Author Topic: ПРОЕКТО - ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА КОНКУРС  (Read 19872 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline wind

• Напреднал
Re: ПРОЕКТО - ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА КОНКУРС
« Reply #30 on: юни 27, 2006, 11:07:42 pm »
shte ti se ama na.......imash si edna mechta:)))))))))))))))) ;D :2funny: :2funny: >:D

Аз много мечти си имам, драги ми Смехурко.  :P  ^-^
Твой приятел вечен: весел Патиланчо.  :knuppel2:   

Velaskes, хората трябва да се учат на търпение... поне някои...  ::)
fly like a wind .......

nova

• Guest
« Reply #31 on: юни 29, 2006, 11:01:20 am »
според мен конкурса се проведе

...и си ги премерихме граждани :2funny:...

:smitten: :smitten: :smitten:

Offline orchid

• Напредващ
« Reply #32 on: юни 29, 2006, 09:19:27 pm »
Ами ramus, velaskes, моля не плямпайте много много ами се включвайте ;) (същото важи и за останалите форумци от мъжки пол)
Никъде още не съм видяла "Ref. Състезател", ами снимки (актуални!) още на никъде не сте...  :D
Every stone a story, like a rosary

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #33 on: юни 29, 2006, 09:34:17 pm »
Не обичам състезания, не обичам и публични прояви, затова няма да участвам, иначе не ми пречи  :2funny:
А какво стана с конкурса за Мис  :buck2:
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline orchid

• Напредващ
« Reply #34 on: юни 29, 2006, 09:39:17 pm »
Velaskes, все гледаш да обърнеш нещата в своя полза, ами аз... кога ще се нагледам на мъжка красота :D

Offline wind

• Напреднал
« Reply #35 on: юни 29, 2006, 10:54:24 pm »
Заставам плътно зад Оrchid! И аз искам да погледам, да ... и т.н.  >:D   :2funny: 
fly like a wind .......

Offline velaskes

• вътрешен мир
  • Администратор
  • Напреднал
« Reply #36 on: юни 30, 2006, 07:57:12 am »
темата не трябваше да се възприема буквално, но се оказа че така е много по-забавно и си доказва вече доказаното, че всички - мъже и жени мислим много за секс  :angel:

Та стана нещо като тази картинка  ;D
Съм всеки, отивам навсякъде, имам всичко.

Offline orchid

• Напредващ
« Reply #37 on: юли 03, 2006, 10:04:09 am »
Абе мислим, не мислим това е положението. Аз лично не бих се отказала от мислите за секс и от практикуването му... как се казваше това... целиба мисля (поправете ме ако греша) и някак си не ми звучи много рационално, щото то се събира, събира и накрая... абе въобще не е здравословно  :D като някоя монахиня дала обет за целомъдрие, само че даже и в този случай не можеш да си сигурен какво става в главата и, все пак съгласете се с мен сексуалният инстинкт при всички същества, а особено при хората е много силен. Така че поне според мен си е повече от нормално да мислим за секс (Уинди, благодаря че ме подкрепяш)  :P

ПС: Какво стана с конкурса? За Веласкес и Рамус разбрахме вече, че няма да се включат... ами останалите... давайте момчета  ;)

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
« Reply #38 on: юли 03, 2006, 12:25:16 pm »
AAAAA - моля моля..... Аз вече както казах, имам лично отношение и участие - към тази идея за конкурса. И без това ми се носи славата, че си го меря наляво и надясно с разни "големи" и авторитетни "светини"... И е важно човек, след като му е излязло име, да си го поддържа...
Не съм казал, че няма да се включа... казах само че очевидно ще изчакам търпеливо да се уточните с правилниците и техническите подробности.
Както вече се каза в един виц - "ние с дължината и диаметъра нямаме проблеми" - може и българин да съм - знае ли човек... виж вече за вкуса не знам... не съм го опитвал аз лично... но ако настоявате, за документите за конкурсното кандидастване, ще направя анкетно проучване... ;D ;D ;D  Дано да не вземете да измислите правилник и за вкуса, защото май ще трябва журито да го дегустира.... :2funny: :2funny: :2funny: Малеееее каква суматоха би настанала в тоя случай..... :2funny: :2funny: :2funny:
------------
Веласкес - тая снимка братче е трепач - където и да е правена - страхотна е. Но в нея не е взето предвид, че тоя пич като гледа изображенията на толкова жени и като се изфантазира, хич няма да я свърши тая работа, за която е влязъл там..... :2funny: :2funny: :2funny:
« Last Edit: юли 03, 2006, 12:29:22 pm by ramus »
АВТОРЪТ винаги съотвества на Поста си,
защото ПРИНЦИПА НА СЪОТВЕТСТВИЕТО няма изключения.

bee

• Guest
« Reply #39 on: юли 03, 2006, 03:23:32 pm »
Ramus, не предвкусвай много удоволствието от опитването на вкуса, защото ако е някоя майсторка на източни сексуални техники ще ти изпие цялата енергия ... и ще паднеш като изсушена ... щях да кажа слива, ама  хайде да е круша ...  :2funny:

imaginary

• Guest
« Reply #40 on: юли 03, 2006, 04:46:05 pm »
И смех,смех...ама мерене пада...Ма то мераклий/ки/ за мерене,дегустиране,награден фонд...
 :tickedoff:Пишете ме участник.Имам един голям,зелен,с три скорости,лампички,вой на полицейска сирена,вкус на пъпеш и акумулаторна батерия.Плюс неповторимата гладкост на силикона! O0
Явно мъжете няма да учатват,дето има един израз на англ.-"нямат топки за това",тъй че-напред момичета-да си ги премерим ние! ^-^

Offline wind

• Напреднал
« Reply #41 on: юли 03, 2006, 04:54:51 pm »
Imaginary, печелиш! ..... с толкова много екстри.......  ::)  ;D
fly like a wind .......

medea

• Guest
« Reply #42 on: юли 03, 2006, 05:06:25 pm »
ПРОЦЕДУРНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ!!!
......На вкус?....hmmmm..... ;D...........Прав си, Ramus, голяма суматоха би настанала на опашката за "свирки".... ;D...а и състезатели няма да липсват.. ;D..даже  ще са прекалено много желаещите, поглеждайки към журито "по вкуса"/ в ролята на говорящ сексатрибут/.. :2funny:..
Публиката ще се радва на представление в две действия...... :2funny: :2funny: :2funny:

Сцена:Гръмки викове,високи децибели,които могат да докарат всеки до трайна анотия.

1.Пъргави младежи, изненадващо  оказващи се преоблечени нинджи, които с откриването светкавично  се катапултират върху лицата на членките на журито заклещвайки ги с колене и размахвайки Гордостта на Тара пред шокираните им лица.
Това ще е голям проблем!  :2funny:

2.Мрънкала, които постоянно стенат за състоянието на безценния си инструмент - „по-полека", „ъх, внимавай" или „лекичко, леееееекичко, моля те". Досадните инструкции на хленчещите нон стоп може да вдъхновят и най-закоравялата минетчийка да им каже къде точно да си го сложат, за да е на сигурно място. По принцип.
А какво да каже невинното жури "по вкуса"?  :-\
Затова оставете свирките  в сферата на фентъзито. :2funny:  :) ;D :2funny:...

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
Заявка за участие -
« Reply #43 on: юли 06, 2006, 10:51:25 am »
И понеже винаги съм казвал, че празните приказки са само празни приказки, докато "практиката не се изкаже" по тях, реших да подам заявката си за конкурса:

Необходими документи:
1. Заявление:
Аз /ххххх/ заявявам, за желанието си да участвам като СЪСТЕЗАТЕЛ, в гореописания конкурс.
2. Творческа автобиография:
Още от малък се родих нещо изчекнат, и много мразим да ми дават ъкъл или да ми тургат заповед... Освен това съм известен с факта че си го развявам и си го предлагам за мерене със всякакви известни величия и светини - както в българското, така и в световното интернет пространство. За справка - нашата колежка Бий.
3. Мотивационно писмо:
Мотивиран съм мамка му... Моя е най-голям и тва е.
4. Препоръки :
Тва е кофти - щото има малко противоречийце - имам добри препоръки обаче няма как да ги "снеса" в интернет пространството, щото може и да прочетат и тия, които не трябва - може да настане определена семейна суматоха... :knuppel2:
5. Актуална снимка :
прилагам я - актуална - от вебкамерата в този момент - без колажи и фотошопски намеси - освен това и някои от вас са ме виждали и могат да потвърдят...
6. Копие на дипломи, сертификати:
копия не давам - само оригинали - и то на състезанието ще ги приложа. Медицинските важат ограничен срок и когато се появи дата за състезанието ще ги направя чак тогава
7. Копие на публикации :
Тука вече... всички могат да ме видят как си го развявам нашироко - даже и съм се боядисал - както каза една форумна колежка - "...няколко пласта боя.." върху едно от многото си имена - явно не ставам за художник, но за мерене и развяване - нямам равен
8. Собственоръчно написана и подписана декларация, че освобождавате организаторите от всякаква отговорност и сте съгласни в случай на нужда да получите избраната по тяхно усмотрение медицинска помощ:
Подписвам се - но с особено мнение - приемам само медицинска помощ изразена с формулата - "като се цунка - минава".

-------------------------------
off... Medea, най-после някой да каже, че съм прав във нещо.
Уес  8) 8) 8) Ъес, йес, йес
« Last Edit: юли 06, 2006, 11:05:24 am by ramus »

bee

• Guest
« Reply #44 on: юли 06, 2006, 11:19:05 am »
И аз се заявявам, както казах и по-рано за: Съдия

Необходими документи:
1. Заявление – заявявам, че много обичам да съдя и по принцип се отнасям критично към предмета на състезанието. Първия състезател многократно съм го осъждала за меренето ... (да ма прощава, няма да го правя повече ако остана доволна от резултатите, които покаже на състезанието :2funny:)
2. Творческа автобиография (!)- виждала съм ги всякакви :angel:.
3. Мотивационно писмо (!!!) – да видя дали нещо не съм пропуснала в тоя живот и аз ???.
4. Препоръки (!!!) –  е нЕам, не съм го правила до сега, така че или на доверие ме зимате или  ... не. ::)
5. Актуална снимка (!!!!!!) – на профила ми е :).
6. Копие на дипломи, сертификати (за качество, количество, състав, екологичност и др.) , удостоверения за (право)способности и др. – диплома от МЕИ-то става ли? Говоря и английски, но пишките май не му отбират много. :idiot2:
7. Копие на публикации - книги, статии, снимки, интервюта в хартиени и електронни медии и др. – а за мен има някои материали тук – по точно към момента  1520  :-[
8. Собственоръчно написана и подписана декларация, че освобождавате организаторите от всякаква отговорност и сте съгласни в случай на нужда да получите избраната по тяхно усмотрение медицинска помощ.
Освобождвам целия народ от робство и продължавам с освобождаването на съседните светове. :uglystupid2:

medea

• Guest
« Reply #45 on: юли 06, 2006, 02:23:37 pm »
.... :)...yay,Ramus,ти си бил и хубав мъж....аз си представях белобрад старец с дълга до кръста неподстригвана коса...
..haha..очите ми овлажняха, зениците ми се разшириха,а погледа ми стана глупаво щастлив....
....хехе...аплодисменти...вече съм ти фенка, но не заради снимката... :).....а заради СМЕЛОСТТА И КУРАЖА!!!
Пожелавам ти да покажеш и необходимите качества.... :)...
Аз обаче не разбрах каква е наградата за победителя?!?!Той сам ли си я определя?!?!....защото ако питате едим средностатистически мъж за какво си мечтае той веднага ще ви отговори-Секс с 3 жени (всичките и с лесбийски наклонности) ........ ;D...

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
« Reply #46 on: юли 06, 2006, 02:55:33 pm »
Хм,хмммм.... имам леки опасения към този момент...

Те са свързани с тва, че главния съдия , който е подал заявка досега, малко ме смущава със снимката която е предложил.   :crazy2:
Ще подам жалба, ако тва излезе истина.  :tickedoff:
Щото идеята, че нещо със жило отзад, ще ме измерва и ще трябва да ме облазва... е малко да го наречем... смущаваща.
Съгласен съм, че женствените атрибути на снимката са впечатляващо засилени, но това не променя положението.  :2funny:
Да не би очите на показаната снимка, да са се навлажнили и уголемили именно в очакване на състезанието. И други неща ми изглеждат уголемени...
Дано да не се съберат целия кошер такива... щото след това ще трябва медицинския екип много да ме цунква - за да ми мине. Ама голямо нацункване ще стане... направо ще такат процедури, процедури.....   ^-^:2funny: :2funny: :2funny:
------------------------------
пс... на снимката ми по-долу е видно как изглеждам, 20 минути след като съм зачитал тая тема - за конкурса. Не посмях да се снимам на голямото кискане което е настанало сега. Щото всеки път когато се зачета тук, направо корем ме заболява...
« Last Edit: юли 06, 2006, 03:01:06 pm by ramus »

bee

• Guest
« Reply #47 on: юли 06, 2006, 03:17:15 pm »
Имам 2 забележки:
1. Всички фенки на Рамус веднага да престанат да го величаят, едно, защото ще му навредят на развитието (друго си е някой да го заяде и да го изпровокира 8) .... не съм аз тоя, нали знаете  8))  , второ, защото могат да повлияят на безпристрасното мнение на съдиите (тук вече съм аз). :knuppel2:
2. Рамус веднага да престане да коментира съдията, защото ще бъде санкциониран още преди състезанието ... (от мен да мине, пояснявам: очите са си ми големи, но не чак толкова, гърдичките на снимката обаче са чиста илюзия ... както спомена днес една приятелка ...  моите отиват повече към АлиМакбилските, крила още нямам, но чакам да ми порастат скоро, а от шилото съм на път да се откажа, но ще изчакам да мине конкурса). 8)
 ;D
« Last Edit: юли 06, 2006, 03:19:10 pm by bee »

Offline Eternities

• ad infinitum
  • Напреднал
    • Изворите
« Reply #48 on: юли 06, 2006, 03:27:17 pm »
Ееее, Рамус, тъкмо си намери Фенка - и то не заради ТТ-данните ти, а ЗАРАДИ СМЕЛОСТТА И КУРАЖА - и свириш отбой...  :'(

Някакво си жило - голяма работа, айде недей да пищиш като ущипана госпожица... :D

Та последно - ще СКАЧАШ ЛИ или ЩЕ СИ ФАНТАЗИРАШ, КАКВО БИ СТАНАЛО?!?  :crazy2:
I am who I am.

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
« Reply #49 on: юли 06, 2006, 03:47:02 pm »
Знаех си аз - целия кошер налетя - още преди състезанието... божкеееее на какво се натресох...
Ама тва е - край - вече документите са подадени и вече съм скочил - няма къде... Но поне докато падам надолу нищо не ми пречи да пофантазирам - така и така няма мърдане.

Етернитис - то тва къде го видя - за "ощипаната госпожица" - че аз никъде не съм видял да се пищи вече... Те сега или ти се усмихват предразполагащо...или направо те застрелват на място - знаех си аз, че с тая еманципация не ни чака нищо добро.
 Ей сега кво - и жила вече имат - циците били само за примамка - за да бъде одобрен съдията за КОН-КУР-СА... Ами нали ако ме бодне с жилото ще ми се подуе атрибута, дето ще ми го измерва. После кво - дисквалификация. Добре, че не съм алергичен на ужилване... Проблема е обаче ще здравата ще ме сърби цяла седмица - кой ще ми го чеше тогава - не знам.

Ама тва е - аз съм пич - и като такъв ще се боря докрай...

И все пак - венсеремос  Нека Съдията точно да покаже къде му е жилото... и къде точно ги прибира, като й свърши работа.

:2funny: :2funny: :2funny:
« Last Edit: юли 06, 2006, 03:50:12 pm by ramus »

bee

• Guest
« Reply #50 on: юли 06, 2006, 07:20:16 pm »
По въпроса за жилото има два варианта, ако съм пчела работничка: "В края на коремчето се намира жиленосният апарат , с който пчелите отбраняват гнездото от врагове." - значи пази от врагове, но не се казва точно къде се прибира, явно там от дето го вадя. 8)
Ако съм пчела майка - " Жилото си майката използва само за убиване на други майки в маточниците." - :uglystupid2: звучи отвратително, следователно съм пчела работничка. :)
Но когато въпроса идва до търтеите:
"Само една малка част от търтеите участват при оплождането на майките (8-10 на майка), след което умират, поради откъсване на купулиращия им апарат."     :o Божееее, жесток е света на пчелите.
Рамус ще ли ти се да си бил търтей в оня предишен живот, в който съм била пчела-майка ?  ???

по материали от: http://atanasov.alpobg.com/beeinfo.php
« Last Edit: юли 06, 2006, 07:49:14 pm by bee »

medea

• Guest
« Reply #51 on: юли 06, 2006, 08:18:46 pm »
...... :).....ПРОТЕСТИРАМ,RAMUS!!!
Току-що се записа и вместо съдииката да те изследва къде, как, защо,колко .....е "жилото ти" сме свидетели на обратното... ;D....Обърках се! Толкова умело смени ролите.....Ако разбереш къде са и 15-те ерогенни зони на пчелата....ПРИЗНАВАМ ТЕ ЗА ГЕНИИ..... ;D :2funny: :2funny:....

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
« Reply #52 on: юли 07, 2006, 09:12:31 am »
Че те цели 15 ли са... Малеееее - много еротични били тия пчели /майки ли, работнички ли... не се знае/. Като стана въпрос за работнички се сетих, че и едни мургави момичета в Пловдив - на централна гара - им казват "работнички"... а също съм чувал че и пчелички им казват.  :crazy2:

Значи гений не съм... ама в края на краищата конкурса за какво е - ако ще мерим и търсим жилата на пчеличките - тва е съвсем друг конкурс в който най-вече ще трябва сериозно обезопасяване - може би с ризници  ;D.
А ако ще изследваме ерогенните им зони... - тук вече риска нараства многократно, по простата причина наречена - "не дай си боже да я "открие" човек"... какво ли може да стане... както вече се обясни - на изследователя ще му се откъсне "купулиращият апарат"...  :2funny:... И това още на първата ерогенна зона - а те били цели 15 - тъжно - много тъжно...
После защо мъжете вече били на изчезване... Ми ясно е - "работничките и майките" им откъсвали "купулиращите апарати" -
че това е световен заговор - полова дискримнинация, геноцид...
Значи току-що преоткрих защо "груповия живот" не е за мен...
« Last Edit: юли 07, 2006, 09:17:20 am by ramus »

Offline wind

• Напреднал
« Reply #53 on: юли 07, 2006, 10:06:09 am »
....... на изследователя ще му се откъсне "купулиращият апарат"...  :2funny:... И това още на първата ерогенна зона - а те били цели 15 - тъжно - много тъжно...
Номерът е "купулиращият ти апарат" да се състои от минимум 16 купулиращи органа, че да можеш накрая да си останеш с поне един ....... да си го развяваш по време на полет.  :crazy2:
И какво? Пак женската част се грижи за еволюцията на мъжете! Ще ви ги късаме, докато не вземат да ви никнат по повече!  :2funny:
fly like a wind .......

Offline Eternities

• ad infinitum
  • Напреднал
    • Изворите
« Reply #54 on: юли 07, 2006, 10:08:57 am »
Само един записан кандидат?!? ???

Предлагам да определим дата като краен срок за записване, разчитайки на манталитета на българите винаги да правим нещо в последния момент  ;)

Иначе този грандиозно замислен конкурс се очертава като пълен провал...  :-[
Ако няма никакви други участници, Рамус ще трябва да спечели "служебно"...
Леле... ужас... ама това си е направо изкуствена засада... чист саботаж...  :o
Това е все едно да вземеш близалката от устата на някое дете...

Най-напънатият кандидат за мистър така и никога няма да разбере "имал ли е и има ли най-голямата"...
Неизвестността е по-кофти дори от загубата.
Да не се наложи не дай си Боже да си даде парите от наградата по психоаналитици и санаториуми...  :laugh:

И мен ме обзема една тягостна мъка...
Съдиите - с празни ръце... публиката "на сухо"... стадионите празни...
Рекламите така и ще си ще си останат неизлъчени... афтографите ненаписани... кебапчетата неизядени...
Токова несбъднати очаквания... Толкова ограбени мечти...
Истински ще бъдат само сълзите за "неродения Петко"... :'(

Рамус, братко, ти обаче не се отчайвай  O0
Каквато и да е - победата си е победа ;)
Името ти се записва със златни букви и се изговаря с уважение и страхопочитание до края на света, хората те идеализират, църквата те канонизира...
Нпаример след 100 години кой ще си спомня, че Аржентина стана световен шампион, защото Марадона вкара гол с ръка? ;)

« Last Edit: юли 07, 2006, 10:16:59 am by Eternities »
I am who I am.

bee

• Guest
« Reply #55 on: юли 07, 2006, 10:28:27 am »
Аааааа тия изобщо да си ги нямаме ... аз "служебна" победа НЕ присъждам ... особено на такова състезание, това да не е мач.  :uglystupid2:
Още повече, че състезателя, се опитва да се бъзика със съдията ... с Мен :o  ....  >:( идея си няма какво му се пише .... :knuppel2:
Ше ми коментира, той на мене жилото, аз само да го пипна за  ... неговото жило, ще види той  :knuppel2:
 :2funny:
« Last Edit: юли 07, 2006, 10:30:05 am by bee »

medea

• Guest
« Reply #56 on: юли 07, 2006, 01:44:17 pm »
............ :)....yay...в този форум има само един МЪЖ...другите явно са се феминизирали....
Правя следното ПРЕДЛОЖЕНИЕ!!!!!
Да си го уважаваме;
Да си го глезиме;
Да си го почитаме;
Да му се радваме;
Да се грижим за него;
..................................
Да си го обичаме;
И ДА СИ ГО ПОДЕЛИМ...... ;D
Как обаче да стане? :idiot2:....предлагайте.... :2funny:

bee

• Guest
« Reply #57 on: юли 07, 2006, 02:11:29 pm »
Ще трябва да го мутираме първо с някакви химикали, да му порастат (я да се преброим ...тия дни та да попълня тука цифрата) "купулиращи апарата" и готово. :)

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
« Reply #58 on: юли 07, 2006, 06:19:02 pm »
Eй тва е иронията на съдбата... Живота е много, много изненадващо приключение.
Медеа, все пак благодаря... не знам дали това дето го предлагаш ще е на добре...
На времето в училище бяхме 3 момчета и 24 момичета. Единия го изключиха, другия се хвана с една от тях и като завършихме се ожениха, и аз останах сам - "сам воинът е воин". Точно след седмица се събираме за да правим 20 годишнина откакто сме завършили музикалното училище.

Ако някога съм си мислил, че ще ме нарекат "мъж"... Точно мен... То явно щото конкуренция нямам.../щото засега още не са се "показали" основните играчи/.

Дано да не ви разочаровам вас жените, като ви кажа, че почти нищо от типичното групово прието поведение за "мъжкар" не ми е присъщо.
Не пия алкохол, освен понякога бира, кафе не пия въобще, цигари не пуша, предпочитам когато имам възможност да не ям месо, никога не съм вървял след  онова, което ще си меря в конкурса, не съм от никой отбор, не гледам мачове - предпочитам да ги играя; не слушам съпругата ми, не ходя по заведения, освен когато съм поканен... Не съм се бил от ученическите ми години, не се разправям и сърдя, не се обиждам и не споря... Самотата ми е присъща /но не самотността/ и в нея се чувствам "себе си" - като у дома си.  :uglystupid2: :crazy2:

Въобще аз вече предварително съм мутирал - не знам обаче дали в посока да ми порастнат като бройка още от "органите" за купулиране... Че къде ще ги събера бе... Пък и досега не ми се е случвало след купулирането да си го изгубя "единствения" орган, дето ми е даден... Направо се чудя вие кви жени сте  - и вие ли сте мутантки... Доколкото познавам женската анатомия, все още се чудя откъде ще излизат и взлизат тия "жила"... и защо тва явление се оказа групово прието в нашия форум - как пък се събрахте всички такива... Тц,тц,тц. :2funny: :2funny: :2funny:
Ама ще пробвам - то такава чест - да ме обявите за "мъж" на форума... Ще се жертвам за още мутации... Пък квото - тва.
-----------------------------------------------
/За сведение да кажа, че на пчелите жилата не могат да се прибират, поради факта, че по време на изваждането на жилото, заедно с него излизат и голяма част от коремните органи и пчелата умира. С това тя е нещо като камикадзе. Възможностите за многократно жилене са на другите насекоми от този вид - оси и стършели. /

« Last Edit: юли 08, 2006, 09:36:33 am by ramus »

Offline Spirit-Felix

• Creator of Realities
  • Напреднал
  • I metaprogram, therefore I am!
« Reply #59 on: юли 07, 2006, 06:22:55 pm »
Не падайте духом! Ще се включим още хора. Ааамахааа, да не е само Рамус мъж в тоя форум....  :crazy2:
Скоро ще попълня необходимите формуляри. :coolsmiley:
 А говорих и с приятели: за съжаление българската ми дружка Кур Доколенков вежливо отказа с мотива, че му омръзнало да го гледат от кръста надолу и да ходи все с дълги панталони. Решил да се замонашва...
  Писах e-mail и на няколко чуждестранни приятели и чакам отговорът им: испанският ми амиго дон Педро Сака Да'бара, японците Насакото Яката-сан и Якошиба Накушетка-сан и китайските ми познати Хуй Пий Чай и Цун Кай Гъс. Чакам отговорите им.

Какво ще направиш ДНЕС за да се доближиш до себе си?

Nem Ankh!