Author Topic: Планета Земя 4D/5D  (Read 36688 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Планета Земя 4D/5D
« Reply #360 on: октомври 11, 2019, 07:23:38 am »
Връх Шаста в щата Калифорния(САЩ) е един много известен Плеядиански двоен портал, който води към Плеядите и към Агарта, подобно на нашия Рилски портал. Това място се цени много в американските духовни среди.
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #361 on: октомври 11, 2019, 09:16:38 am »
А Драконовите портали са поставени по най-непристъпните планински масиви, които са най-трудните и най-опасните за изкачване. Истинските опитомители на Драконовата енергия са непалските шерпи, благодарение на които става изкачването на "невъзможните" Хималайски върхове.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #362 on: октомври 12, 2019, 08:19:31 am »
И така днешното послание на Отец Абсолют чрез Марта казва да стоим в сянка, да не се показваме пред много хора, да не общуваме с много непознати хора, да се държим далеч от публични изяви, да пазим анонимност и прикритост. По този начин атаките в наша посока от други хора и астралните същности ще бъдат възможно най-малки.

Отношенията между човека и Господа са лични и интимни, не бива да се разгласяват, не бива да говори за това с никой, който не може да приеме и разбере.
Когато се свързваш с Висшите Сили бъди напълно сам със себе си, в тишина, в изолация, в пълно спокойствие, без емоции, без мисли, това са идеалните условия Духа да проговори вътре чрез теб.

Моята функция, както съм казвал и преди е на разрушител. Всеки, който се свърже с мен и си позволи смелостта да продължи да общува с мен ще бъде напълно разрушен, неговите илюзии ще бъдат осветени до крайност и това ще е началото на края им. Затова много хора се отдръпнаха от мен, те не искат да бъдат разрушени и аз го разбирам и приемам. И аз се отдръпнах от много хора, за да не наруша техния свободен избор и живота им да се окаже на труден кръстопът.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #363 on: октомври 12, 2019, 08:48:28 am »
Проблема с атаките от другите хора и от астралните същности е възможен само докато имаме някакви вътрешни слабости(човешки страсти, човешки желания, материални блянове), нещо за което  да се закачат и да подсилят енергийно.
Никой не е идеален бидейки човек живеещ в объркване, затова и всеки, който се опитва да прокара Светлина и Любов в света по някакви начини среща сериозен отпор от антагонистичните сили, които са създали тъмнината в света.
Не спирайте да работите над своите несъвършени вътрешни качества, издигайте Любовта и Светлината си ежедневно, така че Противника да няма за какво да се хване. Да станеш прозрачен и хлъзгав, пропусклив и неуловим за каквито и да е нападки.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #364 on: октомври 12, 2019, 10:29:38 am »
Света на илюзията е към края си и души с функция "разрушител на илюзии" са дошли в света на илюзията и много сериозно се занимават с разрушаване.

Всичко, което четете в този сайт е насочено към разрушение на илюзията.

Когато илюзията се разруши, вие ще намерите своя истински Аз, такъв какъвто е, без украшения и излишества.
Досега сте живели като в някакво умопомрачение, като в омагьосана приказка. След края на илюзията ще ви се изяснят много неща и наред с това много нови неща ще ви станат известни. 

Това, което четете в този сайт няма да бъде публикувано никъде другаде по същия начин, по който съм го написал тук. Няма да го срещнете в другите онлайн платформи, в които се подвизавам.
От това аз няма да спечеля никакви пари и никаква слава и нямам нужда нито от пари нито от известност. Дори и сайта да изчезне и тази информация да се загуби процеса на разрушение вече е задействан на много нива и няма спиране. На едно място процеса ако бъде възпрян, ще се появи на друго място и на трето място и там ще продължи. Има хора, които действат по целия свят в тази насока. И нови хора се раждат и носят още по-голяма Светлина, която не може да се заглуши по никакви начини.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #365 on: октомври 13, 2019, 08:44:37 am »
Символизма на числото 12 и връзката му с Възнесението.

Цялата многомерна система на планетата Земя се върти около номер 12. Това е числото на Отец Абсолют/Майката на Света - 12 измерения с 12 плътности във всяко измерение, общо 144 нива на съзнателност.
Ето още знайни и незнайни 12-ки. 12 Архангела. 12 апостола на Исус Христос. 12 изгубени племена на Израел. 12 подвига на Херкулес. 12 месеца в годината. 12 зодиакални знака. 12 системи в човешкото тяло. 12 рицаря на крал Артур. 12 прости букви. 12 черепно-мозъчни нерва. 12 клетъчни соли. Сигурно има много още и ако намеря ще добавя.

На всеки 12 години условно стават големи промени на всички нива на човешкия живот и тази тенденция набира голяма сила от 1988 година. През тази година започва първата подготовка за процеса на възнесението. После идва 2000 г., - преломната точка, когато се реши дали света ще свърши чрез пълен апокалипсис или ще има шанс за Възнесение. Понеже експеримента според заложените му критерии се оказва задоволителен и успешен е решено да няма край на света. 2012 е условното начало на Златния век и условния край на Тъмната епоха. Дават се още 12 години на Тъмните сили да напуснат с мир този свят до 2024 г., когато Златния век трябва да почне да действа за благото на всички хора в по-голяма степен отколкото ограничаващите програмирания на Тъмните сили. Между 2024 и 2036 имаме 12 години за работа над себе си, последни години, последна възможност на душите да минат на Светло преди големия портал към пето измерение да се затвори. 2037 е годината на Възнесението, като може да продължи и през 2038. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #366 on: октомври 13, 2019, 09:17:02 am »
Какво значи това, че 2037-2038 г. са годините на Възнесението? През тези години ще се случва по-концентрирано дадения процес, по-голям брой подготвени хора ще минат през процеса. Това не значи, че през времето до тогава и след него няма да се възнасят още хора, просто бройката ще е по-пръсната и нещата ще стават по-индивидуално.
Основната жътва, когато ще се събере от Боговете нашия плод се оформя да се случи около дадените години. Тогава ще стане и разделението между Земята на 5-то измерение и Земята на 3-то измерение. Който не попадне в "жътвата" ще остане в 3-то измерение да се учи до следващия Прозорец, който ще се отвори за масово Възнесение след още 26 000 земни години.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #367 on: октомври 13, 2019, 03:40:47 pm »
Японците е време да се събуждат духовно, затова ги връхлитат тежки катаклизми, да ги извадят от дрямката. Такава голяма гъстонаселена нация, с такъв потенциал, а в масовостта си спи духовно.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #368 on: октомври 15, 2019, 08:12:06 am »
В днешното съобщение на Галактическата федерация чрез Марта се казва, че само единици хора правят практиките, които дава Отец Абсолют, всички други само ги четем, осмисляме и правим от тях каквото можем и аз ще ви кажа защо се получава така. От една страна ние сме свикнали всичко да е наготово и да става лесно. Това, което е непривично и трудно някак го отбягваме. Проучваме го, мислим го, чудим се, удивляваме се, тоест правим всичко друго, но самата практика не я правим. Или някой се опитва да я прави, обаче му се струва трудно, не вижда бърз резултат и губи интерес. Тези практики са абстрактни за повечето хора, защото не се наблюдава директно физическо проявление от техния резултат. Хората не "виждат" тънките енергии и тънките тела на душата си и как те се променят докато правят практиките.

Сега ще ви кажа, че това са нормални работи. Просто различните хора са дошли на тази Земя с различни дарби и различни психически възможности. Много малко хора имат дарбата на ясновидството и другите най-различни "магически" способности. Всички вие, които нямате такива способности трябва да правите упражненията на Отеца "на сляпо", чрез въображението си, да създавате в съзнанието си визуализациите от нищото, в тъмнината зад своите затворени очи. Упражнявайки се ежедневно и викайки на помощ Висшите Сили въображението ще се развива все повече и повече и на един етап ясновидството ще почне да се разкрива. Но това е работа уважаеми приятелю, всичко е работа, действие, насочено усилие, постоянство, дисциплина. Без работа и без действие не става.   
« Last Edit: октомври 15, 2019, 09:34:42 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #369 on: октомври 15, 2019, 09:30:52 am »
Нещо, което не умеем и не знаем как, няма друг начин да овладеем освен да го изучим най-подробно и след това чрез упражнения и практика да затвърдим. Така стават работите в 3-то измерение, с любопитство, с питане, с проучване, с труд и с постоянство.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #370 on: октомври 15, 2019, 09:33:19 am »
Не чакайте бързи резултати, но забелязвайте малките положителни промени от вашия труд и постоянство, и продължавайте само напред - бавно, търпеливо и непоколебимо.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #371 on: октомври 15, 2019, 10:06:32 pm »
За всички, които нямат паранормални способности и не виждат и усещат енергиите на душата, не бива да се чувствате сякаш нещо много голямо ви липсва и сякаш се намирате много назад в духовното развитие. Не го мислете, защото изобщо не е така и паранормалните способности не означават задължително напреднало духовно ниво.

Както казах по-горе всеки идва с определена мисия на Земята и с определени способности, които не е задължително да бъдат паранормални, а примерно да са съвсем нормални човешки 3Д способности. Примерно някой умее да пее, на друг му се отдава смятането, трети е добър в приказката, четвърти е добър в спорта, всеки е надарен с нещо, някой са надарени с повече от едно нещо, няма проблем. Мисълта ми е, че дори и без да се усещат и виждат тънките светове и феномени около нас, всеки човек може да свърши огромна духовна работа чрез своите уникални дарби. Най-важното е, че всеки може да бъде Майстор на себе си, на своите мисли и емоции, и преди всичко да разглежда и да променя своите вярвания така че да отговарят на най-светлия пример, който може да си представим. Мога да ви кажа, че ако вие станете Майстор на своите мисли и чувства, Майстор на това, което изразявате чрез себе си, вие вече сте покорили 3-то измерение и сте си научили уроците, които това измерение може да ви предложи.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #372 on: октомври 16, 2019, 08:27:16 am »
Четох тази сутрин един материал на г-н Кеворкян от страницата му във фейсбук озаглавен "Ванга, Левчев, Кенеди", много интересен материал. Та когато запитали Ванга дали е виждала Христос тя казала, че Христос го вижда като огромно огнено кълбо от ярка светлина, толкова ярка, че не може да се гледа към нея директно.

Това трябва да прави асоциации нали. Господ е най-великото Слънце във Вселената. Христос също е велико слънце и подобно на нашия Хелиос(нашето слънце) не можеш да ги гледаш директно защото ще ослепееш. Трябва да си готов, за да приемаш Божествената светлина и да я асимилираш, не може просто да гледаш към нея.
Също така Ванга е казала да не вярваме на никой, който казва, че е видял сам Господа.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #373 on: октомври 17, 2019, 09:57:48 pm »
В духовния свят няма кой да ни наказва, няма кой да ни нарежда какво да вършим, няма някой например, който да ти каже, че трябва да се преродиш отново като човек. Всичко сами го избираме и всичко сами си правим на себе си.
Има обаче една особеност, че в духовния свят ние няма да сме същите, каквито сме сега като хора. Голяма част от това, което сега представляваме, в духовния свят няма да има причина да го бъдем и много новости ще се добавят към същността ни, защото ще помним всичко, което като хора сме забравили. С други думи в духовния свят, по-напредналите души разсъждават чрез своя Висш Аз. Висшия Аз прави изборите и Висшия Аз знае какво е най-доброто за нас. Така, че ако изпраща своите фрагментации на мисия, примерно да се прераждат като хора няма какво да се направи относно това, избора на Висшия аз винаги е най-доброто решение и фрагментациите просто следват този избор, защото също знаят, че това е най-доброто.
При по-младите души случая не е такъв, но за тях има кой да се грижи, да им помага и да ги насочва. Това са техните водачи и ангели. Разбира се Висшия Аз има решаващата дума също, но се усеща по-скоро като някакво странично Божество.
А относно падналите души, които са творили зло в света и тях също няма кой да ги наказва, но те самите се наказват постоянно, защото продължават да избират неща, които водят само до болки и страдания. Има специални ангели, които наблюдават тези души и при първо желание от тяхна страна за промяна и за подобрение на собственото положение им се помага да тръгнат отново по пътя на душата.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #374 on: октомври 17, 2019, 10:07:21 pm »
При падналите души Висшия Аз почти напълно се е разграничил от тях, все едно, че не иска да ги знае къде са и какви ги вършат. Това е същото, когато се казва, че душата ги е напуснала и останало само програмирането, което работи почти като на автомат. Но затова те биват наблюдавани, ако покажат някаква положителна промяна да бъдат окуражени и тогава Висшия Аз може да ги поеме и да ги поведе обратно по пътя към Себе си. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #375 on: октомври 19, 2019, 09:58:48 am »
144 символизира пътя на душата, от началото на нейното развитие до края му.
144-то ниво е нивото на Отец Абсолют, душата се слива с Абсолюта и става самия Абсолют. Това е абсолютната реализация на предназначението на душата. Опита, който дава съвършения поглед над всичко съществуващо.
144 е 12х12, 12 измерения с 12 плътности на осъзнаване във всяко измерение.

Кои са 144 000 души? Това са Майсторите по всичките възможни 144 нива, всеки със своя тясна специализация в Светлиното дело. Това са души, които носят Светлина на дадено помрачено място и след това я удържат с взаимни усилия. Когато 144-те хиляди идват на Земята да прокарат Божествените принципи става ясно, че Тъмнината повече няма никакъв шанс да се задържи за дълго и постоянно. Всички Майстори, които са се прераждали като хора са част от 144-те хиляди. Всеки от тях чрез живота си е дал зрънце просветление на човечеството. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #376 on: октомври 19, 2019, 08:24:33 pm »
По нагоре писах, че съм се отдръпнал от много мои познати и приятели и те се отдръпнаха от мен, понеже има възможност ако общуваме да разбия техните илюзии. Въпреки това, аз продължавам да разрушавам илюзии по най-различни начини ежедневно, но го правя отстранено и съобразително, например като пиша тук и на някои други места, където хората са по-събудени и търсещи такава информация. В ежедневието си не говоря с никого по тази въпроси.

От една страна илюзията в света и е дошло времето да бъде разрушавана, но не напълно безогледно. Дори и да я разрушаваш трябва да уважаваш свободния избор на другите винаги. Ако желаят да живеят в илюзията трябва да ги оставиш на спокойствие, нека да следват заблудите си, да живеят както са свикнали и да не им насаждаш своите духовни идеи.

Затова избягвам да пиша същото, което пиша тук и на други места. Това място "изворите" стига. Ако на някой не му харесва просто ще спре да го посещава, дори и да е попаднал тук уж случайно. Във фейсбук на моята страница публикувам само музика и разни клипчета за природата, които са ми направили силно впечатление. Друго не смея да пиша сред хора, които не са се пробудили за духовна информация.

А това, че съм добавил някой нов човек в листата си с приятели във фейсбук не означава, че вече сме приятели. Приятели не се става просто така, всеки трезвомислещ би трябвало да се съгласи с това. Във фейсбук, в групите които пиша, там давам само отговори на въпроси от най-обща тематика, много рядко пиша отговори по лични въпроси. Избягвам да "лайквам" каквито и да е постове и не ме интересува дали някой "лайква" моите. Трябва да се държим като зрели трезвомислещи хора и да избягваме всякакви повърхностни занимания. Аз към моята духовна работа се отнасям много сериозно и не ме вълнува кой какво мисли за това. Това няма да ме спре да я върша или да ме накара да я върша по-добре.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #377 on: октомври 20, 2019, 12:09:35 pm »
Тук там виждам призиви да се събираме заедно единомишлениците, да направим някакъв живот заедно, някаква комуна или селище, но как това ще стане някой задава ли си този въпрос. Как това ще стане в условията на вече създадени държави, на вече създадени икономики, на вече оформени жизнени условия, на вече измислени закони и наказания, на вече разпределени неравномерно блага и богатства. Аз ще ви кажа, че няма как да стане.
Трябва да се почва от нулата, от това, което природата предлага, да се живее първобитно и просто някъде далеч, където цивилизацията не си е пробила пътища. Има такива места по света, но колко хора са готови да пожертват удобствата на съвременния свят и да отидат в дивото и да започнат да живеят от нулата без никаква външна помощ изцяло полагайки се на уменията и взаимната помощ на хората, с които ще се живее заедно. Да трябва всеки ден да работиш за прехраната си, да трябва да търпиш неволите на природните и климатични условия, да трябва да гладуваш ако е нужно. Колко хора могат да понесат такъв начин на живот, защото това е начина да се почне наново и на чисто. Няма ли от един такъв примитивен живот хората да оскотеят и оглупеят още повече, аз това се чудя, да станат като диваците в джунглите, няма ли това да е връщане назад в развитието.
Проблема в този начин на живот е, че в света все още има тъмнина, която ще оказва отпор на всяко добро начинание, което се захване. И в самата природа все още има много тъмнина и изкарването на прехраната самостоятелно от природата няма да е лесно и просто нещо. Всичко, което засееш, ако не го защитаваш ще бъде нападано и унищожавано от пъплища вредни насекоми и болести. Та целия 3Д свят е компрометиран на този етап, тука няма живот така да се каже. Затова идва Възнесението, където ще отидем в друг нов свят и при напълно равни начални условия, без наличието на каквато и да е тъмнина и нещата там ще могат да се случват. В нашия свят нещата няма как да се случват, всичко ценно тук вече е разграбено, разпределено, присвоено и защитено в ръцете на малка група от хора, останалите са оставени да се борят за остатъците. Как можеш да направиш някакъв живот с почти нищо, в оскъдица. Разбира се, че можеш да направиш някакъв живот от това, но не туй е целта. Ако е до живот в оскъдица то какво по различно ще сме постигнали от живота ни сега в цивилизацията. Според мен този свят е свършен, прецакан, замърсен, окраден, тук няма никакво бъдеще за никой, който иска да бъде свободен. Тук можеш само да вегетираш, да просъществуваш в крайности на бедност и оскъдица, на робство и постоянна сервилност за да набавиш късчето си хляб. Извода е един и същ. Работете над себе си, издигайте съзнанието си, за да може да влезете в новия свят, където ще имате възможност да живеете доволно и свободно.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #378 on: октомври 20, 2019, 12:28:00 pm »
Ако някой много иска да живее сред природата да отива сам или най-много със семейството си. И отивайте само ако можете да си го позволите, използвайте парите и богатството си, за да си създадете комфорт, така че да живеете съвременно сред природата, с ползване на текущия техническия напредък за по-хармонично, екологично и модерно пребиваване сред природата, без лишения и мизерии. Аз такова нещо не мога да си позволя и от нулата не ми се почва, така че такъв живот въобще не ме блазни и не ме вълнува. Където се намирам сега ми е добре и тук мога да върша работата, която имам за вършене. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #379 on: октомври 20, 2019, 09:59:18 pm »
Преди малко попаднах на една старичка статия от две части наречена "Защо вече не съм светлинен работник" на автор Камерън Дей. Донякъде това, което е написано е вярно, но донякъде. Всичките тези измислени йерархии, за които говори са просто астрални същности, които се представят за ангели, архангели, възнесени майстори и богове. И ако човек си е изградил добра вътрешна система за разпознаване на истина от лъжа не би имал никакви проблеми да различи тези същности, техните фалшиви канализирани съобщения и заблудените им канализатори.
Отец Абсолют чрез Марта е дал вече доста информация как да ги разпознаваме.
Общо взето астралните самозванци винаги искат нещо от вас, което е най-често вниманието ви. Реално нищо друго не могат да ни направят, освен да ни предизвикат да им отдадем енергията си, тоест вниманието си. Постигат го като ви занимават с празна повтаряща се информация, която не казва нищо ново, нищо реално, което да ви помогне да се повдигнете духовно. Тази информация е препълнена с хвалебствия към вас, с обещания, с конкретни дати за събития дори. Постоянно се повтаря колко ви обичат, какви богове сте, какви герои сте, изсипват се ласкателства безкрай, които да грабнат егото ви, ако имате такова. Астралните разбойници нямат мяра, защото времето им и живота им изтича и на практика няма какво да губят. Те се хвърлят с всичките си тежка артилерия насреща ни, пък каквото ще да става. И това за всеки човек е поредното изпитание. Човек наистина има изпитания и уроци в този живот. Кармата също е реално нещо. Този който е убивал други хора да не мислите, че като каже, че е суверен ще му се размине. Няма начин. Божествените закони важат за всички наравно. Кой каквото е сторил ще си го плати двойно и тройно дори преди да може да мине напред.
Истинските ангели, архангели, възнесени майстори и богове не могат да бъдат сбъркани, но за покварения паднал човек те ще останат невидими и недостъпни. И той ще си има работа с въпросните самозванци. А праведния човек не само че ще ги види, но те лично ще дойдат да го посрещнат и ще го дигнат на висотата на своята Любов и Светлина. Те са толкова дълбоко свързани с нас, че няма как доброжелателния любящ човек да ги сбърка с някой друг.

Ето я въпросната статия, не позволявайте тази статия да ви обърка, само това ще кажа.
http://www.spiralata.net/kratce/index.php/polezenpat/989-zashto-veche-ne-sam-svetlinen-rabotnik

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #380 on: октомври 22, 2019, 12:22:27 pm »
Втората част от статията може да ви обърка тотално. Това е майсторска работа по демонизиране на процеса на издигане на душата. Все едно всичко, което става с хората на планетата е проект на някакъв жесток покварен бог, който има цялата власт над нас и ние сме като някакви кукли на конци. Ако нещата бяха толкова прости може би щеше да има лесни решения, каквито се търсят от такива хубостници като автора на този материал. Това е един човек, чиято цел е да дискредитира всички светлинни работници и да насочи вниманието към себе си и към неговата работа и услуги като светлинен работник. Такава е реалността в щатите, всичко там е пари и пазар, почти всеки нарекъл се светлинен работник се бори да печели пари и да прави бизнес от дейността си, а някои са толкова безскрупулни, че са готови да закопаят конкуренцията само и само да привлекат повече клиенти към себе си.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #381 on: октомври 23, 2019, 08:18:52 am »
Процеса на прераждане става не с цел хората да страдат, а точно обратното чрез директен опит душите да се научат как да не страдат изживявайки и осмисляйки всички форми на страданието.
Без процеса на превъплъщение и опита, който дава, душите ни ще останат в някаква начална бебешка фаза, в инфантилна незрялост и нестабилност.
За растежа на душата и за приближаването й към Господа тя трябва да преживее буквално всичко чрез директен опит. Това е толкова голям и многостранен опит, който сега не бихме могли да си представим, но Висшия Аз на душата го събира и трупа най-надлежно и така се приближава и оприличава все повече и повече с Господа.
Този път е много продължителен, много сложен и много труден, но и резултата, който се постига е безценен - душата ще може да се изживее като най-великото същество на Вселената, Върховния Създател на Световете. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #382 on: октомври 23, 2019, 08:25:14 am »
Като говорим за Висшия Аз на душата това е най-чистата и светла част от многомерността на това същество. Погледа на Висшия Аз е винаги насочен към търсене и следване на съвършенството на Господа. Както слънчогледа следва движението на Слънцето така и Висшия Аз подражава на Господа. Подражава, но го прави по уникален начин. Всеки Висш Аз на всяка душа има уникален път, водещ към Господа. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #383 on: октомври 23, 2019, 09:10:00 pm »
Ние някога сме били този Висш Аз, за който говоря, това чисто съвършено обичащо същество. И на практика все още сме, но чрез купища илюзии, в които сме повярвали сме се отделили условно. Реално няма отделяне, защото е невъзможно. Както е невъзможно да сме отделени от Господа и от Духа. Но по всичко изглежда сякаш сме отделени и това наблюдение продължава дори и в отвъдния свят, сякаш всичко е на части, макар че някак се усещаме като свързани. Объркана работа като се замислиш. Хем се усещаш като отделен, хем не си.

Ако човек успее да се освободи от всички илюзии, които създават този параван между Висшия Аз, фрагментацията ни няма повече да я има, тя ще е станала отново Висшия Аз. Звучи просто, само дето не се знае колко илюзии трябва да се разобличат преди да падне изцяло завесата.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #384 on: октомври 24, 2019, 10:01:44 am »
Ето какви изводи човек може да си направи живеейки духовно пробуден живот на Земята. Най-важния извод е, че не може да се съществува отделено от Господа и Духа. Това е нещо абсолютно невъзможно. Чрез всичките трудности и страдания, през които хората минават, всичките скърби, всичките нещастия, цялата мизерия трябва да ни доведат до осъзнаването, че не може да се живее без Господа нашия Отец, източника на всичко най-хубаво и най-добро.
Дадена е тази свободна воля и този напълно свободен избор да си бием главите, да вземаме грешни решения, да вършим глупости именно, за да проумеем тази истина. И така ще е, който не признава Отеца ще мине през всичкото най-ужасно страдание, което е възможно докато проумее тази проста истина. Няма друг начин да се научим ако сме се докарали до такова положение.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #385 on: октомври 24, 2019, 01:16:57 pm »
Северна Корея, цяла страна превърната в трудов концлагер. В тази страна пълнички хора няма, освен бузестия добре закръглен тиранин вожд-слънце.
Ето какво ми казва Духа за тази страна при следния въпрос: Как е възможно душите да избират да се родят в такава страна и да изживеят такъв труден живот с пълна промивка на мозъците?
Гражданите на тази страна се разплащат за свои минали грешки. Учат се на труд и смирение. В такива условия трудния им нрав може да бъде пречупен и поправен. Това е техен избор да изживеят такава крайност.
Кои са тези души? Това са драконови и рептилоидни души с тежка карма, но желаещи да се научат и подобрят.
Та въпреки привидното незавидно положение на народа на тази страна има причини, поради които те живеят точно там.     

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #386 on: октомври 25, 2019, 07:37:25 am »
Това подтисническо положение в Северна Корея няма да може да се задържи дълго независимо колко надлежно се контролира от властите там. Високите енергии на пето измерение ще влязат в близките години в действие и всичко, което както го знаем ще започне да се променя до неузнаваемост. Негативните хора завладени от долни страсти, мисли и емоции ще започнат да напускат въплъщението си на Земята. За тях ще се окаже невъзможно да живеят в атмосферата на 5-то измерение.
Така наречените управляващи елити на всички нации, които са водени от долни страсти ще почнат да измират от странни неподдаващи се на лечение болести. Болестта както и да я нарекат ще се корени в липсата на безусловна любов към себе си и към другите хора. Новата реалност ще дойде и ще създаде автоматично нови условия и всички, които не отговарят на вибрацията на тези условия ще се елиминират сами под влиянието на своя негативен вътрешен свят.
Ето така в близките години страдащите хора на Северна Корея ще се освободят от тлъстия звяр-диктатор и неговите адски партийни слуги.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #387 on: октомври 25, 2019, 12:17:52 pm »
Човешкото тяло на 3-то измерение, което е въглеродно базирано не може да оцелее при много по-бързите направо светкавични вибрации на 5-то измерение. Тази невъзможност ще предизвика всички хора, които не са трансформирали тялото си в кристално-светлинно базирано да излязат от въплъщение.
Така че правете практиките на Отец Абсолют и се трансформирайте, няма кой друг да го направи вместо вас. Енергията на 5-то измерение навлиза всеки ден и насища всичко бавно и сигурно. И всеки трябва да стане съ-творец на този процес, да вземе участие в него, да променя своята действителност с темповете, с които се променя околната действителност.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #388 on: октомври 25, 2019, 12:21:30 pm »
Много хора ще излязат от въплъщение, но това не значи, че няма да могат да се възнесат, просто възнесението им ще стане после смъртно. В отвъдното ще правят практиките и ще си създадат светлинното тяло, с което ще влязат в новата реалност. А тези, които не искат или имат още за учене ще останат в 3-то измерение и ще се прераждат на друга тримерна планета. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #389 on: октомври 25, 2019, 12:35:30 pm »
Някои сигурно се чудят какво ще стане с малките деца, които няма как да правят такива сложни практики. Но ако четете Отец Абсолют трябва да знаете, че много от сегашните деца са по-напред духовно от нас възрастните хора. Те се раждат с вече трансформираща се кристална структура на тялото. Освен това на децата се помага повече от ангелите, защото децата са чистосърдечни и до тях достига водачеството на висшите сили без его филтър. Разбира се има деца, които са тримерни души и имат още да учат, но такива деца са по-скоро малцинство.