Author Topic: Хич да не ти пука :)  (Read 13489 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

defire

• Guest
Re: Хич да не ти пука :)
« Reply #30 on: юни 14, 2006, 12:15:07 pm »
Въпросът е, че едва ли става така лесно, като с "магическа формула"...
Да разкрепостиш предствата, която сам си си създал и в която си "обградил", е хубава тема за размисъл...но как се постига освобождаването?
И все пак: "Песимистите виждат трудност във всяка възможност, оптимистите- възможност във всяка трудност" :)

imaginary

• Guest
« Reply #31 on: юни 14, 2006, 12:31:27 pm »
Няма начин да не ми пука.Харесва ми да съм умна/когато съм/.Харесва ми да изглеждам добре/и не харесвам хората на които не им пука за това-упс-тухличка отляво!/
И как точно се предполага,че е възможно да не ми пука за семейството ми?За децата ми?
И живота е важен,защото е прекрасен!
И ония,малки тухли от цветни стъкълца...зад мен.И те са ми важни.Те са пълни с обич,затова светят така в тъмното.Не мога да се отрека от миналото си,и не искам.
Но пък няма покрив...над тия стенички...И аз съм свободна.
Всеки път!

bee

• Guest
« Reply #32 on: юни 14, 2006, 01:01:55 pm »
Това още от началото, та чак до края... не мога да си го представя.  :idiot2:
Ако евентуално го докарам на въображение, определено няма да си руша стеничките.  ::)
Ех, Windy, а аз цяла нощ не спах (макар, че може да беше от луната ::)), та да измисля нещо (не че не съм откраднала основната идея от едно място, де ... ::)),  което да не включва "прословутата Любов", а то пак не ти хареса .... Предавам се :-X

Imaginary, нали се сещаш, че и на мен ми пука за детето ..... ама ако се случи нещо с него няма да си тегля незабавно куршума, както вярвам, че и ти няма да направиш ... Просто израза беше твърде силен и на много от вас не ви понесе ... няма лошо, всеки си е свободен да си мисли и прави каквото си иска.  :D Важното е, че се разгоря дискусия  :D

Offline wind

• Напреднал
« Reply #33 on: юни 14, 2006, 01:37:18 pm »
Ех, Windy, а аз цяла нощ не спах (макар, че може да беше от луната ::)), та да измисля нещо (не че не съм откраднала основната идея от едно място, де ... ::)),  което да не включва "прословутата Любов", а то пак не ти хареса .... Предавам се :-X

Аааа, не се отказвай! Винаги е забавно и нтересно! Така, че ми харесва, .... нищо, че не го разбирам.  :P
И... сори за безсънието ти   ;D  >:D
fly like a wind .......

bee

• Guest
« Reply #34 on: юни 14, 2006, 01:57:20 pm »
Ок, продължавам :D Вижте какво казва Дон Хуан за настроението на воина:
"— Човек се нуждае от настроението на воин за всичко, което прави — каза той. — В противен случай става уродлив и грозен. Няма сила в живота, лишена от такова настроение. Погледни себе си. Всичко те обижда и ядосва. Ти хленчиш и се оплакваш и смяташ, че всеки те кара да му играеш по свирката. Ти си лист на произвола на вятъра. В твоя живот няма сила. Колко ли грозно е това усещане! Един воин, от друга страна, е ловец. Той преценява всичко. Това е контрол. Но щом преценяването свърши, той започва да действа. Отприщва се. Това е самозабрава. Един воин не е лист на произвола на вятъра. Никой не може да го побутне; никой не може да го принуди да прави нещо против него самия, нито против собствената му преценка. Един воин е настроен да оцелее и той оцелява по възможно най-добрия начин."

Но още по-интересно е нещо, което открих в една книга на А. Ксендзюк. Бях забравила, че Любовта я има в концепциите на толтеките ;D:

"В какво се изразява безупречността? Разсъждавайки схематично, тя може да се сведе до следните компоненти:
1. Преодоляване на страха от смъртта.
2. Преодоляване на чувството за собствена важност.
3. Преодоляване на жалостта към себе си.
4. Безстрастие (дистанцираност).
5. Внимателност (контролирана глупост, въвеждане на кон¬структивни символи в описанието на света).
6. Смирение.
7. Любов.
Последният пункт на безупречността се постига вследствие на реализацията на останалите, изредени по-горе. По същество любовта към Земята, света и човека е резултат на отстраняване от реагирането на целия комплекс от мъчителни егоистични чувства, които не позволяват на човека да се открие и да приеме това естествено положение на нещата, в което няма място за емоционална експлоатация и собственически инстинкти и където обектът на емоционалното отношение се приема такъв, какъвто е - с цялата присъща му красота и самодостатъчност. Това чувство по естествен начин се съпровожда от уважение и разбиране - те правят любовта истинско, а не престорено чувство, и логически произтичат от безупречното състояние, ето защо можем да твърдим, че безупречността е естественият фундамент на всяка истинска любов. Любовта уравновесява тъгата на воина и неговата самота, превръща ги в положителни и продуктивни състояния, в резултат на което дава възможност на практикуващия да постигне своята окончателна цел. Неслучайно дон Хуан твърди, че любовта към Земята го е научила на свобода."

Нама да минем без Любовта и тукаааа  :2funny:

Offline wind

• Напреднал
« Reply #35 on: юни 14, 2006, 04:06:22 pm »
Май няма.   ;D

А що се отнася до концепцията за Любовта... как ли му боцка на Ramus в очичките точка 2?  ::)   >:D  ;)
fly like a wind .......

bee

• Guest
« Reply #36 on: юни 15, 2006, 09:16:40 am »
 :) Няма да коментирам Рамус, защото както и той на мен "съм му казала каквото имам да му казвам".  ;D

Продължавам да подкрепям тезата си:

От запад, мога да мина малко на изток, около 2000 г назад, и да се позова на Книгата на Книгите, в която може би най-мъдрата част, наречена със звучното и красиво име "Еклесиаст"  звучи по следния начин:

1Суета на суетите и всичко е суета,
казва проповедникът;
суета на суетите и всичко е суета!
Каква полза за човека от всичкия му труд,
в който се труди под слънцето?
Едно поколение преминава,
и друго поколение идва.
А земята вечно стои.
Също и слънцето изгрява, и слънцето залязва...
И бърза да отиде към мястото,
откъдето трябва да изгрее.
Вятърът отива към юг и се връща към север...
Вятърът постоянно обикаля в движението си
и пак се връща в своите кръгообръщения.
Всичките реки се вливат в морето
и пак морето не се напълва.
На мястото, където отиват реките,
там те непрестанно отиват.
Всичките неща са досадни-
човек не може да изкаже до колко.
Окото не се насища с гледане.
Нито се напълва ухото със слушане.
Каквото е станало, това е, което ще стане.
И което е било извършено, това е,
което ще се извърши.
И няма нищо ново под слънцето." :)
http://eklesiast.hit.bg/

А по-нататък, ако реша да отида на Изток, за да подкрепям тезата си .... лелееее ще трябва да ви зарина с цитати. :)

Dani

• Guest
« Reply #37 on: юни 15, 2006, 10:48:29 am »
А защо само с цитати - аз пък  предпочитам примерите от живота.
Например, какво имате предвид под няма как да не ми пука за семейството ми? Какво означава конкретно да ти пука за съпруга ти и да ти пука за децата ти.
И все пак нека конкретизираме - пука ми какво ще значи?
- не съм безразличен към     или
- зависим съм от....
Никак не е все едно.

bee

• Guest
« Reply #38 on: юни 15, 2006, 11:29:25 am »
С примери от живота е така ...на времето мислех, че най-важното нещо в живота ми  е един конкретен мъж и една конкретна Голяма Любов  ... и  мен просто ме нямаше, Аз не бях Мен си,. аз бях "Неговата .... любима щях да кажа, ама бях по скоро "Неговото гадже" и правихме само какво Той иска ... аз не бях аз, аз бях Той ... безрезервно, беусловно ... в името на Голямата Любов. Дрън, дрън .... той се оказа, че изобщо не вярвал в любовта и ми разби сърцето ... на два-три пъти поне, защото аз имам няколко сърца, като котката животите ... ;D научих си урока след известно време и разбрах, че с мъж, без мъж, аз съм си Аз и никой друг не ми е нужен да съм си Аз, но си помислих, че .... просто хич няма да е лошо, да имам някой до себе си, а още по-добре ще е да имам едно детенце, хем да си го обичам, хем да ми помага да се развивам и да откривам скрити аспекти на себе си ... да се видя като майка, съпруга .. . и т.н. ...Казах, "хич няма да е лошо", забелязахте ли, не казах ... "просто на всяка цена трябва да имам мъж/дете до себе си - това е най-важното нещо на света за мен" .... и едва тогава ... Господ ли, Намерението ли, ме дариха мъжа и детето, които обичам безкрайно и в действителност ми пука за тях, но  ... те дойдоха при мен едва, когато си казах, че НЕ са те най-важното нещо на света за мен ....а просто ми се иска да ги имам ... ако такава е Волята Му ....
С две думи казвам, че "не ми пука" е малко кофти израз, който употребих, за да изразя едно състояние/съзнание на "имитирано безразличие" към живота вследствие на което, ние всъщност получаваме точно, това което искаме ... и ако не сме в това състояние/съзнание никога не получаваме точно това, което си мислим, че е "НАЙ-ВАЖНОТО" за нас, защото Той - Господ, Вселената, Свръхразума, много по-добре от нас (в такова състояние)  знае кое е най-важното за нас.
Абе вие хора не сте ли чели Джером Джером ... той казва, че чая никога не завира, когато седим над него и го чакаме да заври, той завира само когато отидем в другия край на стаята и заявим твърдо"Хич не ми пука кога ще заври чая"  ;D
Затова казах,че е магическа формула ...това е имитирано безразличие, не е истинско  ;D :P

« Last Edit: юни 15, 2006, 11:45:12 am by bee »

Offline wind

• Напреднал
« Reply #39 on: юни 15, 2006, 01:32:03 pm »
Абе вие хора не сте ли чели Джером Джером ... той казва, че чая никога не завира, когато седим над него и го чакаме да заври, той завира само когато отидем в другия край на стаята и заявим твърдо"Хич не ми пука кога ще заври чая"  ;D
Аааааа, не е така! Аз си вися над чая и при достатъчно търпение от моя страна - завира докато го гледкам!  ^-^   Извод: всичко се случва рано или късно - въпрос на време е.  ;)

А за "пука ми" - аз го разбирам точно като "не ми е безразлично". Изобщо не става въпрос за зависимост, а само за най-обикновена заинересованост.   ::)
fly like a wind .......

Dani

• Guest
« Reply #40 on: юни 15, 2006, 02:41:37 pm »
Ох, най-сетне се уточнихме.
А как да различаваме обикновената заинтересованост от зависимостта?
Как да кажем "зависим съм от" ?

Offline divine

• Напреднал
    • blog
« Reply #41 on: юни 15, 2006, 02:47:38 pm »
Не смятам , че е удачно да се парадира с незаитересованост.....сигурно затова състоянието на необвързаност с резултатите ( от мислите, мечтите и т.н.) се нарича състояние на БЕЗМЪЛВЕН СВИДЕТЕЛ.......

Говоренето "Не ми пука , не ми пука.." също твори действителност......каква точно незнам.......

Обратното на вкопчването , според мен не е непукизъм.
Every moment is a miracle right now

imaginary

• Guest
« Reply #42 on: юни 15, 2006, 04:23:38 pm »
Току-що гледах филма за заешката дупка...и колко е дълбока...и концепцията за непукизъм хич не ми се връзва.След всичко това,което казаха тези хора,след цялото приключение...Не мога да я приема.Всичко е свързано.Ние сме свързани-как тогава да не ни пука?

П.С.Какво става с вода,на чието етикетче пише "не ми пука!"?!?

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
Чудя се защо ли и аз не можах да спя... въртях се , въртях се... Тц... по едно време се усещам - верно бе - нещо ми боцка...казвам си какво ли е... ама не мога да се сетя
На сутринта ставам и прочитам любимия си форум - и кво да видя!!!!!!!!!! -
Йес - загрях какво ми боцкаше през нощтта - ама разбира се - Тва били точките в поста на БЕЕ... ;D
Цели осем точки... Ама явно втората точка е била най-голяма и най-много е боцкала. Кофти работа... Ей сега разбрах с какво си имам работа - ах този Дон Хуан, Ксендзюк, схематичните разсъждения на БЕЕ...
Предавам се - ДА ЖИВЕЕ ЛЮБОВТА
Всичко е ЛЮБОВ - даже и приказките, които се изприказваха за нея.
Ей тва е иронията - разправяте, че уж мъжете били мислели повече с главите си /вероятно защото са им в повече бройките :2funny:/, а жените в сърцата си.
А за ЛЮБОВТА - лелееее - колко тези, доказателства, идеи, логика, че сега и схематични разсъждения. Чак сега разбрах, че и най-обикновените схеми, можели да описват Любовта - нещо повече - даже и могат да се използват за доказване за съществуването на същата...

При такива тежки, сериозни, задълбочени и схематично-логични аргументи... аз се предавам:
ПРИЗНАВАМ СИ - СЕГА ВЯРВАМ - ЛЮБОВ ИМААААААААААА
Ей сега ми олекна - толкова много... Най-после и аз да намеря ЛЮБОВТА...

Надявам се да не ми се сърдите за спама и глупостите, дето написах... ама кат ми иде отвътре... Кво да правя...
Пък и нали ме обичате с голямата ЛЮБОВ... не мога да се сдържа.
ОБИЧАМ ВИ.......
 :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
« Last Edit: юни 15, 2006, 08:29:12 pm by ramus »
АВТОРЪТ винаги съотвества на Поста си,
защото ПРИНЦИПА НА СЪОТВЕТСТВИЕТО няма изключения.

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
« Reply #44 on: юни 15, 2006, 08:16:05 pm »
А сега сериозно - темата е наистина сериозна и с вашето страхотно участие наистина се получи образцова дискусия.

За Еклесиаст - Ако всичко е суета, дали е мислил така и проповедника, който изрича тези думи - за проповедта си. Според мен очевидно НЕ. Той явно си мисли, че е с нещо по-различен от останалата СУЕТА, като проява именно на суетата може да си позволи някои "правдоподобни и поетични" сравнения. Нито слънцето "бърза" нанякъде, нито изгрява, нито залязва, Нито ЗЕМЯТА Е ВЕЧНА. Щом всичко се движи - то има начало и край, нищо че се движи с различна скорост. И всичко се движи по своя път. И човека също - по своя си. /Добре, че не съм чел източните, северните, южните... както и горните и долните цитати.../ Ама то цитати за всичко си има. Друг е въпроса за какво са ни. Но за всяко нещо си има почитатели...

За "Заешката дупка" - Ако се има предвид доработката на описаното в нашия форум заглавие What The Bleep Do We Know, Да - идеите за отговорността на всеки човек към живота си и после през себе си към Вселената. Това първо трябва да се ПРЕОТКРИЕ... Всеки да ги направи - през себе си. Ключа към Вселената е във всеки един от нас. ПРЕЗ НАС. "Познай СЕБЕ СИ - ЗА ДА ОТКРИЕШ Че Ти си БОГА". Това послание приятели е старо колкото света. И което по-важно - непрекъснато се намират хора, които да го преоткриват за себе си.
Това да си отговорен... и да ти пука са две различни неща. Поне за мен...Аз мога да кажа само как е при мен и какво разбиране имам по тези въпроси.
Добре поне, че Дани се опита да уточни кое какво е - с въпросите си.

А що се отнася вече до мен - само до мен ------- Аз съм човек, който мога да превключвам между двете си основни състояния - на личността в мен, която се казва Румен, и Онова, което е зад нея. То няма име, но все пак аз му давам различни условни имена - едно от тях е и Абсолютния Наблюдател. И като човек, който се научи на това, мога да се "прехвърлям" от един на друг, а впоследствие да бъда едновременно. Това ми дава някои... да го наречем възможности... Особено по отношение на мен си. Друга възможност е - по отношение на Света около мен. / Бее, можеш да ме наречеш фантазьор, ... или пък каквото искаш там...Пълна свобода в избора. Каквото и да е - заслужавам си го заради ЛЮБОВТА/ :2funny:
Мисълта ми беше, че във всяко мнение, което изразявате, без значение какво е то, е правилно. Именно защото то ви изразява - за момента.
И точно това прави богаството на мнения. И идеи.

Последно - Уинди, Чувството за собствена значимост може да се разбира по различни начини:
Като висша форма на егоцентризъм - в този аспект би било естествено да го "загубим" по време на еволюцията си,
Второто значение е - висша форма на самоуважение и основа на самодостатъчността, което не е свързано с Егото въобще. Очевидно в точките на БЕЕ, се използва в първото значение, а аз използвам тази фраза за второто. Като се има предвид, че те са две последователни фази в развитието ни към самосъзнание...И в зависимост от това, къде се намира всеки в своя си път, за него придобива съответен смисъл и значение.

10х

« Last Edit: юни 15, 2006, 08:25:10 pm by ramus »
АВТОРЪТ винаги съотвества на Поста си,
защото ПРИНЦИПА НА СЪОТВЕТСТВИЕТО няма изключения.

bee

• Guest
« Reply #45 on: юни 16, 2006, 08:41:32 am »
Знаех си аз, че ще дойде ВЕКЪТ НА ЛЮБОВТА, както каза Коцето-Калки, но никога нямаше да предположа, че и Рамус, ще го прокламира  :2funny:
След като той го направи, аз мога да му призная правотата за някой неща - да, всеки един човек на земята е важен, ужасно важен .... исках само да подчертая да не се концентрираме върху тая мисъл, не исках да кажа, че не сме важни.  :)
"Ключа към Вселената е във всеки от нас" - Абсолютно вярно!!!
И накрая заявявам, че съм напълно съгласна, че всеки човек е .... Бог ....потенциално!!!! ;) Въпроса е дали ще реализираме тая потенциалност!!!
Ако всички я реализираха винаги обаче, човечеството нямаше да е в такова плачевно състояние .....  Защото ние можем да сме Богове само  в малката стаичка на материалния ни свят, но можем да сме Богове и в Безкрая на Вселената .... :smitten:
« Last Edit: юли 04, 2006, 07:31:55 pm by bee »

Offline Eternities

• ad infinitum
  • Напреднал
    • Изворите
Внимание! :)
« Reply #46 on: юни 16, 2006, 10:26:15 am »
Искам да предупредя всички посетители на този форум, че Любовта е много заразна!

Моля Ви да проверите дали личните Ви предпазни мерки са достатъчно надеждни и ако не желаете да Ви прихване да вземете необходимите мерки.

Изворите е сайт само за четене, в противен случай екипът не носи отговорност!

;D :smitten:
I am who I am.

Offline wind

• Напреднал
« Reply #47 on: юни 16, 2006, 02:22:30 pm »
Оооо, аз си имам желязна стратегия срещу Любов.  ;D
Ако вземе да ме нападне най-неочаквано, веднага включвам Силата на самовнушението, че това НЕ е Любов, НЕ МОЖЕ да бъде Любов, поради простата причина, че такова животно нЕма.  >:D  :2funny:
fly like a wind .......

bee

• Guest
« Reply #48 on: юни 16, 2006, 02:27:52 pm »
Аз май съм си внушила, че мисията на живота ми е да умножавам любовта по света . :idiot2:.. .най-сетне да заразя някой   ;D
Щом Ramus поддаде, и на Wind ще и намеря цаката някак  :2funny:

Междувременно един поздрав към Ramus и съвсем лека подкрепа .... на моята теза, все пак (еййй големо дърво съм, да знаете)  ;D
От Учението на Лао Дзъ

Който се учи всеки ден,
умножава своите знания.
Който служи на Дао всеки ден,
намалява своите желания.
Непрестанното намаляване
достига до бездействието.
Бездейства, но няма
нищо ненаправено от него.
Завоеванието на Поднебесната винаги
се осъществява чрез бездействието.
Който действува, Поднебесната
е извън неговата победа.

49

Мъдрецът няма собствено сърце.
Сърцето на народа
е сърце на мъдреца.
Аз правя добро на добрия,
на лошия също правя добро.
Това е то доброта,
произтичаща от Добродетелта.
Аз вярвам на искрения,
на неискрения също вярвам.
Това е то вяра,
В Поднебесната мъдрецът събира
мнението на хората в своето сърце.
Той прави всички
да приличат на пеленаче.

:smitten:

Offline wind

• Напреднал
« Reply #49 on: юни 16, 2006, 02:44:02 pm »
еййй големо дърво съм, да знаете  ;D
Ако ще си говорим за дървета, аз съм по-дебел пън!  ;D
И ще се пробвам с твоя метод - на цитатите да отговоря с цитати.  :crazy2:

Който служи на Дао всеки ден,
намалява своите желания.
Непрестанното намаляване
достига до бездействието.

"Докато имам някакво желание, имам за какво да живея. Задоволеността е смърт." - Бърнард Шоу.
А от мен - бих добавила към задоволеността и бездействието.  ;)

Аз правя добро на добрия,
на лошия също правя добро.
Това е то доброта,
Тук признавам, че идеята е добра - еднакво отношение към всички.
Обаче ако един убиец иска да убие, а аз му взема ножа от ръката, добро ли е? Ако искам да направя добро според неговата представа, би трябвало да му помогна да убие.  :crazy2:
Защо всеки си мисли, че правейки добро или зло според собствения си възглед, то непременно ще се приеме по същия начин и от друг човек?  :idiot2:

fly like a wind .......

defire

• Guest
« Reply #50 on: юни 26, 2006, 05:23:34 pm »
"  Не съм казал да не ни е грижа - каза той. - Казах да не бъдем зависими от никакъв конкретен резултат. Онова, което получаваме в живота, винаги е малко по-различно от очакваното. Да бъдеш независим от резултата означава да осъзнаваш, че винаги съществува по-висш смисъл, който може да се открие във всяко събитие и във всеки резултат. Ние винаги можем да намерим една сребърна нишка, един позитивен смисъл, върху който да се основаваме."

Този откъс от книгата"Тайната на Шамбала" ми направи особено впечатление, докато я четях днес...и се сетих за тази тема. Още едно потвърждение на изказаните по- горе мнения за необходимата липса на безразличие, но и на зависимост...

:)

bee

• Guest
« Reply #51 on: юли 03, 2006, 03:27:09 pm »
Последно - Уинди, Чувството за собствена значимост може да се разбира по различни начини:
Като висша форма на егоцентризъм - в този аспект би било естествено да го "загубим" по време на еволюцията си,
Второто значение е - висша форма на самоуважение и основа на самодостатъчността, което не е свързано с Егото въобще. Очевидно в точките на БЕЕ, се използва в първото значение, а аз използвам тази фраза за второто. Като се има предвид, че те са две последователни фази в развитието ни към самосъзнание...И в зависимост от това, къде се намира всеки в своя си път, за него придобива съответен смисъл и значение.
нещо се сетих за тая тема и ми се ще да поизпитам Рамус по един въпрос.
Та, можеш ли да ни обясниш, Рамус, с някакви думи прости, как различаваш  едното от другото значение? Кое отличава висшия егоцентризъм от висшата форма на самоуважение и основа на самодостатъчността (все висши работи гледам  ::))?

nova

• Guest
« Reply #52 on: юли 04, 2006, 01:47:50 pm »
Кое отличава висшия егоцентризъм от висшата форма на самоуважение и основа на самодостатъчността (все висши работи гледам ::))?

Силвана е на всяка манджа мерудия
тъ:
 ;D
висшия егоцентризъм = светът се върти заради мен, а вие сте длъжни да ми правите компания
висшата форма на самоуважение и основа на самодостатъчността = светът си се върти и аз си се возя, щото така ми харесва засега ;D, моля качете се и вие, ако желаете

bee

• Guest
« Reply #53 on: юли 04, 2006, 02:00:36 pm »
 :2funny:
Ако автора на горните термини е съгласен с твоите определения, Нова, то аз бих могла единствено смирено да се поклоня и да благодаря за разяснението! :2funny:
Още по-доволна бих била ако можех да виждам по-често прилагането на горните определенията на практика, но човек не може да има всичко ::) :2funny:

nova

• Guest
« Reply #54 on: юли 04, 2006, 02:02:11 pm »
кой го знае автора на какъв кон какъв вятър го вее ;D ;D ;D

Offline wind

• Напреднал
« Reply #55 on: юли 04, 2006, 02:07:50 pm »
кой го знае автора на какъв кон какъв вятър го вее ;D ;D ;D
Аааааа, него вятър го не вее!  :2funny:
fly like a wind .......

nova

• Guest
« Reply #56 on: юли 04, 2006, 02:09:51 pm »

Щоооо?

айде на спама... :crazy2:

bee

• Guest
« Reply #57 on: юли 04, 2006, 02:12:15 pm »
Ще ми се да кажа нещо ама  :-X    :2funny:
« Last Edit: юли 04, 2006, 02:14:21 pm by bee »

Offline wind

• Напреднал
« Reply #58 on: юли 04, 2006, 02:15:43 pm »
Щоооо?
Той е ветронедосегаем.  ;D
айде на спама... :crazy2:
Aйдеееееееее  >:D  :2funny:  Ми то... сефте пък.  ;)

Ще ми се да кажа нещо ама  :-X    :2funny:
Кажи си, кажи си!  :2funny:  :2funny:  :2funny:
fly like a wind .......

Offline divine

• Напреднал
    • blog
« Reply #59 on: юли 05, 2006, 09:32:01 am »
Голям спам няма що  :2funny:

добро утро , :D ;D
Every moment is a miracle right now