 3Д версията на планетата след масовото събитие на възнесението е възможно да започне един процес на пълно прочистване и възобновянане. Всичкото замърсяване създадено от човечеството да бъде елиминирано чрез най-различни природни процеси и извънземни технологии. И природното равновесие да бъде възстановено. Което означава, че растителния и животинския свят ще продължат да съществуват, като и те ще бъдат възстановени до своя оптимален вариант. Когато това стане тук може да започне нов цикъл на развитие на ново 3Д човечество. Това разбира се са спекулации от моя страна, но ако замърсяването е възможно да се прочисти защо да се разрушава нещо, което е градено и еволюирало 4.6 милиарда години. Само Безкрайния Творец Абсолют знае какво ще стане с 3-та плътност на нашата планета. Всички варианти на всичко са били разигравани безкрайно много пъти през вселенското развитие на планетите и Абсолюта знае кой вариант е най-подходящ за дадени условия. Ние тук можем само да си представяме най-различните развития според нашата временно ограничена перспектива.