Author Topic: ПРОЕКТО - ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА КОНКУРС  (Read 20113 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
Re: ПРОЕКТО - ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА КОНКУРС
« Reply #60 on: юли 07, 2006, 06:26:29 pm »
Най-после!
Отдъхнах си вече спокойно.... :2funny: :2funny: :2funny:  най-после сериозната конкуренция се появи... Ако гледмае имената обаче определено "доколенков" е с по-големи шансове от мен... Но пък няма да участва.
Мдааааааа - ще се бориме....докрай. Дано да има и утешителни награди... Ако работата стане напечена ще трябва да се обърна към "предложението" за опреснителния кур-с, да видим дали ще може да се направи нещо повече с него...
« Last Edit: юли 07, 2006, 06:42:19 pm by ramus »
АВТОРЪТ винаги съотвества на Поста си,
защото ПРИНЦИПА НА СЪОТВЕТСТВИЕТО няма изключения.

medea

• Guest
« Reply #61 on: юли 07, 2006, 09:28:03 pm »
..... :) :) :)....Направо съм изумена!!!!!
".....Не пия алкохол, освен понякога бира, кафе не пия въобще, цигари не пуша, предпочитам когато имам възможност да не ям месо, никога не съм вървял след  онова, което ще си меря в конкурса, не съм от никой отбор, не гледам мачове - предпочитам да ги играя; не слушам съпругата ми, не ходя по заведения, освен когато съм поканен... Не съм се бил от ученическите ми години, не се разправям и сърдя, не се обиждам и не споря..."

...... :angel: :angel: :angel:.....hehe,Ramus.....Какъв ти е процента за ангелска непорочност?!?!....
Ако продължаваш така да изреждаш.. :idiot2:...да спретнем едно конкурсче за ангели...ама да журират дяволчета... >:D

Поздрави на втория/и надявам се  не е последен/ смел мъжага-състезател.....Но ако смята да си попълва формулярите на китайскиаз отказвамда ги чета ;D

rasto

• Guest
« Reply #62 on: юли 07, 2006, 11:56:25 pm »
 :2funny: Аз най-отговорно заявявам, че не мога да съм нито жури, нито клакьорка, нито каквото и да е друго.....Просто се опасявам, че ще изпадна в екстаз с паднало чене и проточващи се лиги......И предполам, че сърцето ми ще започне да прескача и дъхът ми ще секне :D....Абе, въобщеееее.......не ми е здравословно ;D Задължително ще трябва да има Контрол над мероприятието и публиката ще трябва да има медицински свидетелства..... :2funny:
Но.........иначе.... ИДЕЯТА Е СУПЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕР!!!!! O0 O0 O0

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
« Reply #63 on: юли 08, 2006, 07:45:40 am »
Медеа, не знаех, че на мутантите като мен им казвали ангели... Кво е тва ангел, на мен лично не ми е ясно... но понеже съм влизал в църква се сетих, че там ги рисуват едни пухкавки и сладурчести, крилати създания. Тва определено не е моята мутация. Освен това там - по църквите не им изобразяват купулиращите органи да видим имат ли и колко комплекта са им.  ;D
Най-важното обаче, че все още не са ми поникнали странните израстъци на гърба, дето се очакват да са крилцата, но пък в замяна на това ме има сниман с едни прекрасни огромни еленови рога - много ми отиват... Заради тях си заслужава да си "поръчам" и копитца и да тренирам тичане на четири крака. :2funny:

И... тука вече има едно понятие непорочност, заради което определено не бих подавал документи за измерване на "коефициента ми". На опашка  за него май не съм се редил, когато са го раздавали. Даже не ми е много ясно кво точно е тва. На времето едни много "изтънчени религиозни хора" ми обясняваха надълго и нашироко, че по принцип всички сме грешни - ако някой знае нека каже...да видя - може и да е вкусно и да си поръчам от него.  :2funny: 
------
расто, Ти си пример за истинска ценителка. Направо подавай документи за технически и изпълнителен директор и поддръжка.  :2funny:
Ето това е другарки и другари истината. За това точно си заслужават всички усилия по конкурса - най-после символа на мъжествеността да получи достойно отношение и подобаващо уважение. Ей... направо се просълзих от изумление - добре, че имало и такива жени все още.
« Last Edit: юли 08, 2006, 07:51:30 am by ramus »

Offline orchid

• Напредващ
« Reply #64 on: юли 08, 2006, 01:15:59 pm »
Е хора, разочаровахте ме! Казва се кОпулация, а не кУпулация... ;)

Иначе какво още да добавя, очаквам още заявления за кандидати с актуални снимки (може да са в цял ръст... може и по адамово облекло, нали все пак членове ще мерим :D)
Аз вече съм се самоназначила за съдия и мисля, че Рамус ще бъде одобрен за кандидат, само с малка забележка за снимката, защото не отговаря на горните критерии, но това все пак е поправимо... :2funny:
Every stone a story, like a rosary

medea

• Guest
« Reply #65 on: юли 08, 2006, 01:48:33 pm »
...... :) ;D....Отговарям веднага на поставените ми въпроси.... :)...
1.Земните ангели са с по едно крило и за да могат да летят трябва силно да се прегърнат/по думите на монахът Томас Мертън :)
2.Коефициентът/процент/ за ангелска непорочност можеш сам да си го провериш/както и всеки друг състезател или съдия/ на

http://www.purescore.com/
МОЖЕ ДА СЕ ИЗНЕНАДАТЕ ОТ СЕБЕ СИ?!
................ ;D :2funny:

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
« Reply #66 on: юли 08, 2006, 05:33:13 pm »
Уау... Според подадения тест имам коефициент 38 - коментара беше "вие се намирате в ада - разюздан секс 24 часа в денонощие, 7 дни в седмицата..."... Отгоре на всичко бях съвсем откровен в отговорите си.

Пък вие ще ми говорите за ангели - че кви ангелчета и ква непорочност бе - коефициент 38 - Ей сега разбрах истината за себе си и кОпулирането...

COOL  8) 8) 8) :2funny:

medea

• Guest
« Reply #67 on: юли 08, 2006, 08:46:52 pm »
:) ;D :2funny:.....Спокойно,Ramus,печелиш!!!!!!!!!!!!!....
Умира един мъж и отива на онзи свят. Пробва се за Рая, обаче имал много грехове и не го пуснали. Тръгнал той да търси Ада. Върви и гледа по едно време казани с кипяща вода, всякакви уреди за изтезание и разни мъчения... Не му харесало и продължил нататък. Влиза в някакъв бар. Вътре - приятна обстановка, свири музика, момичета танцуват на пилони...
Човекът попитал:
- Абе тук какво е?
- Ада!
- Как Ада, бе? Ами там, където бяха котлите и уредите за мъчение - там какво е?
- Аааа... Там също е Ад, само, че за вярващите!
 :2funny: ;D :2funny:

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
« Reply #68 on: юли 09, 2006, 10:11:26 am »
Оркид,
Поръчал съм си листо - смокиново - за снимката - за адамовото облекло.
 Вчера го поръчах, защото нямали такива размери. По каталог. Листо от специален сорт "африканска" смокиня. В магази гигант нямаха от тия артикули.
Очаквам го и край - готова снимката. За конкурса ще я имам. Надявам се :2funny: :2funny:
« Last Edit: юли 10, 2006, 10:07:10 am by ramus »

medea

• Guest
« Reply #69 on: юли 10, 2006, 01:53:48 pm »
..............hehehe.....Ramus...... :2funny: :2funny: :2funny:...листото от"африканската" смокиня е прекалено скъпо удоволствие....пробвай нещо по рационално....например.. :2funny:..метни си ГО през рамо и се снимай като бензинова колонка.... :o....напълно безплатно е.... :2funny: :2funny: :2funny:

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
« Reply #70 on: юли 10, 2006, 01:58:05 pm »
Ще стане много "технологична" снимката и няма да има нищо "адамово" в нея.
Медеа, ама ти променяш непрекъснато изискванията - много еднолично и демократично.
Няма угаждане... направо не му завиждам на "твоя"... не знам каква "длъжност"... но наистина е сложно...

medea

• Guest
« Reply #71 on: юли 10, 2006, 02:20:30 pm »
.......Времето тече и всичко се променя,Ramus,....... :)..ето ти и пример....Степента ми на ангелска непорочност преди да се регистрирам в този форум беше 84.... :angel: :angel: :angel:....сега е паднала на 77.... :(....
Запази ми място в някой хубав бар на АДА....ДО СКОРОООООО..... :2funny: :2funny: :2funny:

Offline wind

• Напреднал
« Reply #72 on: юли 10, 2006, 02:59:29 pm »
Лелееееееее....... Medea ни сложи всички в малкия си джоб с теста за непорочност!  :idiot2:
fly like a wind .......

Offline Eternities

• ad infinitum
  • Напреднал
    • Изворите
« Reply #73 on: юли 10, 2006, 04:42:51 pm »
От известно време събирам кураж да си кажа мойте резултати от теста за непорочност... :-[ :-\ :o

Надявам се, че четете седнали.
Щото положението е такова...

Съвсем в началото, след няколко въпроса, ми се появи съобщение за преждевременен наложителен край на теста, последвано от три ореола и ангелски хор... 96 % непорочност...
:angel: :angel: :angel:
Излезе служебно съобщение, че тестът трябва да бъде прекратен, защото самият той и неговите "мръснишки въпроси" ще бъде "най-порочното" нещо, което съм правила...
 :D ;D :2funny:

Ако е вярна логиката на Медеа... чудя се какъв ли ми е бил при регистрирането ми във форума...  ;D

Почти изглежда като предателство - точно аз, дето дадох предложението за целия този мегаспектакъл :)
Отговорих съвсем честно на въпросите, както и сега си признавам резултатите.  :)

Вече са ме питали "имам ли представа какво си мислят хората за мен след като стратирах тази тема" - отговарям - "Не ми пука" :)
Това обаче стана поредния повод да се замисля, колко погрешно може да бъде впечатлението, което волно или неволно всеки човек оставя за себе си у нас, както и това, което ние си съставяме за някого. Обстоятелствата са такива, че вероятността да е погрешно, е с много по-голям шанс от тази да е вярно. А и като прибавим факта, че всеки един от нас живее Своя Си Живот и че постоянно се променя... Измерването на Човекът отсреща става толкова сложно и малко успешно начинание, че се чудя защо изобщо се опитваме да го правим и какъв е смисълът от каквото и да е мерене, на каквото и да било ...?!? :)
I am who I am.

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
« Reply #74 on: юли 10, 2006, 05:05:13 pm »
Мненията са си мнения, представите са си представи, процентите са си проценти, мерките са си мерки...
Но все пак леко почвате да ме съмнявате... с вашата непорочност момичета ще трябва да преживеете силен шок на това състезание... Предлагам да тестваме съдийките с детектор на лъжата и да не се дава разрешение за активни участия на хора с ангелски непорочности а с "дяволски коефициенти"...
Чак сега разбирам едно мнение, /Расто/изразено по-нагоре, което аз привествах... но което ми се стори странно тогава. Но сега го виждам в нова светлина и ми се струва че е съвсем адекватно.
А за Медеа не съм изненадан... Тази картинка дето си я избрала за себе си... си личи няколко неща. жената на нея гледа доста сериозно и някак отнесено... Тва е пряко следствие от живота й, и което теста е изобличил... Но особено е показателно за бялата й коса... която издава личната драма и безсънните нощи , свързани със мисълта - "да бъда ли непорочна, или не". И очевиден е избора.. Ето защо човек не трябва да остава непорочен... побелява му косата от драмата.
« Last Edit: юли 10, 2006, 05:17:26 pm by ramus »

medea

• Guest
« Reply #75 on: юли 10, 2006, 08:31:35 pm »
.....lol...Ramus....как ме прогледна толкова бързо.... :-\....Караш ме да мисля, а както казва шопа" Най- мразим да мислим!"....
Ще бъда много внимателна от сега нататък в отговорите си....
Ще бъдеш ли така любезен, чичко Фройд, да ми опишеш със свои думи какво мислиш за:
1.гората/как я възприемаш,има ли в нея животни и хора,тъмна или светла е и т.н./
2.пътечка/какво правиш,вървиш,връщаш се,търсиш други пътища и пр./
3.езеро/опиши го,къпеш ли се в него,страх ли те е или не и пр./
4.намираш ключ/какво мислиш или правиш с него/
5.стигаш до стена/как постъпваш или мислиш какво има зад нея и пр./
Бъди максимално откровен,Ranus,или поне толкова колкото при моето описание..... :2funny: :2funny: :2funny:

Offline wind

• Напреднал
« Reply #76 on: юли 11, 2006, 01:32:17 pm »
Айдееееееееее....... психо-тестът на участниците стартира!  :2funny:
fly like a wind .......

Offline orchid

• Напредващ
« Reply #77 on: юли 11, 2006, 10:26:40 pm »
Малиииии, ами моя коефициент е 44  :o И аз съм в ада  >:D
Every stone a story, like a rosary

Offline wind

• Напреднал
« Reply #78 on: юли 12, 2006, 02:18:52 pm »
А аз имам напредък! Гордея се със себе си! Преди бях за Рая, после малко на кантар, а вчера бях на 33%!!!  >:D
Ето на това му се казва "духовно развитие"!   :2funny:
Като се замисля....... само от този сайт ще да е. Май на всички им действа "адски".  :2funny:  >:D
fly like a wind .......

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
ПРОЕКТО - ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА име
« Reply #79 on: юли 12, 2006, 03:07:46 pm »
Предлагам да прекръстим темата / и форума/ на "път към ада" примерно,,, щото явно адските коефициенти и проценти са в "нарастване"... Това ако е наистина обща тенденция... просто ние - дами и господа сме върха... За мен е обяснимо - аз поне бях обявен навремето за "пратеник на сатаната" и е естествено да ми отиват процентите... :2funny:

Ето една примерна "реклама" на един евентуален сайт...
"Защо да си губите времето в правене на бели, кражби, убийства, измами, лъжи, прелюбодеяния... Защо да се хабите в усилия как, точно и какво да направите от безбройните лошотии, които съществуват. Няма смисъл в това - спестете си усилията и времето като посетите сайта "път към ада"/примерно/ там ще намерите "прекия и лесния път" към това, да изглеждате и да бъдете като в АДА.. :2funny:
Нека постигнем всички заедно големите дяволски проценти. Ако някой ги няма в отговорите - ние ще му "помогнем" да ги реализира. Само да не се цепи от АДСКИЯ колектив. ГОРДЕЙТЕ СЕ СЪС СЕБЕ СИ". :2funny:

nova

• Guest
« Reply #80 on: юли 12, 2006, 04:28:54 pm »
Реших да си повторя теста.
След известно време прекарано в райските селения
ВИ ИЗБИВАМ С РЕЗУЛТАТА

>:D29% >:D

Можете само да ми дишате серните изпарения

ПП: А малката обява още важи, хи хи хи хи  >:D   >:D
« Last Edit: юли 12, 2006, 04:30:54 pm by nova »

Offline ramus

• Напреднал
  • никой
« Reply #81 on: юли 12, 2006, 08:42:44 pm »
Колко малко му трябва на човек - един тест и една подходяща тема в изворите.ком. И за опция - серни изпарения.

Да живее духовното развитие!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
« Last Edit: юли 12, 2006, 08:45:34 pm by ramus »

medea

• Guest
« Reply #82 on: юли 12, 2006, 09:39:30 pm »
:2funny:..Ами да,г-н 38%!!! ... ;D....В Ада тече купона и няма промиване на мозъци....Там всеки си е НИКОЙ и НИЩО без да полага гигантски усилия....Ти как стигна там преди всички нас?!....НИЕ ТЕ СЛЕДВАМЕЕЕЕЕЕ... :2funny:
Поздравления!!! Успя да ни убедиш! >:D >:D >:D

bee

• Guest
« Reply #83 on: юли 13, 2006, 12:02:26 am »

Е как иначе, нима има нещо по-важно от това да се води  .. духовен ... живот??!!! ;)

Offline wind

• Напреднал
« Reply #84 on: юли 13, 2006, 11:01:05 am »
Я да питам по-напредналите..... Как върви "духовния живот" в Ада?  :crazy2:
fly like a wind .......

bee

• Guest
« Reply #85 on: юли 13, 2006, 11:05:35 am »
Ами как да върви ....  ::) духовито е  :2funny:

Offline wind

• Напреднал
« Reply #86 on: юли 13, 2006, 11:11:05 am »
Ако там е духовито и забавно, означава ли това, че в Рая е егати скуката?  :idiot2:
fly like a wind .......

bee

• Guest
« Reply #87 on: юли 13, 2006, 01:00:15 pm »
Не знам за Рая :-\, но се кефя на остроумностите и тъпоглупостите, с които оспамихме и конкурса.  :2funny: :2funny: :2funny:
Направо сме невъзможни!!!  :2funny:
Заприличали сме на банда приятели от детинство, които си знаят и кътните зъби и както казваше един приятел: "САМО ГЛУПОСТИ, САМО ГЛУПОСТИ!!!"  :knuppel2:

nova

• Guest
« Reply #88 on: юли 13, 2006, 01:17:07 pm »
Колко малко му трябва на човек - един тест и една подходяща тема в изворите.ком. И за опция - серни изпарения.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Малко ли?!?! малко, хм, ако знаеш колко къртовски труд трябва... и колко подходящи моменти... и колко ПРАКТИКА, САМО ПРАКТИКА.....+ тук там и щипка медитацийка

Offline wind

• Напреднал
« Reply #89 on: юли 13, 2006, 05:56:57 pm »
Абе ще минем и без да щипем практиката с медитацийка.  ;D
fly like a wind .......