Author Topic: ПРОЕКТО - ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА КОНКУРС  (Read 17905 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline Eternities

• ad infinitum
  • Напреднал
    • Изворите
ПРОЕКТО - ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА КОНКУРС
« on: юни 26, 2006, 11:21:36 am »

Целият човешки живот е състезание. Сблъсък. Двубой. Ако няма с кого, със себе си. Нали все пак трябва са намери отговор на постоянно глождещия въпрос „Аз къде съм?” /спрямо другите и мен си/.  ;) Смисъл от това има ли? Няма. На кого обаче му пука?!? Важното е екшън да става... Аз бих добавила и фън, но... да не си вкарам някой автогол... ("авто" и "гол" съвсем буквално ) по аналогия с онази велика мъдрост, че майтап на голо дупе си е живо ....  ;D
А опасност от това има съвсем реална…  ;D
Защото става въпрос за състезание по мерене на пишки.  :D ;D

В последно време до мен достигнаха слухове за подобни мероприятия, провеждани нелегално, нелегитимно, неофициално, незаконно, „на черно” и т.н.  :coolsmiley:
Затова след един подобен разговор и в момент на увлечение, реших да изляза с предложение: да ги узаконим и да ги проведем официално!  ;) :)  O0

По този начин от една страна ще компенсираме женската половина на човечеството с оплакване на очите за това, че природно са ощетени, като са получили повече дупки, но са лишени от един атрибут и свещен, направо фалически(!) символ и не могат да участват в подобна надпревара  ;) ; от друга ще преброим смелчаците, готови да дойдат и храбро да „си ги ударят на масата” ;D Така де... на думи е лесно, но я да видим на кого му стиска /нямам предвид слиповете/, а?  ;)  :D ;D

Предполагам някои дами вече се оглеждат нетърпеливо с широко отворени влажни очи, а надарени господа питат възторжено „Къде?!? Къде?!?”  :)

Малко търпение, тъй като има някои процедурни въпроси за доизясняване.
Нали знаете, че хубавите работи стават бавно и постепенно, с много намерение, постоянство, търпение. Всъщност… знаете ли? Знаете, нали?!?  ;)  :coolsmiley:  :angel:

И така, да преминем по същество. Нахвърляла съм бегло /но отговорно/ някои идеи. Разчитам много на вашето творческо мислене и сериозност  O0

ПРОEКТО - ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА КОНКУРС
работно име „МИСТЪР ЧЕП”

Най-важното за едно такова състезание са не мъртвите цитати, легенди и митове, а живите хора  ;), затова според мен трябва да се стартира изключително грижливо с провеждане на кастинг, за който ще нахвърлям някои мои мисли.

1.   Участници. Според мен не трябва да има възрастова граница, стига да са надарени, напънати и будни, преживели и преживяващи Истинската Реалност в първо лице единствено число  O0 Задължителните условия, на които трябва да отговарят кандидатите: добре развита мускулна и философска система. Притежаването на чувство за собствена значимост и неубит състезателен дух е предимство  :)

2.   Съдийски екип. От 5 души, с различен пол, цвят на кожата, семейно положение и сексуална ориентация. Задължителни изисквания към кандидатите: опит минимим 50 години /хм... дали да не е 1500 живота, как мислите.../, задълбочени познания по всички мерни и философски системи, умения за работа в екип  :) Предимства: боравене с шублер /дали да не включим микрометър и лазерна рулетка?  ???/ и неподкупност  :D  В задълженията на съдийския екип се включва и разбира се допинг-контрола – за прием на виагра, билки и други стимуланти  :police:

3.   Нотариус. Предлагам да го изберем с жребий, тук личностните му характеристики не са от значение, той само трябва да потвърди законността на състезанието и да признае победата. Мислих си да мине без признание... ама ... не става  :D /.

4.   Асистент/ки. Изключително важни за постигане на максимални резултати /аз като максималистка и оптимистка виждам в края на надпреварата световни рекорди, вписване в Гинес и др.  ;)/ Две от женски пол, една 100%-ва феромонка и една 100%-ва афродизиачка. Един от мъжки –100% тестостеронен мъжкар, за спазване на човешките права, в случай че сред избраните участници има такива с различна сексуална ориентация.

5.   Подгряваща група. Много труден избор. Предлагам да изберем тази, която си плати най-много  :coolsmiley:

6.   Спонсори. Уважаеми политици, телекомуникационни компании, алкохолопроизводители, 3 в 1 и други, това е вашият шанс да станете известни! O0

Други въпроси от голяма важност:

Награден фонд
Аз като жена много бих искала да апелирам, в духа на любовта  ;), да измислим вариант на състезанието, така че не да има печеливш, а да няма губещи. Нещо така по олимпийски, че „важно е участието, а не победата”. Или поне като в селско читалище – всеки участник – с грамота   :D
Проведените обаче от мен проучвания сред представителна извадка от мъжкарското население твърдо и  категорично отхвърлят такава идея, анкетата завърши със 100% отговор „Само един може да бъде най-добрия /защо да се захващате с втория/”  :o
Тъй че очакваме предложения за наградите и то да са по-по-най мотивиращи /не снимка на победителя на 500 000 кибритчета или договор за реклама на мастика, мислете със замах и да не ви се свиди, сега е моментът да поработите върху изкореняване на завистта :knuppel2: /

Правна основа
Очаквам предложения на юристи за кристалност и неуязвимост на провежданото състезание; регистрирането му и запазване на авторските права в международни патентни офиси; както и правен чадър  на организаторите и участниците от евентуални преследвания по недоволни, свръхдоволни, религиозни и др. причини.

Залози
Едно състезание не е състезание, ако няма такива. Какво би бил животът без очаквания, мечти, рискове, надежди, планове... пък останали и несбъднати? Поне споменът и оправданието, че сме опитали, остават да топлят нашите души  ^-^
В тази насока според мен имаме нужда от миловидни, но и предприемчиви, пловдивчанин/пловдивчанка за реклама на залаганията с „Който рискува, пичели. Който ни рискува, ни пичели!”  ;D

Място на провеждане
Това е много деликатен момент, свързан и с правната страна на нещата. В случай че Изворите стане домакин на това мероприятие, според правилото че „служители и техни роднини нямат право на участие” всички наши членове с членове няма да имат право да се включат, затова изборът на място и организатор е много отговорен. Мислете позитивно, заинтересовани сме! Силни сме! Много сме!... О, поувлякох се... Сори, това е от егрегора на състезанията...  :uglystupid2: Всъщност май сме малко, но пък качествени...!  O0

Рекламна кампания
Помислете креативно за популяризирането на състезанието, за привличане на достойни участници и платежоспособни спонсори и публика, както и за превръщането му в традиционни празници в локален и глобален мащаб. Задължително е да има сергия, на която да се продават шапки, тениски и др. рекламни материали с образите на състезателите, това ще е и мястото за даване автографи на феновете.

Бира-скара
Абсолютно задължителен аксесоар на всички сеири. :2funny:
Може да има пуканки и кола, но задължително поне 200 кв.м. реотани с цвъртящи кебапчета, кюфтета и сланинки. Гарнитура лютеница, туршия, “salat of shop”  :uglystupid2: :2funny: и люти чушлета. Да не забравим да поръчаме и много хляб и лимонада. Може да сме европейци, ама сме си в ориента. :D ;D

Ами това е от мен засега.
Уморих се. То организирането било тежка работа, ей...
Но всъщност умалях и от смях...  :2funny:
Тъй че, ваш ред е.

На добър час и нека най-добрият /най-надареният/ победи! ;) O0

« Last Edit: юни 27, 2006, 09:20:59 am by Eternities »
I am who I am.

Offline Spirit-Felix

• Creator of Realities
  • Напреднал
  • I metaprogram, therefore I am!
Re: ПРОЕКТО - ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА КОНКУРС
« Reply #1 on: юни 26, 2006, 12:16:04 pm »
Предлагам да поверим организацията на някоя друга стабилна институция (а не на Изворите), като Playboy. Защото... ХЕЙ, и ние искаме да участваме а не само да гледаме и организираме...  ;D ;D ;D
Какво ще направиш ДНЕС за да се доближиш до себе си?

Nem Ankh!

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
« Reply #2 on: юни 26, 2006, 02:23:31 pm »
В духа на написаното имам следните хрумвания:

1. Очевидно е, че представителите на журито, както и предстравителките от наградния фонд трябва да споделят широко застъпената в някои среди теза, наречена "размера е най-важното"... И понеже съм споменал за почитателите на размера, ще кажа, че има и противоположна такава, която се инициира, като "групата на майстор/к/ите" - според тях майсторлъка е преди всичко - или казано с други думи "с големите размери всяка го може". А имало и "средна" група, според която споделя следния принцип - Ако някой е експерт, трябвало да може  и с големи и с малки размери да постигне максимума в резултата.
Така, че ще трябва да се прави кастинг или да се подписва декларация за споменатите структури в организацията на конкурса по размери.   :2funny: :2funny: :2funny:
2. Като представител на споменатия в условията на конкурса "пол с наличие на фалос" се интересувам от точните условия за участие и както и следния въпрос - кои точно мерки и теглилки ще се измерват, от къде до къде, както и технологията на измерването - какви помощни средства, асистентките кои ще са и ние ли ще си ги избираме, или ще бъдат посочени от журито...
3. Важно е да се уточни - в какви продружаващи условия ще се провежда конкурса - температура, място, влажност, кое време на денонощието... По-точно - да не би в регламента да влиза освен размери и мерки, така и нещо като "стрес-тест"....  :2funny:Също така, дали е разрешен или забранен шоколада и захарните изделия...Щото тва си има значение.
4. Важно е да се отбележи важността влиянието на "наградния фонд" в мотивировката на състезателите...

тва е на първо четене;
нека да се насмея едно хубаво, пък после ще мисля... Щото въздух не ми остана...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
АВТОРЪТ винаги съотвества на Поста си,
защото ПРИНЦИПА НА СЪОТВЕТСТВИЕТО няма изключения.

Offline reply

• Средно напреднал
  • SoHm!
« Reply #3 on: юни 26, 2006, 02:49:17 pm »
ае...вие ме убихте... :uglystupid2:   етернитиес...как може бе  ;D ;D ;D  тука има "малки" деца  :2funny: :2funny: :2funny:    счупи рекорда тоя път  O0

аз да взема да участвам ли?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

black_cat

• Guest
« Reply #4 on: юни 26, 2006, 03:47:56 pm »
Много ме кефи този конкурс каде може да се запиша :laugh: :laugh: :laugh:

Offline Eternities

• ad infinitum
  • Напреднал
    • Изворите
« Reply #5 on: юни 26, 2006, 04:21:38 pm »
Умоляват се желаещите да посочват за каква точно вакантна длъжност кандидатстват с цел бързо и акуратно обслужване на заявките.

Например: Ref. Състезател
/или Съдия, Асистентка, Спонсор и др./  :2funny:

Необходими документи:
1. Заявление
2. Творческа автобиография (!)
3. Мотивационно писмо (!!!)
4. Препоръки (!!!)
5. Актуална снимка (!!!!!!)
6. Копие на дипломи, сертификати (за качество, количество, състав, екологичност и др.) , удостоверения за (право)способности и др.
7. Копие на публикации - книги, статии, снимки, интервюта в хартиени и електронни медии и др.
8. Собственоръчно написана и подписана декларация, че освобождавате организаторите от всякаква отговорност и сте съгласни в случай на нужда да получите избраната по тяхно усмотрение медицинска помощ.
 :2funny: :2funny: :2funny:

I am who I am.

Offline Spirit-Felix

• Creator of Realities
  • Напреднал
  • I metaprogram, therefore I am!
« Reply #6 on: юни 26, 2006, 04:36:28 pm »
Съществува една важна точка, която не е изяснена и настоявам незабавно разглеждане: Тъй като напоследък нашумяха операциите за "удължаване на мъжествеността" (справка Азис и неговият "небостъргач"), трябва да се помисли дали ще се допускат "ъпгрейднати" кандидати или участие ще вземат само "естествено надървени".
Моля да се отнесе до главният мениджър и ръководителният отдел.

:D
Какво ще направиш ДНЕС за да се доближиш до себе си?

Nem Ankh!

Offline Eternities

• ad infinitum
  • Напреднал
    • Изворите
« Reply #7 on: юни 26, 2006, 05:06:26 pm »
Заради уместната забележка на Спирит Феликс точка 6 от необходимите документи да се чете:

...сертификати и експертизи (за качество, количество, състав, екологичност, натуралност, пълно отсъствие на добавки и консерванти и др.)...

;D
I am who I am.

Offline orchid

• Напредващ
« Reply #8 on: юни 26, 2006, 06:41:09 pm »
Хихихи  :D
Аз ще кандидатствам със сигурност! Как може да се пропусне такова събитие! То да оцениш един или два, под път и над път, но... 10 или 20 си е направо 1000%-ова плазмена експлозия за една скромна  ;) жена  :P

Ref. Съдия  ;D
1. Заявявам в писмена и неписмена форма(с думи, звуци, изплезени езици, увиснали ченета... :P), че желая да оценявам мъже по...  ;) ... без дрехи
Заявявам още веднъж (в случай, че първото ми заявление се е загубило някъде по пощата  :D), че желая да взема участие в съдийския екип на това колоритно състезание
2. Творческа автобиография:
Е няма да се правя сега на много опитна в тази сфера.  :P Все пак съм сътворила туй онуй с някой и друг... член де  ;D
Иначе в сферата на фантазиите и въображението... грешка нямам, аз затова се кандидатирам... да си освежа образите  ;)
3. Мотивационно писмо:
То може ли нещо да те мотивира повече...  O0
4. Препоръки:
Те препоръките са за състезателите, съдиите (както е в моя случай) могат горещо сами да се препоръчат  :uglystupid2:
5. Актуална снимка:

6. Дипломирана съм, сертифицирана, класифицирана и еспертизирана и още няколко други, които не мога да си спомня сега... абе направо съм идеалния кандидат  :uglystupid2:
7. Аз както казах по-горе съм скромна жена, публикации нямам, всичко ми е в главата и на някои други места... >:D
8. Подписвам всичко, даже и без медицинска помощ пак ще участвам, ако сърцето ми не издържи и спре, поне ще си умра щастлива... :D

Очаквам с нетърпение одобрението на моята кандидатура и само посмейте (на организаторите говоря) да не ме одобрите щото ще бойкотирам състезанието (е, сега ако не бъда одобрена за съдия, то поне за асистентка, моля  :D)
« Last Edit: юни 27, 2006, 03:58:33 pm by orchid »
Every stone a story, like a rosary

Offline wind

• Напреднал
« Reply #9 on: юни 26, 2006, 07:08:33 pm »
Хохохохо!!! Страшен конкурс!  :2funny:

Бройте ме и мен! За ... нещо, каквото и да е!  ;D
Е, само за състезател на ставам...  :-\ 

Може и да съм наградата за победителя  >:D  :2funny:   (пак се уредих)  :2funny:  :2funny:  :2funny:
fly like a wind .......

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
« Reply #10 on: юни 26, 2006, 08:04:19 pm »
Оркид,
Ето че направих най-важното откритие в живота си - а то е:
Какво й трябва на една скромна жена - 10-20 различни пениса и тя експлодира 1000процентово с плазмен заряд.  ;D ;D ;D
Ми кво би станало ако такава скромна жена влезне в мъжка казармена баня /примерно/. Само при вида й, /който смея да кажа е впечатляващ, съдейки по снимката/ ще се получи подходящата картина, от която въпросната скромна жена би гръмнала като Големия взрив - няма да се събере повече. Ще се разхвърчи из цялата Вселена.

А както вече казах - Уинди, къде ти са данните и снимката за кандидатурата ти. Вече посочих, че ако наградния фонд /особено персоналната награда за победителя/ е сериозен и обещаващ, значи много би се вдигнало...нивото де, на състезанието. А може би и не само на него. Това би повишило рязко борбата за първото място за да могат да дадат участниците всичкооооооо   от себе си. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Все още никъде не видях някакви идеи и предложения кои мерки точно ще се имат предвид - дължина, диаметър, тегло, време за реакция, задържане в максимума /без физическа стимулация ли - тва последното е медицински опасно за състезателя/... Какво ще бъде позволено на асистентките, и кога - по време на измерването, или само преди него. Каква ще е ролята на съдията тогава - те мерките ще говорят сами за себе си.
« Last Edit: юни 26, 2006, 08:06:33 pm by ramus »

Online velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #11 on: юни 26, 2006, 08:05:32 pm »
Я какви работи ставали тук докато ме няма  :2funny:
Съм никой, отивам никъде, искам нищо.
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline wind

• Напреднал
« Reply #12 on: юни 26, 2006, 08:17:56 pm »
Стават я! Теб що те няма? .... Карай, поне на състезанието да дойдеш!  ;D

Пък... Рамус, за снимката... ще се фръцна и няма да дам!  :crazy2:
То с мотивация всеки може. Номера е на сляпо да се действа, пък... аз обещавам, че победителят няма да съжалява.   >:D 
fly like a wind .......

2046

• Guest
« Reply #13 on: юни 27, 2006, 08:47:03 am »
Хм...май обърках разделите- слагайте rot punkte...bitte!!!  :uglystupid2:  :buck2:  :knuppel2:

bee

• Guest
« Reply #14 on: юни 27, 2006, 09:17:58 am »
Аз не съм по състезанията ... никак не обичам като някой губи ... все ми се струва, че има начини  всички да спечелят .... и си мисля, че състезанията ще изчезнат в някой щастлив (за мен) бъдещ (не в този живот) момент.
За целите на забавата на участниците тук, обаче мога да се включа ... може би като съдия ....но тъй като по измерването и описването на статистически данни не си падам, единственото, което мога е ..... да ги усетя ...пишките. Ако всички са съгласни на такъв вариант - печели този, който ме задоволи най добре ....  :2funny: Малко ще е субективно ще кажете ... ми то кое състезание със съдии не субективно .... основните правила за работа с пишки са общоизвестни ... така, че остава крайната оценка на съдията.  Предупреждавам, че напоследък се възбуждам от високоинтелектуални разговори със същества с пишки, но още повече се възбуждам от евентуалното разбиране, което може да се постигне при високоинтелектуалния разговор. Усещането за Единство, обаче е удара в десетката и гаранцията за 100процентов разтърсващ всичките клетки на тялото ми оргазъм.
Е, има ли желаещи да се явят на състезание при такъв съдия? ;D

2046

• Guest
« Reply #15 on: юни 27, 2006, 11:41:33 am »
Последната ти редакция Eternities e great:) ...но аз все още не знам дали не сънувам някакъв екстра-ординарен сън. Разбивате ме!!!<слагам 3 удивителни за десетократно-тройно чувство за абсолютна/малко нереална величина/ дефрагментация на моралните ми устои... Няма забранени теми наистина... Като Ви чета ми харесва освободеността Ви<обърнете внимание на формата за обръщение/не не ви се четкам уважаеми съдии- аз няма да участвам в конкурса;)/
Бе Вие НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ :) "свг"/нелепа абривиетура с превод на "смея се на висок глас" :2funny: от анг./ Да- знам, че е очевидно  :D
Стоя и Ви се радвам- чета и не вярвам... гледам и мълча- Мистър ЧЕП !!!
Този форум е върха и 20на сантиметра отгоре  :knuppel2:  O0

nova

• Guest
една малка обява

Организирам опреснителни курсове за кандидати за конкурса
Също меря с всякакви мерки и теглилки /аз съм технически ориентирана- това, математиката, ми е втора природа, а и имам 10 години трудов стаж като инженер/
Съдя строго и безпристрастно
Неподкупна съм
Стимулирам дори и с поглед
Предоставям награда- един път с Уиндито безплатно /втория и всеки следващ път се заплаща при мен/
Светя при консумация на наградния фонд, ако има желание за осветление

пп. 2046, радвам се, че доскоро фрагментираните (разпарчетосани) Ви морални устои са се дефрагментирали(превърнали отново в цяло)  и форумът е спомогнал за локализацията (или насочването) на моралните/?/ Ви търсения в посока, която Ви радва и Ви кара да се свг.
« Last Edit: юни 27, 2006, 12:31:44 pm by nova »

bee

• Guest
« Reply #17 on: юни 27, 2006, 01:32:08 pm »
:) изглежда, че се събрахме  .... достатъчно съдии ...  .. ;D
Междувременно с риск да разклатя още повече моралните устои на някой ще си споделя някои мисли  .... във връзка с пишките и някои други работи.
Та, за жените разправят, че най-древната професия .... на земята  .... била проституцията .... мен лично това ме навява на мисълта, че след като е най-древна, има най-голяма вероятност и да просъществува до незнайни бъднини .... на земята. Що се отнася до мъжете .... на земята, ако ме питате мен, тяхната най-древна професия е  ... меренето на пишките. В началото са си мерили най-големия улов, дето са могли да уловят и да плюоснат пред краката на жена си в пещерата, по-късно са си мерили бойните умения, по-късно стихотворните умения ... и т.н. и т.н. Играта „хайде сега да видим кой има по-голяма пишка ... физическа, или по-голяма пишка на знанията си, или по-голяма пишка на интелекта си, а защо не и по-голяма пишка на духовните си постижения” продължава и до днес и има опасност да продължи во веки веков ....  Аз лично бих искала да рзговарям с мъжа дето не му пука за размера ..му ... мъжа дето е над .... размера и тем подобни подробности ..... :P
« Last Edit: юни 27, 2006, 02:31:18 pm by bee »

bee

• Guest
« Reply #18 on: юни 27, 2006, 02:47:07 pm »
Забравих най-важното - докато проституцията не е причинила кой знае колко вреди на човечеството ... осен някоя и друга срамна болест може би, меренето на пишките е причинявало най-големите катастрофи .... войните, например.
ама хайде да не се увличам, че стана тъжно ... вместо да е смешно.
Извинявам се най-искрено ... на всички .... за тъжния елемент!!! :(

2046

• Guest
« Reply #19 on: юни 27, 2006, 03:09:03 pm »
Ето ви гледна точка:
За разнообразието в природата съм съгласен и принципно и наглед. Който си има- да се радва- останалите няма как съвсем да знаят :) Ако видя някой с голям пииийп ми става смешно, защото се чудя къде по ангелите го събира- куриерите/много подходяща дума- как ми идват такива/ имат специфична терминология за това- "Голям пакет"/"Малък пакет"- ами питайте тях кое се носи по лесно  ;) Също можете да питате Жена с голяма гръдна обиколка, някой с голям нос, друг с голяма глава/уточнявам- на раменете/ Общите положения са с една дума: ами "пречи"  :uglystupid2:  :-X  ;D  :D Я си представете един достоен кандидат за "Мистър ЧЕП" идва 17ти кръг/ще прощавате но ако съдиите са толкова ненаситни и любопитни със сигурност този ще е сред първите кръгове/ та идва 17ти кръг- "Челна стойка"...критерий: Кандидата да задържи максимално притеснението си от удърите по лицето му!...без коментар!  :'(
Плюс всичко - Как въобще си помислихте да дадете наградата на този с най-голям/или всъщност беше най-чепат!? /
Доколкото си спомням/глупости говоря- това пък съвсем ми убягва/ има си създател на цялото това разнообразие- не бих искал да се кача до Олимп с подобен приз...ке ме свалят със смазваща признателност :)  :idiot2:  :crazy2: 
:angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:

bee

• Guest
« Reply #20 on: юни 27, 2006, 03:32:52 pm »
 :2funny:
Най-отговорно заявявам, че за нищо на света не бих искала да съм с най-голямата гръдна обиколка. Всеки пък като видя някоя бедна жена с голяма гръдна обиколка се чудя, как по д...е тича, .... ако и се наложи да тича  ... с цялата тая тежест. Да не говорим, че като поостарее ще трябва да си ги замята през рамо като се къпе, за да изтърка областта под тях. Интересно какво става с най-големия чеп на мъжа, когато последния взема та остарее :idiot2: ;D

nova

• Guest
« Reply #21 on: юни 27, 2006, 03:38:23 pm »
Имайки предвид важността на не повече от 7 сантиметра, мисля че меренето трябва да е по време за функциониране, а не по едно от трите измерения

Offline orchid

• Напредващ
« Reply #22 on: юни 27, 2006, 03:47:37 pm »
На въпроса на Вее:
Не искам и да си го представям :buck2:
Може би си го навива около кръста  :uglystupid2:
Но аз лично предлагам такива кандидати да бъдат отсявани при първоначалния кастинг с цел запазване доброто физическо състояние (избягване на повръщане, нали ще има бира-скара) на всички присъстващи  :D
Имам още едно предложение:
Може би трабва да бъде поставена и възрастова граница за кандидатите (пак по същите съображения)  O0
Every stone a story, like a rosary

Offline Eternities

• ad infinitum
  • Напреднал
    • Изворите
« Reply #23 on: юни 27, 2006, 04:10:20 pm »
Един виц по темата   :D

Мъж влиза в магазин за карнавални костюми.
След като го поздравява с добър ден любезната служителка пита:
- Господине, желаете ли нещо да Ви предложа? Имаме чудесни нови костюми с Вашия размер на пират, крал, Елвис, марсианец, тубичка горчица...
- Не, благодаря, аз си имам вече нещо наум. Искам да се маскирам като Адам.
- О, чудесна идея! Ето вижте какъв красив смокинов лист...!
Мъжът поглежда листото и поклаща глава.
- Неее... този е малък...
- О?!? Момент, в склада имаме по-голям размер - и се връща с едно доста по-голямо листо.
- Мммне... И този е малък...
- Оууу...?!?
И така няколко пъти.
Накрая се връща с едно листо, което почти я закрива от глава до пети.
- Този е последният по големина, размер ХХХХХL...
- Не... И този е малък... - натъжено казва мъжът.
- Господине, - плахо се обажда продавачката - ако ми позволите все пак бих Ви направила едно предложение. Защо не си го метнете през рамо и да се маскирате като бензиноколонка?

« Last Edit: юни 27, 2006, 04:17:18 pm by Eternities »
I am who I am.

medea

• Guest
« Reply #24 on: юни 27, 2006, 04:28:17 pm »
....... ;)........Процедурен въпрос по най-неприятния експириънс......... >:D

Състезателите от всички възрасти, раси,религии и прочее...би трябвало да отговарят и на някои обединяващи изисквания като:
1.Скин вариантът на Гордостта на Тара.
Прическата „косите на Венера" беше актуална в едни по-стари времена.. Няма съдии, които да приритат от удоволствие, когато започнат да мерят  там долу в джунгла, от която всеки момент може да изскочи саблезъб тигър.Стартиралият им ентусиазъм постепенно ще се оформи в кълбо от неприязън и вътрешен брейнсторм на тема: Къде на самобръсначката е написано, че тя се ползва само за лице?-което в никакъв случай не е от полза за състезателя....
2.Според статистиката дължината на еректиралия член започва от 13-14 см. Не би трябвало да се допускат кандидати под тези размери както и такива, които носят  боабаб вместо член.Елементарната математика подсказва, че не може да напъхаш по-дългото в по-късото, освен в случаите, когато не заемете специална поза,която да осигури необходимия ъгъл,но при тези размери това граничи със садизъм,затова да се наложат ограничения.
3.Сцената, на която ще се провежда конкурса е много важна.Може целият свят да е сцена,но леглото не е най-подходящата.
Особено с лоши актьори.Най-добре да се подредят в редица,но пък няма нищо по-унизително и смешно от мъже със смъкнати до коленете панталони, чакащи......ДА ИМ ГО ПРЕМЕРЯТ!

Пожелавам УСПЕХ на участниците, а на съдиите да си свършат работата с усърдието на градски контрольори!..
 :) ;D :2funny:

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
« Reply #25 on: юни 27, 2006, 06:55:47 pm »
Лелееееее... почна да ми спада... ентусиазма имам предвид.
Казусите стават все по-сложни. То за участниците от такъв  КОН - КУР - С  трябва само заради участието да се впишат за наградния фонд.
 Както видяхме и правилата стават все повече рестриктивни, все по-големи ограниченията...
И аз - като един евентуален възможен участник - ще чакам да се избистри процедурната джунгла по въпросите на правилата.
А последното, което разбрах, е че ще трябва и да се предвижда създаването на съответна "фризура". Явно ще трябва да се мисли и за избор на фризьорки.  ;D ;D ;D Къде остана красотата на естествеността? Дали няма да ви хрумне че участниците трябва и допълнително да си направят пенисите и според прическите. Може да се наложи да си ги "навиват" с ролки примерно. Или пък някакво боядисване - нали - за да се опитаме да ви угодим максимално на различните вкусове и представи кое е "естетично", красиво, правилно, смислено ... ;D ;D ;D
Признавам си че се забавлявам страхотно в тази тема, а и тя е индиректно свързана с мен.... така, че пада голям смях. Наистина!!!

Online velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #26 on: юни 27, 2006, 07:07:25 pm »
Като гледам конкурса няма да се състои основно поради липса на обект-кандидати за разлика от субект-наблюдателки, които изобилстват. Да не споменаваме и разни други по-дребни препъни камъни...  :crazy2:
И без това всеки сексолог ще ви каже, че размера няма значение, важно е друго - умението и издръжливостта >:D

Аз предлагам щом има толкова активно включващи се в темата жени, да го обърнем на конкурс по красота.
Условието е просто - всички форумки пращат снимки на мен, и аз си избирам 3 най-хубави, правим след това анкета и определяме Мис  :2funny:
И между другото позволява се пълна свобода на себеизразяването (на снимките) ^-^ Не е нужно да споменавам, но най-смелата ще спечели  ::)

medea

• Guest
« Reply #27 on: юни 27, 2006, 09:03:46 pm »
....... :)...........Един виц по темата и от мен..........

Международен симпозиум на фармацевтите. Обсъждат се хапчета за полова потентност.
Става англичанина и казва:
- Ние, господа, създадохме хапче, дето като го изпиеш - след час ти става 8 cm.
Въпрос от залата:
- Ама на дължина, дебелина, обиколка ли...? Англичанина гордо отговаря:
- О-о-о, господа, ние проблеми с дължината нямаме - на диаметър...
Ръкопляскания в залата...
Става французина и казва:
- Ние, господа, създадохме хапче, дето като го изпиеш - след час ти става 25 cm.
Въпрос от залата:
- Ама на дължина, дебелина, обиколка ли...?
Французина гордо отговаря:
- О-о-о, господа, ние проблеми с дебелината нямаме - на дължина...
Ръкопляскания в залата...
Става българина и казва:
- А ние, господа, създадохме хапче, дето като го изпиеш - след час ти става като пъпеш.
Въпрос от залата:
- Ама как, на дължина, дебелина, обиколка ли...?
Българина гордо отговаря:
- О-о-о, господа, ние проблеми с дължината и ширината нямаме - на вкус...
 ;D ;D :2funny:

Offline ISIDOR

• Ентусиаст
  • **
  • I'm a llama!
« Reply #28 on: юни 27, 2006, 09:57:35 pm »
Хохохохо!!! Страшен конкурс!  :2funny:

Бройте ме и мен! За ... нещо, каквото и да е!  ;D
Е, само за състезател на ставам...  :-\ 

Може и да съм наградата за победителя  >:D  :2funny:   (пак се уредих)  :2funny:  :2funny:  :2funny:

shte ti se ama na.......imash si edna mechta:)))))))))))))))) ;D :2funny: :2funny: >:D

Online velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #29 on: юни 27, 2006, 10:14:20 pm »
Мили дами не ме карайте да чакам ами се включвайте ;) И снимките да са актуални :)))