Author Topic: Планета Земя 4D/5D  (Read 26236 times)

0 Members и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Планета Земя 4D/5D
« Reply #270 on: юни 06, 2019, 09:50:47 pm »
Майката Земя връща боклуците обратно на хората, които я замърсяват. Цели реки от боклуци прииждат и се събират на едно място след поройните дъждове.
Наблюдавайте внимателно какво се случва по света сега, всичко негативно и неправилно, което човека прави с природата ще се връща обратно при него.
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #271 on: юни 11, 2019, 10:11:11 pm »
Какво е свободния избор

Този феномен съществува само в тези измерения, където душата се впуска в опитност чрез самозабрава. Появяваш се в този свят като празна дъска, на която пишеш през целия си живот. Без спомен за това преди. Не знаеш кой си, не знаеш почти нищо, не си сигурен на 100%. Само в такива условия е възможен свободния избор. За да има свободен избор трябва да има условия на объркване и така да има между какво да се избира. Ако знаеш всичко и ако знаеш условията по обективния им начин то избор не съществува, защото винаги ще избираш най-доброто налично от всичко възможно. За теб това би било най-естественото нещо. Ако знаеш че раят е твоя дом ще отидеш ли в ада или някъде другаде. Ако знаеш, че си съвършена Божествена Любов ще избираш ли нещо друго по-различно. Но понеже не знаем, така се получава.
За да има свободен избор в даден свят не трябва да има нещо, което директно да напомня за абсолютните условия, които са решени да се забравят временно. Забравянето трябва да е напълно реалистично и поглъщащо като опитност. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #272 on: юни 12, 2019, 10:25:21 am »
Наблюдавам във фейсбука публикуват разни снимки след преваляване на град по някои места по света, където размера на ледените късове наподобява на тенис топка и си мисля, че това може да е манипулация. Защото ако толкова голяма ледена топка падне от височината, от която пада няма начин да не се разбие на малки части при достигането на повърхността на Земята.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #273 on: юни 12, 2019, 10:36:18 am »
Отделно ако ледени тенис топки падаха от небето щеше да има много загинали хора и много разрушено имущество. Просто някой иска да ви накара да се страхувате за живота си, когато вали, публикувайки подобна манипулация.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #274 on: юни 21, 2019, 07:20:13 pm »
Кои са божествените души, които ще се възнасят в 4-та плътност? Това са фрагментациите на "Аз Съм" или както е познат като Йехова(Яхве). Това са същите божествени  души, които са изпаднали от Рая навремето, когато са били предизвикани дали ще пожелаят да познаят какво е добро и зло. И те са избрали познанието пред живота в Рая.

Не всички хора, които са сега въплътени има нужда да се възнасят, защото една малка част от хората представляват въплътени звездни души, дошли само да помогнат за този процес да се придвижи. Те са преживяли вече не едно възнесение и някои от тях идват от високи плътности на осъзнаване. След процеса на възнесение те ще бъдат извлечени обратно в собствените си звездни цивилизации в съответната плътност, в която са се намирали преди това.
Много от хората, които се интересуват живо от възнесението и от духовността са такива звездни души, които реално са много напреднали, но тежкия живот в тримерността им подрязва крилете.
Специално за хората от Плеядите, искам да ви кажа, че ние няма нужда да се възнасяме. Това може да го направим ако желаем да го изпитаме, но дори и 4-та плътност няма да ни е толкова интересно, колкото домашните много по-високи вибрации на Плеядите. В четвърта плътност хората ще се учат и ще се упражняват на любов и състрадание. Това е основния мотив на новото измерение. Звездните души отдавна сме преминали тези уроци. Звездните души от 5-та и 6-та плътност усвояваме сега баланса между любов и мъдрост. Някои усвояваме най-трудните възможни уроци и живота в дуалността е благодатна почва за такива преживявания. С един куршум два заека.
Като дойде времето за евентуалното по-масово възнесение всичко ще стане напълно ясно, кой за къде е и прочие.
« Last Edit: юни 21, 2019, 07:25:16 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #275 on: юни 22, 2019, 08:39:57 am »
Има следното объркване и неяснота, която въвлича звездните души в процеса на земното възнесение, който не е за тях. Даже в посланията на Отец Абсолют чрез Марта този проблем все още не е засегнат(или аз не съм забелязал, изчитайки целия сайт).
Както казах, който желае може да изпита процеса и след това по всяко време при желание може да се върне обратно в по-високите вибрации на своята цивилизация. Това е така и е възможно, защото звездните души сме сключили договор да бъдем тук с определени условия, които като изпълним(ако успеем да изпълним, защото не е лесно) ще се върнем обратно.
Но има опасност звездната душа да пропадне живейки в дуалността, да изгуби високата си вибрация и да заспи в тази реалност. И явно това е доста сериозна опасност, защото се случва често. Тогава ако се сътвори сериозна карма преражданията в дуалността стават в кърпа вързани. И някакъв сериозен брой от тези звездни души минават през това нещо. То за тях е също безценен урок, така че няма място за съжаление. Щом дадена душа се поддава на дуалността значи има уроци, които трябва да усвоява, независимо от колко високи вибрации идва първоначално.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #276 on: юни 23, 2019, 09:06:23 am »
В Болоня, Италия вчера е паднала градушка, където ледените късове са били по-големи от обикновеното. Има щети по паркираните коли, начупени предни стъкла и надраскани и подбити ламарини. Ледените парчета не са много твърди като достигат земята и се пръскат на части, но все пак от височината, от която падат биха могли да убият човек.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #277 on: юни 28, 2019, 07:15:41 am »
Душата се заражда. Тя е подобно на растение, което покълва от семката и постепенно израства. В началото създава стебло и клони и когато клоните станат достатъчно здрави растението е готово да дава плодове. Подобно е развитието на душата. В началото сякаш я няма докато се намира в началните си фази на развитие. Постепенно развива чувства и съзнание, после съзнанието става само-съзнание и придобива способността да мисли самостоятелно и да вижда и разпознава себе си. Когато разкрива в себе си възвишени качества като любов, доброжелателност, добродетелност, мир, мъдрост ние можем да кажем, че душата е почнала да дава плод, тя се е оформила като същност на живота, която разпознава себе си като същност на живота.

Когато казваме, че дадено същество или човек нямат душа, това не означава, че буквално нямат душа. Означава, че душата в тях още не се е разкрила, че не е разцъфнала и не е вързала своите плодове. Същността и потенциала за душа се намира във всяко същество, но от самото същество и от условията в които се поставя да съществува зависи развитието на душата. 

Потапянето в негативността и злото, които са равностойни със смъртта и унищожението спират развитието на душата или ако изобщо не е имала развитие изглежда сякаш няма душа. По този начин негативните извънземни изглежда сякаш нямат душа. Най-големите злодеи в света изглежда сякаш нямат душа. Душата стои в тях латентна и чака да се наиграят с илюзорните си представи и да обърнат внимание на някакви по-висши аспекти от живота.

А противоположно на това обичащите радостни щастливи само-осъзнати хора са приветствали своята душа и тя сега ги носи на своите криле.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #278 on: юни 29, 2019, 09:10:39 am »
11:11

1-цата означава начало. 4 единици означава ново начало в 4-та плътност. С други думи ако видите случайно 4 единици това е ангелско напомняне за възнесението в 4-та плътност.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #279 on: юни 30, 2019, 01:17:17 pm »
От днешното съобщение на Отец Абсолют чрез Марта отново се говори за това как да разграничаваме божествената душа от рептолоида и клонинга. Първо по емоционалната реакция, която при човека е истинска, често спонтанна, докато при рептолоидите е заучена и фалшива. Второ по очите. При хората очите са живи, в тях гори пламък, очите на хората отразяват вътрешния им свят. При рептилоидите израза на очите изглежда празен и изкуствен. Трето - по усмивката, която при хората е свързана с изражението на очите. Тоест очите изразяват усмивката, очите се смеят. Има синхрон между усмивката и израза на очите. Докато при рептилиите връзката между очите и усмивката отсъства. Ако гледате очите им те са напълно безизразни, все едно гледаш жив труп. Устата може да се усмихва, все едно е залепена усмивка на нея, обаче с очите не могат да направят този номер. В тях е мъртвило, празнота даже жестокост. Това може да го наблюдавате и в очите на влечугите - змии, гущери, крокодили. Очите им са безизразни, празни.

« Last Edit: юни 30, 2019, 04:04:31 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #280 on: юни 30, 2019, 04:19:40 pm »
Някои след като прочетат за различаването между хора и рептилоиди може да се объркат и да помислят, че понеже не изпитват много емоции поради някакви причини може да се окажат рептилоиди. Но, рептилоидите не си задават такива въпроси. Те не се чудят, не търсят и не изследват себе си. Не правят такива анализи и сравнения с цел да намерят себе си. При тях всичко е дълбоко подсъзнателно дуално програмиране. Даже когато се стремят уловени от тренда към духовност и любов всичко, което вършат е обусловено от дуалността. Наблюдавайте внимателно хората, които се правят на много духовни и как продължават да се борят с нещо, за сметка на друго нещо, да отричат нещо за сметка на друго което утвърждават.

А липсата на емоции при някои божествени души не е съвсем липса на емоции, а ефект от трудния живот в ниските вибрации. Човек понякога се затваря, става безчувствен, претръпва пред всичкото страдание и изпитание, което му се изсипва насреща.
Има и други варианти на понижена емоционалност. Това се случва и при просветлението, когато човек става напълно безпристрастен. Емоцията я има но е вътрешна, сдържана и минималистична. Същността отива навътре, а външно се наблюдава само покой, но не мъртъв покой, а озарен жив покой. Това е същото, когато някои казват как около светците има нещо като сияние, ореол. Просветления изглежда сякаш няма емоции, но от него се излъчва сила и тихо блаженство.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #281 on: юли 01, 2019, 09:56:23 pm »
И тъй първата 5G антена предавател е монтирана днес в София от А1. Никой от тези жадни за печалба фирми не се вслушва в надигащото се негодувание на хората към този тип нова мобилна мрежа, която е разконспирирана, че ще има вредни последици за здравето на хората, а преди това фатални последици за птиците и насекомите. Като почнат да измират пчелите, тогава може бъде вече късно. То така и света е тръгнал към апокалипсис пък алчността и глупостта на хората може да го ускори още повече. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #282 on: юли 02, 2019, 07:54:34 am »
В Израел и в Белгия 5G технологията няма да се въвежда. Те вече знаят за какво става въпрос. Те знаят за вредата върху човешкия организъм от микровълновите лъчения.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #283 on: юли 02, 2019, 01:16:21 pm »
Ето малко повече инфо за 5G технологията. За разлика от досегашните 4G и LTE електро-магнитните вълни са по-къси и не могат да минават дълги разстояния. При 4G предавателните кули могат да бъдат на няколко километра разстояние една от друга, вълните са дълги и имат голямо покритие. За да се създаде 5G мрежа предавателите трябва да се поставят буквално на всеки блок на няколко места в него и на всяка къща. То е подобно на wi-fi модемите и тяхното слабо покритие. Тази технология не е нова, но досега е била използвана единствено от военните и не се знае какво ще бъде влиянието върху хората и животинския свят при масово приложение. Точно затова има съмнения и опасения, че нещата се претупват(за да се спестят средства и да се правят бързи печалби), без да са проверени от здравословна гледна точка.
То е ясно, че всеки който малко е информиран няма да позволи да монтират такова устройство на къщата му, но фирмите ще ги монтират по уличната мрежа, по стълбовете, по дърветата и пак ще постигнат някакво покритие. 

Ако това стане, за да се предпазим най-лесното е да не ставаме абонати и да не включваме приемниците на мобилна мрежа на своите телефони докато се намират в близост до нас. Или ако ви потрябва ползвайте за кратко и изключвайте конектора на телефона си, така както си изключваме wi-fi, когато не се ползва. Най-голямото облъчване става, когато се установи връзка между предавателя и приемника на телефона.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #284 on: юли 12, 2019, 07:32:09 am »
По отношение на 3-те дни тъмнина - събитието на възнесението, ще направя едно уточнение с алтернативна възможна информация относно какво ще стане с хората, които ще останат в 3-та плътност. И за тях ще се разкрие моментно просветление за свързаност с Безкрайния Творец, което след това ще забравят и живота им ще продължи по същия начин. Но това малко просветление ще им вдъхне вътрешна увереност и спокойствие, че всичко е напълно в реда на нещата. Няма да има паника и лудост по повод тази грандиозна промяна. Те ще се окажат на друга планета с подобни условия на живот като тази, която са напуснали физически. Планетата и условията на живот няма да бъдат различими от тези на земните. От човешка гледна точка ще продължи заблуждението, че се намират на Земята. Различното от предишната информация, която съм писал тук е, че хората от трета плътност също ще напуснат Земята по време на възнесението, те няма да останат тук и да се мъчат и да преживяват разпадането и разформироването на 3-та плътност. Това е милостта на Създателя и на Светлите Сили към своите обучаващите се частици. Светлите сили начело с Господа винаги действат с Любов към всичко и всички. Този процес ще бъде напълно безболезнен за всички, като един прекрасен сън ще премине.

В същото време тези, които ще преминат в 4-та плътност няма да забравят момента на просветление, защото завесата за тях ще пада прогресивно оказвайки се на новата Земя. 
« Last Edit: юли 12, 2019, 07:37:36 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #285 on: юли 15, 2019, 08:55:06 am »
По отношение разпадането на 3-та плътност. Възможно е да не се разпадне. След като се обезлюди напълно, след като всичките хора напуснат 3Д версията на планетата след масовото събитие на възнесението е възможно да започне един процес на пълно прочистване и възобновянане. Всичкото замърсяване създадено от човечеството да бъде елиминирано чрез най-различни природни процеси и извънземни технологии. И природното равновесие да бъде възстановено. Което означава, че растителния и животинския свят ще продължат да съществуват, като и те ще бъдат възстановени до своя оптимален вариант. Когато това стане тук може да започне нов цикъл на развитие на ново 3Д човечество. Това разбира се са спекулации от моя страна, но ако замърсяването е възможно да се прочисти защо да се разрушава нещо, което е градено и еволюирало 4.6 милиарда години. Само Безкрайния Творец Абсолют знае какво ще стане с 3-та плътност на нашата планета. Всички варианти на всичко са били разигравани безкрайно много пъти през вселенското развитие на планетите и Абсолюта знае кой вариант е най-подходящ за дадени условия. Ние тук можем само да си представяме най-различните развития според нашата временно ограничена перспектива. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #286 on: юли 22, 2019, 07:45:09 pm »
Малко любопитна информация за най-различните галактически същества, които са свързани с хората или просто помагат на земните жители, взето от книгата на Сал Ракели "Земята се пробужда. Пророчества 2017 - 2030 г."

https://www.multivselena.com/jivot-na-drugi-svetove/

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #287 on: юли 23, 2019, 06:55:06 am »
Много важно съобщение от Отец Абсолют чрез Марта идва днес.
Отец Абсолют казва, че положението на нашата планета става трудно и разделението между вибрациите на хората от 3-та плътност и хората от 5-та плътност придобива нетърпими за едните и другите условия и Майката Земя поради утежняващите се обстоятелства на създаващите се все повече и повече тежки тъмни енергии водещи до нарастване на природните бедствия, ще направи "салто" и ще се озове изцяло в новата реалност на 5-то измерение. Рептилоидите ще се върнат на техните планети, младите души ще се окажат на други планети в 3-то измерение, а клонингите ще престанат да съществуват. Останалите годни за възнесение ще преминат със Земята в 5-то измерение.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #288 on: юли 23, 2019, 09:08:50 pm »
Около 50 кита са открити мистериозно забити и загинали в пясъците на някакъв плаж в Исландия. Мистериозно, защото не се знае как са достигнали такова отдалечено разстояние от брега на океана навътре в сушата и защото такава голяма бройка е загинала.
Китовете и делфините от няколко години насам напускат въплъщение и се връщат в 5-то измерение, откъдето са по-принцип. Това е още едно доказателство за невярващите, че 3Д варианта на тази планета си заминава. Ще се наблюдават занапред още много такива масови напускания на редица други животински видове.   

https://themindunleashed.com/2019/07/pilot-whales-found-dead-iceland.html
« Last Edit: юли 23, 2019, 09:15:31 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #289 on: юли 24, 2019, 07:12:14 am »
Необикновени явления стават по света всеки ден. Доста високи температури бяха завладели централна Европа преди седмици, а сега се наблюдават необичайно такива във Франция - над 40 градуса. Вулкани изригват и малки земетресения се засичат почти всеки ден. Градушки с големина на тенис топки се изсипаха многократно в Италия и в страните на бивша Югославия. Сняг натрупа на над 2000 метра в Алпите. Градушка в Мексико покри улиците с дълбока покривка подобна на снежната. Всеки ден се наблюдават в небето необикновени облачни формирования, някои божествено красиви, други тъмни и страховити предвещаващи големи бури.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #290 on: юли 24, 2019, 07:25:03 am »
В съобщенията на Отец Абсолют чрез Марта включително и в днешното се казва отново и отново, че скока на Земята в пето измерение(кога ще стане) зависи и от нас хората като цяло. Колкото по-скоро се осъзнаваме и хармонизираме толкова този процес ще се ускорява и едновременно с това ще минава плавно без големи природни катаклизми и сътресения. И това е индивидуална работа, на всеки един човек да хармонизира собствените си изражения, да успокои и да омиротвори самия себе си и тогава в масовостта на това омиротворяване, което образува егрегор на светлината ще се гарантира плавния преход.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #291 on: юли 25, 2019, 06:51:23 am »
От днешното послание на Отец Абсолют се разбира, че атмическото тяло на Земята се слива с нейните физическо и етерно тела, от което се получава новата реалност в 5-то измерение. Най-високата вибрация на атмическото тяло се предава на по-долните и ги трансформира в светлинни тела. При човека става същото, което издига вибрацията ни засега до 5-та плътност на нивото на менталните ни тела. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #292 on: юли 25, 2019, 06:54:31 am »
От тази трансформация накрая ще изчезнат физическия, етерния и астралния свят на Земята. На издигащите се със Земята хора също ще изчезнат тези тела и най-долното(с най-ниската вибрация), което ще остане ще бъде менталното.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #293 on: юли 26, 2019, 08:46:53 pm »
За висшите сили на Вселената времето няма значение, те всички съществуват в безвремие извън матриците на време/пространство и могат да наблюдават едновременно множество времево-пространствени линии в най-различни реалности. За Господа още по-малко времето има някакво значение. Господа е абсолютно навсякъде, във всички реалности едновременно чрез нас и чрез всички създания пръснати по всички възможни светове. Чрез мен и чрез теб, чрез всеки човек, чрез всяка жива твар, чрез всяко растение, чрез напълно всичко Господ живее тотално в този свят. Трябва ли му на Господ да бърза за някъде, за нещо? Едва ли. И по този начин има ли нужда да се бърза за каквото и да е. Например бързането относно протичането на възнесението, което различните контактьори транслират чрез съобщенията си. Според мен всичко ще стане, когато стане, индивидуално, без да се отнема правото на свободен избор на нито една душа. Защото едно масово възнесение няма ли да е нарушение на свободния избор? Едни избират възнесението, други не го избират, това е положението. На тези дето го избират желанието се зачита и минават в новата реалност. Тези дето не го избират с какво са по-лоши от първите, че да се нарушава свободния им избор и да се прекъсва живота им с прекратяване на 3-то измерение? Работата е в това, че Господ зачита всяка една душа и нейния уникален път и както и да станат нещата законите на Вселената никога няма бъдат нарушени, най-малкото това ще стане от Господа и от Неговите помощници в лицето на Висшите сили.
« Last Edit: юли 26, 2019, 09:10:22 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #294 on: юли 28, 2019, 10:25:31 am »
От тази трансформация накрая ще изчезнат физическия, етерния и астралния свят на Земята. На издигащите се със Земята хора също ще изчезнат тези тела и най-долното(с най-ниската вибрация), което ще остане ще бъде менталното.

Ето по тази причина астралните духове се бунтуват и изкрейзват до крайности през тези времена на възнесение, понеже като се случи, ако не са успели да се поляризират към нещо по-положително енергията им ще бъде погълната от огнените високи вибрации на 5-то измерение. Астралните духове са затворени в астралното пространство на Земята, но и дори да не бяха затворени те нямат достатъчно енергия да се преместят някъде другаде сами понеже разстоянията между звездните системи са огромни. Астралното придвижване е относително бавно, много по-бавно от скоростта на светлината. Освен, че е бавно то може и да е много объркващо и опасно за несведущите, които искат да поемат по някакъв път, но не знаят къде да отидат, как да отидат там и какви препятствия могат да срещнат по пътя си.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #295 on: юли 29, 2019, 07:40:44 am »
Северния и южния полюс се затоплят, ледовете и ледниците се топят. Огромни айсберги се откъсват от континенталните шелфове на Антарктида. Северния ледовит океан за първи път от много хиляди години почва да стана отново движеща се вода по повърхността си. Огромни маси от сладка вода се вливат постепенно в световния океан променяйки солеността му и теченията му. Това не е глобално затопляне на климата уважаеми приятелю, това е затоплянето на отношенията между хората, които се събуждат за своята вътрешна Божественост. Вътрешната топлина в сърцата на хората размразява вековните ледове и променя климата на планетата. Не тъжете, че някои животински видове ще бъдат обречени от тези промени, това е неизбежно. Не слушайте кой какво казва по медиите за глобалното затопляне и какви мерки трябвало да се вземат. Никой нищо не може да направи вече, Любовта разцъфтява в сърцата на хората всеки ден все повече и повече. Нова реалност в света се формира. Не тъжете и не съжалявайте за това, което става минало и не се хващайте на емоционалната въртележка безскрупулно създавана от СМИ и новия световен ред.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #296 on: юли 30, 2019, 10:04:33 pm »
Сега ще ви кажа какво представлява астралната същност. Това е подобно на етерната същност или призраците, само че вместо да остават на Земята те стигат по-нависоко, най-много до астралното поле, което е малко над Земята като паралелна по-фина реалност, която е почти като копие на земната реалност. Астралната същност, това не е същността на душата, това е като лъжовна самоличност или да си го кажем най-откровено, това е илюзорна еманация на душата, която е вманиачена в най-различни човешки страсти. Душата се намира във високо измерение и оттам душата гледа да не пада по-долу. Но отделя малка микроскопична част от енергиите, с които разполага и чрез тях се въплъщава в случая като хора. Въплъщаването като човек на тази планета е много опасно начинание, понеже хората забравят истинската си същност и почват да се вживяват и асоциират с ролите си като хора. От създаването на привързвания към човешкия живот се получават тези производни нисши илюзорни еманации на душата, каквито са астралните същности. Понеже държат на низшите си страсти те не могат да наберат необходимия потенциал да се издигнат по-нависоко и да се върнат обратно към целостта на душата си. Не казвам, че те не са важни или че нямат божествен статут. Твърдението ми е, че те продължават и след човешкия си живот да живеят почти все едно са хора. Толкова са се вманиачили в ролите си, че изглеждат отстрани като безнадеждни случаи.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #297 on: юли 30, 2019, 10:13:16 pm »
Когато реалността на пето измерение погълне илюзорните светове - етерния и астралния свят с тях ще бъдат асимилирани и илюзорните еманации, които не са успели да се осъзнаят по-добре и по-навреме. Реално, това което става с тези еманации е зануляване на тяхната илюзорна същност и асимилиране на енергиите им обратно в Абсолюта и за тези същности играта на душите приключва на този етап. Техния опит се влива в Абсолюта, а те като индивидуалности престават да съществуват. Моето предположение е, че тези асимилирани енергии впоследствие се отделят пак като чисто нови души и се пускат за събиране на опит и еволюция във Мулти-Вселената.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #298 on: август 06, 2019, 07:50:39 am »
Света на трето измерение е училище за душата, нищо друго. Научиш ли си уроците, които ти дава Земята, този свят не трябва да има определящо значение за теб. Ти си готов да се издигнеш към следващия свят, когато му дойде времето. Каквото става и ще става в този свят, това повече не те засяга.
Но докато си тук е хубаво да използваш наученото и да помогнеш на всички, които имат нужда(и търсят) от духовно напътствие, хубаво е да бъдеш нагледен жив пример за живот във висока вибрация. Ако не си ти този пример кой друг ще бъде? Ако не си ти, който се е научил, кой друг ще може да предаде наученото на нуждаещите се? Ти, който вече имаш изградена дълбока Вяра, Надежда и Любов в душата си, ако не си ти, кой друг ще показва, че това е възможно в света? 

« Last Edit: август 06, 2019, 08:47:02 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #299 on: август 07, 2019, 09:47:55 am »
Както вече е дадена инструкция от Отец Абсолют чрез Марта ние можем да помогнем на астралните духове да минат в по-горната реалност. От една страна чрез нашия светъл пример, който те могат да наблюдават и да се поучават. И чрез конкретната практика дадена от Отец Абсолют за отваряне на портал към горното измерение и приканване на тези астрални духове, които са готови да преминат през него. Този портал създаваме и отваряме чрез нашето въображение и чрез помощта на Висшите сили. Представете си го като голяма красива сияйна врата, която се открехва и огромна светлина почва да струи през нея. Помолете астралните приятели ако желаят да минат през нея. Те също имат свободен избор и са в правото си сами да направят този избор винаги. Оттам нататък ангелите ще имат грижата за всичко останало.