Author Topic: neshto drugo....?  (Read 6011 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

lina666

• Guest
neshto drugo....?
« on: март 15, 2006, 05:52:08 pm »

Ot  izvestno vreme me vulnuva edin vupros, koito  iskam da zadam i na vas.....

Bihte li promenili jivota si?....

Zashto  toi ne e tova, koeto iskate  da e?

Ili puk  go haresvate takuv, kakuvto e?.... a, zashto?

KOi sa vsushtnost faktorite, koito ni pravqt shtastlivi?.... ili neshtastni...

bee

• Guest
Re: neshto drugo....?
« Reply #1 on: март 15, 2006, 06:19:59 pm »
Аз съм абсолютно доволна от живота си такъв какъвто е в момента. През годините съм имала периоди на недоволство, в които съм правила определени стъпки да го променя и в края на краищата тези стъпки са се оказвали правилни. Една от причините всико това да е така при мен поне е, че винаги съм правила това, което иска душата ми - горкия ми разум рядко е участвал при взимането на решенията.
Също така винаги съм се старала да  ... познавам себе си добре и да си давам ясна сметка за това, което мога и това, което не мога - знаела съм винаги , че няма да бъда арогантна преуспяваща бизнесменка, например, защото не мога да бъда арогантна преуспяваща бизнесменка - това не съм аз. Винаги съм искала да имам семейство, поне едно дете, дом и работа  ... и събеседници по въпросите на духовното ми развитие :)  - като най-важното беше да обичам, човека до мен  - това и съм постигнала и сигурно за това съм доволна от живота си  ... поне в момента. ;)

izgrev

• Guest
« Reply #2 on: март 15, 2006, 06:20:46 pm »
Вече го промених ;D
Нищо страшно нямало в това!
Защо не е това, което искаме? Защото няма с кого да го направим такъв, какъвто трябва да бъде!

Offline reply

• Средно напреднал
  • SoHm!
« Reply #3 on: март 16, 2006, 02:11:47 am »
izgrev...ami za nqkoi e stra6no :D osobeno ako ne sa go pravili dosega(za golemi promeni stava duma)...i ako ne sa ekstremisti :)
za moite 16 godinki moga da kaja 4e dosta promeni s1m izjivql(i napravil) :) i naistina si zaslujava i ne s1jalqvam...plus tova jivot1t ti se izmenq vseki den  s vsqka sekunda...osven da kaja 4e e neizbejno...da oba4e horata sa prieli neizbejnoto nepremenno da e lo6o  O0 zatova moje bi gi e strah  a s16to i ot neizvestnostta  no tq e qsna...:D
smeq da kaja 4e jivot1t mi v dosta otno6eniq e tak1w kak1vto iskam(i s1m iskal)...i s1m dovolen...haresva mi

Offline wind

• Напреднал
« Reply #4 on: март 16, 2006, 11:55:09 am »
Не (и не защото такъв е стандартния отговор)

E, aйде сега... чак пък лудо харесване - също не.
Едва ли са едни и същи за всички.

fly like a wind .......

nova

• Guest
« Reply #5 on: март 16, 2006, 12:02:07 pm »
рече Тя и завесата падна....... :2funny:

Offline wind

• Напреднал
« Reply #6 on: март 16, 2006, 12:17:16 pm »
Следва второ действие - само да дойдат останалите актьори.  ^-^
fly like a wind .......

lina666

• Guest
« Reply #7 on: март 16, 2006, 12:20:27 pm »
wind..... Ako  bqha edni i  sushti - faktorite,a i otgovorite- edva li shtqh da zadavm vuprosi!:)

Offline wind

• Напреднал
« Reply #8 on: март 16, 2006, 12:27:38 pm »
Хе  ;)
И ти значи си разпитваш като мен ::)
fly like a wind .......

lina666

• Guest
« Reply #9 on: март 16, 2006, 12:31:42 pm »
  Aha, inache kak bih uznala!

Offline wind

• Напреднал
« Reply #10 on: март 16, 2006, 12:48:54 pm »
 :idiot2:
По другия начин - с личния опит.
Само дето и аз все да надникна как е при съседчето.  ::)
fly like a wind .......

lina666

• Guest
« Reply #11 on: март 16, 2006, 01:15:30 pm »

" Drugiqt  nachin"  dosta sum go ovladqla, i produljavam....A pitam, zashtoto ne  obicham da nadnicham

izgrev

• Guest
« Reply #12 on: март 16, 2006, 02:36:00 pm »
Ееееее, Wind! Май си намери дружка?
Сега ше си се питате и питате и питате......................и няма да спрете :2funny: :2funny: :2funny:

lina666

• Guest
« Reply #13 on: март 16, 2006, 03:13:42 pm »

Ami, da!.... Tukmo bqh reshila, che tuk shte otkriq  otgovote na vsichki sudbovni  vuprosi... ne samo tova, no i se zabavlqvam! Na vsichko otgore...!))

Offline divine

• Напреднал
    • blog
« Reply #14 on: март 16, 2006, 03:16:40 pm »

Ot  izvestno vreme me vulnuva edin vupros, koito  iskam da zadam i na vas.....

Аз лично - да , все още искам да променям разни неща в живота си, не обичам еднообразието. Промяната е най-сигурното нещо, приела съм това и искам поне да участвам и аз ( ако може  ;))

Zashto  toi ne e tova, koeto iskate  da e?

Това , което Е животът не зависи от това , което искаме. Понякога изживяваме неща ,които сме забравили кога сме "повикали", "създали" за себе си. Най-вероятно , защото сме го направили несъзнателно.

Защото Животът сам по себе си е въплъщение на Абсолютната радост. Изпълнен е с чудеса всеки миг  :smitten:

Когато си  в хармония с Всичко около теб и в теб - си щастлив. Как ще постигнеш тази хармония - това е лична работа на всеки.
Когато си оплетен в илюзията на материалното или под влияние на Страха - си нещастен. Как ще излезеш от капана на илюзиите и ще се пребориш със страховете си  - си е твоя работа.

И това само според ,мен, както беше казал някой  :) ;)

« Last Edit: март 16, 2006, 03:18:43 pm by divine »
Every moment is a miracle right now

bee

• Guest
« Reply #15 on: март 16, 2006, 03:25:46 pm »

Ami, da!.... Tukmo bqh reshila, che tuk shte otkriq  otgovote na vsichki sudbovni  vuprosi... ne samo tova, no i se zabavlqvam! Na vsichko otgore...!))

:) Мисля, че по-важно от отговорите на въпросите е ... да се забавляваш  :2funny:

Offline wind

• Напреднал
« Reply #16 on: март 16, 2006, 04:04:29 pm »

:) Мисля, че по-важно от отговорите на въпросите е ... да се забавляваш  :2funny:

Ей в това е цялата работа! И по принцип си е забавно... ако някои не се взимаха твърде на сериозно... O0
fly like a wind .......

bee

• Guest
« Reply #17 on: март 17, 2006, 09:40:54 am »
Честно казано аз като си комуникирам с хората във форума се надявам да науча повече неща за себе си,  ... за другите ... и изобщо за Вселената. Но очаквам да направя това докато се забавлявам. :) Изобщо смятам, че всякакви училища ... а защо не и Учения трябва да съдържат елемент на забавление .... иначе просто не става. Иначе е "училище-мъчилище" >:( - кой ще научи нещо свястно изобщо, ... докато се мъчи, питам аз ???  :)

izgrev

• Guest
« Reply #18 on: март 17, 2006, 09:49:56 am »
рече Тя и завесата падна.......

Приятелко Нова! Просветли ме, моля! Това за заяждане ли да го броя, или е любовно излияние?
Да знам и аз как да се държа. Мого искам да съм послушничък и добричък. Много ми се иска да ти угодя и да мисля като теб!

nova

• Guest
« Reply #19 on: март 17, 2006, 09:57:50 am »
Нека ти помогна да разводним темата до хомеопатична степен...

Тъ...
Как бих могла аз недостойната, да просветля Теб- просветения...това е нонсенс

Честно казано и аз не знам как Ти би могъл да тълкуваш думите ми- при теб този процес взема най-неочаквани обрати..
но Уинди си я обичам мнооого..
Не се насилвай да ми угаждаш, знам че много ти се иска, ама то насила не става, трябва да ти идва отвътре, там от ония хормончетата, нали се сещаш :P

А колкото до мисленето- мислиш ли, че аз мисля, та да искаш да го правиш като мен

izgrev

• Guest
« Reply #20 on: март 17, 2006, 10:02:30 am »
Еееееееееееее, хайде холан! Те камъните мислят та.....
Ама въпроса ми беше за друго. Дали не става дума за "наши и ваши"? Е те тва ма тормози, както са изразяват некои люде!

bee

• Guest
« Reply #21 on: март 17, 2006, 10:22:10 am »
Нека ти помогна да разводним темата до хомеопатична степен...
Пътя към коригиране на грешките тръгва от осъзнаването им ...  :) Не се заяждам! На мен лично никак не ми пречите – даже мисля, че надничането през ключалката към взаимоотношенията на съседите не е чак такъв голям грях, след като е в името на изследването на Вселената.  ;D Само се надявам, че и другите мислят като мен.  :)

Offline wind

• Напреднал
« Reply #22 on: март 17, 2006, 12:14:52 pm »
То и аз много обичам да надничам през ключалката... въпреки, че изобщо не ми е работа.  :2funny:  Само някой ден да не ми извадят оченцето...

Нова, и аз много си те обичам. (Изгрев, ей това вече е обяснение в любов  :P)

Да живее хомеопатията!  :2funny:
fly like a wind .......

izgrev

• Guest
« Reply #23 on: март 17, 2006, 01:58:15 pm »
Разбрах. Сега да можех и аз да поглеждам през ключалката...

lina666

• Guest
« Reply #24 on: март 17, 2006, 07:24:33 pm »

Pako  Ima  edna  tema  za licemerieto i morala, koqto   vsushtnost  e  moqt otgovor na vuprosie, koito  zadadoh...

Ako trqbva da sum  chestna, trudno se zabavlqvam, kogato trqbva da izbiram m/u spokoistvieto  na  blizkte mii  hora i sobstvenoto si udovletvorenost i shtastie...

I vinagi  rezultatut e s polojitelen znak  za mene i negativen za  drugite,kakto i obratnoto... . i veche me e strah da izbiram...

Ne iskam da  izbiram...

I zatova si igraq na " Zadai Vuprosche", na koeto  mu znaesh otgovora

Obache , izglejda  me plashi  perspektivata  do kraq  da q karam taka,i hvurlqm nalqvo- nadqsno  uj- spasitelni  poqsi, ...

Dano  neshto mi doide  v uma...

Kazvat, che nai- vajnoto bilo da znaesh kakvo iskash  i  kak da go postignesh... em,i kvo kato mnogo znam :2funny:

« Last Edit: март 17, 2006, 08:00:48 pm by velaskes »

lina666

• Guest
« Reply #25 on: март 17, 2006, 07:48:44 pm »
 Daa, pisala sum neshto po- gore, no.... shte trqbva da go potursite :coolsmiley:... mnogo se nadqvam, che ne e moq greshkata!!! No vse pak se izvinqvam za turseneto, koeto eventualno  shte vi se naloji! Ako reshite da go prochetete, razbira se!

lina666

• Guest
« Reply #26 on: март 18, 2006, 10:09:50 am »

Tuk trqbva da kaja neshto po  adres na  dostavchicite ne  Internet, ama neise! :tickedoff:

Offline wind

• Напреднал
« Reply #27 on: март 18, 2006, 12:36:10 pm »
Айде кажи си.
И аз доста съм им насъбрала...  ;D
fly like a wind .......

Offline divine

• Напреднал
    • blog
« Reply #28 on: март 21, 2006, 11:23:48 am »
Ще спестя търсенето на останалите, май за тази тема става дума - не съм я чела  :D
http://www.izvorite.com/smf/index.php?topic=434.0
Every moment is a miracle right now