Author Topic: женски работи  (Read 13216 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

bee

• Guest
женски работи
« on: април 13, 2006, 09:02:38 am »
От време на време ми се водят някои женски разговори за плетки и рецепти и затова, надявам се, мъжете няма да се сърдят, че откривам такава тема. Не че те не трябва да пишат тук, разбира се, ако имат желание. :)
Та повода да се сетя за такава тема е, че вчера открих в едно магазинче за гоблени и рамки, че много съм изостанала с новостите в бродирането. Не че съм спец в тая област - даже имам една приятелка, която много ми се кара, че понякога шия - смята, че е чиста загуба на време. Но предвид напористата ми и неспокойна натура, шиенето на гоблен много ме успокоява и най-много се доближава до единствената форма на медитация, която мога да постигна изобщо .... да не мисля ... почти за нищо (освен кой е оптималния маршрут на конеца), докато ръце и ума ми са ангажирани все пак с нещо ... :crazy2:  :2funny:
Та това, което открих е, че са открили много по-мързелива и лесна техника на шиене - чрез отпечатване на картината направо върху паното и като си купиш конците, шиеш без схема, съобразявайки се само в цвета, който виждаш отпечатан на паното. Много готино. Паното е по-разредено и като че колосано, а конеца трябва да е от 4 или 6 ката. Стана ми интересно, но пак нямаше да си купя нищо, ако не беше една страхотна картина на два слънчогледа с малки сини цветчета между тях. Е, не можах да и устоя - слънчогледите са ми любимите растения ..... заминах си от магазинчето олекнала с 25 лева, но щастлива от красивата покупка и предчувствието за приятните часове прекарани в шиене.  :D
Снощи уших едно листенце и няколко сини цветчета. Тая сутрин имах около 4 свободни минути и направих няколко бода  .... и още няколко, поувлякох се, естествено, та после трябваше да тичам   :crazy2: ;D

Nirvana

• Guest
Re: женски работи
« Reply #1 on: април 13, 2006, 10:32:03 am »
женски разговори за плетки и рецепти и затова
   :2funny:  ;D
Аз само ще чета и ще спамя  >:D   :angel:
Така можи и да се пробуди интерес за проба с "няколко бода" ...   >:D   :P

Offline wind

• Напреднал
« Reply #2 on: април 13, 2006, 10:53:47 am »
Та това, което открих е, че са открили много по-мързелива и лесна техника на шиене - чрез отпечатване на картината направо върху паното и като си купиш конците, шиеш без схема, съобразявайки се само в цвета, който виждаш отпечатан на паното. Много готино.
Ти май с години не си влиизала в магазин за гоблени.  ;D
И на мен ми е любимо средство за разпускане, ама напоследък няма от какво да рзапускам. Пък и покрай нета... къде ти време за гоблен!  :-X
fly like a wind .......

Offline wind

• Напреднал
« Reply #3 on: април 13, 2006, 10:55:42 am »
Я да питам... в "женските работи" включват ли се теми за мъже?  >:D
Че за плетките и рецептите се изчерпах... (пък и вие си ме знаете как готвя  :2funny:)
fly like a wind .......

bee

• Guest
« Reply #4 on: април 13, 2006, 11:05:10 am »
Естествено  :2funny: С напредването на пролетта обикновено се сещам и за мъже, не само за гоблени  :2funny:

А не бях влизала в магазин отдавна, наистина. Моите странични интереси се сменяват през някакви периоди, и някои от тези периоди са години  ::)

bee

• Guest
« Reply #5 on: април 13, 2006, 11:15:06 am »
И докато вие си говорите за мъже да си кажа аз и за готвенето  :D
Вчера един колега и приятел ме чу да споменавам, че ще готвя довечера и с искрено учудване ме попита "Ама ти готвиш ли?"  :2funny:
Можете ли да си представите какво мнение има за мен?  ;D Понякога сутрин, за да забавлявам аудиторията, разказвам по някоя и друга случка от кръчмата или разходката навън или нещо прочетено и явно някои са останали с впечатление, че само удоволствия си доставям, а не се занимавам с домакинстване .... за мен пък готвенето е удоволствие  ::)

Offline wind

• Напреднал
« Reply #6 on: април 13, 2006, 11:18:46 am »
Да ти имам удоволствията!  ;D
А за мен готвенето е опустошаване на храна, на домакински съдове, на домакински уреди и бяла техника... и всичко останало като прозорци, стени, квартала....  :2funny:
fly like a wind .......

bee

• Guest
« Reply #7 on: април 14, 2006, 10:34:35 am »
На мен пък чистенето не ми е хич любимо  :( ... пак добре, че се преместихме в новото апартаментче, та него си го чистя почти с кеф сега, в старата къща хич не ми се чистеше  :(...    как не се бяхме заринали в боклуци не знам .... тук имаме един чешит, който вярва, че чистенето е вятър работа - докато можеш да се придвижваш до мястото, до където искаш да ходиш в къщата, не било нужно да се разчиства  :2funny:  ... а пък най-обичал като комшийката му изпере всички килими да отиде до тях и с калните обувки да влезе, за да я пита нещо, и да се разходи по целия килим  ... взирайки се невинно във възмутените широко-отворени-очи на комшйката :2funny: ... не че няма да го убия ако ми врътне тоя номер на мен де  :knuppel2:
« Last Edit: април 14, 2006, 10:57:53 am by bee »

imaginary

• Guest
« Reply #8 on: април 14, 2006, 02:03:10 pm »

А за мен готвенето е опустошаване на храна, на домакински съдове, на домакински уреди и бяла техника... и всичко останало като прозорци, стени, квартала.... :2funny:
tova mnogo mi haresa ...ne bqh poglejdala taka na ne6tata,ama si e vqrno!
samo za majete ni6to ne 4uh...prolet e vse pak...iz vazduha se nosqt hormoni,feromoni i pro4ie...
ne ste li vlubeni?

bee

• Guest
« Reply #9 on: април 14, 2006, 02:19:00 pm »
Е, хайде де, и аз това чакам - някой да каже нещо за мъжете  ... ама няма да съм аз да знаете  :-X

Мъжете, с изключение на собствения ми, в момента, за щастие или нещастие, не са ми  обект на особен интерес (лелееее май вярно остарявам  >:() )
Питам се и в какво изобщо съм влюбена  ??? Преди казвах, че съм влюбена в живота, ама напоследък се интересувам толкава много от живота след смъртта, че трябва сигурно да кажа, че съм влюбена в отвъдния свят или нещо такова  :2funny: ... което  ще е пълна глупост  :2funny:

Offline wind

• Напреднал
« Reply #10 on: април 14, 2006, 03:24:46 pm »
Е, хайде де, и аз това чакам - някой да каже нещо за мъжете  ... ама няма да съм аз да знаете  :-X
Ми то и преди май само аз, ти, Нова и Нирвана си ги одумвахме...  ???
Ти не щеш, Нова я отнесе работата, аз ....  :-X ... (ще гледам да се науча да си трая повече)...
... та... НИРВАНААААААААА.... !!!! :police:
fly like a wind .......

bee

• Guest
« Reply #11 on: април 14, 2006, 03:32:33 pm »
Добре де, я кажете коя част от мъжкото тяло обичате най-много?
Аз не знам защо, но най-много обичам да гледам и пипам ръцете. Дланите, от китката до лакътя,  ... също и раменете ...  :smitten:
Позаглеждам се и в гърдите  ...  особено ако са оголени... мммм  :D

Offline wind

• Напреднал
« Reply #12 on: април 14, 2006, 03:35:02 pm »
Аз по очички залитам...

Иначе обичам на мен да ми галят ръцете  ::)
fly like a wind .......

bee

• Guest
« Reply #13 on: април 14, 2006, 03:38:31 pm »
мдаааа, забравих за очичките .... и  тях ги гледам, разбира се, и изобщо лицето гледам ... само в един мъж, който не беше с красиво лице, съм била влюбена, но той пък имаше невероятно тяло и ... чувство за хумор ....  :)

Offline wind

• Напреднал
« Reply #14 on: април 14, 2006, 03:48:42 pm »
Вее, ние двете май щяхме да си мълчим по въпроса... пък гледай какво стана!  ::)
Пак само двете се разприказвахме....  ;D
fly like a wind .......

bee

• Guest
« Reply #15 on: април 14, 2006, 03:54:20 pm »
 ;D
Знам си аз, който какъвто си е, такъв си е  ... няма отърване от себе си  :2funny:
Ама дали пък това не беше смисъла  :idiot2: ... да сме си такива каквито сме си  ;D

Nirvana

• Guest
« Reply #16 on: април 14, 2006, 04:08:44 pm »
Вее, права си... и таз тема я занасочва към останалите...  ;D
Аз "най-много обичам да гледам и пипам" очите, устните, плещите, ръцете, дупето...  Особено удоволствие ми е и да си пъхам муцуната из вратлето  :D  :smitten:   :crazy2:

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #17 on: април 14, 2006, 04:11:10 pm »
Продължавайте в същия дух, не се стеснявайте моля :) За мъжката част от форума смятам става много интересно  :crazy2:
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

bee

• Guest
« Reply #18 on: април 14, 2006, 04:13:13 pm »
... и таз тема я занасочва към останалите...  ;D

Това, докато те чакахме тебе  ;D

Хайде сега кажете по някоя техника за свалки, ако искате?
Мойта беше основно да съм естествена  ... и да пия бира/водка/ракия ... каквото пие Той или каквото ми се пие и да се забавлявам ...  8)

Offline wind

• Напреднал
« Reply #19 on: април 14, 2006, 04:14:20 pm »
Продължавайте в същия дух, не се стеснявайте моля :) За мъжката част от форума смятам става много интересно  :crazy2:
Хахахахахаха!!! Ще обърнем сайта на еротичен...
Веласкес, сложи едно уточнение към темата - "Моля да се чете след 12:00 ч."  :2funny:
fly like a wind .......

bee

• Guest
« Reply #20 on: април 14, 2006, 04:14:57 pm »

И аз така смятам, ;D  то ние заради вас го правим, да не мислиш, че заради нас си  ;D

Offline wind

• Напреднал
« Reply #21 on: април 14, 2006, 04:16:21 pm »
Ми така де - да ви понаучим на нещо и ние!  :crazy2:

Техника за свалки... нямам  :-[
Или става, или не става.
fly like a wind .......

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #22 on: април 14, 2006, 04:18:52 pm »
Благодарско :)
Ама не се отклонявайте от темата моля ви са :)
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

bee

• Guest
« Reply #23 on: април 14, 2006, 04:20:21 pm »
Техника за свалки... нямам  :-[
Или става, или не става.

Ми то и мойто не е техника, даже не знам откъде я измислих тая дума  ... май ей така, колкото да се хванем на приказки  ;D

Иначе понякога слагам нарочно някоя къса пола :)  - моя се заглежда по краката, доколкото знам   ::)
« Last Edit: април 14, 2006, 04:22:07 pm by bee »

Offline wind

• Напреднал
« Reply #24 on: април 14, 2006, 04:24:30 pm »
Ооо, лятото се показва това-онова... ама не много. Важното е да се оставя и малко работа на въображението все пак.  ::)
А къси поли не обичам много...  :-\  Наблягам на показването от горната част  ;D
fly like a wind .......

bee

• Guest
« Reply #25 on: април 14, 2006, 04:27:03 pm »
Мдаааа, а аз обичам да си показвам раменете, особено дясното с татуировката  ^-^

Offline wind

• Напреднал
« Reply #26 on: април 14, 2006, 04:30:03 pm »
Веднага да кажеш каква ти е татуировката!!!!!!!!!!
fly like a wind .......

bee

• Guest
« Reply #27 on: април 14, 2006, 04:33:23 pm »
само едно слънчогледче  :-[

Offline wind

• Напреднал
« Reply #28 on: април 14, 2006, 04:40:00 pm »
Слънчогледче, ама аз и толкоз си нямам  :'(
Иначе искам да си направя някоя, ама като знам колко бързо ми се сменят желанията... не смея да се спра на картинка.
Първо минах през идеята за кон-еднорог на задната част на рамото. Псле исках една паяжина с паяк на прасеца... и какво ли още не.
Ако някой слънчев ден се събудя наясно със себе си, веднага отивам да си правя, докато не ми е минало.  ;D
fly like a wind .......

bee

• Guest
« Reply #29 on: април 14, 2006, 05:52:21 pm »
ми то и аз си я направих след като бях навършила 30 - от една страна да символизира преходността на тялото ми, от друга, че може корените да са ни в пръстта, но важното е, че гледаме към слънцето   :)  ... ама хайде да не почвам пак, че пак ще получа забележка от Nirvana  :-[   ;D