Author Topic: ДА ВИ СВЕТНА  (Read 2163 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline sirius

• Напреднал
  • неседухатуйщонегасне
ДА ВИ СВЕТНА
« on: декември 11, 2005, 01:22:06 am »
сега (в този нощен блок) по радио Хоризант ще пуснат Ваклуш Толев. Това е интересен Човек. Много добър оратор. Писал книги за религиите. Има и последователи. Може да ви е интересно.
E, на мен НЕ ми беше интересно.
« Last Edit: декември 11, 2005, 02:47:41 am by sirius »
всеки си носи кръста: всеки знае до колко му е вътре. Но не знае още колко може да му влезе - това е щастието.

Offline wind

• Напреднал
Re:ДА ВИ СВЕТНА
« Reply #1 on: декември 11, 2005, 02:55:04 am »
хаха
аз пак малко късно - едва ли още го дават :)

Пък и като се замисля... аз май и радио нямам...
« Last Edit: декември 11, 2005, 03:01:13 am by wind »
fly like a wind .......

Offline Evridika

• Напредващ
Re: ДА ВИ СВЕТНА
« Reply #2 on: юли 12, 2006, 10:34:04 pm »
И аз да ви светна-даваха филма за него преди няколко седмици по Канал 1.На мен ми беше много интересно.Между другото още от студентските си години съм посещавала някои негови лекции,които четеше в Софийския университет,по-правилно е да се каже говореше,защото той никога не чете.Някои от нещата,които съм чувала и запомнила ги проумях и осъзнах след около 10 години,за други сигурно ще ми трябват още толкова.Труден е за разбиране и смилане.Какво обаче не ти е харесало,Сириус?Ще ми е интересно да науча,защото аз за толкова години не успях да кажа категорично дали ми харесва или не.Дори не знам дали думата "харесва" е подходяща.Ходила съм с мои приятели да го слушам,те са харесвали него,макар и те като мен не всичко да разбират,но за сметка на това постоянното обкръжение и аудитория са ги отблъсквали.Дори скоро моя приятелка,която решила да отиде на лекция в София ми разказа възмутена как накрая организаторът помолил който има възможност да остави пари за заплащане на залата и всички освен нея и още един-двама се изнизали тихомълком.