Author Topic: искам да съм чистачка :)  (Read 4134 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

bee

• Guest
искам да съм чистачка :)
« on: декември 08, 2005, 10:38:38 am »
Ами да, не само че няма да имам никакви отговорности, освен да е чисто, ами и мога да си медитирам колкото си искам докато гледам как парцала се мести напред-назад, наляво-надясно ..... ;D ;D ;D
Не се майтапя много, между другото.  Във фирмата имаме една чистачка, която не само постоянно е в доста ведро настроение, не само играе ролята на ЦРУ и винаги ни осведомява кога ще се плаща и кога ще има премии, но и е запозната малко с езотериката – от нея например за пръв път чух за Норбеков, и докато тя е изчела поне една книга аз още не съм ги и виждала. ;D

Offline divine

• Напреднал
    • blog
Re:искам да съм чистачка :)
« Reply #1 on: декември 08, 2005, 10:50:27 am »
В първия момент си помислих че искаш да си чистачка на кола, возиш се напред назад и само чистиш като вали ;D ;D ;D

Вее, внимавай какво си пожелаваш, да не вземат да ти го пуснат отгоре ...... ;)
Every moment is a miracle right now

nova

• Guest
« Reply #2 on: декември 08, 2005, 11:54:10 am »
А ти защо не попиташ въпросната госпожа какви са й отговорностите? Бас държа, че списъкът ще е много по-дълъг от твоя ;D

Offline wind

• Напреднал
« Reply #3 on: декември 08, 2005, 11:58:24 am »
олелееее
Ще се получи странна ситуация :) Кой кого ще надприказва ...???
fly like a wind .......

bee

• Guest
« Reply #4 on: декември 08, 2005, 12:10:38 pm »
Между другото и аз си помислих да внимавам какво си пожелавам и затова го сложих в майтапи :) надявайки се, че пожеланията на шега не се сбъдват ;D Макар че, знам ли някой ден може и на сериозно да си го пожелая. :-\
А за отговорности .... не ми се говори - кой колкото си има, толкова, и да си ги гони, кво да ги коментира ... ;)

Nirvana

• Guest
« Reply #5 on: декември 31, 2005, 11:37:33 am »
Дам, определено би ти било забавно,  bee    Страшна картинка са като се съберат с колежките и зачоплят слънчоглед...    

Offline wind

• Напреднал
« Reply #6 on: януари 02, 2006, 04:24:35 pm »
И аз съвсем ненадейно открих моето "призвание" - искам да стана готвачка!  ;D ;D ;D
Най-обичам да правя неща, дето не мога! Само ми вкарайте кухнята в бомбоубежище... по-надълбоко ако може, за да не опустоша света  ;D ;D ;D
Досега последните няколко пъти не ми се е разминало. В най-лекия вариант само яденето се овъглява. В по-напреднал вариант - някой и друг домакински съд, следват ел. уредите. А ако се развихря много - може и да пропусна факта, че и стените вече ги няма  ;D
« Last Edit: януари 02, 2006, 04:25:48 pm by wind »
fly like a wind .......

nova

• Guest
« Reply #7 on: януари 02, 2006, 06:07:21 pm »
Уинди- по добре го карайте на сухоежбина без претопляне

Offline wind

• Напреднал
« Reply #8 on: януари 02, 2006, 07:17:35 pm »
Май натам вървят работите. По-добре на суха храна, отколкото на палатка посред зима  ;D ;D ;D

Пък и като се има предвид, че и палатка нямаме... остава само "посред зима".  ;D
fly like a wind .......

Offline sirius

• Напреднал
  • неседухатуйщонегасне
« Reply #9 on: януари 02, 2006, 07:20:13 pm »
Че колко е една зима?!   ;D
всеки си носи кръста: всеки знае до колко му е вътре. Но не знае още колко може да му влезе - това е щастието.

nova

• Guest
« Reply #10 on: януари 02, 2006, 07:22:58 pm »
ако не разводним не сме ниееее 8)

Offline wind

• Напреднал
« Reply #11 on: януари 02, 2006, 07:26:01 pm »
Ми да ама било важно да си останем ние  ;D ;D ;D

Та колко му е едната зима!? Я да си готвя аз пък оцелелите може и да похапнат. После няма начин да не се присъединят към другите  ;D ;D ;D
fly like a wind .......

bee

• Guest
« Reply #12 on: януари 03, 2006, 01:04:15 pm »
 ... и като казахме да внимаваме какво си пожелаваме - познайте какво правих по празниците ...... ами чистих ... направо се скъсах от чистене.  ;D Готиното е, че беше по хубав повод - ще се нанасяме в ново апартаментче след като живяхме 6 г. в една съборетина (не че не съм благодарна и за нея, де, че откога преди това си мечтаех да съм самостоятелна). И наистина се чувствах добре докато го правех - не мислех за нищо, само гледах парцала как се мести наляво-надясно, нагоре-надолу .... е разбира се,  поуморявах се, не е като да седиш на бюрото цял ден, но си ми беше готино :)

Offline wind

• Напреднал
« Reply #13 on: януари 03, 2006, 01:15:23 pm »
Вее, честито ти ново апартаментче!!!
Да си го чистиш с удоволствие ;D ;D ;D

fly like a wind .......

bee

• Guest
« Reply #14 on: януари 03, 2006, 02:15:14 pm »
Мерси и охоооо, ако знаеш колко и други неща ще правя там с удоволствие  ;D Всъщност всичко ще правя с удоволствие  ;D