Author Topic: Планета Земя 4D/5D  (Read 41835 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
Re:Планета Земя 4D/5D
« Reply #480 on: декември 11, 2019, 04:37:42 pm »
Ум и памет са свързани. Без памет не може да има ум. Ума е жонгльор на понятия, които се извикват чрез паметта. Паметта е всичко, което е било регистрирано чрез сетивата. Има памет от настоящия живот, има памет от миналите животи, има и памет от живота на всички хора, които някога са съществували. Всичко това се пази в нашето ДНК като набор от изключително сложни инструкции.
Основните функции на ума са да анализира и синтезира, да реже и да съединява. Ума е последователен и методичен. Като анализира, той разчленява на по-малки части и така изучава тези части поотделно и по-отблизо. Когато синтезира прави заключения базирани от анализирането на частите. Това е един инструмент за събиране на данни с цел намиране на решение на проблем. 
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #481 on: декември 11, 2019, 07:02:40 pm »
И като си говорим за Богове.

Върховния Бог, преди християнството да дойде по тези земи е бил Тангра. Това е било името, което древните хора по тези земи са изричали, за да се обръщат към Безкрайния Създател. Имало и други многозначими Богове като Перун, но той е от по-малък локален за славяните калибър, подобно на това както е бил Зевс за гърците.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #482 on: декември 12, 2019, 01:29:09 pm »
В днешния чанелинг на Отец Абсолют чрез Марта, Отеца казва, че същността на душата представлява нашата съвест. И това обяснява много, обяснява всичко.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #483 on: декември 12, 2019, 07:08:41 pm »
Погазването на нашата съвест е причината за всичките ни нещастия. Погазването на съвестта и извършването на омразни противоречиви егоистични действия е причината за кармичната реалност на душата и цикъла самсара, прераждане след прераждане.

Когато съвестта е чиста, човека е спокоен, а душата е лека.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #484 on: декември 15, 2019, 03:49:16 pm »
Много синхроничности попадат на моето внимание всеки ден. Гледах един клип на Садхгуру, където го питат дали има извънземни и дали някои от необяснимите обекти, като египетските пирамиди са направени от тях. Той общо взето казва, че не се знае дали има извънземни и дали имат пръст в каквото и да е, и след това споменава за кайлашките скални творения в централна западна Индия, които са познати като Елора. Садхгуру подкрепя теорията, че Елора са създадени от хора, които са се трудили всеки ден с чук и длето в продължение сигурно на няколко поколения, като са ваяли скалите отгоре надолу. Ако разгледате въпросния обект и ако у вас има здрав разум ще разберете, че не е възможно човек да направи подобно нещо дори при сегашния технологичен напредък, който имаме, да не говорим, че някой може да направи нещо такова в миналото само с чук и длето. Не само че няма такава инженерна и прецизна мисъл в миналото, но и за създаването на такова чудо се предполага, че огромни количества скален материал са били изсечени от скалите, а няма и помен от този скален материал да е изхвърлен никъде наблизо до тези обекти.

Ето някои мои прозрения. 
На стените на това творение са изобразени изсечени в камъка картини, които представляват базата, за създаването на индийските епоси, като Рамаяна например. Оттам и от други такива скални рисунки са измислени историите за Рама и за Господ Шива, за Ганеш и много други. Господ Шива, който е живял на Земята и после изведнъж е изчезнал като все едно, че никога не го е имало. Най-различни истории са измислени, така че Господ Шива да стане за малко човек, да даде своята мъдрост и да изчезне, така както се я появил.
Както казах по-горе Господ Шива е още едно име на Безкрайния Създател.
Човек много иска да изобрази Бог като човек, да го сложи в човешки отношения, да обрамчи Бога в човешки понятия и характеристики, да покаже как Бог е живял в човешко тяло, какво е правил и какво е казвал, докато е живял като човек. Това се забелязва и с много други Богове по света, не само от индийската традиция.

Другото прозрение е, че Елора не е създадена с чук и длето чрез повинен човешки труд. Това са останки от древната цивилизация на Лемурийците, останки, които са оцеляли всичките катаклизми, които са затрили тази цивилизация. Картините по стените, които се вярва, че показват индийските епоси всъщност са някакви истории от лемурийското ежедневие, в тях няма нищо необичайно или свръхестествено. Създадени са, когато Земята е била 4D, изваяни са чрез човешкото съзнание, с мисъл. С падането на Земята в трета плътност всичко е станало по-твърдо и плътно и така тези творения са придобили своята скална структура от нов тип.
Хората живеещи по тези места, които са намерили първи тези скални чудеса и са били запленени от невъзможността на тяхното създаване, от суеверие са си измислили истории, които да обяснят картините по стените. И така идват големите индийски епоси.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #485 on: декември 16, 2019, 08:27:24 am »
С падането на света в трета плътност условията на живот стават подобни/близки за всички, които се въплъщават като хора, без изключения.

Ако нещо необичайно се наблюдава или се е наблюдавало, то е направено с влагане на много енергия от тъмните сили, за да се постигнат някакви цели или да се създават някакви убеждения. Тези изключения нямат връзка с Божествената реалност на трета плътност и нейните характеристики.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #486 on: декември 16, 2019, 09:18:56 am »
Ще разбием сега една голяма фалшификация, свързана с изкуственото обожествяване на Исус Христос. Исус разбира се е божествен, но не в такива мащаби и с такива възможности, с каквито е представен в Новия Завет.

Исус е божествен чрез духовните си способности, чрез духовното си майсторство, чрез висотата на съзнанието си.

Всичко друго най-вероятно е било измислено, за да се създаде един имагинерен обаятелен и невъзможен за подражание образ на един магически бого-човек все едно паднал от небесата, съвършен и безгрешен, незаченат по естествен начин, който е единствения син на Бога, който прави чудеса - левитира, проявява от нищото хляб и риба, лекува сакати и терминално болни и връща от мъртвите, именно защото е избран от Бога и Бог го подкрепя единствено него.

Цялата идея с изключителното обожествяване на един човек се прави от тъмните сили, за да се покаже, че божествеността не е за всеки и че не може да бъда постигната лесно или изобщо да изглежда непостижима. Тоест да се обезкуражите, да се откажете от своята божественост, да приемете статуквото, да станете обикновени хора, които да са напълно зависими от тримерния свят.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #487 on: декември 16, 2019, 09:29:02 am »
Исус е бил човек като всеки друг човек. Заченат от баща си и майка си, както това става по обичайните естествени начини. Минал е през своето детство и юношество, станал е мъж, като всеки друг мъж. Не е имало нищо специално или необикновено около живота му до този момент. След духовното му просветление, което е резултат от неговите търсения и вътрешната природа на неговата древна душа, той започва да проповядва за реалността на Бога и за Единството на всичко. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #488 on: декември 16, 2019, 10:29:08 pm »
Ще припомня какво е това божественост и кое е най-отявленото качество на бого-човека. Това е вродената способност да се обича безусловно. Да си доброжелателен и чистосърдечен.
Не е нужно да можеш да ходиш по вода, да проявяваш хлябове от въздуха, да лекуваш болните и да вдигаш мъртвите с едно докосване. Това и тъмните сили го могат и магията е тяхна специалност, но те не могат да са доброжелателни и чистосърдечни. От това се подразбира кое всъщност е важно и кое е истинско в живота. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #489 on: декември 19, 2019, 01:03:43 pm »
Какво е това Егрегор?

Всякакво трайно събиране на същества по някакви причини, под обща кауза, под общи условия, като биологични единици от даден вид, като съпричастност към идея или вярване, което може и да е истинско, но може и да е фиктивно/измамно. Всякакъв вид събиране на хора, дори нефизическо събиране под някаква идея образува егрегор. Егрегори има и в животинския свят, всяко стадо животни, всяко ято птици създава такова формирование, нещо като обща изкуствена душа, но формирана по външен начин.
Егрегора е енергийно събрание, което държи своите членове заинтересовани да участват в това събрание и се храни от енергиите, които се влагат от тях. Негативните егрегори образуват огромни демонични структури, които държат с всички сили своите членове привързани към своята реалност. Например егрегорите на алкохола, на тютюна, на наркотиците.
Има изключително огромно разнообразие от егрегори на нива, каквито е трудно да си представим. Някои биха се изненадали в колко егрегори участват без дори да подозират.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #490 on: декември 19, 2019, 01:17:20 pm »
Има ли полезни егрегори?

Полезен би бил, ако не взема от теб насилствено/измамно повече енергия, отколкото очакваш да ти дава. Ти за какво влизаш в някакви групи, по принцип търсиш нещо там, с нещо да се обогатиш материално или духовно, а може би да дадеш нещо, което имаш в изобилие и желаеш да споделиш.

Как се излиза от негативен вампирски егрегор, който само тегли енергия?

Първо е осъзнаването, че се намираш в такова положение, след това идва желанието за освобождаване и след това прилагаш конкретни действия за освобождаването, докато се получи желания резултат.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #491 on: декември 19, 2019, 07:19:11 pm »
Какво е това "енергия"?

Това е светлината на душата. Всичко което съществува в същността си е Божествена Светлина. Това е всичко, което е сътворено, което има някакви характеристики, което може да се опише. Ако ще и един атом да е или един фотон, това е нещо, това е едно строително блокче от Божествена Светлина, което само по себе си се състои от други блокчета и това продължава до безкрайност надолу или нагоре.

Какво значи да отдавам енергия и да получавам енергия?

Както ти казах, ти си душа, която има някакъв запас от енергии и която е прикачена като към информационна мрежа, която може да я свързва с всички други души. Когато даваш нещо от своята душевна същност, каквото ще да е то, това е отдаване на енергия и когато приемаш нещо в посока към твоята същност е приемане на енергия.
В духовния свят, всичко е информация, тоест Божествена Светлина. Вие отдавате и приемате информация постоянно и така се развивате взаимно.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #492 on: декември 20, 2019, 08:05:08 pm »
Събирането на духовни същества в Рая например егрегор ли е?

Не. Това се нарича Единство и то не е събиране, както вие си го представяте, сякаш някакви отделни същества се събират на едно място. Това е закона на Единството, всичко е Едно. А егрегора е изкуствено събиране по някакъв признак или идея на условно разделени същества. В духовния свят няма изкуствени събирания, там просто всичко е един цялостен Дух.

А Духа усеща ли се като разделен на части?

Отново не. Духа е винаги едно цяло, не съществува никакво разделение на нивото на Духа, ако може така да се изразим.

Може ли да обясниш по-конкретно как се получава или се губи енергия?

Представи си, че си една кофа пълна с вода. Когато изливаш вода от нея, губиш, когато наливаш се пълниш. Но с тази разлика, че при запълването няма ограничение. Тоест вашата вместимост на запълване е безгранична. Не стои така въпроса с изливането, тоест със загубата на енергия, по този показател сте ограничени и трябва да се внимава.
Докато сте хора най-често губите енергия чрез вашите неосъзнати негативни емоции и мисли, които произвеждате. Негативното отношение създава центробежни вълни във вашата енергийна структура, които не само че се отдалечават от вас и един вид се разкъсвате на малки парчета, но и качеството на тази енергия спада, което е свързано с нейната светимост, тя става сива, плътна и по-тежка. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #493 on: декември 21, 2019, 10:48:36 am »
Свършва ли света?

Зависи как ще го погледнеш. Ако имаш нашия обширен многомерен поглед може да видиш как света съществува като безкрайни варианти на времево-пространствени тунели от информация. Много от тези тунели свършват на някакъв етап от своето развитие, същевременно много от тези тунели продължават да се развиват, защото поемат по потенциали, които предполагат живот и развитие.
Ние нямаме право да ти казваме какво ще стане конкретно с вашата планета Земя, защото вие сте творците на този времево-пространствен тунел. От вас зависи изцяло какво ще стане, дали ще продължи или ще свърши.
Искаме само да ви окуражим, да ви кажем, че вършите добра работа и че каквото е замислено предварително за много от вас, които вървите по пътя към Твореца се осъществява. Продължавайте да вярвате в своите сили, продължавайте да се уповавате на Твореца и да вършите вашата добра работа и всичко за вас ще се нарежда според Божествения План. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #494 on: декември 21, 2019, 11:41:24 am »
Защо нямате право да ми кажете какво е точно положението с нашата Земя?

Защото ще повлияем на вашата свободна воля и избор. Вие сте тези, които сте въплътени като хора, това е вашия свят в този момент, вие решавате какво да се случва с вашия индивидуален живот и оттам и със съдбата на вашия свят. Ако ние ви кажем например, че вашия свят ще свърши утре, вие ще започнете да се страхувате, да изпитвате голям ужас, а това само по себе си е мощен негативен творчески процес и така ще повлияем на вашия свободен избор и ще го насочим към привличане на енергиите на несигурността и оттам на хаоса, и съответно на самоунищожението. Разбираш ли. Достатъчно е да повярваш в нещо силно и безрезервно и започваш да го твориш и то се осъществява и наяве.
Ние много ясно виждаме накъде сте се запътили точно в този момент, но това важи само за сегашния момент, утре прогнозата може да изглежда по съвсем друг начин, защото вие всички творите и променяте постоянно потенциалите. Невъзможно е да се каже със сигурност какво ще стане след няколко години с вашия свят, ако това зависи единствено от вас хората. За щастие не всичко зависи само от вас, има много сили, които са замесени и направляват развитието като се стремят да не отнемат вашия свободен избор, но да ви покажат кой избор до какво води и така вие да решавате самостоятелно.
« Last Edit: декември 21, 2019, 12:07:38 pm by velaskes »

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #495 on: декември 21, 2019, 10:15:33 pm »
Какво представлява Духа?

Това е въпрос, който няма еднозначен отговор и такъв отговор не е възможно да бъде даден. Все едно да попиташ какво е въздуха. Да, ти знаеш какъв е химическия състав на въздуха, знаеш за някои от физическите му характеристики и все пак не знаеш каква е същността на въздуха. Ти си нямаш на идея какво поражда въздуха в същността му. По същия начин ние може да ти кажем много неща за Духа, но колкото и да ти говорим за Духа никога няма да е достатъчно да ти го опишем. Ако ти кажем ти си този Дух, защо тогава питаш какво Ти представляваш? Защо си забравил Ти Кой Си?

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #496 on: декември 22, 2019, 01:11:10 pm »
Тази работа със свободната воля ми изглежда като хазарт. Все едно сме оставени на произвола, пък каквото ще да става с нас?

Така може да ви изглежда, но това е измамна илюзия. Нищо лошо не може да ви случи. Вие може да минавате през абсолютно всичко. Знам какво ще кажеш, че все пак някои от съществата се самоунищожават, това не е ли случване на нещо лошо? Но, Духа вътре в тях не може да се унищожи, тоест тази частица надживява всичко, тя е вечна, непроменлива. Унищожава се само формата, която е илюзия.
Без свободен избор не може да има истинско израстване на душата. Няма как да се научите и да се развиете. Трябва да ви оставим сами да се справяте, или поне да изглежда, че сте сами. Всичко е един процес, който е естествен, защото във вас е заложено всичко, което ви е необходимо да се развиете и условия за развитие са създадени за вас. От вас се иска само да намерите правилния път и да правите систематични избори, така че да вървите по този път.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #497 on: декември 22, 2019, 01:16:38 pm »
Вие имате някои много хубави сравнения, например как прекрасния диамант се формира под огромен натиск и как красивия бял лотос изниква от най-голямата мръсотия. Ето така се развиват вашите души, те минават през най-тежките и трудни изпитания, за да могат да разцъфтят един ден като прекрасни лотоси и да засияят като бляскави диаманти.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #498 on: декември 23, 2019, 08:28:35 am »
Кажи какво е душата?

Душата е модификация на Духа, видоизменено абсолютно съзнание, чиито най-характерни свойства са да може да променя вибрациите си. Ако нямате "душа" не бихте могли да живеете индивидуализирано в по-долните и по-плътни светове.

Душата така както го виждам аз е един вид доброволно спусната завеса над абсолютното съзнание?

Това е така. Затова съществуват млади души и стари души, които се различават по своя натрупан опит.
Душата е като проект и като процес на пре-сътворение, който започва от самото нищо, от пълна забрава и постепенно събира информация и по този начин се развива.

Защо е толкова важна душата, не може ли да се съществува просто чрез Абсолютното Съзнание?

Разбираш ли, всичко е заради преживяването на опит, който се проектира от директна индивидуална гледна точка. Опит, който се отразява директно на теб. Ще ти дам пример. Абсолютното Съзнание е сведущо за всичко, което става на вашата малка планета. Няма дори един дребен детайл, който да може да се измъкне от взора на Абсолюта. Това е поглед, тип безпристрастно наблюдение, не-намесване. Няма преценка и осъждане, няма разграничаване между едно или друго. Абсолютното Съзнание вижда всичко, точно както е, как е започнало, как се е формирало и дори как приключва. А ти като душа преживяваш директно условията, ти се намираш вътре в тези условия, ти ги създаваш дори. Душата е участник, актьор, който е нужен на сцената да има смисъл. Ако света беше празен, ако нямаше живот, какъв смисъл би имало дори да се наблюдава. Не казвам, че Абсолютното Съзнание има цели да наблюдава, нищо подобно. То е съпричастно към вас душите безпристрастно, единствено чрез своята съвършена Любов. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #499 on: декември 24, 2019, 08:18:37 am »
Днес се заговоря отново за 5G и за евентуалните вреди върху хората, животните и природата при въвеждането му, кажи какво може да направим?

Ние ви призоваваме да започвате да мислите като творци на реалността. Призоваваме ви да започнете да използвате вашите могъщи инструменти на сътворяване на реалности. Достатъчно сте живели вече като жертви, на които някой все прави нещо а вие стоите и понасяте удари, без дори да се защитавате, без да правите нещо да се опазите.
Дошло е времето за действие. Срещу вас божествените души се води война на всички фронтове. Нечистите сили жадуват и работят ден и нощ за вашето унищожение. Време е да се отърсите от този духовен ступор, в който се намирате от хилядолетия и да действате. Вие можете всичко. Насочвайте съзнанията си към даден проблем и разтваряйте, елиминирайте, премахвайте. Като бели магове, с любов, с безпристрастност елиминирайте, без да се въвличате емоционално и мисловно. 

За какви дреболии става дума само. Просто някакви технологични играчки, които може да обезвредите само с насочване на вашата мисъл към тях. Използвайте своето въображение и разваляйте тези технологии, разваляйте всичко, което представлява вреда за хората, за животните и за природата. Вие сте божествеността на тази реалност. Няма сила, която да е по-голяма от вашата. Но помнете, че силата е в любовта. Вършете всичко това към, което ви призоваваме с Любов, с Мир. Разрушавайте с Любов. Не си позволявайте дори за секунда да използвате негативни състояния, за да разрушавате. Трябва по-често да ви се напомня кои сте вие и какво можете, защото сте забравили уважаеми наши.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #500 on: декември 24, 2019, 08:32:04 am »
Моля обясни какво значи да разрушаваш с Любов, как е възможно това?

Разрушаването, за което говорим е също творчески процес. Разрушаването е необходимо понякога. Нещо, което се смята ненужно, остаряло, нефункционално, опасно, застрашаващо рано или късно минава през зануляване. Както нещо ново се създава, така нещо старо се разрушава. Такива работи стават постоянно в променящата се действителност.

Когато вършите такъв творчески процес с Любов означава, че вътрешно винаги оставате спокойни, безпристрастни и центрирани в Източника.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #501 on: декември 24, 2019, 09:16:44 am »
Дай конкретен пример как да се разруши една технология чрез мисълта?

Има много начини. Използвайте вашето въображение. Бъдете креативни.
Всяко техническо устройство има енергиен двойник, нещо като силово поле около себе си. Понеже всяко нещо, което е създадено, е създадено от компоненти, които от своя страна са групирани блокчета Божествена Светлина. Разбирате, че нещо, което е създадено, за да функционира по даден начин е създадено в някакъв ред и последователност и когато те се нарушат то спира да функционира. Вие може да манипулирате чрез съзнанието си блокчетата Божествена Светлина и да разстройвате силовото поле на дадена система. Това важи за абсолютно всичко, което е около вас. Напомням, че нямате право да вършите това срещу други хора или същества, защото така ще си навлечете карма. Но може да го правите срещу инвазивни и застрашаващи живота ви технологии, които се въвеждат срещу вас.

Но защо рептилоидите могат да работят срещу нашето унищожаване а ние не може да им противодействаме по същия начин?

Те са паднали създания, а вие не бихте искали да станете като тях нали? Ако работите както те работят, точно това ще ви се случи, ще станете паднали същества. Защото има неотменими вселенски закони, които поставят всеки на мястото му, според делата, които върши. Нека те вършат каквото са решили да вършат, то в голяма степен е безполезно срещу вашата сила. Ние затова ви призоваваме да се осъзнаете, да повярвате какво можете. Оттам нататък абсолютно никой не може да ви стори нищо лошо, ако ще и целия ад да изсипва насреща ви. Разбираш ли.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #502 on: декември 24, 2019, 09:43:33 am »
Моля, обясни как Рептилоидите работят срещу нас?

Това е много дълга тема, защото вие сте обусловени на всякакви възможни нива от тримерно програмиране. След това и на физическо ниво са ви ограничили в огромна степен.
Трябва да разберете, че рептилоидите нямат творчески способности като вас, но имат много силен ум и голяма интелигентност. Те са толкова хитри, че са успели да канализират вашата собствена божественост да работи срещу самите вас, като са съумели да внедрят във вашите съзнания цели идеологии. И вие сте се хванали на въдиците, вие сте повярвали на тези идеологии и затова преживявате цялото това страдание, което преживявате. Времето е дошло, за осъзнаване и за отхвърляне на всички тримерни ограничаващи вярвания.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #503 on: декември 24, 2019, 10:15:18 am »
Много странни създания са тези Рептилоиди, хем имат душа, хем тази тяхна душа е ограничена и различна от нашите души.

Най-близкото, до което могат да се оприличат негативните рептилоиди е изкуствения интелект. Ум, интелект, да, в това е тяхната сила. Съзнание обаче отсъства. Няма и съвест. Има кошерен ум, който работи като самозащитен механизъм. Понеже няма съвест на базата на някакви данни и на наблюдения на средата те създават своите правила на съществуване. И правилата или законите, които налагат са техния вид съвест.
Душата е както ти казахме по-горе е вид ограничение, в случая при рептилоидите ограничението е по-голямо и по-крайно. Има някакви рамки, в които се развиват техните души. Когато тръгнат по светъл път, както много от тях са сторили вече душите им стават с други качества, с други по-ярки цветове и с по-бързи вибрации. Тази интелигентност, за която говорим, те използват за съвсем други мирни цели и вие бихте се удивили ако знаете какви цивилизации и технологии строят. В създаването на техники и технологии рептилодите наистина нямат аналог. Всичко, което е изкуствено измислено идва през техния кошерен ум.   

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #504 on: декември 24, 2019, 12:36:23 pm »
Всеки, който е дошъл на Земята да промени нещата към нещо по-ново и по-различно и по-добро, всеки месия, светия, всеки изобретател и иноватор, всички те са един вид разрушители. От гледна точка на изградените стереотипи в обществото такива хора са "лоши" хора, защото с това, което вършат променят наложените стереотипи.
Исус е бил виждан от власт-имащите през онези времена като някой, който размътва водата, който дава нови идеи на бедните хорица, който омайва всички със сладки приказки. За власт-имащите Исус не е бил добър човек. Но вижте в действителност как стоят нещата и кой е Христос, самия Бог дошъл като човека Исус сред човеците. А егоистичните власт-имащи са виждали не Бог в него, а същинска заплаха за своето статукво. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #505 on: декември 25, 2019, 10:06:12 am »
Алцион, кажи повече за вас, ако е възможно?

Няма да има смисъл да разкриваме информация, която е безполезна и несмилаема за вашето ниво на разбиране. Но ще ти кажем, каквото може да разберете.
Ние сме звезда или както го наричате слънце. Ние произвеждаме Божествена Светлина/Любов. Това е първична захранваща вибрация, гориво, за захранване на живота по нашите планетарни системи. 
Според вашата наскоро формирана терминология, ние сме колективна съзнателност от 9-та плътност(9D). Ние не сме физически или т.нар. биологически същества и не използваме тела и планети, за да съществуваме. Ние Сме, ние сме съзнание, което е единство и функционира, за да може дадената звезда/слънце да върши работата, за която е създадено.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #506 on: декември 25, 2019, 10:15:14 am »
Кажи вашите плеядиански същества от по-ниска плътност имат ли по-добро разбиране за функцията на вашата Съзнателност от 9-та плътност?

Няма как да имат такова разбиране, защото ако го имаха нямаше да живеят в плътността, в която са. Но понеже всичко, целия живот в цялото му разнообразие се движи във възходяща спирала на духовна еволюция, тяхното разбиране също се разширява малко по малко. На някакъв етап те ще минат към нова форма или безформие на съществуване. Но всичко става, когато му дойде времето. Никой не бърза за никъде. Всяка форма на живот съществува, където съществува защото има причина да е там.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #507 on: декември 25, 2019, 02:57:30 pm »
Колко стари са Плеядите?

Много много по-стари от това, което вашата нагласена фалшива наука ви преподава. При нас не само, че има формирани планети около нашите слънца, но и тези планети са обитаеми с хора, които изглеждат точно като вас. Разликата е, че при нас органичния живот започва от 5-та плътност. Самите плътности са до 10-та, като 10-та е Атлас, който е не само звезда/слънце но и напълно функционален Безкраен Творец. 

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #508 on: декември 25, 2019, 06:46:44 pm »
Какво е това Бяло Братство на Алцион?

Това са душите от 7-ма плътност, които обитават нашите 3 възнесени планети от 7-ма плътност. Те са свободни от физическа форма, но могат да се проявяват с такава, ако пожелаят и то съвсем свободно. Могат да посещават останалите хора от 6-та и 5-та плътност по другите ни планети и навсякъде другаде по цялата галактика и отвъд. За тях няма никакви ограничения къде да бъдат и какво могат да правят. Когато се проявяват във тяло изглеждат целите сияйно бели, някой може да ги сбърка за ангели, в което би имал право.

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #509 on: декември 26, 2019, 09:34:16 am »
Днес Отец Абсолют заговори за Орионците и сега всички се чудят, кои са пък тези. Това са същите прекрасни рептилоиди, които се опитват с генетични експерименти да направят своите души божествени и да излязат от рамките на четвърто измерение.

Уви това е напълно невъзможно и не води до нищо, освен до създаване на временни химери и всякакви нефункционални създания, които не могат да се размножават, страдат от всевъзможни имунно-дефицитни ретроградни болести и неизбежно умират и изчезват напълно след едно или най-много няколко поколения. 
Уважаемите рептилоиди не могат да направят нищо трайно с ДНК-то на Божествената душа, защото тя не е статична. ДНК-то се проектира от самия Абсолют през всички измерения и плътности и ДНК-то в основата си е абсолютна категория. Някой може да се опитва да го променя, донякъде може да се получава, но то неизменно възвръща съвършените си параметри. И това важи за всяко едно Божествено творение в цялото Божествено Мироздание.