Author Topic: Окултен сайт  (Read 4450 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Гост

• Guest
Окултен сайт
« on: април 23, 2006, 03:34:17 pm »
Тзои сайт си струва да бъде видян както и самия форум към него има страшно много окултна информация и ми се стори много полезен лично на мен заповядайте и линк ще се радвам на коментари защото подобен сайт е найстина рядкост особено в българия линк: http://theMagicCircle.hit.bg

Offline divine

• Напреднал
    • blog
Re: Окултен сайт
« Reply #1 on: юни 14, 2006, 04:58:07 pm »
Тзои сайт си струва да бъде видян както и самия форум към него има страшно много окултна информация и ми се стори много полезен лично на мен заповядайте и линк ще се радвам на коментари защото подобен сайт е найстина рядкост особено в българия линк: http://theMagicCircle.hit.bg

за втори път днес виждам , че има линк към това нещо, което почва със следните думи :
Групата The Magic Circle (Maгическият Кръг) Не е отговорна за каквито и да било последици породени от материалите поместени в сайта! Практиките и ритуалите не се препоръчват на лица страдащи от епилепсия, сърдечни или други хронични болести.

С натискането на Бутона "Вход" Вие се съгласявате с изложените по-горе аргументи и потвърждавате, че влизате на своя отговорност и никой не Ви принуждава да го правите против собствената Ви воля.

>:(Какви са тия хора дето толкова се кефят на злото и се мъчат да го разпространяват където им падне , айсиктир  :knuppel2:
Every moment is a miracle right now

Offline wind

• Напреднал
« Reply #2 on: юни 15, 2006, 01:10:31 pm »
Какви са тия хора дето толкова се кефят на злото и се мъчат да го разпространяват където им падне , айсиктир  :knuppel2:

Ми... хора. Като останалите.  ;)
Ако никой не ни предлагаше "изкушения", как щяхме да си се радваме толкова много, че сме удържали фронта?  >:D
fly like a wind .......

Offline divine

• Напреднал
    • blog
« Reply #3 on: юни 15, 2006, 02:42:18 pm »
То пък едно изкушение......... ;D мани, мани......
Само едно нещо отворих , което почваше с думите , "тази медитация ми е дадена от Рогатия и много ми помага" :idiot2: :idiot2:

Offline wind

• Напреднал
« Reply #4 on: юни 16, 2006, 02:14:55 pm »
Хахахахахаа  :2funny:
Може да са му поникнали и на него рогца.

fly like a wind .......

black_cat

• Guest
« Reply #5 on: юни 22, 2006, 04:12:30 pm »
здравейте на всички

Аз съм нова и съвсем случайно открих този сайт  и честно да си кажа много ми допада.
Та исках да попитам някои пада ли си по йога?????

bee

• Guest
« Reply #6 on: юни 23, 2006, 07:42:09 am »
Здравей black_cat:)
Аз лично си падам само по принципите на йога,  ... но не практикувам йога ... .в смисъл на практики ..... в ежедневието ако се замисля, ще се окаже че практикувам  ... нещо, ако не друго... поне принципите   ::)  ;D

Най-много си падам по Агни Йога, ама това май не е съвсем йога ::)

Offline divine

• Напреднал
    • blog
« Reply #7 on: юни 26, 2006, 04:59:52 pm »
здравейте на всички

Аз съм нова и съвсем случайно открих този сайт  и честно да си кажа много ми допада.
Та исках да попитам някои пада ли си по йога?????

здравей , аз си падам по йога, но гледам да не падам докато я практикувам.  ;DВажно е да уточниш , първо кой сайт ти допада много? :o Второ:   за кой вид йога питаш, щото йога това е едно мноооого събирателно понятие за различни пътища за достигане на истината , демек просветлението. за справка - в раздел Медитация - четирите пътя на йога на Вее ( примерно)  ;) ;) ;) ;)

Offline Искрица

• Ентусиаст
  • **
  • ученик
    • Философска Школа
« Reply #8 on: юли 01, 2006, 02:37:12 pm »
Ами доста инфо има наистина в този сайт, което вероятно е събрано от други сайтове - но няма значение. Има още какво да се добавя :)

Offline Evridika

• Напредващ
« Reply #9 on: юли 04, 2006, 11:42:40 pm »
Този "магичен кръг" си е истинско престъпление спрямо неукрепнали духовно хора,особено ако са по-любопитни и алчни по природа и нямат здрав селски корен.Да се надяваме,че повечето българи няма да попаднат в този капан,защото от него много трудно се излиза.