Author Topic: Писмо до Рада от Мери  (Read 2232 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

nova

• Guest
Писмо до Рада от Мери
« on: май 03, 2006, 04:39:39 pm »
мили ми съФорумци, днес съм се отдала на литературване, та рекох да ви пастна и още нящо

Писмо до Рада от Мери
Радке, веки си купихме парламент - обширен и пространствен, покрит с лъскав паркет. Купихме си и самопръскачка за переля и паужините. Като дадем свинете, дето ги гуим за Родопа ще си купим кола "Орел" или "Семка". Май ще бъде "Семка", понеже "Орело" не го бива.

Купихме си нафтена печка, ладилник и на детето лакардион. Пък на балкона си имаме леандре и фекус. Куфнята цялата е обезпечена с финансови плочки. Да видиш какви сервизи имаме, какво удобничество. Имаме един сервиз, в който си изхождаме всички нужди. И в най-големия студ си влазям, хич не ме е еня, сядам си удобническата и даже понякога си прочитам писанията, или си навивам кълбетата за чергите. Ама то не е като на село, дето одифме зад плевника в оня ми ти студ, да ти замръзне задника. Еле порцелановата му чиния, иде ти да вземеш лъжицата та да сърбаш от нея. Думам на Гатя да си гупиме путьойли за ола, та га седне чиляк, задника му да потъне на меко, га че е седнал някому на пъпа. Пък той ми дума "Умно кажеш Миче, ама това ке стане по-нататък, защото сега имаме финансово разстройство и не сме възможни".

Ела ми Раде на гости, арабийската ша та посрещнем. Ша си облека писуара на гюлевите цвекя, па той е дълъг ча до питети и съ влачи пу земята.

Раде, га ме търсиш, Марийка нема да ме търсиш, Мери ша ма търсиш – тъй ми е пиздонима на обръщението, знаят ма из цялата маалъ и в квартала. Из града си създавам публичност.

Твоя верна Мери 

imaginary

• Guest
Re: Писмо до Рада от Мери
« Reply #1 on: май 03, 2006, 04:57:19 pm »
     ;D  ;D  :D         И смях,смях....малиииииииии....      :2funny:

;)    Само авторите да пишеш няма да е лошо

nova

• Guest
« Reply #2 on: май 12, 2006, 01:05:06 pm »
ей, цъкай на заглавието, там е линка от къде е , на кого е и т.н.

Offline divine

• Напреднал
    • blog
« Reply #3 on: май 12, 2006, 03:52:08 pm »
 :2funny: искам и аз путьйол на работа че се схванах от седене  :2funny:
Every moment is a miracle right now

Offline zzzz

• Ентусиаст
  • **
« Reply #4 on: юни 22, 2006, 10:59:46 pm »
towa nesto e ot predi 35 godini... interesnoto e che ne e izobsto promeneno... ot imenata na "gospozite" do wsichki dumichki w istorijkata...