Author Topic: Говорилня  (Read 39987 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline reply

• Средно напреднал
  • SoHm!
Re: Говорилня
« Reply #60 on: март 06, 2006, 12:47:08 am »
nikoi li ne iska da mi prosti? :(:(:( :'(

bee

• Guest
« Reply #61 on: март 06, 2006, 08:06:54 am »
Простено да ти е Reply .... и от мен и от Господ,  ...  както се казва .... макар, че не се сещам за какво трябва да ти прощаваме :-\  :D  :smitten:

Offline reply

• Средно напреднал
  • SoHm!
« Reply #62 on: март 06, 2006, 11:17:35 am »
eeee nai nakraq! :D mersi bee  :smitten:

...ami moje da mi prostite 4e pi6a na kirilica p1k vie se m14ite da q raz4etete  ;D

Offline wind

• Напреднал
« Reply #63 on: март 06, 2006, 12:02:11 pm »
Хе! То малко късно, ама айде... прощавам ти, че вчера ме докара на ръба на нервна криза...  :2funny: :tickedoff: :laugh:
fly like a wind .......

Offline reply

• Средно напреднал
  • SoHm!
« Reply #64 on: март 06, 2006, 01:37:41 pm »
ahahahaha tfa e 6ot te obi4am :D  :smitten:  O0  :2funny: :2funny: :2funny:

Offline wind

• Напреднал
« Reply #65 on: март 06, 2006, 11:53:04 pm »
ХО ХО ХО!!!
fly like a wind .......

Offline sirius

• Напреднал
  • неседухатуйщонегасне
« Reply #66 on: март 07, 2006, 11:35:10 am »
Прощавайте  :)
http://www.albinoblacksheep.com/flash/youare.swf
всеки си носи кръста: всеки знае до колко му е вътре. Но не знае още колко може да му влезе - това е щастието.

Offline divine

• Напреднал
    • blog
« Reply #67 on: март 07, 2006, 01:01:20 pm »
MOOOOLQ VI ZA PROOO6KA MILI HORA!!!!!!! PLEASE FORGIVE ME  ;D ;D ;D  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
prostete otnovo :)

Още преди да поискаш . то ти е дадено . :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:( шъ мъ прощааш) :2funny:
Every moment is a miracle right now

Offline reply

• Средно напреднал
  • SoHm!
« Reply #68 on: март 07, 2006, 01:10:58 pm »
divine...http://www.albinoblacksheep.com/flash/youare.swf
jahahaahahaha  6 me pro6taa6  :smitten: :smitten: :smitten:  :-* :-* :-* :2funny: :2funny: :2funny:  >:D >:D >:D

Offline divine

• Напреднал
    • blog
« Reply #69 on: март 07, 2006, 02:08:44 pm »
Албино бляк шийп ю ар туууууууууууууууууу :2funny: :2funny: :2funny:

Offline wind

• Напреднал
Re: за разводняването...
« Reply #70 on: март 23, 2006, 11:17:47 am »
Айде по темата за разводняването и спаменето - тук, че не му е мястото при мантрата  ;D

Вее, радвам се, че мислиш така. И аз си умирам от кеф като чета заядливите подмятания... не заради "заядливото", а заради провокацията. Ако в живота си нямахме провокации, представяте ли си в какво застояло блато щяхме да киснем?
 O0
fly like a wind .......

Nirvana

• Guest
« Reply #71 on: март 23, 2006, 11:27:47 am »
На мен пък ми е гот да гледам как някои, смятащи се за духовно израстнали, се нервят за щуротии ...
  :uglystupid2:   >:D   :crazy2:

Offline wind

• Напреднал
« Reply #72 on: март 23, 2006, 11:31:08 am »
И това е част от провокацията  >:D
fly like a wind .......

bee

• Guest
« Reply #73 on: март 23, 2006, 11:59:23 am »
Така си е. Нужна си е малко провокация.  :) Вчера даже четох в една дебела книга, че без зло просто не би имало добро. Злото е това, което дава тласък на доброто да се прояви, иначе в съвършената хармония нямаше да има никакво движение, т.е. никаква еволюция. От което аз започнах да се чудя трябва ли изобщо да се противопоставяме на злото, след като то е необходимо??? В онази книга се казваше, че трябва да се противопоставяме само когато имаме какво да създадем на негово място, но това и по-нататъшните обяснения ми се видяха много мъгляви и не ги разбрах.

Разбира се, не казвам, че някой тук прави нещо зло - говоря си по принцип... за черното и бялото, за плюса и минуса, за студеното и топлото, за хармонията и дисхармонията  ...

Offline Eternities

• ad infinitum
  • Напреднал
    • Изворите
« Reply #74 on: март 23, 2006, 12:37:57 pm »
Всички сте такива сладури!  :smitten:

Затова както се казваше в един руски анимационен филм, май беше "Кот Леополд":
"Ребята, давайте жить дружно!"   O0

:smitten:
I am who I am.

bee

• Guest
« Reply #75 on: март 23, 2006, 01:50:07 pm »
Eternities,  :smitten:

Offline divine

• Напреднал
    • blog
« Reply #76 on: март 23, 2006, 03:09:25 pm »
На мен пък ми е гот да гледам как някои, смятащи се за духовно израстнали, се нервят за щуротии ...
  :uglystupid2:   >:D   :crazy2:
на мен пък не ми е гот его -оринтирани хора да се "изхождат " по теми , които ЯВНО не ги интересуват

И това е част от провокацията >:D

Едно е да провокираш човека да си каже мнението, съвсем друго е лично да го провокираш......
Защо е нужно да има лични нападки, кво ся, да почнем да се провокираме на тема местоживеене, семейно положение, пари ..............докъде ще стигнем така...............пълни глупости.
Разбирам да провокираш хората да бъдат добри , но това вечно " на всяко гърне - похлупак"......взехме нещо да зацикляме. Като искате спам , що не спамите тука.......не е интересно, нали.............няма кой да се върже, много по-сладко е да прекъснеш някоя приятна тема, за да злорадстваш после.....МИ ХУБАВО, БЕ, каквото ме дразни ще го трия, става ли....и както в повечето форуми , ще си спретнем война между НЯКОИ форумци и модератора ( явно съм сама ....??) и тогава тези въпросните люде сигурно ще са щастливи........но форумът..., абе кво ни дреме, нали тъй...

Иай

• Guest
« Reply #77 on: март 23, 2006, 03:24:28 pm »
Divine, напълно те подкрепям O0

bee

• Guest
« Reply #78 on: март 23, 2006, 04:29:00 pm »
Мдаааа, днес форума беше повече от интересен  ;D

Nirvana

• Guest
« Reply #79 on: март 23, 2006, 04:45:11 pm »
 :o
Divine тръгнала на кръстоносен поход... време е да наложи правилата си над форума  ;D 
Обясни какво смяташ, че ще постигнеш с тях, та да преценя дали да съобразя   :angel:
И хайде да видим до къде ще идиш  ^-^

Иай

• Guest
« Reply #80 on: март 23, 2006, 04:57:45 pm »
Е това вече си е чисто заяждане! До никъде няма да стигне разбира се – вие сте болшинство :D

Offline divine

• Напреднал
    • blog
« Reply #81 on: март 23, 2006, 05:05:36 pm »
 :angel: не благодаря....

Да ти кажа , Нирвана , авторитета ( разбирай простотията) на мнозинството никога не ми е влиял.
Тъпото в случая е ,че доста приятни събеседници се отказват да пишат тук, въпреки желанието си и интересните неща , които имат да споделят......заради спамерите, заради това, че нищо не можеш да споделиш , без някой да се направи на важен, като обезсмисли опитът ти за комуникация........
Пример: днес имаше 8 гости във форума, и те четат всичко , и стари , и нови теми......но още преди да се регистрират им става ясно, че всяка тема стига ДО ЕДНА И СЪЩА ЗАДЪНЕНА УЛИЦА, някой се заял, друг му отвърнал и край с темата, спора, дискусията...общуването.

Nirvana

• Guest
« Reply #82 on: март 23, 2006, 05:17:35 pm »
Хубаво е, че знаеш всичко за юзърите още преди да са се регистрирали  O0

izgrev

• Guest
« Reply #83 on: март 23, 2006, 06:01:03 pm »
Имам предложение :)
Да се изброят броя заяждания. Така ще се разбеде кой и в каква степен съсипва авторитета на форума.
Предполагам няма да е трудно. Естествено, отнася се за всички...... без изключения. Да няма "наши и ваши".. например!

Offline wind

• Напреднал
« Reply #84 on: март 23, 2006, 07:38:28 pm »
Изгрев, няма нищо по-трудно от това да се преброят т. нар. "заяждания". Не защото някой има проблем с броенето, а защото всеки има различни критерии за "заяждане". Ако Дивайн брои "заяжданията" може и повече от половината форум да се окаже в такива. Ако аз или Нирвана ги броим, може и нито едно да не открием.
Ще трябва да е някой по средата - с достатъчно обективен поглед и по възможност непристрастен. А такъв няма - който и да е, щом вече е във форума, значи не е безпристрастен. И сега какво? Ще си викаме "експерт" отвън ли?  :2funny:
fly like a wind .......

izgrev

• Guest
« Reply #85 on: март 23, 2006, 08:02:24 pm »
Не :) Предлагам повече любов и уважение. С главно "Л" и с главно "У"!
Така добре ли е?

Offline wind

• Напреднал
« Reply #86 on: март 24, 2006, 01:09:17 am »
Да, добре е, драги и предраги ми Изгрев! :) (абе какво стана с теб, бе човек? :idiot2:)

Само не разбрах остава ли предложението и как ще се определи бройката.  :P
fly like a wind .......

Nirvana

• Guest
« Reply #87 on: март 24, 2006, 05:57:56 am »
Изгрев, страхотно предложение  :2funny:   O0

Броих въпросните постове  :)
Аз се заяждам.
Аз non’ stop се заяждам.
Аз подронвам този авторитет.

И кво?  ^-^

izgrev

• Guest
« Reply #88 on: март 24, 2006, 07:49:02 am »
 :2funny:
 Като сме почнали да си признаваме, нека и аз да го направя :). Случва се да се заяждам, а обикновено не съм съгласен с някои неща. Но някои и това слагат към заяждането. Нещо като.."който не е с мен е против мен"-а от това по-голямо заяждане ...здраве му кажи :)
А иначе съм си добре. Нищо особено не е станало с мен. Само дето не обичам обтегнати взаимоотношения и се старая да се въздържам, когато съм несъгласен.
Кой да ги брои? Който иска, мисля. Или...който го дразни заяждането(разбирайте... несъгласието с мнението на капацитети и авторитети)

bee

• Guest
« Reply #89 on: март 24, 2006, 08:27:21 am »
Мили момчета и момичета, хайде да бъдем над тези неща! Ако някой се заяде и няма кой да му отговори, заяждането ще си отмре в пространството. Този, който даде отговор вече увеличава дисхармонията. А и ние тук не сме случайни и ако е имало заяждане, може да е имало повод за това, който може да се обмисли. Също така пак бих казала, хайде да не се взимаме много на сериозно! Не е хубаво да си мислиш, че искаш да имаш някакво духовно развитие и да се взимаш много насериозно заради това. В крайна сметка, след като всики ние сме тук и сега в този живот, в този форум, то ние не сме толкоз различни и изобщо не сме на толзоз различни нива на развитие. Хайде да си приемаме различията, които все пак имаме. Ако няма приемане и смирение, нищо не става.
А и духовният живот според мен е преди всичко радост, ако я няма радоста, вече има нещо подозрително.

Обичам ви и ви целувам всичките! :-* :smitten: