Author Topic: Планета Земя 4D/5D  (Read 35179 times)

0 Members и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Планета Земя 4D/5D
« Reply #420 on: ноември 07, 2019, 08:31:22 am »
Цялата причинна следственост се корени в нашето човешко съзнание. Всеки проблем, всяка болест, всяка трудност, всяко падение, всяко пристрастяване, всичко се дължи на нашето ниво на съзнание - вяра, мисъл, емоция в комбинации. Изследвайте своите вярвания и ще намерите причините за всичките си проблеми и трудности в живота.
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #421 on: ноември 08, 2019, 07:57:21 am »
Ще затворим отново вечния кръг. Този кръг винаги се затваря каквото ще да става. Някъде по този кръг е започнало първото разделение. Когато кръга се затваря всичко, което е било в съзнанието, което е причинявало разделение е било отработено и изчистено чрез директен практически опит.
Вярата/Доверието във Вечния Съвършен Източник е възстановена. Всяка друга вяра е стопена и изразходена и е останало доверието само в Непреходното. Причинната следственост е надскочена и надхвърлена. Кръга отново е затворен и цялостен. Всичко е Едно. В цялостта на Единния е Абослютността и Могъществото, и Славата, и Любовта, и Мъдростта, и Вечността.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #422 on: ноември 08, 2019, 08:10:39 am »
Тишината е по-мощна от най-високия глас. Спокойствието е в същността на всяко движение. Смирението е предверие към вътрешното царство.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #423 on: ноември 08, 2019, 09:17:43 pm »
Не само в днешния ден, но и във всеки един ден трябва да се сещаме за нашите велики Архангели, за това, че постоянно бдят над нас, че постоянно са готови да ни се притекат на помощ. Някой може да си помисли, как така е възможно 12 архангела да помагат на милиарди хора по света. Възможно е, защото няма милиарди хора, има само ЕДНА душа, която се преструва, че е много личности. Тези 12 могъщи архангела помагат постоянно на тази огромна Божествена душа. И самите архангели са условни части от тази Душа. Всичко е Едно. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #424 on: ноември 09, 2019, 09:01:47 am »
„Аз съм пътят, истината и животът“, една от най-емблематичните фрази на Исус Христос. Тя е казана в определен контекст, когато неговите апостоли го запитали къде отива. Той им казва, че отива в дома на неговия Баща да им направи и на тях място. Христос говори за Рая, че отива на Небето, че отива обратно при Отеца, при Онзи, от който е дошъл и там ще направи място и за верните си апостоли. А апостолите са приемали думите му дословно. Христос винаги надхвърля всеки контекст. Словото му визира най-висшето, горните измерения, връзката с Отеца. За да се съзре смисъла в Словото на Христос трябва да се мисли абстрактно.
Каквото казва Христос, то не идва от него самия, а идва чрез Отеца. Заслугата е винаги и само на Господа, за абсолютно всичко. 

Отеца е пътят, истината и животът. Същността идва винаги от Господа, от Безкрайния Творец. Пътя води натам. Истината е една и който следва Истината тръгва по Пътя. Който тръгне по Пътя водещ обратно към Безкрайния Творец той/тя придобива Живота. Живота е вечния живот. Живот отвъд всякакви условности, живот отвъд време и пространство, живот който извира директно от самия Източник.

„Аз съм пътят, истината и животът“.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #425 on: ноември 09, 2019, 12:37:48 pm »
Пътят е растежа на душата, Играта на душите, да станеш душа, да забравиш всичко и в процеса на Играта да си го вспомниш постепенно наново.

Истината това е Светия Дух, това е Отеца, Абсолюта, Съзнателността, Вселената.
Няма две истини, истината е една за всяко нещо.
Истината освобождава. Истината окриля. Истината издига. Истината просветлява.
Ако си в присъствието на Истината тя ще ти заговори на много дълбоко ниво, което не може да се пренебрегне.
Ако си в Присъствието на Господа то не може да се опише, само като си помисля и такава радост и една мекота, едни сълзи на радост потичат, топлина вътре се разгаря, ставам като малко дете, губя ума и дума, изпадам в обожание и възхита, падам на колене с ръце събрани заедно в молитва и изпитвам признателност за Всичко. Просто не може да бъдеш безучастен, когато си в Присъствието на Господа. Това е ефекта на Истината. Истината е светлина, която осветява всичко. Истината ако е тук всичко свети, всичко е ясно, всичко е чисто, всичко е съвършено.
Молете се Истината да ви просветли. И тогава ще дойде и истинския Живот.

Вечен живот. Живот в блаженство. Живот без нужди. Живот без край, не е нужно повече да се умира, не е нужно да идва край и да почва ново начало след това. Ще живеем, така както живеят Боговете. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #426 on: ноември 10, 2019, 09:17:04 am »
Истината е всичко, което е. Това е реалността на реалностите.

След нашето дълго потапяне в безчет илюзии намирането отново на Истината е сравнимо с вдишване на чист свеж планински въздух.
Намирането на Истината е намирането на Бога. В Истината Господ Бог пребъдва. В Истината Той е съградил Своето Небесно Царство и то съществува в съвършена хармония во веки веков - безкрайно.
В лицето на Истината всеки остава безмълвен. Няма какво да се каже, няма какво да се добави, няма какво да се коментира, няма какво да се обсъжда, няма какво да се критикува. Истината освобождава човека от критическия дърдорещ ум. Истината е като миг на цялостно осъзнаване. В един миг осъзнаваш абсолютно всичко така както е. Затова няма какво повече да се каже.
Истината събаря всяка илюзия. Истината осветява всяко тъмно малко тясно далечно ъгълче. В Истината е невъзможно да бъдеш прикрит и да имаш нещо тайно и няма нужда от това. В Истината не можеш да бъдеш някой друг, в Истината си Ти, какъвто Си в Абсолютното състояние на своята съзнателност.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #427 on: ноември 10, 2019, 01:44:36 pm »
Как би изглеждал човешкия живот ако този свят се направляваше изцяло от Истината?

Няма да може да го познаем. Човешкия живот такъв какъвто е сега просто няма да го има. Туй което знаем и познаваме като човек и Божествена Истина в момента са две невъзможни несъвместими категории. Човекът сега е символ на забравата и разделението. Човекът сега е забравил истинската си същност до такава степен, че не би могъл да съзре Божествената Истина дори и да е пред самия него.

Но ако допуснем, че човека по някакъв начин е издигнал съзнанието си и вече може да познава Истината, то целия начин на живот, така както е устроен в обществата ще се окаже несъвместим в огромна степен с Истината. А човек ще му се иска живота му всеки ден да отразява Истината, не само вътрешно, но и външно.
В настоящите времена, когато една шепа хора от цялото население на Земята могат да познават Истината тези хора нямат друг избор освен да се примирят с външния порядък(безпорядък), който не отговаря на Истината и да живеят Истината вътрешно, в своето съзнание. Това са текущите реалности според мен.

Ако се абстрахираме от текущите реалности и си представим една хипотетична реалност, където Истината направлява човешкия живот всичко ще изглежда по съвсем друг начин.
Най-важното би било отношенията между хората, които вече ще се базират на безусловна любов. Всеки ще желае най-доброто на всеки и всеки ще се стреми да прави най-доброто, на което е способен за другия. Другия вече няма да е някакъв си непознат, другия ще бъде роднина, приятел, брат, сестра. Всички хора ще се виждат като братя и сестри и деца на нашия Създател. И това наистина е в основата на този нов хипотетичен живот. Така света е устроен в напредналите галактически цивилизации по цялата ни галактическа система. Така живота е устроен в 5-то измерение и в Божествените сфери.

Ако имаме една нова девствена планета Земя и се започне да се развива нова човешка цивилизация от нивото на самата природа на базата на безусловната любов как би вървяло такова развитие? Като трябва да се уточни, че всички хора ще са съгласни с постановката на безусловната любов и че няма да деградират и оспорват тази постановка. Тоест всички хора, ще живеят напълно доброволно и самоосъзнато съобразно Истината без никакви отклонения. 
Какъв би бил смисъла на такъв начин на живот? Смисъла ще е в увеличаване на радостта, увеличаване и пребъдване на Светлината и Любовта. Радостта да се живее по такъв начин, в това ще е смисъла.
Не само, че хората ще се виждат като братя и сестри, но същото ще се прилага и за самата Земя и всичко, което е върху нея ще бъде почитано и пазено в естествения му вид. Същото ще се прилага и за тънките светове около нас с всичките същества, които ги населяват начело с Господа Бога.
Природата ще се почита, естествените цикли ще се почитат. Намесата на човека в природното равновесие ще бъде никакво. Човек може да си направи някакви места за живеене, които ще бъдат свързани с природата, не отделени и отдалечени както е сега. На тази най-обща база новия живот ще се гради. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #428 on: ноември 11, 2019, 08:27:38 am »
Състоянието на безусловна любов е резултат от духовното усъвършенстване. То става избор на добра воля - доброволен избор. Избор да обичаш без да поставяш условия.
Не всеки е готов да обича така. Трябва да се мине през всичко противоположно на безусловната любов и да се издържат изпитите на най-трудните уроци, които човешкия живот може да създаде. И когато си готов, когато си се развил духовно, каквито и трудни ситуации да срещаш ти ще избираш да отговаряш на тях само чрез безусловна любов. Това е нова култура, ново светоусещане, нов начин на мислене и на чувстване. Ти ще знаеш от личен опит, че всички други варианти на реакция не дават плодоносен резултат и единствено отговаряйки чрез безусловна любов дори и най-трудната тежка ситуация може да бъде разрешена конструктивно.

Та затова да живееш в новото общество се изисква да си минал през трудностите на 3-то измерение и да си изковал тази вътрешна дисциплина, която създава еднополярността на безусловната любов. И затова идва възнесение - да събере заедно всичките тези хора, които са готови да заживеят в едно енергетическо пространство на еднополярност. Самите тези хора ще пресъздават и поддържат това ново пространство. То не е проста и лесна задача и не е за всеки.

В това ново пространство няма друг алтернативен избор, има само един избор за всяко нещо и той е изборът да се въдворява Истината и нищо друго освен Истината. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #429 on: ноември 11, 2019, 09:34:18 am »
11.11, днес е енергетически най-мощния ден в годината. Аз го усетих цялата нощ, когато се събуждах за малко като силно бучене в ушите, много по-силно от всеки предишен ден. В този ден Централното Слънце излива с "пълни шепи" високо-вибрационна енергия.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #430 on: ноември 11, 2019, 08:17:47 pm »
Знаете ли какво значи "увеличаване и пребъдване на Светлината и Любовта"? Това е духовното гориво на Слънцата, това е туй, което оживява душата.
На всяка душа в началото е даден равен енергиен потенциал. В процеса на своя духовен растеж, разкривайки постепенно всичките свои възможности душата увеличава капацитета на своя енергиен потенциал - Светлина и Любов. Колкото този потенциал нараства толкова душата става по-развита и оформя някаква степен на завършеност. Това развитие води до интересни последствия, душата може да стане Възнесен Майстор, Бог Творец, Планета, Галактика, че даже и Слънце, а защо не и Централно Слънце. Ето затова е толкова важно култивирането на Светлина и Любов в Божественото Мироздание, то се обогатява с още велики всеотдайни служители на Безкрайния Творец.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #431 on: ноември 13, 2019, 07:55:23 am »
"Аз съм пътят, истината и животът" е изявление, че "аз съм всичко", през моята същност "минава всичко". Това е реалността на Господа. Господа е всичко и ние душите живеем в Господа, чрез Господа и нашата съдба е единствено и само Господа.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #432 on: ноември 13, 2019, 11:56:49 am »
Защо е нужен директен опит на душата? Защо душата си прави целия този труд и преминава през такива колосални страдалчески изживявания само и само да събере опита си непосредствено, от първо лице?

Истинската вяра и истинските убеждения се оформят само чрез директен опит. Ако не бръкнеш в огъня няма как да се убедиш, че там е горещо, че може да се опариш или изгориш. Няма как да познаеш що е това огън само на теория. И така е с всичко друго. А най-важното от събирането на всичкия възможен опит е да се оформи трайно непоклатимо доверие към Божествения план.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #433 on: ноември 13, 2019, 12:06:10 pm »
Вярата в Бога не трябва да е на теория, а да извира дълбоко от душата, да е автентично доверие, да се е породило естествено, вярата да се е калила през огън и лед както се казва. Това е същността на опита.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #434 on: ноември 14, 2019, 08:27:47 am »
Нужен ли е фаталния опит?

Например като знаеш, че нещо, което направиш ще доведе до собствения физически край.
Този опит също е нужен, но на ниски нива на духовно развитие, на нивото на първите 3 чакри. На по-високите нива разума асимилира този опит индиректно използвайки наготово опита на всички други хора, които преди това са преживявали своя фатален опит. И все пак, когато дойде времето всеки човек ще преживее своя фатален опит(края на своя живот в тяло), но ще стане по волята на Бога, когато силата на тялото се изчерпи.

Има ли нужда от болезнен опит?

По същия начин, зависи дали си минал през този опит или не. Ако си го минал през предишни прераждания то този опит също се асимилира автоматично чрез разума и не е нужно да се повтаря от първо лице.
« Last Edit: ноември 14, 2019, 09:12:56 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #435 on: ноември 14, 2019, 09:17:17 am »
Чрез събирането на опит се върви по Пътя, а опита е нужен да се намери Истината за всяко едно нещо. Когато се намери Истината за дадено нещо опита относно това нещо е преживян и изчерпан, няма нужда да се преживява наново, освен ако този опит не е приятен(притегателен) и за душата е повод за радост когато се минава отново и отново през него. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #436 on: ноември 14, 2019, 09:19:08 am »
Всеки опит, който отговаря на Истината е магнетичен за душата и колкото и пъти да се минава през него никога не се изчерпва и никога не губи смисъл.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #437 on: ноември 14, 2019, 09:22:12 am »
Ето как ще затворим кръга на съвършенството отново...
Животът с голямо Ж представлява именно всеки опит, който отговаря само на Истината. Това е да живееш постоянно в Истината(в Бога).

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #438 on: ноември 14, 2019, 03:12:42 pm »
Човек може да сметне, че не всеки опит из ежедневния живот ни е необходим, но въпреки това преминаваме през него поради стечението на обстоятелствата - работа, местоживеене, обучение, семейство, удоволствия, почивка. Това наричаме рутина. Но, както вече знаем няма нищо случайно, което значи, че дори от опита, който се повтаря до болка и който си мислим, че сме усвоили идеално има някаква полза и има още неща, на което може да ни научи. Дали я виждаме или не ползата няма значение, ползата я има.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #439 on: ноември 15, 2019, 08:15:01 am »
Има опит, който по презумпция знаем, че е фатален. Например ако скочиш от самолет без парашут или ако бръкнеш в контакта. В тези случаи самото знаене, че този опит е фатален е достатъчно да не се минава всеки път през него. А тези, които не знаят, защото все още са млади и неопитни, нашите деца, тях трябва да предпазваме от такъв опит и това е повече от ясно. 
« Last Edit: ноември 15, 2019, 09:42:38 am by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #440 on: ноември 15, 2019, 08:25:54 am »
Виждам из фейсбука призиви за спасяване на терминално или тежко болни пациенти, някои от които деца и младежи с молби за финансова помощ, която да послужи за лечение.

Ето какво казва Духа. Тези хора, за да се спасят трябва да им се помогне да преобърнат живота си на 180 градуса в посока далеч от манталитета на страданието и жертвата. Трябва да станат радостни и усмихнати, да станат положителни дори в болката си. Да са благодарни за това, през което минават и да разбират, че това състояние е дар Божи.
Трябва да се молят на Господа постоянно и всички, които ги обичат също трябва да се молят на Господа за тяхното излекуване. Господа може всичко, Господа чува всяка молба и Господа ще ви освободи от всяка болка, но и вие трябва да вярвате в собствените сили и възможности и да вярвате, че Господа ще ви излекува.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #441 on: ноември 15, 2019, 09:58:59 am »
Отбелязвам в днешния ден много важно послание на Отец Абсолют чрез Марта - "Енергийни съставки на матрицата на възнесението".

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #442 on: ноември 15, 2019, 12:43:03 pm »
Всеки трябва да знае, здрав и болен, дори и този който умира от "неизлечима" болест, че няма нищо невъзможно за Създателя на Всичко. За Създателя няма болести, които са неизлечими, няма никакви проблеми и трудности, които да не могат да бъдат преодолени. Казвайте си това всеки ден - "Всичко е възможно, когато Създателя е с мен". Вярвайте в това, не допускайте никакво съмнение. Независимо какво става с вас, продължавайте да вярвате. Когато срещнете проблем, когато срещнете трудност казвайте си това наум и ще видите какви чудеса ще започнат да стават.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #443 on: ноември 15, 2019, 04:13:53 pm »
Как тежко болен човек може да преобърне на 180 градуса мирогледа си към позитивното?

Само като впрегне всичката си сила и желание за живот. Да пожелае да живее на 100%, да пожелае да оздравее и да бъде силно ентусиазиран относно живота си, да се изпълва със светли чувства по всеки възможен повод. И да не забравя да моли и да благодари на Създателя за всичко, което ни дава.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #444 on: ноември 15, 2019, 08:46:39 pm »
Сега ще ви кажа как Плеядианците, които са дошли като звезден посев се въплъщават. Понеже има голям наплив на души за въплъщаване на тази планета, за напредналите звездни души като Плеядианците, които идват единствено в служба на другия(Плеядианците не идват да си устройват живот тук и да се прераждат многократно в това измерение) не остава много голям избор във връзка с инкарнацията. Вземаш каквото има на разположение. Често това е такъв тип живот, който никой друг не иска. Понякога този живот върви в комплект с порядъчна порция родова карма, която си приписваш на себе си с ясното съзнание, че би могъл да се справиш с нея и евентуално да я занулиш.
Тъй като Плеядианците са преживявали не едно възнесение повечето са много ентусиазирани и вярващи, че ще могат да се справят с предизвикателствата на тъмнината за един или най-много няколко инкарнации и ще успеят да се върнат във високите вибрации на своите светове, като си изпълнят мисията.
Някои от тях не издържат, защото каквото и да си говорим, едно е да ти казват какво може да очакваш от човешкия живот и да се надъхваш, а след това като дойдеш тук, като осъзнаеш в каква каша попадаш и да ти се прииска да се откажеш. Който се отказва, някой друг трябва да го замени. Издърпват, който се отказва, на негово място друг поема службата. Така стават работите, ангажиментите трябва да се изпълняват, мисиите са дадени, за да бъдат минати успешно.
« Last Edit: ноември 15, 2019, 08:51:57 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #445 on: ноември 16, 2019, 09:58:57 am »
Това приписване на родова карма на себе си е натвореното от друг Плеядианец, който не е издържал на изпитанията на 3-то измерение и е бил изтеглен. Понеже цялата Плеядианска цивилизация е единство, каквото грешно правят братята и сестрите може да се поеме от друг аспект на общата душа и да се поправи. Ето така някои по-смели и опитни Плеядианци идват да изчистят натвореното от своите братя и сестри поемайки мисията, от където е била прекъсната.
Тези, които биват изтеглени не могат веднага да се върнат в своите светове, защото нивото на вибрацията им е паднало. За кармата те няма какво да се притесняват както вече уточних.
Те преминават през възстановителни центрове и според това дали ще намерят силата вътре в себе си да се издигнат на предишното ниво зависи какво ще стане с тях впоследствие. Дали ще се налага следващо въплъщение като човек или някакво друго въплъщение на друга планета със специфични условия, чрез което да си издигне по-бързо вибрацията.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #446 on: ноември 16, 2019, 12:38:17 pm »
За съжаление тези Плеядианци, които се отказват от мисията си няма да получат наградата, която идва след успешно премината мисия, а именно възнасяне на още по-високо духовно ниво.
Те ще имат други шансове разбира се и ако са се поучили от грешките си шанса няма да се пропилее.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #447 on: ноември 18, 2019, 01:10:49 pm »
Защо представители на Плеядианската цивилизация се въплъщават като хора?

Това е част от древно споразумение между Сеячите на човешкия вид и душите, които напредват духовно като използват за носител човешкия вид. Плеядианците са едни от сеячите на човешкия вид. Бялата европеидна раса и червената раса(индианци и полинезийци) са "посети" чрез тях на тази планета.
Както знаете, който сее, трябва да се грижи за посева и като узрее посева(като даде своя плод) да го ожъне(събере). Фигуративно казано.
Това е ролята на Плеядианците, затова сме тук, да помогнем жътвата(възнесението) да се случи колкото се може по-леко и безпроблемно.
« Last Edit: ноември 18, 2019, 06:59:23 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #448 on: ноември 18, 2019, 07:07:28 pm »
Просто за информация Анунаките от Орион са сеячите на черната африканска раса, на арабите и хората от близкия, и не толкова близък изток - иранци, иракчани, афганистанци, пакистанци, индийци. Жълтата раса е създадена от Драконианците, всичките разновидности човеци с "дръпнати очи".
Това не значи, че в тези тела не може да се въплъщават различни по вид души от различни съзвездия, но по-характерно е да се избират тела и географски назначения съответстващи на специфични уроци, които трябва да се минат свързани със сеячите на тези раси.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #449 on: ноември 18, 2019, 09:07:21 pm »
Как се познава дали си Плеядианец или Плеядианка?

От това, което аз съм разбрал и от информацията, която съм проучвал и от това, което виждам в мен самия, Плеядианците се познават, че са своеобразни бунтари и разрушители на илюзията, ако говорим за мъжкия принцип на Плеядианската душа. Много често сме наричани войни на светлината и сега разбирате, че това не е случайно. Ние не приемаме за нас илюзията и се стремим по всякакви начини да я съборим и изобличим и тези, които се крият зад нея да покажем истинските им лица. Най-общо това ни е работата на тази планета, по това се познаваме лесно. Не се щадим да оказваме безвъзмездна помощ по каквито и да е духовни въпроси и проблеми на търсещите и нуждаещите се.
Женския принцип е по-особен, също може да бъде бунтарски, но много по-меко и внимателно се изразява външно. Плеядианската жена е жена на 100%, чувствена и дълбоко интуитивна. Няма да го описвам подробно, но освен, че е истинска жена, тя е и вълшебница и ангел покровител. Жена-мечта за всеки мъж. Жена, която винаги ще те бъде с теб и ще те подкрепя неотлъчно в трудности и неволи. Много малко се знае за това, но Плеядианската култура и цивилизация е преобладаващо матриархална. Има много жени старейшини, велики и мъдри майки. Жената с цялата й царственост, обаяние, величие, достойнство, мъдрост и любов, това са нашите Плеядиански сестри, дъщери и майки.